Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Innentől kezdve, a szezon végégi Foci Jancsi lesz a kezdő QB.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Most húztatok első körben OL-t. Szvsz egy olyan stáb kéne aki akar jancsival együtt dolgozni, az első körben meg hoznám neki a legjobb wr-t...
peach
Én idehoznám Blackmont, klubháuz, aggyáneki - legalább a társaság jó lenne, bár FociJani nagyon kedz elbíberesedni a szemembe, régen aszittem tökös.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Nincs kétségem, hogy ebben a belterjes közegben mennek egymásnak a telefonok, hogy te, ez a pista nálatok mit csinált amikor ott dolgozott? és ha erre úgy kezdődik a válasz, hogy nehogy alkalmazzátok ezt a faszt mert egy pénzéhes dög aki a csillagokat is lehazudja csakhogy lehetőséget kapjon, azon felül meg mindenféle koncepcióra amit iránymutatásnak felvázoltunk nagy ívben szarik.
peach
Épp azért belterjes a közeg, mert azt nem lehet elképzelni az NFL-ben, hogy bárkinek is ilyen véleménye egy másik ligában dolgozó edzőről (pár erős egóval bíró HC-t leszámítva) :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Most húztatok első körben OL-t. Szvsz egy olyan stáb kéne aki akar jancsival együtt dolgozni, az első körben meg hoznám neki a legjobb wr-t...
peach
De ezt írtam már a Titans topikba is, hogy nem tudod szűrni, hogy ki veszi komolyan Johnny-t. Mert az emberek hazudnak az állásinterjún, you know. Oh Manziel, helluva player. Ez kell hozzá, hogy kinevezzenek. Amikor meg te vagy a góré, majd kiderül, hogy komolyan mondtad-e.

Jay Gruden is megmondta, hogy RG3 a legfőbb király.
Höri
Nemtudom lehet igazad van. De én ebben annyira nem hiszek, egy magát komolyan vevő szakember nem csinálhat ilyet, márcsak saját karrierje szempontjából sem. Nincs kétségem, hogy ebben a belterjes közegben mennek egymásnak a telefonok, hogy te, ez a pista nálatok mit csinált amikor ott dolgozott? és ha erre úgy kezdődik a válasz, hogy nehogy alkalmazzátok ezt a faszt mert egy pénzéhes dög aki a csillagokat is lehazudja csakhogy lehetőséget kapjon, azon felül meg mindenféle koncepcióra amit iránymutatásnak felvázoltunk nagy ívben szarik. Továbbá ott van még, hogy bármennyire is nem úgy tűnik jelenleg, de csak nem lehetnek clevelandban annyira segg hülyék, hogy ezt ne bírják szűrni...sztem tuti van olyan edző mind a ligában, mind az ncaa-ben aki szeretne jancsival dolgozni. Az, hogy ez sikeres lenne e az már más kérdés...

Szerk. RG 3 meg egy gyökér aki szarik a farmra...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most húztatok első körben OL-t. Szvsz egy olyan stáb kéne aki akar jancsival együtt dolgozni, az első körben meg hoznám neki a legjobb wr-t...
peach
De ezt írtam már a Titans topikba is, hogy nem tudod szűrni, hogy ki veszi komolyan Johnny-t. Mert az emberek hazudnak az állásinterjún, you know. Oh Manziel, helluva player. Ez kell hozzá, hogy kinevezzenek. Amikor meg te vagy a góré, majd kiderül, hogy komolyan mondtad-e.

Jay Gruden is megmondta, hogy RG3 a legfőbb király.

