Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Karácsonykor 😀
Armonty is visszaeső

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Cleveland Drugs tovább hasít
Ünnepi kiadás:
@Steelersdepot: According to @ScottTaylorTV, #Browns LB Armonty Bryant & CB De'Ante Saunders werre arrested Christmas morning with drugs & gun in car.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Csatlakozom, bár újtulaj is dobna a zégősoron! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Csatlakozom, mindenkinek Boldog Karit + új HC-t és GM-et a fa alá! 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Minden kedves Browns szurkolónak és minden más csapat szurkolóinak is egyformán kívánok Boldog és Békés Karácsonyt!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mack és Thomas mehet a Pro Bowlra. Ha csak a nevüket nézzük, megérdemlik. Ha az idei teljesítményüket akkor.....
Csiriba
Barnidge hogy a picséába nem fért oda ?
Drip
meg nem nev a szakmaban. Csak egyszeruen kivalo szezonja van, semmi helye a Pro Bowlon....😀
Remelem Gronk vagy Olsen helyett majd mehet. Mondjuk mindkettojuknek szinten kivalo szezonjuk van es eleg jo nevek a szakmaban 😀
Csiriba
ennyi erővel egy rookie-t se hívjanak meg

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Mack és Thomas mehet a Pro Bowlra. Ha csak a nevüket nézzük, megérdemlik. Ha az idei teljesítményüket akkor.....
Csiriba
Barnidge hogy a picséába nem fért oda ?
Drip
meg nem nev a szakmaban. Csak egyszeruen kivalo szezonja van, semmi helye a Pro Bowlon....😀
Remelem Gronk vagy Olsen helyett majd mehet. Mondjuk mindkettojuknek szinten kivalo szezonjuk van es eleg jo nevek a szakmaban 😀

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mack és Thomas mehet a Pro Bowlra. Ha csak a nevüket nézzük, megérdemlik. Ha az idei teljesítményüket akkor.....
Csiriba
Barnidge hogy a picséába nem fért oda ?

