Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Nem tisztem megvédeni, de szerencsétlenül ugyan, lényegében mégis alapvetően annyit mondott, hogy Brady, Brees, Big Ben és Rodgers jobbak Wilsonnál. Ez meg tény. Most még. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
(side note: mi értelme van ilyet lenyilatkozni az egymás elleni meccs előtt?)
baggio
Mert nem ismerte a Magyar sihox fanokat. Ha ismerne oket, tuti egesz oldalas hirdetesben kerne elnezest toluk. 😀
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Remek nyilatkozat volt. Értelme is sok!
Na meg tudjuk, hogy Wilsont Lynch a fala meg az elkapói teszik naggyá! 😊
Mindegy hagyjuk is!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Pettine ennyire imádja a mobilis qb-kat, gondolom őt is megpróbálná a zseben belül tartani... a saját csapatában

 twitter.com/NFLonFOX/status/677296158285271041

(side note: mi értelme van ilyet lenyilatkozni az egymás elleni meccs előtt?)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Néztem azt a mérkőzés utáni beszédet, hát nem mondanám valami lelkesítőnek, semmi hangulat nem volt az öltözőben, se zene, se tánc, szó szerint kérte, hogy kapcsoljátok már be a zenét és bulizzatok...
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nem értem, hogy tudtok örülni egy ilyen teljesen lényegtelen győzelemnek, ami hosszú távon többet árt, mint használ a csapatnak 😕 Vagy legalábbis csökkenti a lehetőségeket. Ez nem foci, nincs kiesés, inkább legyen 2-14, mint 3-13.

MIA@SD
TEN@NE
CLE@SEA

SD@OAK
HOU@TEN
CLE@KC

SD@DEN
TEN@IND
PIT@CLE

A Chargers talán behúz egyet, a Titans meg mind1 QB-draft szempontjából. Fingers crossed.
Joey Tribbiani
Ha a SD QB-t húz, lehet lesz egy Riversetek. 😛

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
When you take away the 8 sacks against the Titans and the 9 sacks against the 49ers, the Browns have had 9 sacks in their other 11 games combined.

😊

Hartline is IR-re került.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ne haragudj, mi kérünk elnézést!
Bad 31
Mindketten/mindannyian elég ideje nézzük ezt a szart, h. az ilyen szarkasztikus kijelentésekre ne legyen szükség...

Ezzel a győzelemmel lehet elbasztuk az esélyt a franchise QB-ra v. a kövi JJ Wattra. Aki ennek tapsol, lelke rajta... Hurrá, idén is összejött a 3/4/5 duplavé !
Joey Tribbiani
Ahogy arra sincs szükség, hogy atyáskodóan megmond ki minek örülhet itt és minek nem! Én láttam egy jó meccset a kedvenc csapatomtól amin nyertek, és ennek örülök. Már lassan tíz éve szurkolok ennek a csapatnak, és őszintén szólva nem nagyon hoz lázba az 1/1 sem meg a draft sem, de igen, biztos én vagyok túl egyszerű, de ha nyerünk akkor nem fogom a falat csapdosni mérgemben!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Joe Haden Injured Reserve. His season is over. Sérülés mindig rossz de nagy jelentősége már nincs!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Ne haragudj, mi kérünk elnézést!
Bad 31
Mindketten/mindannyian elég ideje nézzük ezt a szart, h. az ilyen szarkasztikus kijelentésekre ne legyen szükség...

Ezzel a győzelemmel lehet elbasztuk az esélyt a franchise QB-ra v. a kövi JJ Wattra. Aki ennek tapsol, lelke rajta... Hurrá, idén is összejött a 3/4/5 duplavé !

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem értem, hogy tudtok örülni egy ilyen teljesen lényegtelen győzelemnek, ami hosszú távon többet árt, mint használ a csapatnak 😕 Vagy legalábbis csökkenti a lehetőségeket. Ez nem foci, nincs kiesés, inkább legyen 2-14, mint 3-13.

MIA@SD
TEN@NE
CLE@SEA

SD@OAK
HOU@TEN
CLE@KC

SD@DEN
TEN@IND
PIT@CLE

A Chargers talán behúz egyet, a Titans meg mind1 QB-draft szempontjából. Fingers crossed.
Joey Tribbiani
Ne haragudj, mi kérünk elnézést!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Nem értem, hogy tudtok örülni egy ilyen teljesen lényegtelen győzelemnek, ami hosszú távon többet árt, mint használ a csapatnak 😕 Vagy legalábbis csökkenti a lehetőségeket. Ez nem foci, nincs kiesés, inkább legyen 2-14, mint 3-13.

MIA@SD
TEN@NE
CLE@SEA

SD@OAK
HOU@TEN
CLE@KC

SD@DEN
TEN@IND
PIT@CLE

A Chargers talán behúz egyet, a Titans meg mind1 QB-draft szempontjából. Fingers crossed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Említést érdemel még egy dolog, az pedig az ST játéka. Az egy dolog, h egy FG-t blokkolnak, hát Istenem, benne van, meccs utáni napon kielemezik a hibákat, következő héten jobban figyelnek a játékosok.
De az, h 4 FG-ből 3-at blokkolnak, eléggé nonszensz. A tegnapi se múlt sokon, h ne hordják vissza.
Ha már picsán rúgás, asszem itt is szükség lesz rá, mert azért az vicc, h jobban kell izgulni azon, h nehogy TD-t szerezzen az ellenfél a saját FG-ből,mint az, h Coons berúgja-e vagy sem.
gergogergo
Amúgy Coons eddig nem volt szar, úgy tűnik őt is megtörte a város
Drip
Szerintem is jó választás volt Coons. Egyik sem rajta múlt.
Rajta kívül még Duke Johnson az az újonc, akivel elégedett vagyok, illetve Orchard.