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most húztatok első körben OL-t. Szvsz egy olyan stáb kéne aki akar jancsival együtt dolgozni, az első körben meg hoznám neki a legjobb wr-t...
peach
megy a lájk

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Most húztatok első körben OL-t. Szvsz egy olyan stáb kéne aki akar jancsival együtt dolgozni, az első körben meg hoznám neki a legjobb wr-t...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Szóval az agymenésem a következő: (még mindig próbálom a frencsájzot megmenteni)
A két idei qb-t meghagynám (ritka eset lenne, hogy egymást követő két évben ugyanazok a qb-k), és a draftról hoznék hozzájuk egy első körös OL-t és a védelembe is, főleg DL-be egy második körös bustot. (A bust a hivatalos szinonímája a Cleveland Brownsnál a draft picknek). Azután mindenképp a harmadik körben egy elkapó jönne, mert olyannal még nem szívtunk, és ha még beszámítható akkor reaktiválnám a smokehead Gordont is. (bowet úgy cutolnám, hogy lába nem éri a földet) Ezek után már csak egy erős közepes lb kellene. A többi pickkel a legjobb elérhető játékost szedném ki, minden poszton ránk fér az erősítés.

Az edzői stábot úgy tenném lapátra, ahogy anno a honvédségnél a macskákat kellett a parancs szerint kihajítani az objektum területéről. (úgy hogy fennakadjanak a szögesdróton, mert akkor nem jönnek vissza. Tudom csúnyán hangzik, nem is követte senki) Kivéve a qb edzőt, mert Jancsika igenis fejlődik. Tudom, van hova és van honnan, de akkor is. Most már megüti a középszar nfl szintet, ami rég elég ide hozzánk.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Mosmá akkor legyetek ezentúl aranyköpésektopic


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Két jó hírem is van:

- jelenleg miénk az 1/1
- bye week, aztán MNF jön, tehát két hétig nézhetünk normális meccseket

#FirePettine
#SuckForAnotherBust
Joey Tribbiani
hú nem irigyellek titeket ezért a két jó hírért. de amúgy nekem Manzi játéka most kifejezetten tetszett...az elején nagyot hibázott és bár tudom, hogy a Steelers kapja az egyik legtöbb yardot a ligában, de voltak nagyon szép megoldásai. lehet az lenne a legegyszerűbb, ha hagynák piálni meg bulizni, vagy fel lehetne ajánlani neki valami nagy bulit, ha 300+-os meccset hoz...utána már csak a védelemmel kellene valamit kezdeni...de sok sikert nektek a továbbiakban (ha az 1/1 kellene akkor ahhoz)
Klaci79
Nincs az a drafthely ahol nem tudunk bustot húzni 😀
Bad 31
Szerintem az 1/1-re megyünk, hogy elcserélhessük két hátsó körösre, így lesz lehetőségünk nem egy, hanem két fiatal játékos karrierjét is rögtön az elején befuccsoltatni...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Két jó hírem is van:

- jelenleg miénk az 1/1
- bye week, aztán MNF jön, tehát két hétig nézhetünk normális meccseket

#FirePettine
#SuckForAnotherBust
Joey Tribbiani
hú nem irigyellek titeket ezért a két jó hírért. de amúgy nekem Manzi játéka most kifejezetten tetszett...az elején nagyot hibázott és bár tudom, hogy a Steelers kapja az egyik legtöbb yardot a ligában, de voltak nagyon szép megoldásai. lehet az lenne a legegyszerűbb, ha hagynák piálni meg bulizni, vagy fel lehetne ajánlani neki valami nagy bulit, ha 300+-os meccset hoz...utána már csak a védelemmel kellene valamit kezdeni...de sok sikert nektek a továbbiakban (ha az 1/1 kellene akkor ahhoz)
Klaci79
Nincs az a drafthely ahol nem tudunk bustot húzni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Két jó hírem is van:

- jelenleg miénk az 1/1
- bye week, aztán MNF jön, tehát két hétig nézhetünk normális meccseket

#FirePettine
#SuckForAnotherBust
Joey Tribbiani
hú nem irigyellek titeket ezért a két jó hírért. de amúgy nekem Manzi játéka most kifejezetten tetszett...az elején nagyot hibázott és bár tudom, hogy a Steelers kapja az egyik legtöbb yardot a ligában, de voltak nagyon szép megoldásai. lehet az lenne a legegyszerűbb, ha hagynák piálni meg bulizni, vagy fel lehetne ajánlani neki valami nagy bulit, ha 300+-os meccset hoz...utána már csak a védelemmel kellene valamit kezdeni...de sok sikert nektek a továbbiakban (ha az 1/1 kellene akkor ahhoz)
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Két jó hírem is van:

