Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
JuHuuuuuueee!

Egyszer az életben nekünk is osszejöhet!

10 évig nem akarok edzőkeresésről hallani!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
 twitter.com/ProFootballTalk/status/687332875604103168
empty taxi
Na meglett a befutó 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/687332875604103168


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kezd izgi lenni, a negyvenkilencerz kiszállt a játszmából, ha már második interjúra jön Hue akkor azért annyira nem lehet a szemében katasztrofális ez a meló!
Bad 31
ne éljétek bele magatok annyira, még pár napnak el kell tellni amíg lesz értékelhető info:

#Bengals OC Hue Jackson will fly to NY tomorrow for his interview w/ #Giants. They are serious about him or he wouldn't be going.

amúgy a 49ers nem szállt ki még és se ti sem mi nem rakutnk elé semmi ajánlatot. szerintem Hue NY-ot választja.
petey
Én azt olvastam, hogy a Frisco letett róla, nem élem bele magam, a Giants HC-jának lenni azért nagyobb presztízs, arról nem szólva, hogy ott van alap amire csapatot lehet építeni, nálunk még alap sincs 😕 de akkor is biztató a második interjú!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Kezd izgi lenni, a negyvenkilencerz kiszállt a játszmából, ha már második interjúra jön Hue akkor azért annyira nem lehet a szemében katasztrofális ez a meló!
Bad 31
ne éljétek bele magatok annyira, még pár napnak el kell tellni amíg lesz értékelhető info:

#Bengals OC Hue Jackson will fly to NY tomorrow for his interview w/ #Giants. They are serious about him or he wouldn't be going.

amúgy a 49ers nem szállt ki még és se ti sem mi nem rakutnk elé semmi ajánlatot. szerintem Hue NY-ot választja.

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kezd izgi lenni, a negyvenkilencerz kiszállt a játszmából, ha már második interjúra jön Hue akkor azért annyira nem lehet a szemében katasztrofális ez a meló!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Hue Jackson still plans to go thru with interview with #Giants after 2nd session today with #Browns, source tells  cleveland.com

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Lehet mégis?

Mary Kay Cabot
Mary Kay Cabot – Verified account ‏@MaryKayCabot

#Browns confirm they've completed a 2nd interview today with Hue Jackson

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
 twitter.com/BenAxelrod/status/686681383721250818

😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hue mindenképp tárgyalni akar az Óriásokkal is, szal innen bukó a dolog asszem. Szerda este, v. csütörtök reggel lesz a találkozó, 24 óránk maradt meggyőzni 😊 lehet Jack Bauer is kevés lenne.
Joey Tribbiani
Hát kecsegtetőbb az biztos :/ gyakorlatilag kezdő HC lesz, azért elég nagy fába vágja a fejszéjét az aki rendbe akarja rakni a Brownst!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Hue mindenképp tárgyalni akar az Óriásokkal is, szal innen bukó a dolog asszem. Szerda este, v. csütörtök reggel lesz a találkozó, 24 óránk maradt meggyőzni 😊 lehet Jack Bauer is kevés lenne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tankolni a 2017-es draft iranyitoira idei 1/2-vel, na az tenyleg 100% Browns lenne 😀 Raadasul ahogy Bad is irta, siman osszejohet egy - ha nem is rajatszas 😊 - de 7-9/6-10 mindenkepp. Ha Pettine be tudta makolni, Huenak is siman menni fog 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én is imádom Watsont, de ennyi erővel várjunk már még 2 évet és húzzuk be Rosent ...
Hova akarsz ennél jobban szopni egy irányítóért, amikor 1/2-re most is tudunk választani. Nem látom a logikát
Drip
Arról nem beszélve, hogyha jövőre rájátszásba jutunk lol 😀 😀 akkor esélyünk se lenne a draft elején választani, szóval erre nem lehet alapozni 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elméleti feltételezés volt csak, tisztába vagyok vele hogy idén behúzzuk valamelyik QB-t.
A szopásról meg annyit hogy több mint 10 éve megy a bőnyál-hörgés szal már hozzá szoktunk.
P@trik
tehát akkor ne is hagyjuk abba ? 😊
Drip
Egyszer csak megtörik a jég! 😊
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Elméleti feltételezés volt csak, tisztába vagyok vele hogy idén behúzzuk valamelyik QB-t.
A szopásról meg annyit hogy több mint 10 éve megy a bőnyál-hörgés szal már hozzá szoktunk.
P@trik
tehát akkor ne is hagyjuk abba ? 😊

