Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...
Joey Tribbiani
Ezeket a neveket szerintem az ügynökök reptetik ilyenkor.
Minden normális csapat először hoz GM-et aztán az hoz HC-t.
Tényleg nem kellene ide megint olyan story, hogy a HC nyakára hoznak egy új GM-et aki meg az edzőt nem akarja.
Austin neve amúgy szerintem minden csapathoz be lesz dobva ahol edzőt keresnek.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
Beki
A nevekkel nincs különösebb gond, de először egy tapasztalt vezető/tanácsadó kéne :/ Aztán GM. Aztán HC. Egy újabb 'erőltetett házasság' a lehető legrosszabb, amit el tudok képzelni. Jól indul...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.
megyerikrisz
Pont azt, hogy irgalmatlanul beleszart az egészbe.
Bazzani
Így érthető. Nem volt infóm róla, még szimpatikus is volt, hogy felnőttként tudomásul vette. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.
megyerikrisz
Pont azt, hogy irgalmatlanul beleszart az egészbe.

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.
Bazzani
Mi volt a gond RG mentalitásával? Ha még Kaepre írtad volna, de RG-ről még azt sem hallani, hogy verné az asztalt vagy ilyesmi. Erről lemaradtam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rapoport: Teryl Austin, Adam Gase es Doug Marrone erkezik interjura majd par napon belul.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Valahol olvastam, hogy az AFC North-ban az utolsó 5 HC váltás mind nálatok volt.

Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.
Nagyon nem vagyok Kaepernick fan de őt újraépíteni lehet, hogy jobb megoldás lenne mint egy újoncot hozni ebből a felhozatalból.
Bár így belegondolva Kaep is inkább csak egy újabb tévút lenne.
Bazzani
Goff-ból szerintem legrosszabb esetben ki lehet hozni egy Alex Smith/Dalton szintet, ami egy erős védelemmel kiegészítve már hatalmas előrelépés lenne. Az irányító tehetsége lassan másodlagos, nem kapnak elég időt a tanulásra, nincs terv a 'felépítésükre'. Én elsősorban ezt szeretném látni, legyen Goff v. Lynch v. bárki más a kiválasztott. Álljon mögé az egész franchise, ha kell padozzon 1 évet McCown mögött, a többi meg majd úgyis kiderül. Ki gondolta volna, h. Carr lesz a legjobb két szezon után abból az évjáratból...

Legyen végre nyugalom, az legutóbbi 3 első körös irányítónkból kettő a GM-HC csata áldozata lett (főleg Quinn, Johnny inkább magát intézte el), Weeden meg szót sem érdemel.

Top2 pickkel húzzuk be a class legjobb QB-ját, ne ilyen Kaepekkel meg RG3akkal próbálkozzunk ha lehet. Az meg, h. Goff meddig jut, úgyis az edzőkön múlik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RG III?
bcsarli
Nálam ő kuka. Nem is a játéktudása hanem a mentalitása miatt. Legalábbis én GM-ként biztos nem vállalnám be.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.Bazzani
Másik kettő?
vassadi
Lynch és Cook.
Vágom, hogy Cook milyen szar volt a Bama ellen, de addig stabilan jósolgatták az első körbe.
Szerintem mindhárman kimennek majd, elnézve a rengeteg QB bajos csapatot.

több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ó, attól nem kell félni, h. O`Neil marad, nem is emlékszem olyan edzőváltásra, h. ne repült volna a komplett stáb. És sajnos volt pár az elmúlt 8 év alatt.
Joey Tribbiani
Valahol olvastam, hogy az AFC North-ban az utolsó 5 HC váltás mind nálatok volt.

Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.
Nagyon nem vagyok Kaepernick fan de őt újraépíteni lehet, hogy jobb megoldás lenne mint egy újoncot hozni ebből a felhozatalból.
Bár így belegondolva Kaep is inkább csak egy újabb tévút lenne.
Bazzani
RG III?

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.Bazzani
Másik kettő?
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ó, attól nem kell félni, h. O`Neil marad, nem is emlékszem olyan edzőváltásra, h. ne repült volna a komplett stáb. És sajnos volt pár az elmúlt 8 év alatt.
Joey Tribbiani
Valahol olvastam, hogy az AFC North-ban az utolsó 5 HC váltás mind nálatok volt.

Joey szerinted Goff tényleg megoldás lenne? Igaz én csak párszor láttam játszani de nagyon kemény kérdőjeleim vannak vele kapcsolatban, mondjuk igaz ez a másik két 1.kör várományos QB-ra is.
Nagyon nem vagyok Kaepernick fan de őt újraépíteni lehet, hogy jobb megoldás lenne mint egy újoncot hozni ebből a felhozatalból.
Bár így belegondolva Kaep is inkább csak egy újabb tévút lenne.