- jelenleg miénk az 1/1
- bye week, aztán MNF jön, tehát két hétig nézhetünk normális meccseket

#FirePettine
#SuckForAnotherBust

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Ez a meccs egy szanalom volt, inkabb a valogatott meccset neztem mint ezt a szenvedest. Ez a "szakmai" stab teljesen alkalmatlan, kiveve talan a qb edzot, mert Jancsika annyira nem volt vilagtalan, mar amikor nem a hatan fekudt. Szerencsetlen tobbet latta a kek eget mint a stadion nepet...

A jo hir az, hogy a bye weeken meg mi se kaphatunk ki 😀
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Úgy látom keményen harcolunk idén az 1/1-ért.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 cdn2.vox-cdn.com/thumbor/DGMEFddrgVVOf6q80fG7-k_WEhY=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4268527/wrongwaybro.0.gif
Mindent elmond a szezonunkról, azt se tudjuk hanyadikán van elseje...
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
#FirePettine
#SuckForAnotherBust

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Manziel vs Jones este. De 20:45-től senki sem fogja nézni a meccset 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Mike Pettine says he won’t name a starter to maintain competitive advantage. He knows who’ll start Sunday.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Ha találnátok egy normális coach-ot, és meglenne a türelem és bizalom, szerintem jó kis csapatotok lehetne.
Kaep-hez meg annyit, hogy szerintem felesleges ide. Ha foglalkoznának Foci boyyal, akkor 2-3 éven belül tudná ő is eszt a szintet. Stílusuk nagyon hasonló, csak a rutin, és a bizalom hiányzik.
meme
bizalom? mit tett azért, h. bízzanak benne?

egyszerű ezt így leírni , h. találjunk egy jó HC-t. Nem csak nekünk, hanem úgy 20 másik csapatnak nem sikerül évek óta.
Joey Tribbiani
Nem a mostani HC-ra gondoltam... Egyszerűen ki kellene jelölni egy irányt és ahhoz választani egy hasonló szisztémában dolgozó edzőt. Felépiteni a csapatot a szisztémának megfelelően, nem 2-3 évente ugrálni kapkodni. Egyszerűen hiába draftolnátok jól, ha 2 év múlva nem illik már bele abba a sémába az adott játékos. Ehhez kell a türelem, és a bizalom.4-5 év alatt már látszódna, hogy fejlődött e a csapat. Szerintem még mindig jobb így mint 2évente kuka, majd építkezés nulláról. A háznak is alap kell előszőr.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Szerintem elég elég valószerűtlen a felvetés, mert nincs akit helyette hozhatnának a draftról esetleg és pl kevesebbe kerülne. De teóriának jó, felőlem jöhet, akár Kaep, akár ő.) Mert ha Gabbert hosszú távon jól teljesít SF-ben (tudom most sokan a fejüket fogják, de van rá esély, még ha minimális is) akkor akár Kaepet ki is vághatják a túl nagy szerződése miatt, hogy legyen hely a sapka alatt. (tudom erre is kevés az esély, de a mint alternatíva létezik)
Csiriba
Kaep miért is kellene a csapatba? Van egy Manziel, nyilván nem teljesen azonos, de elég hasonló módon lehetne használni a két irányítót.

