Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manzi ezzel az újabb bulájjal megint megingatta Pettine belé fektetett bizalmat. :/
Soldados
volt ilyen valaha ?

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Manzi ezzel az újabb bulájjal megint megingatta Pettine belé fektetett bizalmat. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 video.dailymail.co.uk/video/mol/2015/11/23/4673040215522655073/640x360_4673040215522655073.mp4
Idézzek a magyar zeneipar korszakos remekjei közül:
"Dom perignon és a Hennessy már vár. Gyere mulass velünk nem sajnálom rá..."
P@trik
bye week volt, raert keson hazamenni a mamahoz. Ugyanakkkor ha nyernenk vele, felolem 0/24ben reszeg lehetne.
Csiriba
1 hete, miután Pettine bejelentette, h. ő lesz a kezdő:

I let him know that I'm not going to do anything that's going to be a distraction to this team or be an embarrassment to the organization,'' he said. "I'm going to get a chance to go and relax like everybody else in this locker room is. I don't think they're going to have to worry about me this week.Jancsi
 www.scout.com/nfl/browns/story/1612964-manziel-promises-browns-his-best-behavior

Nincs ezzel gond, csak akkor nem kéne eröltetni ezt az NFL irányítósdit.
Joey Tribbiani
Volt szerencsem eloben latni Macket es a tobbieket bulizni... nem bodzaszorppel mulattak es nem mentek haza csak miutan kuldtek oket . Szoval ez a " relax like everybody else in this locker room is." tul tag fogalom szamara. Egyebkent reszemrol a faklyasmenet, nem fogok miatta lesutott szemmel jarni az utcan, csak mert o ilyen.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
 video.dailymail.co.uk/video/mol/2015/11/23/4673040215522655073/640x360_4673040215522655073.mp4
Idézzek a magyar zeneipar korszakos remekjei közül:
"Dom perignon és a Hennessy már vár. Gyere mulass velünk nem sajnálom rá..."
P@trik
bye week volt, raert keson hazamenni a mamahoz. Ugyanakkkor ha nyernenk vele, felolem 0/24ben reszeg lehetne.
Csiriba
1 hete, miután Pettine bejelentette, h. ő lesz a kezdő:

I let him know that I'm not going to do anything that's going to be a distraction to this team or be an embarrassment to the organization,'' he said. "I'm going to get a chance to go and relax like everybody else in this locker room is. I don't think they're going to have to worry about me this week.Jancsi
 www.scout.com/nfl/browns/story/1612964-manziel-promises-browns-his-best-behavior

Nincs ezzel gond, csak akkor nem kéne eröltetni ezt az NFL irányítósdit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 video.dailymail.co.uk/video/mol/2015/11/23/4673040215522655073/640x360_4673040215522655073.mp4
Idézzek a magyar zeneipar korszakos remekjei közül:
"Dom perignon és a Hennessy már vár. Gyere mulass velünk nem sajnálom rá..."
P@trik
bye week volt, raert keson hazamenni a mamahoz. Ugyanakkkor ha nyernenk vele, felolem 0/24ben reszeg lehetne.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 video.dailymail.co.uk/video/mol/2015/11/23/4673040215522655073/640x360_4673040215522655073.mp4
Idézzek a magyar zeneipar korszakos remekjei közül:
"Dom perignon és a Hennessy már vár. Gyere mulass velünk nem sajnálom rá..."

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Gabbert nagyon hajt a Ninersnel, ugyhogy sztem nagy csataban majd bukjuk azt a meccset. Ha csak Jancsika nem akarja a felso vezetest lenyugozni a tokeletes jatekaval.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A dallas helyett beirhatod az eaglest
Janek
4 győzelmetek van most, egyet behúztok a maradék 6-ból, mi pedig öt W-t soha nem szedünk össze 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
A dallas helyett beirhatod az eaglest

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
1/1 híradó:

Nem alakult rosszul a forduló, nyert a Lions, a Cowboys és a Ravens is. Jelenleg így állunk:

1. Cleveland Browns: 2-8 (.500 strength of schedule)
2. San Diego Chargers: 2-8 (.513 SOS)
3. Tennessee Titans: 2-8 (.519 SOS)
4. Baltimore Ravens: 3-7 (.494 SOS)
5. Detroit Lions: 3-7 (.519 SOS)
6. San Francisco 49ers: 3-7 (.531 SOS)
7. Dallas Cowboys: 3-7 (.544 SOS)

Hátralévő meccsek:

