Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nagyon nagyon kíváncsi vagyok mit fognak kihozni ebből az offseasonból, meg, hogy mennyi kulcsjátékos fog elmenni illetve érkezni, ennek a keretnek a nagy százaléka töltelék. A draft-on jó lenne végre ügyesnek lenni, engem ez bosszant a legjobban ha vissza tekintek az elmúlt pár szezonra, ezek az elfecsérelt első körök, vicc kategóriába tartozó játékosokat húztunk :/ Jó sok edző váltást megéltünk már, mindig jöttek az új remények, nem tudom, hogy ez a lemez másképp fog e szólni mint az eddigiek, őszintén szólva eléggé kétlem...


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Gofff QB
Boyd WR
Éneztcsinálnám
sutianap
kurvára te vagy az én emberem!
Drip
Aztán folytatnám egy reteknagy Vandal Alexanderrel, OL LSU - ráhoznám Collinst RB a Razozbackstű és Tajae Sharpe-t WR a MassUból
És szarnék a D-re, kovácsolják ki belűle ami benne van

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
lehet end of an era? Big Joe nem biztos, h. lenyel még egy rezsimváltást.

@ KeithBritton86 1m 1 minute ago
Joe Thomas says he'll take a "wait and see" approach to possible changes for # Browns. Didn't rule out he could ask out. Said change is hard

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gofff QB
Boyd WR
Éneztcsinálnám
sutianap
kurvára te vagy az én emberem!

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Gofff QB
Boyd WR
Éneztcsinálnám
sutianap
QB, WR, OL / QB, WR, WR / QB, WR, TE

szal egyetértek.

ebből lesz Bosa, DT, CB és még meg is magyarázzák majd 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Gofff QB
Boyd WR
Éneztcsinálnám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Goff lesz sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
 bowl.one/forum/nfl-eredmenykovetes/baltimore-ravens-cleveland-browns-2014/1233634

Kitartást, srácok.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
És akkor jön a következő hónapok legfontosabb kérdése: akkor kinek tehetjük tönkre valószínűleg a karrierjét? Goff, Lynch, vagy Cook?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Mostmár a kérdés h Jancsit mennyiért tudjuk elpasszolni, persze ha eltudjuk...
zsutu
 www.licorea.com/images/laphroaig_10.jpg
Joey Tribbiani
Túl jó az ajánlat... 😀
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mostmár a kérdés h Jancsit mennyiért tudjuk elpasszolni, persze ha eltudjuk...
zsutu

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
zsutu
És akkor ki irányít, az alkesz vagy a nagyfater?
Joey Tribbiani
McCown még jövőre lehet opció, és a 3 elsőkörösnek vélt irányító közül valamelyik tuti le tud csúszni a 2.kör elejéig.
zsutu
ez kurvára orosz rulett

Joey jól mondja, ott vagyunk baszki elől ne szerencsétlenkedjünk már

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
zsutu
És akkor ki irányít, az alkesz vagy a nagyfater?
Joey Tribbiani
McCown még jövőre lehet opció, és a 3 elsőkörösnek vélt irányító közül valamelyik tuti le tud csúszni a 2.kör elejéig.
zsutu
De minek kockáztatnánk, ha végre egyszer a saját kezünkben a sorsunk, nem kell tradelni, hanem behúzhatjuk azt a QB-t akit akarunk...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Mostmár a kérdés h Jancsit mennyiért tudjuk elpasszolni, persze ha eltudjuk...
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
zsutu
És akkor ki irányít, az alkesz vagy a nagyfater?
Joey Tribbiani
McCown még jövőre lehet opció, és a 3 elsőkörösnek vélt irányító közül valamelyik tuti le tud csúszni a 2.kör elejéig.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
1/2. Bleh Titans...
Joey Tribbiani
QB-t csak nem húznak 😀
Drip
Felmegyünk Bosáért. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez is eltelt,újra tervezés mint ahogy a GPS mondja, stáb foghatja a cokmokját és viszlát, HC interjú hegyek jöhetnek, stáb csere, lehet leskelődni az egyetemeken ki nem lesz akkora bust a drafton, és várjuk a szeptembert. 😊
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
zsutu
És akkor ki irányít, az alkesz vagy a nagyfater?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Elnézve az elmúlt évek első körös választásait mi még 1/2-re is képesek lehetünk belenyúlni a trágyába...
Végre vége ennek a rémálomszezonnak. Ez az utolsó meccs olyan volt, mint az egész év.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Joey Bosa-val lehet jobban járnánk, csak őt meg elviszi a Titans 1/1ben szerintem. Mondjuk megfelelő séma is kellene a következő edzőbrigádtól.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/2. Bleh Titans...
Joey Tribbiani
QB-t csak nem húznak 😀

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
1/2. Bleh Titans...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ok én ezt nem tudtam, én csak arról tudtam, hogy ha valakinek mennie kell akkor az Pettine lesz.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jó vicc volt XO! Egy normális kérdést tettem csak fel. Minden olyan embert idézzél akkor akik az évek alatt hasonlóakat írtak be!
Béczkó
Az elmúlt pár napban folyamatosan a megjelent pletykákról és arról beszéltünk, h. mindkettőnek mennie kell, nem elég, ha csak az egyik v. a másik repül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jó vicc volt XO! Egy normális kérdést tettem csak fel. Minden olyan embert idézzél akkor akik az évek alatt hasonlóakat írtak be!