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Mack és Thomas mehet a Pro Bowlra. Ha csak a nevüket nézzük, megérdemlik. Ha az idei teljesítményüket akkor.....
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ugyan nem neztem vegig a meccset, mert a garbage timera nem voltam kivancsi, de a szihox akkor csinalt pontot amikor akart. Azert megemlitenem meg tramon williams ujabb teljesen folosleges szabalytalansagat, amibol megint 3 pontot kaptunk... Hihetetlen a pali, hogy szinte minden meccsen van valami kirivo hulyesege, csak hogy miatta reszesitsenek bennunket oralis szexben. Lathatoan hianyzott Hartline Janosnak, es erthetetlen miert droppoltak annyit a tobbiek Benjamintol sem ezt szoktam meg. Duke jateka viszont valoban jo volt, az egyetlen aminek orultem.
Egyebkent meg a szokasos fos csak mas helyszinen. 1/1 pick ugy se leszunk, es remelem sikerul vegre egy epkezlab qb/wr-t hozni az elso korben.
Csiriba
Nem tudom milyen rezsim jön Petine után, már ha jön, de remélem 1/2-re most nem sikerül majd egy T-Rich féle bustot húzni, vagy egy guardot mondjuk 😀
Bad 31
Vigyazz ez itt Cleveland, minden elkepzelheto megtortenik es az ellenkezoje is. Ugyhogy elore rettegek a drafttol... Mondjuk nem tudom hol tart Josh Gordon, de ha visszajonne a regi formajaban akkor a wr draftot hatrebb lehetne sorolni talan. Bar nem tudom mennyire lenne utos duo a Janos-Josh(ka) paros, egy kocsmaban biztos 😀
Csiriba
én nagyon kíváncsi lennék rá, de nem tudom ki merné bevállalni.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ugyan nem neztem vegig a meccset, mert a garbage timera nem voltam kivancsi, de a szihox akkor csinalt pontot amikor akart. Azert megemlitenem meg tramon williams ujabb teljesen folosleges szabalytalansagat, amibol megint 3 pontot kaptunk... Hihetetlen a pali, hogy szinte minden meccsen van valami kirivo hulyesege, csak hogy miatta reszesitsenek bennunket oralis szexben. Lathatoan hianyzott Hartline Janosnak, es erthetetlen miert droppoltak annyit a tobbiek Benjamintol sem ezt szoktam meg. Duke jateka viszont valoban jo volt, az egyetlen aminek orultem.
Egyebkent meg a szokasos fos csak mas helyszinen. 1/1 pick ugy se leszunk, es remelem sikerul vegre egy epkezlab qb/wr-t hozni az elso korben.
Csiriba
Nem tudom milyen rezsim jön Petine után, már ha jön, de remélem 1/2-re most nem sikerül majd egy T-Rich féle bustot húzni, vagy egy guardot mondjuk 😀
Bad 31
Vigyazz ez itt Cleveland, minden elkepzelheto megtortenik es az ellenkezoje is. Ugyhogy elore rettegek a drafttol... Mondjuk nem tudom hol tart Josh Gordon, de ha visszajonne a regi formajaban akkor a wr draftot hatrebb lehetne sorolni talan. Bar nem tudom mennyire lenne utos duo a Janos-Josh(ka) paros, egy kocsmaban biztos 😀
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ugyan nem neztem vegig a meccset, mert a garbage timera nem voltam kivancsi, de a szihox akkor csinalt pontot amikor akart. Azert megemlitenem meg tramon williams ujabb teljesen folosleges szabalytalansagat, amibol megint 3 pontot kaptunk... Hihetetlen a pali, hogy szinte minden meccsen van valami kirivo hulyesege, csak hogy miatta reszesitsenek bennunket oralis szexben. Lathatoan hianyzott Hartline Janosnak, es erthetetlen miert droppoltak annyit a tobbiek Benjamintol sem ezt szoktam meg. Duke jateka viszont valoban jo volt, az egyetlen aminek orultem.
Egyebkent meg a szokasos fos csak mas helyszinen. 1/1 pick ugy se leszunk, es remelem sikerul vegre egy epkezlab qb/wr-t hozni az elso korben.
Csiriba
Nem tudom milyen rezsim jön Petine után, már ha jön, de remélem 1/2-re most nem sikerül majd egy T-Rich féle bustot húzni, vagy egy guardot mondjuk 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ugyan nem neztem vegig a meccset, mert a garbage timera nem voltam kivancsi, de a szihox akkor csinalt pontot amikor akart. Azert megemlitenem meg tramon williams ujabb teljesen folosleges szabalytalansagat, amibol megint 3 pontot kaptunk... Hihetetlen a pali, hogy szinte minden meccsen van valami kirivo hulyesege, csak hogy miatta reszesitsenek bennunket oralis szexben. Lathatoan hianyzott Hartline Janosnak, es erthetetlen miert droppoltak annyit a tobbiek Benjamintol sem ezt szoktam meg. Duke jateka viszont valoban jo volt, az egyetlen aminek orultem.
Egyebkent meg a szokasos fos csak mas helyszinen. 1/1 pick ugy se leszunk, es remelem sikerul vegre egy epkezlab qb/wr-t hozni az elso korben.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
De legalább Barnigbe beállította Ozzie rekordját 😊

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Rendesen felpörgette a topikot a tegnapi meccs...

Persze sok elemeznivaló nincs ezen, Jánostól pont annyit láttunk, h. semmi ne derüljön ki, az OL szenvedett (Greco kidőlt a szezonra), de legalább Duke jó. A WR-ek droppoltak, Barni meg egyedül kevés.

A védelem is hozta a szokásos nullát, csak összehasonlításképp: ha így szorgoskodnak a srácok, akár az 1990-es 462 kapott pontos franchise rekord is megdőlhet. Jelenleg 387-nél jár az egység, 75-öt kéne benyalni a Chiefs és a Steelers ellen alle zusammen, hajrá, hajrá!! Még mindig nehezen hiszem el, h. ilyen nevekkel ennyire gyengén szerepel a védelem, de nem kell messzire menni, a Bills D is szenved, kvázi uaz a rendszer ugye...