Browns: Ravens, Bengals, 49ers, @Seahawks, @Chiefs, Steelers
Chargers: @Jaguars, Broncos, @Chiefs, Dolphins, @Raiders, @Broncos
Titans: Raiders, Jaguars, @Jets, @Pats, Texans, @Colts
Ravens: @Browns, @Dolphins, Seahawks, Chiefs, Steelers, @Bengals
Lions: Eagles, Packers, @Rams, @Saints, 49ers, @Bears
49ers: Cards, @Bears, @Browns, Bengals, @Lions, Rams
Cowboys: Panthers, @Redskins, @Packers, Jets, @Bills, Redskins

A Chargers a két floridai csapatot talán elkaphatja, a többiek ellen sanszos a vereség. A Titans is két W-re lehet jó (Jax, Texans), a Ravens viszont nagyon necces így, h. Flakon kidőlt, a jövő heti MNF ellenünk kulcsfontosságú lehet. Ha azt mi nyerjük, simán előfordulhat, h. 3 győzelemmel zárnak. A Lions és a Cowboys akár 5 W-t is összeszedhetnek ilyen schedule mellett, ők nem veszélyesek, a 49ers annál inkább, bár nekik a Cards és Bengals meccseket leszámítva a másik négyen lehet esélyük, egyet csak behúznak.

A top5 pick szinte biztos, de lazán bebiztosíthatjuk az 1/1-et is, ha valahogy elbukjuk a Ravens és 49ers elleni mérkőzéseket...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Semmi gáz srácok az offért, de most már szeretném továbbra is a mi kis vánnyadt, szánni való barnás/narancsos kis csapatunk tehetségtelen játékosairól szóló mélyen szántó eszmefuttatásainkat, és draft spekulációinkat olvasni 😀 😀 😀
Tudjátok, nekünk clevelandi szurkolóknak, hiányzik a mindennapi átkozódás a szerencsétlen csapatunk miatt, önmagunk ostorozása, és a füstbe ment játékos karrierek taglalása. Ez nálam már napi rutin, a kávé mellé elolvasom, ma ki volt a legbénább.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
(Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)
sutianap
Mi van? Ezt a butaságot meg honnan vetted? Tomlin alatt egyetlen egyszer sem inogott a pad. Belichick mellett a legtutibb helye van.
Soldados
Nyílt évet tarthatott Tomlin, egy OC-t meg egy DC-t már kilöktek alóla. Most kifundálta a D sémaváltást, javára legyen írva, hogy belátta, hogy nem működik. Teljesítménykényszer alatt van, ezért van a D-ben a mélyvízbe dobálás, ami eddig nem volt divat nálunk. Ezér van a kétpontos kísérlet, meg a többi "tökösség", egyszerűen sokkal többet kockáztatunk. Eddig bejött, ez is legyen a javára írva. De most idén domborítani kell, mer meginoghat alatta a pad. S szerintem év elején nem volt egyszerű helyzetben, szevasz egy ijen réybens szerű leolvadás az állásába kerülhetett volna.
bocs az offér


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)
sutianap
Mi van? Ezt a butaságot meg honnan vetted? Tomlin alatt egyetlen egyszer sem inogott a pad. Belichick mellett a legtutibb helye van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugye mindennek az alapja egy stabil futás lenne, főleg egy zöldfülülű esetében. Ami a Zoknicsászárnak megadatott, itt nem, de szerintem Wiz is ezen hasalt el.
Nézzétek meg pölö az idei kikker teljesítményeket, ahol egy szipla szabályváltozás hozta el a leveltwo-t, hány szerződésbe került. S mivel semmi tudományos előképzettség nem elég ehhez, hányszor nyúltak mellé az edzőurak?
Ehhez képest itt a franchise meghatározó figura, anyagilag is, és rögtön azonnal Level5 az elvárás.
Igazat kell adnom Baggionak, annyira beltejres, mutyibanda az NFL edzőség, hogy a seggmentések és a türelmetlenség miatt lehetetlen a változás. (Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egyebkent en azt nem vitatom, hogy jatszatni kell. Sztem is most tokeletes az alakalom, hogy rajojjenek mit tud. Mar nem rookie, mennie kell alapszinten. En azt mondom, amit en tole lattam, nem fog tudni eleget fejlodni, mert a jatek minden elemeben elmaradasban van, es nem lustasagbol, hanem mert ennyit tud. Tevedhetek, sosem mondtam, hogy nem.
ulpianus
szerintem sem lustaság, hanem inkább nagyzás és felelőtlenség
ugyanakkor tanulni majdnem minden tanulható, én nem látok olyan nagy különbséget Robi és Manzi között képesség és tudásban, illetve de Robinak volt egy igen erős szezonja

