Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ez egyre cifrább:
 twitter.com/AlbertBreer/status/683988071067463680


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Amúgy még be se mutatkoztam: zsutu néven vagyok ismert (centerice fórumon már 8 éve tevékenykedek), 2008 óta követem a ligát kisebb nagyobb megszakításokkal, viszont 2012-ben kezdtem el vele mélyebben foglalkozni. Lokálpatrióta vagyok, és a Blue Jackets miatt Browns választottam, mint követett csapat, és mára eljutottam odáig, hogy már nem is tudok más csapatnak szurkolni, maximum csak pár játékosnak akik nálam vannak fantasyben 😀 Nagyon régóta ismerem az oldal, viszont a fórumot csak only-read módban használtam, de a múltkor valami belső erő már kikövetelte h mostmár én is használjam. Itt is vagyok 😀
zsutu
nagyon helyes, udv koztunk !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ha jogász lesz a boss, akkor nagy baj nincs. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Amúgy még be se mutatkoztam: zsutu néven vagyok ismert (centerice fórumon már 8 éve tevékenykedek), 2008 óta követem a ligát kisebb nagyobb megszakításokkal, viszont 2012-ben kezdtem el vele mélyebben foglalkozni. Lokálpatrióta vagyok, és a Blue Jackets miatt Browns választottam, mint követett csapat, és mára eljutottam odáig, hogy már nem is tudok más csapatnak szurkolni, maximum csak pár játékosnak akik nálam vannak fantasyben 😀 Nagyon régóta ismerem az oldal, viszont a fórumot csak only-read módban használtam, de a múltkor valami belső erő már kikövetelte h mostmár én is használjam. Itt is vagyok 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Miami.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/
empty taxi
Empty van tervbe mostanában új War room? Ha igen ez az edzők kuka, újak ide-oda téma várható benne?
P@trik
A héten van tervben, mondjuk az én részvételem questionable, a gépem nem mindig akar bekapcsolódni (miután már betöltött normálisan a Windows már műxik), most is melóból írok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Cleveland.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/
empty taxi
Empty van tervbe mostanában új War room? Ha igen ez az edzők kuka, újak ide-oda téma várható benne?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.
Joey Tribbiani
Austin érkezik is interjúra:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/
Bár először inkább a Phinshez menne.

Szerk. Jön Géza is szerdán, előtte kedden irány Philly, csütörtökön meg Miami.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
P@trik
A Jagsnel kezdte a palyafutasat, hivatalosan senior vice president and general counsel volt a titulusa, de olyan ugyekkel foglalkozott, mint pl. a stadion neveladasa, szoval semmi focsi. 2013-ban erkezett Clevelandbe, jogi dolgokat intezett.

Egyelore nem latom hogyan mukodhet ez, foleg ha rookie HC-t valasztunk, mint Gase v. Austin.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ő Haslámpa világító Zacskója
 m.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2015/03/30/Forty-Under-40/Sashi-Brown.aspx?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Erről a Szusiról egyáltalán van valami infója valakinek honnan a jó istenből lett előhorgászva?
Amúgy ha ez igaz akkor anyám borogass...
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ezek szerint nem olvastad mi Haslam terve (->ertelmes GM nem lesz).

Sashi Brown ugyved (!) lett a VP of football OP, o felel az 53-as rosterert. Eloszor HC-t igazolunk, aki Jimmynek jelent majd es szinte mindenben szabad kezet kap. A vezetoedzot Jimmah, Dee (a feleseg), Sushi es a Korn Ferry tanacsado ceg valasztja ki. Tobbek kozott ok segitettek Carrollt a Seahawkshoz v. Quinnt a Falconshoz, de pl. Idziket is ok ajanlottak a Jetsnek...
Ha megvan a HC, johet a GM, akit kb. az edzo nevezhet majd ki. A GM kizarolagos feladata a scouting department vezetese lesz, tehat a tehetsegek felkutatasa. Nem lesz donto szava a szerzodeseket v. a draft pickeket illetoen, ezekrol Sushi dont, nulla foci tapasztalattal...😊

Leginkabb a Mangini-Kokinis fele felallasra hasonlit ez, az nagy siker volt...
Joey Tribbiani
Érdekes lesz...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ezek szerint nem olvastad mi Haslam terve (->ertelmes GM nem lesz).

