Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Nyílt levél!
Kedves Haslámpa, eddig aszittem Art volt a leggonoszabb, az aki megtiporta ez a klubot, nademost megvilágosult számomra, hogy nem ez, hanem mikor maga bohócot csinált mindenből és mindenkiből.
Tisztelettel:
A sírásó, állunk rendelkezésére!
sutianap
Nálam a leggonoszabb még mindig Art. És az is marad. Viszont a legbénább az Haslámpa és gyülekezete. Dilettánsok.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nyílt levél!
Kedves Haslámpa, eddig aszittem Art volt a leggonoszabb, az aki megtiporta ez a klubot, nademost megvilágosult számomra, hogy nem ez, hanem mikor maga bohócot csinált mindenből és mindenkiből.
Tisztelettel:
A sírásó, állunk rendelkezésére!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Amúgy nem is értem az utóbbi meccseken mit művel a csapat, 8-9 fordulót tippeltünk Petinek és fire azóta már a 12.is eltelt.
Már rég elkellett volna a védelmi koordinátorral együtt küldeni őket kekszet kapálni...
P@trik
Haslam szerintem már úgy van,hogy ezt a szezont végig tolja velük, nehogy előkapja a média, ha szezonközbe rúgná ki őket.
Drip
Sztem csak nem igazan tud szezon kozben meg ennyire kozepszar edzoket is leakasztani...
Csiriba
Nincs már gyakorlati jelentősége annak, hogy ki az edző, felesleges még elküldeni bárkit is.

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Amúgy nem is értem az utóbbi meccseken mit művel a csapat, 8-9 fordulót tippeltünk Petinek és fire azóta már a 12.is eltelt.
Már rég elkellett volna a védelmi koordinátorral együtt küldeni őket kekszet kapálni...
P@trik
Haslam szerintem már úgy van,hogy ezt a szezont végig tolja velük, nehogy előkapja a média, ha szezonközbe rúgná ki őket.
Drip
Sztem csak nem igazan tud szezon kozben meg ennyire kozepszar edzoket is leakasztani...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy nem is értem az utóbbi meccseken mit művel a csapat, 8-9 fordulót tippeltünk Petinek és fire azóta már a 12.is eltelt.
Már rég elkellett volna a védelmi koordinátorral együtt küldeni őket kekszet kapálni...
P@trik
Haslam szerintem már úgy van,hogy ezt a szezont végig tolja velük, nehogy előkapja a média, ha szezonközbe rúgná ki őket.

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy nem is értem az utóbbi meccseken mit művel a csapat, 8-9 fordulót tippeltünk Petinek és fire azóta már a 12.is eltelt.
Már rég elkellett volna a védelmi koordinátorral együtt küldeni őket kekszet kapálni...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
An open letter to the Haslams:
 twitter.com/xclevelander/status/673830165575806976/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
gergogergo
Ilyen levelekből Dunát lehetne rekeszteni, főleg a szezonok vége felé 😊

1. Fire Pettine
2. Fire Farmer
3. Trade/cut Manziel

Ezek után pedig találja ki Jimmy mit akar, sikeres franchiset v csak a zsét. Az utóbbi jön magától, de akkor inkább költözzön a csapat LA-be vagy a sivatag közepére.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
An open letter to the Haslams:
 twitter.com/xclevelander/status/673830165575806976/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ez az egész ügy ahogy kezelve van, az valami borzasztó, nem tudom, hogyan lehet bármilyen csapatot hitelesen vezetni úgy, hogy hetente mást mond valaki egy témáról. Mondanám, hogy ezzel Pettine tuti elveszti az öltözőt, de azon már túl vagyunk szerintem, a legrosszabb, amit ilyen szituban csinálni lehet, az a következetlenség. Ha az a döntés született két hete, hogy menjen Manzi a pad végére, akkor addig hozni a QB-kat FA-ról, amíg halnak ki a kezdők, de ez így szánalmas...
somoskovig
nem egyszerű, de több tényezés kérdés.

három szempont áll egymás mellett:
- Pettine vezetőedzői jövője
- Johnny jövője
- a Browns érdekei

Pettine érdeke az, hogy a lehető legjobb csapatot tegye a pályára, hogy minél nagyobb esélye legyen nyerni, nem kirúgatni magát, vagy ha esetleg mégis kiteszik, akkor pedigrének használni a jó teljesítményt.
Johnny érdeke és jövője, hogy fejlődjön, és emberileg érjen el egy olyan szintre, hogy egy másfél milliárd dolláros franchise (bármelyik) arca lehessen.
A Browns érdeke, hogy az elsőszámú jelöltként az 1/1-re, kiderüljön nagyon hamar, hogy mit tud Johnny, esetleg van e csereértéke (loss mitigation)

