NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bizonyított qb..itt mégis kikre gondolsz? Mert bezony egy top10 környéki qb-nak nem egy 1/3 az ára, hanem min 2 + 2., 3. körök. Ha egyáltalán vki ebbe belemenne...még bredford is jóval drágább volt. Szóval?
peach
😊
 gridironrats.com/wp-content/uploads/2013/06/Arians-and-Palmer.jpg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Ugye eddig mondhattuk, hogy az elozo rezsim scout csapata miatt voltak ilyen szar pickjeink, de tavaly mar Farmerek dontottek (nem vagyok biztos a headoffice osszeteteleben evekre visszamenoleg, de ha jol tevedek Farmer keze mar reg benne van) es az idei pickjeink se valtottak meg a vilagot, mondjuk legalabb az elso koros hasznalhato. Ezert nem szeretnem az elso koros varhatoan top3 cetlinket elkotyavetyelni valami qb-cskara, inkabb tradeljuk el egy mar bizonyitottert.
Csiriba
Addig kell QBt húzni, amíg meg nem találod az igazit. Joe Thomas nagyon jó 1/3as pick volt, de sokra nem mentünk vele. Bizonyított QB meg nagyon ritkán, de inkább soha kerül piacra, erre nem lehet építeni. Persze ha ez alatt ilyen RG3 féle irányítókra gondolsz az más, de ezt az utat meg végképp kihagynám 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
én simán behúznék az első körben egy Paxton Lynch-et, persze csak ha Mancit végleg eltemetik, amiben nem vagyok biztos
McCown vagy esetleg egy RGIII megoldás lehetne egy ideig, közben szinte biztosan kapna lehetőséget Lynch a kezdőben is...idő kellene neki bőven az biztos, de jó felkészítéssel akár egy Bortles szintű irányító is lehet
mondjuk az már más kérdés, hogy mennyire tudják jól felkészíteni, de szerintem benne lenne potenciál
Goff nekem annyira nem, bár sokaknak tetszik, úgyhogy biztos lehet benne is potenciál, de akkor már inkább Connor Cook lenne jó választás

jelen pillanatban ők azok akiket érdemes lehet az első körben húzni, aztán persze ki tudja mit látnak a többiekben
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Bizonyított qb..itt mégis kikre gondolsz? Mert bezony egy top10 környéki qb-nak nem egy 1/3 az ára, hanem min 2 + 2., 3. körök. Ha egyáltalán vki ebbe belemenne...még bredford is jóval drágább volt. Szóval?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ja es ebbol a classbol boven lehet project embereket hozni a kesobbi korokben.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Akkor se erzem olyan erosnek ezt a vegzos QB classt, hogy megoldast jelentsen nekunk. Inkabb FA-rol hoznek valakit. De teny, hogy Jancsikat el lehet felejteni, marad a cut, sztem meg egy 7. koroset se ad erte senki.
Csiriba
Nem sok egyetemi focit nézek, általában az offseasonben sasolom a prospectekről a videókat, de az alapján amit olvastam nekem teljesen átlagosnak tűnik a QB-class, nem gyengébb mint a tavalyi v. azelőtti. Meg amúgy is, ki gondolta volna h. a Bortles-Manci-Teddy-Carr négyesből pont Derek barátunk lesz a legjobb két év után, v. h. RGIII ennyire besül és Tannehill végül jobb befektetésnek bizonyul, etc...

Lynchből v. Goffból lehet valami, megfelelő edzői karral, nyugodt háttérrel. Aztán lehet pont Cook lesz a megváltó valahol. Lutri. A lényeg, h. legyen meg a bizalom a rookie felé (nem úgy mint Quinn esetében), ne a 29. szülinapját ünnepelje az első NFL training campjében (Weeden) és több időt fordítson a playbookra, mint a bulikra/alkoholra (Manci).
Joey Tribbiani
Ugye eddig mondhattuk, hogy az elozo rezsim scout csapata miatt voltak ilyen szar pickjeink, de tavaly mar Farmerek dontottek (nem vagyok biztos a headoffice osszeteteleben evekre visszamenoleg, de ha jol tevedek Farmer keze mar reg benne van) es az idei pickjeink se valtottak meg a vilagot, mondjuk legalabb az elso koros hasznalhato. Ezert nem szeretnem az elso koros varhatoan top3 cetlinket elkotyavetyelni valami qb-cskara, inkabb tradeljuk el egy mar bizonyitottert.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Akkor se erzem olyan erosnek ezt a vegzos QB classt, hogy megoldast jelentsen nekunk. Inkabb FA-rol hoznek valakit. De teny, hogy Jancsikat el lehet felejteni, marad a cut, sztem meg egy 7. koroset se ad erte senki.
Csiriba
Nem sok egyetemi focit nézek, általában az offseasonben sasolom a prospectekről a videókat, de az alapján amit olvastam nekem teljesen átlagosnak tűnik a QB-class, nem gyengébb mint a tavalyi v. azelőtti. Meg amúgy is, ki gondolta volna h. a Bortles-Manci-Teddy-Carr négyesből pont Derek barátunk lesz a legjobb két év után, v. h. RGIII ennyire besül és Tannehill végül jobb befektetésnek bizonyul, etc...