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elméleti feltételezés volt csak, tisztába vagyok vele hogy idén behúzzuk valamelyik QB-t.
A szopásról meg annyit hogy több mint 10 éve megy a bőnyál-hörgés szal már hozzá szoktunk.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én is imádom Watsont, de ennyi erővel várjunk már még 2 évet és húzzuk be Rosent ...
Hova akarsz ennél jobban szopni egy irányítóért, amikor 1/2-re most is tudunk választani. Nem látom a logikát

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Két ember miatt bele néztem az éjjeli meccsbe. Deshaun Watson nem-e érné meg várni még 1 évet és csak akkor QB. Voltak érdekes megoldásai de tetszett a játéka.
A másik meg Derrick Henry tudom hogy meg leszek kövezve mert WR priorítás de ha benn lesz még valami csoda folytán 2/1nél akkor nagyon elgondolkodnék egy kicseszett terminátor brutális fizikum.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Rapoport szerint mindent megteszunk, h. leigazoljuk Hue-t, de konkret ajanlattetel meg nem tortent. En addig nem hiszek el semmit, amig nincs alairva a szerzodes, mindenki emlekszik a 3 evvel ezelotti Kelly-esetre, amikor az osszes insider szerint kb. mindenben megvolt a megegyezes, majd jott a Philly a semmibol es megszerezte...

Azert nem lenne rossz, ha egyszer sikerulne behuzni az elso szamu celpontot, es nem egy McDermott-felet kene eladni ugy, mintha o lett volna mindig is a fo kiszemelt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mai MMQB-bol.

I’ve talked to many people around the league in the last few days about Cleveland hiring club attorney Sashi Brown as the executive vice president of football operations and Paul DePodesta as chief strategy officer of the team. The overriding thought, from one veteran personnel executive: “They better be absolutely sure they find a coach and GM who buy into the culture they’re building there, or this will be another Cleveland train wreck. Personally, I think it’s innovative and pretty smart. But it only works if the coach you’re bringing in is open-minded.”
Huetol azert egy kicsit felek ilyen teren, kerdes mennyire flexiblis. Lehet nagyon a sajat feje utan menne, az oaklandi idobol erre lehet kovetkeztetni. Persze arra sincs garancia, h. Patriciaval tokeletesen mukodne a dolog. Az biztos, h. kulcsfontossagu a megfelelo HC kivalasztasa, jobb is ha nem sietunk. Bar arra van nagyobb esely, h. elbasszuk, ez megiscsak a Browns.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Miután nekünk nem sürgős a HC felvétele és beszélni akarunk minden jelölttel a 49ersnél az előny. Ráadásul Huenak elég sok nyugati-parti kötődése van, ott született, sokat is dolgozott arrafelé (USC, OAK) + a 9ers GM-et is ismeri (a Skinsnél voltak együtt jó 10 éve).
Joey Tribbiani
Egy ninerses csoka mar szinte biztosra veszi, hogy Hue odamegy, mindenfele belso info utan, reszletek a niners topicban. Sztem mi mindenkepp megvarjuk Patriciat, addig nem lesz dontes.
Csiriba
Allitolag nyitott mindket allasra, a kerdes ki akarja jobban sztem.

Henderson meg elment Gase melle Miamiba, valszeg ezert volt nalunk is interjun. A lenyeg, h. ot is kihuzhatjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Miután nekünk nem sürgős a HC felvétele és beszélni akarunk minden jelölttel a 49ersnél az előny. Ráadásul Huenak elég sok nyugati-parti kötődése van, ott született, sokat is dolgozott arrafelé (USC, OAK) + a 9ers GM-et is ismeri (a Skinsnél voltak együtt jó 10 éve).
Joey Tribbiani
Egy ninerses csoka mar szinte biztosra veszi, hogy Hue odamegy, mindenfele belso info utan, reszletek a niners topicban. Sztem mi mindenkepp megvarjuk Patriciat, addig nem lesz dontes.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/MikeSilver/status/686331462023426048


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Megtörtént ma a McDermott-interjú, Hue's next.  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/10/browns-interview-mcdermott-jackson-next/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jussunk egyszer PO-ba, lövésem sincs milyen érzés... de kizártnak tartom, h. rosszabb lenne akár egy olyan vereség mint a Houstoné annál, ami itt megy évek óta. 4-5 győzelem, rajtunk röhög az egész liga, október végén már a draftról beszélünk, etc...

 twitter.com/MikeCairns5/status/686207275992780801

 twitter.com/MikeCairns5/status/686228051089309696

Miután nekünk nem sürgős a HC felvétele és beszélni akarunk minden jelölttel a 49ersnél az előny. Ráadásul Huenak elég sok nyugati-parti kötődése van, ott született, sokat is dolgozott arrafelé (USC, OAK) + a 9ers GM-et is ismeri (a Skinsnél voltak együtt jó 10 éve).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964