Sashi Brown ugyved (!) lett a VP of football OP, o felel az 53-as rosterert. Eloszor HC-t igazolunk, aki Jimmynek jelent majd es szinte mindenben szabad kezet kap. A vezetoedzot Jimmah, Dee (a feleseg), Sushi es a Korn Ferry tanacsado ceg valasztja ki. Tobbek kozott ok segitettek Carrollt a Seahawkshoz v. Quinnt a Falconshoz, de pl. Idziket is ok ajanlottak a Jetsnek...
Ha megvan a HC, johet a GM, akit kb. az edzo nevezhet majd ki. A GM kizarolagos feladata a scouting department vezetese lesz, tehat a tehetsegek felkutatasa. Nem lesz donto szava a szerzodeseket v. a draft pickeket illetoen, ezekrol Sushi dont, nulla foci tapasztalattal...😊

Leginkabb a Mangini-Kokinis fele felallasra hasonlit ez, az nagy siker volt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
Csiriba
Ez nekünk legalább olyan nehéz mint egy épkézláb irányítót találni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Vegre egy boldog reggel, hiaba mostak le minket tegnap a kohaszok, a ket legfobb kerekkoto repult. Most mar csak egy ertelmes HC-t es GM-t kellene hozni, ahogy evek ota...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Csak pislogok... Annyira abszurd az egész terv, h. kb csak jól sülhet el :S Sashi Brown, wtf?

Ki fog így idejönni GM-kedni, h. a HC kiválasztásába és az 53-ba sem szólhat bele?

Nagyon remélem, h. nem Chipnek akarunk ekkora hatalmat adni...

Jól indul basszus.

Marronet mondjuk nem bánnám, főleg ha hozza Schwartzot DCnek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Doug Marrone jön elsőként HC interjúra. Gondolom nem azért, ahogy az általa nálunk igazgatott O-fal játszott nálunk (8 engedett sack...)
 twitter.com/SI_PeterKing/status/683812059654569984?ref_src=twsrc%5Etfw
iktriad
Látva az idei Buffalot szerintem hamar leírták őt ott.
Amadeus91
mondjuk ott ő lépett le, a fasza védelmet meg Schwartz rakta össze


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
 twitter.com/AKinkhabwala/status/683819632684302337

kommentár nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Sushi... vagyis akarom írni Sashi Brown kinevezve VP of football OP-nak, a tervek szerint ezúttal előbb HC érkezik majd, és ő mondja ki a döntőt szót az új GM személyénél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Doug Marrone jön elsőként HC interjúra. Gondolom nem azért, ahogy az általa nálunk igazgatott O-fal játszott nálunk (8 engedett sack...)
 twitter.com/SI_PeterKing/status/683812059654569984?ref_src=twsrc%5Etfw
iktriad
Látva az idei Buffalot szerintem hamar leírták őt ott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug Marrone jön elsőként HC interjúra. Gondolom nem azért, ahogy az általa nálunk igazgatott O-fal játszott nálunk (8 engedett sack...)
 twitter.com/SI_PeterKing/status/683812059654569984?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1 minusz
haladunk

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
jöhet a moneyball!

 twitter.com/RapSheet/status/683788334339112960

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Elvileg Farmer már repült! Nem sokára követi Pettine
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ak6t66vqcntaxbotc8td
Cleveland Browns fire Mike Pettine, GM Ray Farmer
The Cleveland Browns are rebooting the machine once again. Mike Pettine and general manager Ray Farmer have been fired following Sunday's loss, the Browns announced.


Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/quyturosinzcapipq3s9
Browns owner Jimmy Haslam will fire Mike Pettine
Browns owner Jimmy Haslam has already made the decision to fire coach Mike Pettine, multiple sources tell Ian Rapoport. General manager Ray Farmer was fired on Sunday.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gofff QB
Boyd WR
Éneztcsinálnám
sutianap
kurvára te vagy az én emberem!
Drip
Aztán folytatnám egy reteknagy Vandal Alexanderrel, OL LSU - ráhoznám Collinst RB a Razozbackstű és Tajae Sharpe-t WR a MassUból
És szarnék a D-re, kovácsolják ki belűle ami benne van
sutianap
Joeyval ugyanezt dumáltuk,hogy első 3.-4. körben D# picket nem akarunk látni