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Vicc a srác... komolyan néha elgondolkodok hogy direkt trollkodja szét a karrierjét vagy tényleg ennyire madár?!
Támogatva a stáb Fire... de a DC is repüljön.
Filipnek még adnék esélyt.
P@trik
Ó, attól nem kell félni, h. O`Neil marad, nem is emlékszem olyan edzőváltásra, h. ne repült volna a komplett stáb. És sajnos volt pár az elmúlt 8 év alatt... MIndenki a saját haverjaival akar együtt dolgozni 😊

Egyedül a spec. team edzőket szokták néha megtartani, de mintha mondott volna valami olyat Tabor szezon közben, h. HC csere esetén ő is távozik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vicc a srác... komolyan néha elgondolkodok hogy direkt trollkodja szét a karrierjét vagy tényleg ennyire madár?!
Támogatva a stáb Fire... de a DC is repüljön.
Filipnek még adnék esélyt.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Közben persze Johnny is alkotott, szemtanúk szerint tegnap Vegasban kaszinózott.
Ezt cáfolandó feltöltött instára egy kutyás képet, majd később a kép helyének Avon, Ohio-t jelölte meg. Trükkös! 😊 Csak késő.

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2016/01/02/johnny-manziel-las-vegas/78217502/
Joey Tribbiani
Sracnal tenyleg nagy gondok lehetnek agyilag, ha ennyi esely utan sem kepes tavolmaradni az ilyen dolgoktol.
Beki
Vagy legalább addig várhatna, amíg a szezon véget ér, ami a mi esetünkben 1 nap 😊 bár ki tudja, lehet a klub 'kaszinó - terápiát' írt fel az agyrázkódásra 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Közben persze Johnny is alkotott, szemtanúk szerint tegnap Vegasban kaszinózott.
Ezt cáfolandó feltöltött instára egy kutyás képet, majd később a kép helyének Avon, Ohio-t jelölte meg. Trükkös! 😊 Csak késő.

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2016/01/02/johnny-manziel-las-vegas/78217502/
Joey Tribbiani
Sracnal tenyleg nagy gondok lehetnek agyilag, ha ennyi esely utan sem kepes tavolmaradni az ilyen dolgoktol.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Közben persze Johnny is alkotott, szemtanúk szerint tegnap Vegasban kaszinózott.
Ezt cáfolandó feltöltött instára egy kutyás képet, majd később a kép helyének Avon, Ohio-t jelölte meg. Trükkös! 😊 Csak késő.

 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2016/01/02/johnny-manziel-las-vegas/78217502/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nemreg jott ki nfl.com-on Rapoport jelentese, miszerint rogton a mai meccs utan Pettine tutira repul, mig Farmer is jo esellyel koveti.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Coming soon
Fire Petting und Farmer!
Tonight!
sutianap
Ha még Scheiner is repülne, mindent megbocsátanék Haslámpának.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Coming soon
Fire Petting und Farmer!
Tonight!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
NFL Insiderek szerint Pettine is repul hetfon.
Beki
Ennyit azokról az insiderekről, akik pár napja még a maradását jósolták 😊

Kb. minden nap mást olvasok, de már csak kettőt kell aludni és kiderül. Olyan pletykákat is lehet hallani, h. Kuharich lehet a GM (ő helyettesítette Farmert az első hónapban), Ray barátunk pedig marad a csapatnál, csak más szerepkörben.

Az egyetlen elfogadható döntés továbbra is mindkettő azonnali elküldése lenne, asszem ebben eléggé egy hullámhosszon van a topik 😊

Goff pedig jöhet 1/1re. Vagy 2re.
Joey Tribbiani
Én valami rosszat sejtek 😀 valamelyik tuti marad!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ja, és BÚÉK mindenkinek! Az idei a mi évünk lesz, 5 győzelem tuti! 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
NFL Insiderek szerint Pettine is repul hetfon.
Beki
Ennyit azokról az insiderekről, akik pár napja még a maradását jósolták 😊

Kb. minden nap mást olvasok, de már csak kettőt kell aludni és kiderül. Olyan pletykákat is lehet hallani, h. Kuharich lehet a GM (ő helyettesítette Farmert az első hónapban), Ray barátunk pedig marad a csapatnál, csak más szerepkörben.

Az egyetlen elfogadható döntés továbbra is mindkettő azonnali elküldése lenne, asszem ebben eléggé egy hullámhosszon van a topik 😊

Goff pedig jöhet 1/1re. Vagy 2re.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
NFL Insiderek szerint Pettine is repul hetfon.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Manci out, Austin kezd a helyén, felkészül Pryor. BUÉK minden kedves fórum lakónak!