Opció 1: Marad a jelenlegi stáb, akik nem preferálják azt az irányítót, aki sokat mozog ki a zsebből és kevésbé jól olvas. Miért hoznának egy olyat, aki kapcsán pont ezzel van a legtöbb probléma?
Opció 2: Nem marad a jelenlegi stáb, jön egy olyan, aki ki szeretné használni egy mobilis irányító képességeit rászabott playbookkal. Miért lenne érdemes lecserélni Mancit Kaep-re? Annyival jobb lenne Kaep, hogy inkább eldob a csapat egy első körös picket, akiből simán lehetne elméletileg egy Kaep szintű QB?
somoskovig
Csiribá a 9ersnek is drukkol, örülne, ha kapnának Kaepért valamit 😊
Joey Tribbiani
En azzal szamoltam teoretikusan, hogy kivagjak a Kaepitanyt, igy ertelemszeruen ingyert jonne. De teny, hogy nem lennek szomoru ha kapnanak erte valamit. Azonban azt hiszem, ilyen eset nem less mert Gabbert nem fogja megvaltani a vilagot SF-ben.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Szerintem elég elég valószerűtlen a felvetés, mert nincs akit helyette hozhatnának a draftról esetleg és pl kevesebbe kerülne. De teóriának jó, felőlem jöhet, akár Kaep, akár ő.) Mert ha Gabbert hosszú távon jól teljesít SF-ben (tudom most sokan a fejüket fogják, de van rá esély, még ha minimális is) akkor akár Kaepet ki is vághatják a túl nagy szerződése miatt, hogy legyen hely a sapka alatt. (tudom erre is kevés az esély, de a mint alternatíva létezik)
Csiriba
Kaep miért is kellene a csapatba? Van egy Manziel, nyilván nem teljesen azonos, de elég hasonló módon lehetne használni a két irányítót.

Opció 1: Marad a jelenlegi stáb, akik nem preferálják azt az irányítót, aki sokat mozog ki a zsebből és kevésbé jól olvas. Miért hoznának egy olyat, aki kapcsán pont ezzel van a legtöbb probléma?
Opció 2: Nem marad a jelenlegi stáb, jön egy olyan, aki ki szeretné használni egy mobilis irányító képességeit rászabott playbookkal. Miért lenne érdemes lecserélni Mancit Kaep-re? Annyival jobb lenne Kaep, hogy inkább eldob a csapat egy első körös picket, akiből simán lehetne elméletileg egy Kaep szintű QB?
somoskovig
Csiribá a 9ersnek is drukkol, örülne, ha kapnának Kaepért valamit 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Ha találnátok egy normális coach-ot, és meglenne a türelem és bizalom, szerintem jó kis csapatotok lehetne.
Kaep-hez meg annyit, hogy szerintem felesleges ide. Ha foglalkoznának Foci boyyal, akkor 2-3 éven belül tudná ő is eszt a szintet. Stílusuk nagyon hasonló, csak a rutin, és a bizalom hiányzik.
meme
bizalom? mit tett azért, h. bízzanak benne?

egyszerű ezt így leírni , h. találjunk egy jó HC-t. Nem csak nekünk, hanem úgy 20 másik csapatnak nem sikerül évek óta.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szerintem nálatok a legnagyobb gond maga az edzői stáb. Tudom hogy én most hazabeszélek /nem a ti lehúzásotok a cél/, de 10 éve még egy szinten tolta a barna és mi. 10 év alatt még egy sóher tulajjal is fel lehet építeni egy jó francise-t. Nálatok ráadásul nem is sóher a tulaj. Az edzők következetlenek, ha van egy jó vagy legalább egy fogyasztható állományotok, akkor sem azt játszatják taktikailag ami feküdne a csapatnak, hanem szisztematikusan szétb....ák még a működő részeket is. Így sosem áll össze a puzzle. Példát az ellenünk játszott meccs szolgáltat. Johny fiú az első félidőben míg nem ragaszkodott a zsebbhez egész jól tolta. Aztán az edzői kar beszólt hogy maradjon a zsebben, és tessék sack hegyek.
Ha találnátok egy normális coach-ot, és meglenne a türelem és bizalom, szerintem jó kis csapatotok lehetne.
Kaep-hez meg annyit, hogy szerintem felesleges ide. Ha foglalkoznának Foci boyyal, akkor 2-3 éven belül tudná ő is eszt a szintet. Stílusuk nagyon hasonló, csak a rutin, és a bizalom hiányzik.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt hiszem van legalább 15 csapat aki szó nélkül elfogadná Kaep-et az irányítójának.
pfefe8
én hármat se tudnék mondani.
Höri
Budapest Cowbells, Budapest Wolves, Budapest Eagles, Budapest Titans, Miskolc Renegades, Nyíregyháza Tigers...összejön az a 15 : D

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."