Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
The #Browns will interview #Panthers DC Sean McDermott in Cleveland on Thursday, source said.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
És még egy jó hír.

 twitter.com/AdamSchefter/status/684409963054239745

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Moneyball in Cleveland!

 en.wikipedia.org/wiki/Paul_DePodesta

 twitter.com/mortreport/status/684412083333644289

 twitter.com/mortreport/status/684419869438259202

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Patrisha, király


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Patriciát én bírom, szerintem jól járnátok vele.

Focijani meg no comment 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Matt Patricia is jön interjúra
Crennel és Mangini után újabb ex-Pats DC?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kiégtem vazee ilyennel indul a nap xD
Megy már a nagyipari meme gyártás is 😊
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ez már tényleg no comment. Billy!

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2016/01/report_johnny_manziel_goes_inc.html#incart_big-photo

"Our sources tell us Manziel was at a popular night club on the strip Saturday night. The QB entered wearing a blonde wig, a fake mustache, glasses, and a hoodie.

"Manziel introduced himself as 'Billy.' He was there into the 3 a.m. hour and when it came time to pay the bill, he asked to have it comped because he didn't bring cash and also didn't want to put it on his card.
Joey Tribbiani
😀😀😀DDDDDDDD

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Szerintem kifejezetten jól működhet ez a felállás. A GM feladatokat szétkapják - akinek GM lesz a névjegyén, az valójában scouting director lesz. Egy része megy a HC-hez; így van: tapasztalt, karizmatikus HC-t kell szerezni.
Sashi-t nem gondolnám bábnak. 2002 óta benne van az NFL ügyeiben, jogi oldalról tudja kezelni az egész franchise-t. A játékosokkal kapcsolatban meg ő felelős a szerződésekért, nem baj, ha egy csavaros eszű ügyvéd viszi a boltot az ügynökökkel szemben.

Szerintem klasszikus szervezet laposító fejlesztés, álmoskönyvek szerint jó dolog sülhet ki belőle.
Btw mintha Kelly-re szabták volna a HC zakót. 😊
tomi-tomi
Legyen igazad, csak felek, h. nem sikerul megtalalni vagy inkabb megszerezni azt a bizonyos tapasztalt HC-t.

Kellytol en fazok, meg a vegen visszahozza Shurmurt, a szurkolok meg felgyujtjak a stadiont 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
P@trik
Annyira nem is huzos, cask 5en vannak benne az idei playoffbol, erosebbet is lattam mar.
Csiriba
Vakuljak meg, nem látom az ötödiket.
tomi-tomi
Az öt sehogy se jön ki jah, 4 PO-csapattal játszanak, összesen 6-szor. Bár de kijön mint a 4 és a 6 számtani átlaga 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez már tényleg no comment. Billy!
"Our sources tell us Manziel was at a popular night club on the strip Saturday night. The QB entered wearing a blonde wig, a fake mustache, glasses, and a hoodie.
Joey Tribbiani

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sokat gondolkoztam ma ezen a Haslam-féle terven, vajon mi lehetett a célja Sashi kinevezésével és miként működhet ez a szervezeti struktúra. Végülis arra jutottam, h. eldöcöghet a dolog, de ehhez egy feltételnek mindenképpen teljesülnie kell: tapasztalt, karizmatikus HC-t kell szerezni. Nyilván semmire sem garancia egy, két v. akár 5 év vezetőedzői tapasztalat, de ebbe a felállásba nem férnek bele a rookie hibák. Hatalmas felelősség lesz a főedzőn, kvázi ő nevezheti ki a GM-et, nagy beleszólása lesz a draft pickekbe és direktben Haslamnak jelent majd; tehát az egyetlen főnöke maga a tulaj lesz...
Joey Tribbiani
Szerintem kifejezetten jól működhet ez a felállás. A GM feladatokat szétkapják - akinek GM lesz a névjegyén, az valójában scouting director lesz. Egy része megy a HC-hez; így van: tapasztalt, karizmatikus HC-t kell szerezni.
Sashi-t nem gondolnám bábnak. 2002 óta benne van az NFL ügyeiben, jogi oldalról tudja kezelni az egész franchise-t. A játékosokkal kapcsolatban meg ő felelős a szerződésekért, nem baj, ha egy csavaros eszű ügyvéd viszi a boltot az ügynökökkel szemben.

Szerintem klasszikus szervezet laposító fejlesztés, álmoskönyvek szerint jó dolog sülhet ki belőle.
Btw mintha Kelly-re szabták volna a HC zakót. 😊


2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
P@trik
Annyira nem is huzos, cask 5en vannak benne az idei playoffbol, erosebbet is lattam mar.
Csiriba
Vakuljak meg, nem látom az ötödiket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
ez már tényleg no comment. Billy!

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2016/01/report_johnny_manziel_goes_inc.html#incart_big-photo

"Our sources tell us Manziel was at a popular night club on the strip Saturday night. The QB entered wearing a blonde wig, a fake mustache, glasses, and a hoodie.

