Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Megmondom őszintén a tegnapi meccsek alapján annyira nem fáj a szívem hogy rájátszás esélytelenek vagyunk évek óta. Ki is tépném a hajam ha bejutnánk nagy nehezen és egy ilyen Hoyervagyokéstotálbeszartam befigyelne.Esetleg egy idegrohamot kapó játékos és bírónak is neki megy és ezzel bukni a meccset.
P@trik
Nem jó hozzáállás. Jelenleg én is szét tudnék robbanni, de hidd el, majd ha pár hónap múlva lesz kedvem visszatekinteni, ez a kiesés sem fogja elnyomni 4 hónapnyi fasza játék, számolgatás, bizakodás emlékét. Emlékszem még a Batman és Robin érára, hidd el, az sokkal szarabb.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Megmondom őszintén a tegnapi meccsek alapján annyira nem fáj a szívem hogy rájátszás esélytelenek vagyunk évek óta. Ki is tépném a hajam ha bejutnánk nagy nehezen és egy ilyen Hoyervagyokéstotálbeszartam befigyelne.Esetleg egy idegrohamot kapó játékos és bírónak is neki megy és ezzel bukni a meccset.
P@trik
Hát a playoff tapasztalat szerzésre tényleg Cleveland az utolsó hely. Szerencsétlen pali, jókorát betlizett...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
No, akkor Hue szabad (már ha nem rúgják ki Lewist és kérik fel őt HC-nek...).

Ez lesz a nehéz döntés, várni Patriciára v. rányomulni padlógázzal Huera.

Itt jöhet képbe a Korn Ferry tanácsadó cég és a tavalyi Atlanta, akik ugye egészen a SB-ig vártak Quinn-re.
Joey Tribbiani
Plusz annyi h Hue a 49ers-nél kezdi a napot, kérdés h elengedik-e onnan, ha Lewis helyettese nem lesz addig ahogy írtad is.
Beki
Gondolom Cincinnatiben tárgyal mindkét csapattal, úgyh. attól nem félek, h. a 9ers nem engedi el 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
No, akkor Hue szabad (már ha nem rúgják ki Lewist és kérik fel őt HC-nek...).

Ez lesz a nehéz döntés, várni Patriciára v. rányomulni padlógázzal Huera.

Itt jöhet képbe a Korn Ferry tanácsadó cég és a tavalyi Atlanta, akik ugye egészen a SB-ig vártak Quinn-re.
Joey Tribbiani
Plusz annyi h Hue a 49ers-nél kezdi a napot, kérdés h elengedik-e onnan, ha Lewis helyettese nem lesz addig ahogy írtad is.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megmondom őszintén a tegnapi meccsek alapján annyira nem fáj a szívem hogy rájátszás esélytelenek vagyunk évek óta. Ki is tépném a hajam ha bejutnánk nagy nehezen és egy ilyen Hoyervagyokéstotálbeszartam befigyelne.Esetleg egy idegrohamot kapó játékos és bírónak is neki megy és ezzel bukni a meccset.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
No, akkor Hue szabad (már ha nem rúgják ki Lewist és kérik fel őt HC-nek...).

Ez lesz a nehéz döntés, várni Patriciára v. rányomulni padlógázzal Huera.

Itt jöhet képbe a Korn Ferry tanácsadó cég és a tavalyi Atlanta, akik ugye egészen a SB-ig vártak Quinn-re.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Gase Miamiba. Őt kihúzhatjuk a listáról.
P@trik
hurrá!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=KYBmzPUI-Qs
sírás 😀
Borbinho
Az enyém már megvan

(off bazdmeg most akartam belinkelni 😛 )