inkább ennek az okait kellene kutatni, és ehhez mérten hozzáállni és ha abba azt mondja Manziel hogy nem, akkor le lehet mondani róla; de valójában még meg sem próbálták vele sohasem a játékot
szerintem ha Robival egyszer ki tudtak menni mint FR, azokkal a megkötésekkel EZbookkal, akkor Manziellel is meg lehet ezt tenni. Amennyire én emlékszem Wilson és Brady is így kezdte..., csak tudtak folyamatosan fejlődni, egyre többet várt el tőlük az edző, és kijelölte a szintet és sorolhatnám. Mert egyikük sem 100% FR Qbként állt ott annó az első NFL snapjüknél.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Egyebkent en azt nem vitatom, hogy jatszatni kell. Sztem is most tokeletes az alakalom, hogy rajojjenek mit tud. Mar nem rookie, mennie kell alapszinten. En azt mondom, amit en tole lattam, nem fog tudni eleget fejlodni, mert a jatek minden elemeben elmaradasban van, es nem lustasagbol, hanem mert ennyit tud. Tevedhetek, sosem mondtam, hogy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
ne haragudj, de melyik meccsről beszélsz? A tavalyi Bengals elleni bemutatkozásról, ...
ha az idei Titans elleni produkcióra gondoltál, azután sem olvastam semmi extrát.
Joey Tribbiani
Nem. Elso meccse volt, de lehet masodik. Ahol eloszor jatszott nem egy playt. A lenyeg, hogy Hoyer utan allt be, es a szamok nem voltak rosszak. Csak nagyon keveset jatszott. Sok embernek tetszett, nemcsak Browns szurkoloknak. A fura az volt, hogy nekem teljesen mas jott le. Szetfutott egy nyilvanvalo passzjatekot, asszem TDt is futott belole, az birtak sokan. Nem gond, ez kimondottan jo, de ha valaki csak ezt tudja az gond. A mely bombak dobalasa sem problema, de ha valaki masban nem jo, az mar igen. Mert a mely bomba a WR ugyessegen mulik, nem QB pontossagon. Idoziteni kell, de pontosnak lenni annyira nem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
sztem tuti van olyan edző mind a ligában, mind az ncaa-ben aki szeretne jancsival dolgozni. Az, hogy ez sikeres lenne e az már más kérdés...

peach
Én meg biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen. Az eddig látottak alapján ugyanis nem képvisel kompetitív szintet NFL-ben, márpedig egy HC nyilvánvalóan minél jobb QB-val akarna dolgozni. Max olyan van, aki "szívesen megpróbálna" vele sikeres lenni, vagy "nyitott" a közös munkára. De olyan biztos nincs, aki annak örül, hogy az NFL csapatában JF a kezdő QB, s ne akarna nála jobbat.
Soldados
Azért a jelenlegi Johnny és a 17. heti Johnny között még lehet, hogy lesz különbség.
Höri
Valóban lehet. De azért az is valószínűsíthető, hogy nem lesz belőle Brady, vagy Rodgers, de vélhetően még Wilson és Newton se.
Soldados
Nem biztos nem lesz olyan szintű, de nem is lehet minden csapatban Brady v Rodgers szintű qb, mivel az olyan tehetségek ritkák.
Szerintem is jó, hogy ő fog kezdeni, nagyon lelkes volt a meccs után pedig kapott annyit, hogy másnak egy szezonra elég. Ha látják a többiek, hogy neki van kedve játszani, akkor talán az övéké is megjön, és talán lesznek még jobb meccseink. Bár akkor meg bukjuk az 1/1-et. Basszus, sehogy se jöhetünk jól ki ebből. Erről szól a Cleveland Browns.

Egyébként én is gondoltam az első körös WR-re a drafton, mert az valóban évek óta égető problémánk (melyik poszt nem az?), de ha a qb folyamatosan a hátán fekszik akkor bárki lehet a WR, nem fog labdát kapni. Szóval nálam első az OL rendbe rakása.

Láttam egy érdekes statot a meccs közben, hogy az volt a 30. 3 and out-unk, amivel vezetjük a ligát... Ez azért kicsit sokkoló.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Bar az en velemenyem ritkan felel meg a kozizlesnek. Amikor Manci bemutatkozo meccse volt, jottem ide, hogy beirjam, igen lattam, eleg pocsek volt, ez a srac is kuka, remenytelen az egesz. Sajnalom gyereket, hogy .... Varjunk csak, mi van itt?? Tele volt a topic Johnny eltetesevel. Keves dolgon lepodtem meg jobban itt a forumon. Ugyhogy vegul be sem irtam, nem akartam elrontani az unnepet.
ulpianus
ne haragudj, de melyik meccsről beszélsz? A tavalyi Bengals elleni bemutatkozásról, amikor először kezdett a reg seasonben ? nem emlékeztem ajnározó kommentekre, úgyh. gyorsan visszakerestem.