"Manziel introduced himself as 'Billy.' He was there into the 3 a.m. hour and when it came time to pay the bill, he asked to have it comped because he didn't bring cash and also didn't want to put it on his card.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Eleve a második körös draft pick egyelőre csak pletyka, semmi több, ráadásul nem úgy van az, hogy aki hajlandó ennyit megadni, az viheti is, az edzővel is meg kell állapodni... Paytonnál pedig ez a három szkenárió a legvalószínűbb: 1) Giants, 2) marad, 3) 49ers


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
János egybk. előkerült és találkozott is Haslammal és Sushival. Remélem cserét kért.
Joey Tribbiani
Ha minden igaz Dallasba akar menni. (Pft)
Amadeus91
Ja ezt én is olvastam, igazából minden egybe vág, texasi, Jerrynek is kellett volna a drafton, Romo már lassan leszállóágba kerülhet, nyilván öregszik, Johhny is elhiszem, hogy húzna innen, szóval erre simán van esély!
Bad 31
Tudna Tony Homo mogott tanulni/bulizni, megerne neki is.
Edzo poszton Paytont szivesen latnam, sztem megeri a 2. koros draftpick erte. Melle elhozunk egy uj QB titant, es hadd tanitsa egy evig amit McCown kezd. Mondjuk Payton melle nem artana egy eros-kozepes def coord sem, mert o nem ert sztem hozza. Viszont annal inkabb az Offhoz. De sztem ez meg mindig csak alom kategoria nekunk.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
János egybk. előkerült és találkozott is Haslammal és Sushival. Remélem cserét kért.
Joey Tribbiani
Ha minden igaz Dallasba akar menni. (Pft)
Amadeus91
Ja ezt én is olvastam, igazából minden egybe vág, texasi, Jerrynek is kellett volna a drafton, Romo már lassan leszállóágba kerülhet, nyilván öregszik, Johhny is elhiszem, hogy húzna innen, szóval erre simán van esély!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
János egybk. előkerült és találkozott is Haslammal és Sushival. Remélem cserét kért.
Joey Tribbiani
Ha minden igaz Dallasba akar menni. (Pft)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
János egybk. előkerült és találkozott is Haslammal és Sushival. Remélem cserét kért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az öreg Shanny lesz, meglássátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Sokat gondolkoztam ma ezen a Haslam-féle terven, vajon mi lehetett a célja Sashi kinevezésével és miként működhet ez a szervezeti struktúra. Végülis arra jutottam, h. eldöcöghet a dolog, de ehhez egy feltételnek mindenképpen teljesülnie kell: tapasztalt, karizmatikus HC-t kell szerezni. Nyilván semmire sem garancia egy, két v. akár 5 év vezetőedzői tapasztalat, de ebbe a felállásba nem férnek bele a rookie hibák. Hatalmas felelősség lesz a főedzőn, kvázi ő nevezheti ki a GM-et, nagy beleszólása lesz a draft pickekbe és direktben Haslamnak jelent majd; tehát az egyetlen főnöke maga a tulaj lesz...

Aki volt már HC, az jó eséllyel tisztában van a stáb összeállításának trükkjeivel (erre JH3 is kitért, "“An individual that can put together a good staff, that’s incredibly important in today’s NFL as complex as the game is") és ideális esetben a saját korlátaival. Olyan balfaszságokra gondolok ezalatt, mint amit pl. Shurmur csinált, h. az első évben nem vett fel offensive coordinatort és saját maga hívta a playeket (persze Pettine sem volt sokkal jobb O'Neil idehozatalával). Majdnem mindegyik rookie HC elköveti ezt a hibát (túl sokat gondol a saját teljesítőképességéről); jó lenne ezt idén elkerülni...

No de ki lehet alkalmas a feladatra? Én mindenképp támadóedzőt preferálnék; 1/2-re 99%, h. QB érkezik, jó lenne nem megint egy védekező felfogású embert összepárosítani az első körös rookie QB-val (a'la Crennel&Quinn, Pettine&Johnny). Hue nagyon forró név, legalább 5 csapatnál fog interjúzni, de itt kanyarodnék vissza arra, h. mi lehetett a terv ezzel a sajtótájékoztatóval és Sashi (aki egyértelműen báb, vagy inkább 'deal breaker', ha esetleg valami összetűzés lenne a HC és a saját maga által kinevezett GM között...khm...khm..) kinevezésével: vonzóbbá tenni a vezetőedzői állást. Tekintsünk el attól, h. Jimmy enyhén szólva is türelmetlen, de ki ne akarna olyan helyen dolgozni, ahol kb. mindenről ő dönt és az összes kollégáját ő veszi fel - beleértve a GM-et is? Csapjuk ehhez hozzá az 1/2-es picket és a hatalmas cap spacet. Nem is olyan rossz. Persze, Browns, 5 év alatt 3 vezetőedző, cserébe Jimmynek van pénze 😀

Egy szó mint száz, szerezzük meg Jacksont v. Marronet (vagy Chuckyt v. Peytont), másképp ez recipe for disaster.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
P@trik
Annyira nem is huzos, cask 5en vannak benne az idei playoffbol, erosebbet is lattam mar.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2016
Otthon: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, San Diego, NY Giants, Dallas, New England, NY Jets
Idegenbe: Pittsburgh, Baltimore, Cincinnati, Tennessee, Buffalo, Miami, Philadelphia, Washington
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 twitter.com/MaryKayCabot/status/684054095792095232


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
itt a teljes kivonat:  www.clevelandbrowns.com/news/article-5/Jimmy-Haslam-press-conference---13/f8293c5c-b5da-483a-af8d-e447e395cd95

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ez egyre cifrább:
 twitter.com/AlbertBreer/status/683988071067463680
empty taxi
jah, ezt mondta tegnap Haslam a sajttajon, Breer kicsit lassu 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964