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
1. Hue
2. Patricia
3. Hue v. Patricia
Joey Tribbiani
Felröhögtem. (:
Amúgy az én listám is hasonlóan néz ki nálunk (ha Caldwell megy) csak az első két pont fordítva. Remélem leosztjuk egymás között a két jelöltet.
Bazzani
meglepő, h. Patriciával eddig csak nekünk van leszervezett interjúnk (a Miami lemondta és közben be is húzta Gase-t), nálam lassan egy szinten van Hue-val, sőt, annyival előrébb is, h. talán vele gördülékenyebb lenne a közös munka. De ez csak feltételezés 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gase Miamiba. Őt kihúzhatjuk a listáról.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

sírás 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Hue
2. Patricia
3. Hue v. Patricia
Joey Tribbiani
Felröhögtem. (:
Amúgy az én listám is hasonlóan néz ki nálunk (ha Caldwell megy) csak az első két pont fordítva. Remélem leosztjuk egymás között a két jelöltet.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jó infók.

 www.clevescene.com/scene-and-heard/archives/2016/01/07/infighting-defined-the-cleveland-browns-last-season-and-looms-as-concern-with-new-power-structure

According to a top level Browns source, the in-fighting last season was much more Ray Farmer and Mike Pettine vs. Sashi Brown and Alec Scheiner than it was Farmer vs. Pettine, though those two certainly had their problems that boiled over to the field. (“The perpetual in-fighting was definitely a big reason for all the losing,” one assistant coach texted me recently.)

The source said Farmer and Pettine were rarely willing to admit defeat when Brown and Scheiner had data proving some of their decisions were either off base or inconsistent.
Koetter véleménye az analitikáról is elég beszédes.

“I trust my eyes. I trust my eyes, OK? I watch the tape. I watch a lot of tape and I trust what my eyes tell me. So I don’t need a freaking piece of paper with a bunch of numbers on there to tell me something my eyes can see. I mean, not to get pissed off, but that whole thing of looking at a piece of paper and telling you how to call a football game is a freaking joke in my opinion. That’s why I watch tape. Half the stuff on that paper, you can sort those stats out any way you want to. But I’m sticking by eyes. It’s worked OK for me so far.”
Ezzel kapcsolatban pedig Banner gondolatai érdekesek ( www.dawgsbynature.com/2016/1/7/10733892/former-browns-ceo-joe-banner-discusses-analytics-acquiring-draft ).

"I can't give you a name, but I can tell you this: the names that we're hearing [in the Browns' coaching search], the Austins, the Jacksons, the Marrones, the Gases, which I think are all good coaches, if they hire one of those guys, I think we'll have conflict in a relatively short period of time. They don't believe in this being as big of a driving force as it is.
Tényleg csak olyat szabad felvenni, aki nyitott a dologra, különben jövőre ismét HC-t keresünk. Patricia tűnik ilyen téren a legjobbnak.