Kiderül, h miénk lesz az 1/1, rejtélyes okok miatt minden top prospect visszalép, attól tartva, h elátkozott hely Cleveland az első körösöknek és inkább bejárnak matekra még egy évet. 😊
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Említést érdemel még egy dolog, az pedig az ST játéka. Az egy dolog, h egy FG-t blokkolnak, hát Istenem, benne van, meccs utáni napon kielemezik a hibákat, következő héten jobban figyelnek a játékosok.
De az, h 4 FG-ből 3-at blokkolnak, eléggé nonszensz. A tegnapi se múlt sokon, h ne hordják vissza.
Ha már picsán rúgás, asszem itt is szükség lesz rá, mert azért az vicc, h jobban kell izgulni azon, h nehogy TD-t szerezzen az ellenfél a saját FG-ből,mint az, h Coons berúgja-e vagy sem.
gergogergo
Amúgy Coons eddig nem volt szar, úgy tűnik őt is megtörte a város

több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Említést érdemel még egy dolog, az pedig az ST játéka. Az egy dolog, h egy FG-t blokkolnak, hát Istenem, benne van, meccs utáni napon kielemezik a hibákat, következő héten jobban figyelnek a játékosok.
De az, h 4 FG-ből 3-at blokkolnak, eléggé nonszensz. A tegnapi se múlt sokon, h ne hordják vissza.
Ha már picsán rúgás, asszem itt is szükség lesz rá, mert azért az vicc, h jobban kell izgulni azon, h nehogy TD-t szerezzen az ellenfél a saját FG-ből,mint az, h Coons berúgja-e vagy sem.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jól jött a győzelem a sebzett lelkünknek de nem szabad elszállni, ettől független p.csán kell rúgni a fél edzői stábot szezon végén...
Aminek kifejezetten örültem hogy Crowell mutatott valamit a tavalyi formájából végre.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én mindig örülök ha nyerünk, jó volt a meccs, jó volt végre szép játékokat látni a támadóktól meg a védőktől is 😊
Bad 31
ott a pont! a 2. hét óta nem győztünk, ha meg most kikaptunk volna a Ninerstől ugyanakkora felháborodás lenne 😀 Nehéz a Browns szurkoló élete, nem lehet itt örülni se vereségnek, se győzelemnek 😀

illetve hülye vagyok 5. hét, de értsétek jól

Szerkesztette: Drip

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én mindig örülök ha nyerünk, jó volt a meccs, jó volt végre szép játékokat látni a támadóktól meg a védőktől is 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Ugy erzem egy teljesen motivalatlan Ninerst vertunk meg, es valoban jogos a kerdes, hogy most kiert is jatszott a csapat? Mert lathatoan volt kedvuk jatszani, mig a Ninersnek nem. Egyebkent erdekes volt, hogy a huseges nezok sem tolerealjak ezt ami a palyan megy, jo, ha felig volt a stadion...
Addig rendben van, hogy 9 sack, de nem szabad tulertekelni mert a legtobbjeben egy olyan jatekost sikerult megverni akit most aktivaltak a PS-bol es ez volt a karrierje elso meccse...
Valoban nem szabad tulertekelni a tegnapi "diadalt", mert nem egy ligaelso csapatot vertunk, es ha a Titans v Chargers behuz egy meccset akkor visszakaphatjuk az 1/1 et (amivel egy ujabb tehetseges jatekos karrierjet tehetjuk tonkre....)
több mint 8 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Nem gondoltam volna, h látok még idén a miénknél kilátástalanabb csapatot, de ez a tegnapi 49ers az volt. Szép ez a 9 sack,mert kb egész szezonban nem hozott össze ennyit a védelem, de nyilván helyén kell kezelni a dolgokat, ez a Frisco brutál gyenge volt tegnap.
Az 1/1 úgy érzem, h elúszott, mert bár a Seattle-Kansas-Steelers meccsek közül egyiket se érzem hozhatónak,de a Titans-nek és az SD-nek is hasonlóan nehéz a sorsolása, úgyhogy ebből 1/2, 1/3 lesz.

Pryor elég sok snap-nél fent volt,de labda nem ment felé, miután megvolt a meccs azért vártam, h legalább egyszer célba veszi Manziel.
Manziel nem volt rossz, bár az INT nagyon csúnya volt, jogosan verte a fejét a tablet-be, de majd a következő 3 meccsen mutassa meg, h mit is tud.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Atyaég, Armonti mégis koxhoz jutott. Vagy tényleg fenn eldőlt valami a Farmer-Pettine meccsen és most játszanak is, kiér is?!
sutianap
Semmit nem olvasnék bele a győzelembe, ez a 9ers elöl, hátul és középen is igen gyenge. A Seahawks-Chiefs-Steelers trió majd helyre rakja Pettinet.

Jelenleg a 3. hely a miénk, nem csak a Titans, hanem a Chargers is előzött. Fasza...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Foci Jani még a focival is foglalkozna......
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Atyaég, Armonti mégis koxhoz jutott. Vagy tényleg fenn eldőlt valami a Farmer-Pettine meccsen és most játszanak is, kiér is?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Még tankolni sem tudunk rendesen, remélem nem ezen fog múlni az 1/1.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pryor aktív, örülnék pár trükkös játéknak is.