Lynchből v. Goffból lehet valami, megfelelő edzői karral, nyugodt háttérrel. Aztán lehet pont Cook lesz a megváltó valahol. Lutri. A lényeg, h. legyen meg a bizalom a rookie felé (nem úgy mint Quinn esetében), ne a 29. szülinapját ünnepelje az első NFL training campjében (Weeden) és több időt fordítson a playbookra, mint a bulikra/alkoholra (Manci).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Srácnak ennyi volt vége... sokáig támogattam szezon előtt érveltem is mellette, de azért ezek már nem normális dolgok.
Amúgy szerintem sincs nagyon más választási lehetőségünk mint vagy Cut vagy Trade, és irányítót hozni megint. Egyszer csak megtörik az átok...
P@trik
Idejelenne már annak ,hogy belenyúljatok a tutiba és egy jó irányítót húzzatok a drafton, aki legalább 10 évre megoldja az irányítógondjaitokat. Kijárna nektek ennyi szenvedés után.

Steelers fan
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Kiraknám én is a csapatomból Johnnyt, de sajna a Madden Mobileban nincs 53-as roster. Meg nálam egyébként jól dobálgat részegen is 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Srácnak ennyi volt vége... sokáig támogattam szezon előtt érveltem is mellette, de azért ezek már nem normális dolgok.
Amúgy szerintem sincs nagyon más választási lehetőségünk mint vagy Cut vagy Trade, és irányítót hozni megint. Egyszer csak megtörik az átok...
P@trik
Akkor se erzem olyan erosnek ezt a vegzos QB classt, hogy megoldast jelentsen nekunk. Inkabb FA-rol hoznek valakit. De teny, hogy Jancsikat el lehet felejteni, marad a cut, sztem meg egy 7. koroset se ad erte senki.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Srácnak ennyi volt vége... sokáig támogattam szezon előtt érveltem is mellette, de azért ezek már nem normális dolgok.
Amúgy szerintem sincs nagyon más választási lehetőségünk mint vagy Cut vagy Trade, és irányítót hozni megint. Egyszer csak megtörik az átok...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Issue for Johnny Manziel pre-bye: Browns wanted him to stay around the facility & lay low. When he did the opposite, they felt betrayed.
Béczkó
A lényege szerintem az volt, hogy mikor megkérdezték erről a videoról hogy hol és mikor készült, simán hazudott. Hülye. Hülye. Hülye. Lehet, hogy még mindig részeg volt... Ekkora balfasz embert...
Csiriba
hihetetlen. Nem csak hazudott, hanem a többieket is arra kérte, h. tagadják le a dolgot 😊 Frankón mint egy 6 éves.

Daryl Ruiter ‏ @ RuiterWrongFAN
Johnny Manziel lied to # Browns about age of video & asked those involved to do so as well per @ JayGlazer hence the violation of trust

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Issue for Johnny Manziel pre-bye: Browns wanted him to stay around the facility & lay low. When he did the opposite, they felt betrayed.
Béczkó
A lényege szerintem az volt, hogy mikor megkérdezték erről a videoról hogy hol és mikor készült, simán hazudott. Hülye. Hülye. Hülye. Lehet, hogy még mindig részeg volt... Ekkora balfasz embert...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Issue for Johnny Manziel pre-bye: Browns wanted him to stay around the facility & lay low. When he did the opposite, they felt betrayed.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
teljes homalysag uralkodik a szerzon, a cikk vegere nem igazan derult ki, hogy mit is akar mondani. Rosszul draftolunk? Inkabb a scout teamunk a rossz, es a volt GM+csapata csinalt orultsegeket pl Julio Jones nem draftolasa.

