NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 twitter.com/SportsSturm/status/971537686413611009
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kezdődik!
Mayowa repült elsőként.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hát... Bennett érkezésével sem lesz szimpatikusabb az Eagles.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nincs nap Dez-cikk nélkül. Még mindig tartom: folyik a háttérben a csávó puhítása.
Ha pl az első két körben WR-t húzunk, ahogy írják: lefő a kávé. Annyi cikk van már a kirúgásáról, hogy lassan ő maga fogja kérni a fizetéscsökkentést.

Mindenesetre érdekes hét következik, mert kéne pénz a szabadügynök piacra.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.
Cowboykarcsi90
én pl simán elengedtem volna, én nem vagyok oda érte.
17m-et sztem nem ér meg.
Remélem tévedek.
beltazor
Szívemből szóltál.
Egy menti csak az ügyet, ha megegyezünk vele nyárig egy hosszú távúban.
Szerintem sem ér 17-et, de ez sajna nem kívánságműsor. Jó volt tavaly, tehát fizetünk (nem ismerős a szitu???).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.
Cowboykarcsi90
én pl simán elengedtem volna, én nem vagyok oda érte.
17m-et sztem nem ér meg.
Remélem tévedek.

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 www.bloggingtheboys.com/2018/3/5/17082780/report-seahawks-are-open-trade-earl-thomas-for-day-2-draft-picks-dallas-cowboys-free-agent-rumors

Én egy második körösön is erősen elgondolkodnék, onnan hátrafele meg no brainer.
Ha anno Jaylon Smithért beáldoztak egy 2nd round picket, akinél az is kérdéses volt, játszik e még egyáltalán valaha. Egy harminc éves Earl Thomas se lenne nagyobb kockázat.
Cowboykarcsi90
én csak a harmadik körtől kezdve gondolkoznék el a dolgon.
de Kris Richard biztosan tudja, hogy mennyit ér, így ha mi nem cserélünk érte akkor annak nagyon alapos oka lesz.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.bloggingtheboys.com/2018/3/5/17082780/report-seahawks-are-open-trade-earl-thomas-for-day-2-draft-picks-dallas-cowboys-free-agent-rumors

Én egy második körösön is erősen elgondolkodnék, onnan hátrafele meg no brainer.
Ha anno Jaylon Smithért beáldoztak egy 2nd round picket, akinél az is kérdéses volt, játszik e még egyáltalán valaha. Egy harminc éves Earl Thomas se lenne nagyobb kockázat.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.
Charlie Firpo
Örülünk!
Nem hagyhattuk elmenni idén. Ennyi az ára.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, DeMarcus 17,5 milla tag.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jó hír:
Will McClay marad- plusz két év!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Na 2017es szezonunk lesz az all or nothingba....hát nem lesz vmi jo...
Stephen nyilatkozta 1tech dt biztos nem huzunk 1. körben.
Scandrik.Vaccarot tradet akarunk?
Byron CB lesz hálisten
Martin,Lawrence ügynökeivel indul a tárgyalás, és talán majd Dezzel is lesz vmi később.
Kroos
teljesen mindegy, mit nyilatkozik SJ. majd a drafton eldől, húzunk-e ilyet. ha 1T DT lesz a BPA, akkor húzunk.

ez kicsit olyan, amikor a Keresztapában megkérdezi Pacinót a felesége, hogy tényleg ő ölette-e meg a sógorát, aki Sonny-t feldobta a konkurenciának. Pacino meg elmondja neki, hogy többé soha ne merje üzletről kérdezni, most az egyszer utoljára válaszol neki.
és aztán persze nyilván hazudik neki.
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na 2017es szezonunk lesz az all or nothingba....hát nem lesz vmi jo...
Stephen nyilatkozta 1tech dt biztos nem huzunk 1. körben.
Scandrik.Vaccarot tradet akarunk?
Byron CB lesz hálisten
Martin,Lawrence ügynökeivel indul a tárgyalás, és talán majd Dezzel is lesz vmi később.