Legalább a Chargers nyert, így a top2 pick szinte biztossá vált. A Titans pedig tuti nem húz QB-t...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000602690/article/dwayne-bowe-ive-never-been-through-anything-like-this?campaign=Twitter_atn
ulpianus
vegre valami ertelmes hozzaszolas, szamomra is rejtely, hogy mi a f@szt csinal Bowe az iden. Legalabb valami garancia let volna ra, hogy ha szar kicserljek vagy visszaadjak az arat... De Farmer bacsi jol elkefelte es leszerzodtetett egy nevet, egy jatekos helyett. Sztem utana se nezett rendesen csak megorult a nevnek es bumm...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékszik itt valaki Mike Polkra? Ha nem, ő követte el ezt a 2 videót(az 1. nagyon híres):


Bár még mindig elszomorítja a Browns, de legalább saját szegmense van a clevelandi tévében:
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000602690/article/dwayne-bowe-ive-never-been-through-anything-like-this?campaign=Twitter_atn


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Annyira várom január negyedikét, ez a Pettine vállalhatatlan.
Joey Tribbiani
Őt amúgy hogyan sikerült anno kitalálni, mint Browns HC?
tüsi91
McDaniels volt az első számú célpont (főleg Lombardi miatt, aki GM-ként rontotta itt a levegőt akkoriban). Josh azonban, mondván elég szar a QB-helyzet meg minden a Brownsnál (neki pedig valszeg a Broncos bukta után max. egy dobása lesz még HC-ként a ligában) nagyon okosan köszönte szépen a lehetőséget és maradt Pats OC.

A B-terv Dan Quinn lett volna, mindkét fél nyitott volt az együttműködésre, csak éppen a Seahawks a Super Bowlig menetelt, mi pedig nem bírtunk még egy hetet várni (Petit jan. 23-án nevezték ki, a SB pedig febr. 2-án volt). Nem véletlen egybk., h. kis Shanny tavaly itt kötött ki, idén pedig Quinn stábjához csatlakozott Atlantában... valszeg le volt zsírozva a DQ - MS felállás már egy évvel korábban.

A keresés közben Haslam egyre türelmetlenebb lett (az A és B jelölt nem jött össze), 10 edzővel tárgyaltak 25 nap alatt, Pettine meg nagyon meggyőző volt a beszélgetések során, így rá esett a választás. A Billsnél DC-ként elég jó szezont futott (bár futás ellen ott is csak 28. volt a csapat), a korábbi munkatársai pedig áradoztak róla. Több, mint 3 hét keresgélés után ennyi elég is volt Jimmynek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Raheem Mostert RB, Daryl Richardson RB
Rannell Hall WR
Kaleb Johnson OL
Hátha címszóval jöttek a csipet csapatba.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira várom január negyedikét, ez a Pettine vállalhatatlan.
Joey Tribbiani
Őt amúgy hogyan sikerült anno kitalálni, mint Browns HC?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Annyira várom január negyedikét, ez a Pettine vállalhatatlan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
(side note: mi értelme van ilyet lenyilatkozni az egymás elleni meccs előtt?)
baggio
Mert nem ismerte a Magyar sihox fanokat. Ha ismerne oket, tuti egesz oldalas hirdetesben kerne elnezest toluk. 😀
Csiriba
Ugyanezt akartam írni, hogy kellett neki a bandwagont megidézni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem tisztem megvédeni, de szerencsétlenül ugyan, lényegében mégis alapvetően annyit mondott, hogy Brady, Brees, Big Ben és Rodgers jobbak Wilsonnál. Ez meg tény. Most még. 😊
tejbegrrr!!!
Brees már nem jobb
braxa88
de még magasabb 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tisztem megvédeni, de szerencsétlenül ugyan, lényegében mégis alapvetően annyit mondott, hogy Brady, Brees, Big Ben és Rodgers jobbak Wilsonnál. Ez meg tény. Most még. 😊
tejbegrrr!!!
Brees már nem jobb