Szerkesztette: r.baggio

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
szerintem Marrone nem jó HC alapanyag, max ha két tökös koordinátort találna...
Löfli
Marrone-t NFL berkekben "az új Bill Parcells"-nek tartják, már csak ezért is várom, hogy valakitől kapjon még egy lehetőséget 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tegnap Marrone volt teriteken, vele kapcsolatban nem tudom eldonteni, h. jo lenne-e. Offense szaki (papiron), ert az epitkezeshez - valszeg nem lenne ra nagy a kabat - Pettine tavozasa utan nem esett ketsegbe (lol), hanem megszerezte Schwarzot DC-nek, minden bizonnyal jo stabot rakna itt is ossze. Cserebe a jatekosai nem igazan kedveltek, a GM-el is eleg sok konfliktusa volt es inkabb a vedelem huzta azt a Billst. Persze Manuel, Thad Lewis, Tuel es Orton voltak az iranyitoi, nem olyan meglepo. Azt lenne jo tudni, h. Manuelt ki akarta, Whaley v. Marrone...
Joey Tribbiani
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/22260855/new-bills-gm-doug-whaley-an-integral-part-of-drafting-ej-manuel
Whaley akarta, szerintem elég borzalmas munkát végzett az előző pár évben, az már más kérdés, hogy szerintem Marrone nem jó HC alapanyag, max ha két tökös koordinátort találna...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Pláne úgy hogy Gase védekező hátterű főedző mögött OC most Chicagoban, Hue mögé eljönni OC-nak kb. visszalépés lenne neki.
Patricia meg nagyon okosan építgeti a Pats D-t, ami az elmúlt két szezonban beérni látszik, hülye lenne másnak hagyni, hogy learassa a babérokat, kb. csak HC-nak menne el máshova.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
A valos kinalatbol az alabbiakat tudnam elfogadni: HC Hue, OC Gase, DC Patricia. Viszont megtartanam DeFilippot a regiek kozul Qb edzonek, mert Jancsika idei fejlodese az o keze munkaja es mindenki elismeri, hogy meg az a partiman is sokat fejlodott. Nem vetlenul kerte a Dallas hogy interjuzhasson vele. Mi is, ok is, QB-t akarunk draftolni akit tanitani kell, es o jo ebben.
Nagyon remelem tenyleg elindul valami a front officetol es lefele, nem erdekel ha 2-3 evig tart egy pls 2-3al vegzodo csapat osszerakasa, csak legyen fejlodes, es ne vissza.
Csiriba
HC Hue, OC Gase, DC Patricia? Hm ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Gase most is OC, patrícia meg DC. Ha nem itt, Gase máshol lesz HC. Nem is értem ezt, hogy gondolodhatod komolyan...?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
A valos kinalatbol az alabbiakat tudnam elfogadni: HC Hue, OC Gase, DC Patricia. Viszont megtartanam DeFilippot a regiek kozul Qb edzonek, mert Jancsika idei fejlodese az o keze munkaja es mindenki elismeri, hogy meg az a partiman is sokat fejlodott. Nem vetlenul kerte a Dallas hogy interjuzhasson vele. Mi is, ok is, QB-t akarunk draftolni akit tanitani kell, es o jo ebben.
Nagyon remelem tenyleg elindul valami a front officetol es lefele, nem erdekel ha 2-3 evig tart egy pls 2-3al vegzodo csapat osszerakasa, csak legyen fejlodes, es ne vissza.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tegnap Marrone volt teriteken, vele kapcsolatban nem tudom eldonteni, h. jo lenne-e. Offense szaki (papiron), ert az epitkezeshez - valszeg nem lenne ra nagy a kabat - Pettine tavozasa utan nem esett ketsegbe (lol), hanem megszerezte Schwarzot DC-nek, minden bizonnyal jo stabot rakna itt is ossze. Cserebe a jatekosai nem igazan kedveltek, a GM-el is eleg sok konfliktusa volt es inkabb a vedelem huzta azt a Billst. Persze Manuel, Thad Lewis, Tuel es Orton voltak az iranyitoi, nem olyan meglepo. Azt lenne jo tudni, h. Manuelt ki akarta, Whaley v. Marrone...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jacksonnak örülnék a legjobban. Vagy ha Patricia hozna magával egy fasza OC-t, akkor jöhet ő is simán. Én leginkább a front office-ban végzett munkára leszek kíváncsi amit Brown és DePodesta fog művelni. Elrontani semmit se tudnak, csak javítani.
zsutu
Jajj, ez Cleveland, itt MINDIG van lejjebb 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ha végig gondoljuk hol keresnek edzőt még:
Giants
Miami
Eagles
Titans
Bucs
Az első 3-nál megvannak az aránylag jó alapok kevesebbet kell melózni a sikerért, a másik kettőnél tavaly frissen igazolt QB-k lehet formázni a csapatot kénye kedve szerint az új edzőnek.
Józan paraszti ésszel végig gondolva kutya se akarna szívesen ide jönni edzőnek hozzánk, ahol se idő se bizalom se olyan alapanyag nem áll rendelkezésre. Persze lehet érvelni hogy 1/2-ön mi is kihúzzuk a QB-nk de addig még sok minden történhet még is csak Clevelandbe vagyunk.