Értékelhetetlen, borzalmas, szánalmas...kb ennyi a mai meccsről. Nagyon sajnálom azt a sok ezer clevelandi szurkolót, akik évről-évre várják a megváltást ott élőben, amire ebben az évben meg is volt az esély, erre egy ilyen meccsel köszönnek el a hazai közönségtől a játékosok.

Közben átkapcsoltam a Bills-Packers meccsre és pont elkaptam azt a kiírást, h Rodgers első meccsét játsza 0 td 2 int-es statisztikával, Manizelnek már az első meccsén sikerült ez a bravúr.gergogergo
Manziel összes pre-draft hibája kijött, ahogy azt DoM és MarioAna említették a követőben. Megmondom öszintén annyira nem tört le a vereség, lehet pont egy ilyen pofon kellett JF-nek, h. tényleg komolyan odaüljön a playbookhoz (már ha persze igazak a pletykák, h. annyira nincs képben), és Shannynek is, h. Johnny nem RGIII.
Joey
nagyon komoly gyomrost kaptunk ... ami szar lehetett az szar is volt. Jövőhéten Panthers remélem valami pálfordulás bekövetkezik.Drip
nekem ez nem tűnik Jancsi éltetésének...

szerk.

ha az idei Titans elleni produkcióra gondoltál, azután sem olvastam semmi extrát.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Azért a jelenlegi Johnny és a 17. heti Johnny között még lehet, hogy lesz különbség.
Höri
Biztos lesz. A kerdes az, hogy eleg lesz-e. Sztem kizart.
Bar az en velemenyem ritkan felel meg a kozizlesnek. Amikor Manci bemutatkozo meccse volt, jottem ide, hogy beirjam, igen lattam, eleg pocsek volt, ez a srac is kuka, remenytelen az egesz. Sajnalom gyereket, hogy .... Varjunk csak, mi van itt?? Tele volt a topic Johnny eltetesevel. Keves dolgon lepodtem meg jobban itt a forumon. Ugyhogy vegul be sem irtam, nem akartam elrontani az unnepet.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Teljesen jó döntés, tulajdonképpen ebben a helyzetben az egyetlen elfogadható. Nyilván 10+ kezdő meccs sem komoly minta, de az új (?) HC legalább majd videózhat az offseasonben és eldöntheti Jancsival képzeli el a jövőt v. sem.

Ugyanezt kéne Gilberttel is csinálni és Tramont leültetni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sztem tuti van olyan edző mind a ligában, mind az ncaa-ben aki szeretne jancsival dolgozni. Az, hogy ez sikeres lenne e az már más kérdés...

peach
Én meg biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen. Az eddig látottak alapján ugyanis nem képvisel kompetitív szintet NFL-ben, márpedig egy HC nyilvánvalóan minél jobb QB-val akarna dolgozni. Max olyan van, aki "szívesen megpróbálna" vele sikeres lenni, vagy "nyitott" a közös munkára. De olyan biztos nincs, aki annak örül, hogy az NFL csapatában JF a kezdő QB, s ne akarna nála jobbat.
Soldados
Azért a jelenlegi Johnny és a 17. heti Johnny között még lehet, hogy lesz különbség.
Höri
Valóban lehet. De azért az is valószínűsíthető, hogy nem lesz belőle Brady, vagy Rodgers, de vélhetően még Wilson és Newton se.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sztem tuti van olyan edző mind a ligában, mind az ncaa-ben aki szeretne jancsival dolgozni. Az, hogy ez sikeres lenne e az már más kérdés...

peach
Én meg biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen. Az eddig látottak alapján ugyanis nem képvisel kompetitív szintet NFL-ben, márpedig egy HC nyilvánvalóan minél jobb QB-val akarna dolgozni. Max olyan van, aki "szívesen megpróbálna" vele sikeres lenni, vagy "nyitott" a közös munkára. De olyan biztos nincs, aki annak örül, hogy az NFL csapatában JF a kezdő QB, s ne akarna nála jobbat.
Soldados
Azért a jelenlegi Johnny és a 17. heti Johnny között még lehet, hogy lesz különbség.