Az edző és a Browns érdekei azt diktálták, hogy Johnny játszon, hiszen nyilvánvalóan jobb esély van arra, hogy vele győznek, mint a néhány hete a klubnál lévő Davis-szel, aki valóban nem volt elveszett ember, de nem azért kezdett mert jobbnak gondolták, hanem a regulázás miatt. Johnny padoztatása tehát kvázi a vezetőedző és a klub érdekei ellenére történt, ugyanakkor nevelési szempontból megkérdőjelezhetetlen döntés. ezt a mai napon írta felül a Browns érdeke. szerintem mindegyik lépés a Johnny kezelésével kapcsolatban érthető, csak más szempontokból.
gabtsi
Minden igaz, de engem csak az érdekel, hogy kezdjünk már el nyerni végre!!! Csak egyszer jussunk be a PO-ba, lesz ott ne mulass! Most, hogy véget értek az üres ábrándjaim és fenyegetéseim, rájöttem, hogy nem biztos, hogy megérem azt a kort ahol mindezek valóra is válnak...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez az egész ügy ahogy kezelve van, az valami borzasztó, nem tudom, hogyan lehet bármilyen csapatot hitelesen vezetni úgy, hogy hetente mást mond valaki egy témáról. Mondanám, hogy ezzel Pettine tuti elveszti az öltözőt, de azon már túl vagyunk szerintem, a legrosszabb, amit ilyen szituban csinálni lehet, az a következetlenség. Ha az a döntés született két hete, hogy menjen Manzi a pad végére, akkor addig hozni a QB-kat FA-ról, amíg halnak ki a kezdők, de ez így szánalmas...
somoskovig
nem egyszerű, de több tényezés kérdés.

három szempont áll egymás mellett:
- Pettine vezetőedzői jövője
- Johnny jövője
- a Browns érdekei

Pettine érdeke az, hogy a lehető legjobb csapatot tegye a pályára, hogy minél nagyobb esélye legyen nyerni, nem kirúgatni magát, vagy ha esetleg mégis kiteszik, akkor pedigrének használni a jó teljesítményt.
Johnny érdeke és jövője, hogy fejlődjön, és emberileg érjen el egy olyan szintre, hogy egy másfél milliárd dolláros franchise (bármelyik) arca lehessen.
A Browns érdeke, hogy az elsőszámú jelöltként az 1/1-re, kiderüljön nagyon hamar, hogy mit tud Johnny, esetleg van e csereértéke (loss mitigation)

Az edző és a Browns érdekei azt diktálták, hogy Johnny játszon, hiszen nyilvánvalóan jobb esély van arra, hogy vele győznek, mint a néhány hete a klubnál lévő Davis-szel, aki valóban nem volt elveszett ember, de nem azért kezdett mert jobbnak gondolták, hanem a regulázás miatt. Johnny padoztatása tehát kvázi a vezetőedző és a klub érdekei ellenére történt, ugyanakkor nevelési szempontból megkérdőjelezhetetlen döntés. ezt a mai napon írta felül a Browns érdeke. szerintem mindegyik lépés a Johnny kezelésével kapcsolatban érthető, csak más szempontokból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
gondolom ez ilyen most mutasd meg mit tudsz vagy húzz anyádba dolog lesz.
kapitnono
bárcsak az edzőkre is vonatkozna ez az NFL-ben
baggio
Ezert jo az NCAAF, mert ott bukott edzo meg soha nem kapott munkat,
ulpianus
Kötekedésnek biztos jó volt, de eszméletlen, hogy ezt megint magyarázni kell. Ott vannak jól behatárolható szintek, ha valaki mondjuk egy Power 5-os csapatnál nem teljesít jól, akkor lejjebb szorul a ranglétrán (Group of 5, másodosztály, stb.), míg a holtszezonban egyszer már végigmentem rajta, hogy a profiknál mennyire ugyanazok a nevek járnak csapatról csapatra. És akkor még csak a koordinátorokkal foglalkoztam, a front office-szal nem is, ha már épp a Browns topicban vagyunk, kérlek mesélj róla milyen jó munkát végzett a KC-ben Ray Farmer 2006 és 2012 között!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Somossal értek egyet.. Mi ez?
Egy héten kijelenti, hogy év végig pad, majd rossz meccs után, na mégis kezdj?
Fogadjunk, hogy nem lesz kezdő a maradék négy meccsen.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Egészen szánalmas ami itt megy, legyen már vége a szezonnak és felejtsük el az elmúlt 3 évet amilyen gyorsan csak lehet, mert ez a Banner, Lombardi, Pettine, Farmer, Manziel "éra" mindennek a legalja volt. A Holmgren-Shurmur házasság után tényleg azt hittem nincs lejjebb, de kiderült ha erről a franchiseról van szó, akkor nincsenek határok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
gondolom ez ilyen most mutasd meg mit tudsz vagy húzz anyádba dolog lesz.
kapitnono
bárcsak az edzőkre is vonatkozna ez az NFL-ben
baggio
Ezert jo az NCAAF, mert ott bukott edzo meg soha nem kapott munkat,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mert ennyi erovel a Browns topiclakok is palyara lephetnenek, nem kapnank ki sokkal tobbel...Csiriba
Én top10-es WR prosectnek tartom magam 😀 Amúgy Davis nem volt szar, sokkal inkább az őt körülvevő csapat (Fal,elkapók)
bárcsak az edzőkre is vonatkozna ez az NFL-benbaggio
bárcsak...