A Jancsika korul kialakult helyzetert csak o felelos, mert megkapta az utolso eselyet az elettol es sikerult elpuskaznia ugyanazzal a mozdulattal. Se vele se nelkule nem nyerhetunk szignifikansan tobb meccset, egyedul o fogja bukni a merkozeseken megszerezheto tapasztalatot, tudast.
De attol tartok egy ilyen jellem mint o csak a manak el, es nem fogja fel a tetteinek a jovobeli kovetkezmenyeit. Kedveltem a jatekat, megbocsatottam magamban a botlasait, a hulyesegeit, de kb itt ertem a turelmem vegere es most mar felolem mehet a levesbe.

Az idei even annlyira kiemelkedo qb nem lesz a drafton, ugyhogy raerunk rancba szedni a tobbi egyseget, en McCownt megtartanam jovore is.

elnezest az ekezetek hianya miatt, de munkahelyen csak angol billentyuzet van.
Csiriba
Mindennel egyetértek, kivéve a QB draftos részt 😊 Ha top3 pick, akkor nálam alap, h. irányítót húzunk. A lényeg, h. legyen meg felé a bizalom és álljon mögé az egész franchise, ne csak a tulaj v. GM v. HC. Mindenki. Joey Tribbiani
Irigylésre méltó, hogy még bízol a draftjainkban 😀 persze mit is tehetnénk, évek óta ugyanaz a lemez, kíváncsi vagyok, hogy alakul majd az offseason.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
teljes homalysag uralkodik a szerzon, a cikk vegere nem igazan derult ki, hogy mit is akar mondani. Rosszul draftolunk? Inkabb a scout teamunk a rossz, es a volt GM+csapata csinalt orultsegeket pl Julio Jones nem draftolasa.

A Jancsika korul kialakult helyzetert csak o felelos, mert megkapta az utolso eselyet az elettol es sikerult elpuskaznia ugyanazzal a mozdulattal. Se vele se nelkule nem nyerhetunk szignifikansan tobb meccset, egyedul o fogja bukni a merkozeseken megszerezheto tapasztalatot, tudast.
De attol tartok egy ilyen jellem mint o csak a manak el, es nem fogja fel a tetteinek a jovobeli kovetkezmenyeit. Kedveltem a jatekat, megbocsatottam magamban a botlasait, a hulyesegeit, de kb itt ertem a turelmem vegere es most mar felolem mehet a levesbe.

Az idei even annlyira kiemelkedo qb nem lesz a drafton, ugyhogy raerunk rancba szedni a tobbi egyseget, en McCownt megtartanam jovore is.

elnezest az ekezetek hianya miatt, de munkahelyen csak angol billentyuzet van.
Csiriba
Mindennel egyetértek, kivéve a QB draftos részt 😊 Ha top3 pick, akkor nálam alap, h. irányítót húzunk. A lényeg, h. legyen meg felé a bizalom és álljon mögé az egész franchise, ne csak a tulaj v. GM v. HC. Mindenki.

McCownt én is megtartanám, tökéletes mentor és jó lehet még egy évre/fél szezonra, ha a rookie nagyon nem érzi a dolgot a TC-ben.

Ezt a draftot 80%-ban az offense-re áldoznám, QB, WR, TE Barnidge mögé, RB Duke mellé.

A védelem alulteljesítése maximálisan Pettine és O'Neil sara. Kruger a snapek felében zónázik. Többet blitzelnek a belső linebackerek, mint az OLB-k. A cornereknek egyértelműen nem fekszik a press man cover. A spec. teamer Bademosi-t nyomatják, miközben ott van az első körös Gilbert, aki még az aktív rosterre sem fér fel. Vagy Ibraheim Campbell, aki tök jól játszott Poyer helyén, a Steelers ellen ennek ellenére nulla snapet kapott.

Ez a védelem szerintem karcolna (de legrosszabb esetben egy erős közepes lenne), ha a megfelelő játékosokat játszatnák, az erősségeikre építve.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 fuzovelkifele.com/2015/11/25/hattyudal-cleveland-browns/
Bad 31
a szerző gyakran használta a "szar" szót, ez illik cikkre is.
Joey Tribbiani
teljes homalysag uralkodik a szerzon, a cikk vegere nem igazan derult ki, hogy mit is akar mondani. Rosszul draftolunk? Inkabb a scout teamunk a rossz, es a volt GM+csapata csinalt orultsegeket pl Julio Jones nem draftolasa.