Én úgy gondolom reálisan csak olyan edzőkről érdemes álmodozni akik nincsenek annyira körbe udvarolva, én is örülnék Hue-nak de többen fenik a foguk rá, Gase-re is, Austin-ra is.
Maradékból kell majd valakit keresni, Matt Patricia pl nekem is szimpatikus.
P@trik
Igen, a Titans, Bucs es foleg a Giants jobb helynek tunik, bar ne felejtsuk el, h. a Tennesseenel eleg bizonytalan a tulajdonosi helyzet, Tampaban pedig Glazerek nem sokkal jobbak Haslamnal. De Winston miatt nyilvan inkabb oda mennek majd, szerencsere Koetterrel szemeznek nagyon.
A 49ers,Eagles,Dolphins trio legyozheto, ha Jimmy a zsebebe nyul. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Jacksonnak örülnék a legjobban. Vagy ha Patricia hozna magával egy fasza OC-t, akkor jöhet ő is simán. Én leginkább a front office-ban végzett munkára leszek kíváncsi amit Brown és DePodesta fog művelni. Elrontani semmit se tudnak, csak javítani.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ma meghallgattam két nfl-es podcastet is, és voltak dolgok amibe sajnos egyet kell értsek a beszélgetőkkel ezen az edző mizéria terén.
A mi head coach állásunk az egyik legszarabb és legkevésbé vonzó, van egy idióta tulajunk, max 2 évet kapnak az edzők, nincs értelmes QB évek óta. Talán csak a legatyásított 49ers helyzete rosszabb.

Ha végig gondoljuk hol keresnek edzőt még:
Giants
Miami
Eagles
Titans
Bucs
Az első 3-nál megvannak az aránylag jó alapok kevesebbet kell melózni a sikerért, a másik kettőnél tavaly frissen igazolt QB-k lehet formázni a csapatot kénye kedve szerint az új edzőnek.
Józan paraszti ésszel végig gondolva kutya se akarna szívesen ide jönni edzőnek hozzánk, ahol se idő se bizalom se olyan alapanyag nem áll rendelkezésre. Persze lehet érvelni hogy 1/2-ön mi is kihúzzuk a QB-nk de addig még sok minden történhet még is csak Clevelandbe vagyunk.

Én úgy gondolom reálisan csak olyan edzőkről érdemes álmodozni akik nincsenek annyira körbe udvarolva, én is örülnék Hue-nak de többen fenik a foguk rá, Gase-re is, Austin-ra is.
Maradékból kell majd valakit keresni, Matt Patricia pl nekem is szimpatikus.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ha nem is sikerül kiválasztani a megfelelő HC-t, legalább tudjuk kikkel beszélt Haslam és a kis csapat... Nem megy az az őrült titkolózás, mint Banner v. akár Holmgren alatt. Nemhogy minden dátum ismert, a hivatalos oldal be is mutatja a jelölteket. Ez lenne a normális.


Candidate Current Position Interview
Adam Gase - Offensive Coordinator - Chicago Bears - Wed, January 6th
Teryl Austin - Defensive Coordinator - Detroit Lions - Wed, January 6th
Doug Marrone - Assistant HC & OL Coach - Jacksonville Jaguars - Thu, January 7th
Sean McDermott - Defensive Coordinator - Carolina Panthers - Thu, January 7th
Jerome Henderson - Defensive Backs Coach - Dallas Cowboys - Fri, January 8th
Hue Jackson - Offensive Coordinator - Cincinnati Bengals - Sun, January 10th
Paul Guenther - Defensive Coordinator - Cincinnati Bengals - Sun, January 10th
Matt Patricia - Defensive Coordinator - New England Patriots - Received permission for interview
Chip Kelly - (Former Head Coach, Philadelphia Eagles) - PFT: plugged-in source says "keep eye on"

1. Hue
2. Patricia
3. Hue v. Patricia

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964