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ez az egész ügy ahogy kezelve van, az valami borzasztó, nem tudom, hogyan lehet bármilyen csapatot hitelesen vezetni úgy, hogy hetente mást mond valaki egy témáról. Mondanám, hogy ezzel Pettine tuti elveszti az öltözőt, de azon már túl vagyunk szerintem, a legrosszabb, amit ilyen szituban csinálni lehet, az a következetlenség. Ha az a döntés született két hete, hogy menjen Manzi a pad végére, akkor addig hozni a QB-kat FA-ról, amíg halnak ki a kezdők, de ez így szánalmas...
somoskovig
nos technikailag az volt mondva, hogy bizonytalan ideig a padot fogja melegiteni, amig nem mutat fel valamit edzesen, valami megfelelo hozzaallast. A kedves Vezerunk szerint napi kapcsolatban vannak es jokat dumcsiztak, ennek (es McCown serulesenek, valamit az uj qbnk gyenge teljesitmenyenek) az eredmenyekent visszakerult a csapat elere.

Remelem mindeki ki lesz penderitve az ev vegen, azt sem bannam ha a fel csapatnak is felmondananak, mert ennyi erovel a Browns topiclakok is palyara lephetnenek, nem kapnank ki sokkal tobbel...
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Ez az egész ügy ahogy kezelve van, az valami borzasztó, nem tudom, hogyan lehet bármilyen csapatot hitelesen vezetni úgy, hogy hetente mást mond valaki egy témáról. Mondanám, hogy ezzel Pettine tuti elveszti az öltözőt, de azon már túl vagyunk szerintem, a legrosszabb, amit ilyen szituban csinálni lehet, az a következetlenség. Ha az a döntés született két hete, hogy menjen Manzi a pad végére, akkor addig hozni a QB-kat FA-ról, amíg halnak ki a kezdők, de ez így szánalmas...

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
gondolom ez ilyen most mutasd meg mit tudsz vagy húzz anyádba dolog lesz.
kapitnono
bárcsak az edzőkre is vonatkozna ez az NFL-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Johnny Manziel will return as starting QB for the Cleveland Browns after two-game benching for off-field missteps, sources told
egy újabb fordulat ebben a varázslatos ügyben...
Klaci79
gondolom ez ilyen most mutasd meg mit tudsz vagy húzz anyádba dolog lesz. Ha nagyon homály lesz az uccsó 4 meccsen lehet elküldi őt a Browns.


több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Johnny Manziel will return as starting QB for the Cleveland Browns after two-game benching for off-field missteps, sources told
egy újabb fordulat ebben a varázslatos ügyben...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
#FreeJohnny 😛
Drip
#AlcoholFreeJohnny 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A "tomeg" hangosan skandalta a nevet eleinte aztan mar ok is hazamentek...
Csiriba
Browns season 2015, ebben minden benne van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
#FreeJohnny 😛

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
 twitter.com/TonyGrossi/status/673693703026966528
Höri
A "tomeg" hangosan skandalta a nevet eleinte aztan mar ok is hazamentek...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/TonyGrossi/status/673693703026966528