A Jancsika korul kialakult helyzetert csak o felelos, mert megkapta az utolso eselyet az elettol es sikerult elpuskaznia ugyanazzal a mozdulattal. Se vele se nelkule nem nyerhetunk szignifikansan tobb meccset, egyedul o fogja bukni a merkozeseken megszerezheto tapasztalatot, tudast.
De attol tartok egy ilyen jellem mint o csak a manak el, es nem fogja fel a tetteinek a jovobeli kovetkezmenyeit. Kedveltem a jatekat, megbocsatottam magamban a botlasait, a hulyesegeit, de kb itt ertem a turelmem vegere es most mar felolem mehet a levesbe.

Az idei even annlyira kiemelkedo qb nem lesz a drafton, ugyhogy raerunk rancba szedni a tobbi egyseget, en McCownt megtartanam jovore is.

elnezest az ekezetek hianya miatt, de munkahelyen csak angol billentyuzet van.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
 fuzovelkifele.com/2015/11/25/hattyudal-cleveland-browns/
Bad 31
a szerző gyakran használta a "szar" szót, ez illik cikkre is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 fuzovelkifele.com/2015/11/25/hattyudal-cleveland-browns/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Jancsi és a Browns kalandjai.

 espn.go.com/blog/cleveland-browns/post/_/id/16734/johnny-manziel-timeline-with-the-cleveland-browns

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...
sutianap
Igaz Mancira a trópusi vihar klasszikusa; fullba nyomja a kretént.
gergogergo
Pedig tudhatna: sose nyomd fullba a kretent.
Ugy erzem Gordon, Aldon Smith utan itt a kovetkezo elpocsekolt palyafutas. (mondjuk Aldonnak azert voltak jo evei)
Csiriba
Csoda,hogy Aldon nem játszott nálunk 😮
Drip
Jovore mar Gordon is visszaterhet, mekkora makvirag trio lenne mar a Gordon-Aldon-Manziel osztag. Egyutt lassan tobb buntit szedtek ossze mint egy palyafutas 😀
Csiriba
Justin Blackmon nem kell?
Höri
Daryl Washington meg jöhet a LB-sorba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...
sutianap
Igaz Mancira a trópusi vihar klasszikusa; fullba nyomja a kretént.
gergogergo
Pedig tudhatna: sose nyomd fullba a kretent.
Ugy erzem Gordon, Aldon Smith utan itt a kovetkezo elpocsekolt palyafutas. (mondjuk Aldonnak azert voltak jo evei)
Csiriba
Csoda,hogy Aldon nem játszott nálunk 😮
Drip
Jovore mar Gordon is visszaterhet, mekkora makvirag trio lenne mar a Gordon-Aldon-Manziel osztag. Egyutt lassan tobb buntit szedtek ossze mint egy palyafutas 😀
Csiriba
Justin Blackmon nem kell?

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...
sutianap
Igaz Mancira a trópusi vihar klasszikusa; fullba nyomja a kretént.
gergogergo
Pedig tudhatna: sose nyomd fullba a kretent.
Ugy erzem Gordon, Aldon Smith utan itt a kovetkezo elpocsekolt palyafutas. (mondjuk Aldonnak azert voltak jo evei)
Csiriba
Csoda,hogy Aldon nem játszott nálunk 😮
Drip
Jovore mar Gordon is visszaterhet, mekkora makvirag trio lenne mar a Gordon-Aldon-Manziel osztag. Egyutt lassan tobb buntit szedtek ossze mint egy palyafutas 😀
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...
sutianap
Igaz Mancira a trópusi vihar klasszikusa; fullba nyomja a kretént.
gergogergo
Pedig tudhatna: sose nyomd fullba a kretent.
Ugy erzem Gordon, Aldon Smith utan itt a kovetkezo elpocsekolt palyafutas. (mondjuk Aldonnak azert voltak jo evei)
Csiriba
Csoda,hogy Aldon nem játszott nálunk 😮
Drip
Ami késik nem múlik jövöre szabadon igazolhatò. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baj ha én csípem,hogy ekkora paraszt ? xD
Drip
De nem real paraszt csak ojan sutasutyerák justinbieber, az a baj...
sutianap
Igaz Mancira a trópusi vihar klasszikusa; fullba nyomja a kretént.
gergogergo
Pedig tudhatna: sose nyomd fullba a kretent.
Ugy erzem Gordon, Aldon Smith utan itt a kovetkezo elpocsekolt palyafutas. (mondjuk Aldonnak azert voltak jo evei)
Csiriba
Csoda,hogy Aldon nem játszott nálunk 😮