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sokkal fontosabb lenne, hogy végre tisztába tegyék a szabályt, pontról pontra. Mi elkapás, mi nem. Szeritnem pl. sokat lehetne rajta egyszerűsíteni, amivel objektívebb lehetne. És akkor nem lenne az hogy az egyik héten elkapás az elkapás, a másik héten meg már nem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Az NFL hivatalosan is elismerte: Dez caught it!
Csak 3 évet késtek vele...
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De nyilvánosan üzengetni neki, kvázi kimondani, hogy disztreksön a csapatban szerintem nem a legszerencsésebb. Főleg úgy, hogy akár az akár nem, nem nagyon van alternatíva(legalábbis 1-2 éves távlatban semmiképp) a pótlására.
Cowboykarcsi90
Ez a rész nekem inkább úgy jött át, hogy amíg hozza a számokat, addig elnézik az oldalvonalas műsorát, de ha számok nincsenek, akkor kuss van. Szerintem jól tette Stephen, hogy meghúzta a vonalat. Volt pár meccs tavaly, amikor Dez 2-3 elkapással lófütty yarddal végzett és magyarázott Daknek. Olyankor eléggé kilógott a lóláb.
gyeek
Ez kétségtelen. Nem is azzal van a bajom, hogy leállítják Bryantet amikor elszáll. De ezt szerintem nem a médián keresztül kellene.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
De nyilvánosan üzengetni neki, kvázi kimondani, hogy disztreksön a csapatban szerintem nem a legszerencsésebb. Főleg úgy, hogy akár az akár nem, nem nagyon van alternatíva(legalábbis 1-2 éves távlatban semmiképp) a pótlására.
Cowboykarcsi90
Ez a rész nekem inkább úgy jött át, hogy amíg hozza a számokat, addig elnézik az oldalvonalas műsorát, de ha számok nincsenek, akkor kuss van. Szerintem jól tette Stephen, hogy meghúzta a vonalat. Volt pár meccs tavaly, amikor Dez 2-3 elkapással lófütty yarddal végzett és magyarázott Daknek. Olyankor eléggé kilógott a lóláb.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Stephen Jones lenyilatkozta, hogy valószínűleg ebben az offseasonben elcserélik vagy cutolják Scandricket.
Maga a move, ha megtörténik egyébként magyarázható. Mármint a cut. Mert ezután senki | na jó, talán a Browns | nem fog semmilyen ajánlatot tenni, miután a csapat nagyon okosan lenyilatkozta, hogy úgyis kiteszik tavasszal.

Eddig ugy nézett ki, hogy manapság Stephen az, aki az átgondolt és ésszerű irányba viszi a csapatot, szemben JJ sokkal impulzívabb döntésivel. Na most kezdek ott tartani, hogy az elmult két szezon FA “igazolásai” java részt az Ő víziója. Ahogy Dez ügyét kezeli az elmult 2-3 hónapban az sem a legjobb szerintem.

Ha meg akarnak válni egy öregedő veterántól, akinek a helyére többé kevésbé van is utánpótlás, tegyék. De akkor ne kürtöljék ki a szabadügynök piac nyításá előtt hetekkel, hogy igyis ugyis ki lesz téve. Ne adj isten, még szert tehetne a csapat valami ellenértékre.

Ha van egy “problémás” sztár játékosod, aki a három évvel ezelőtti prime időszakjára kapja a pénzt, nem a mostani teljesítményéért, persze lépjél. Le lehet vele ülni. Pay cutot is lehet kérni tőle. Bár talán egy egyszerű szerződés átstruktúrálással is megoldható lenne, hogy a mostani cap hitet csökkentsék, később pedig kevesebb dead money árán lehessen elküldeni. Egy ilyenbe pl. nem látom Bryant miért nem menne bele.
De nyilvánosan üzengetni neki, kvázi kimondani, hogy disztreksön a csapatban szerintem nem a legszerencsésebb. Főleg úgy, hogy akár az akár nem, nem nagyon van alternatíva(legalábbis 1-2 éves távlatban semmiképp) a pótlására.
Cowboykarcsi90
nem hiszem, hogy amúgy túl sokat kapnánk érte egy csere során, szerintem max egy nyolcadik körös picket.
ez nagyjából azt jelenti, hogy cut vagy cut, és ha valaki szeretné leigazolni, akkor el tudja készíteni az ajánlatát a FA piac második napjára.
slowmotion
egyetértek, Scandrick-et már tavaly is árulták a draft alatt, akkor sem kellett senkinek.
most meg egy évvel idősebb lett, de nem jobb.

az a szerencse, hogy ez az év is tele van remek DB-kkel, szóval simán lehet találni kezdő safety-t, vagy kezdő cornert második -harmadik körben is.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Stephen Jones lenyilatkozta, hogy valószínűleg ebben az offseasonben elcserélik vagy cutolják Scandricket.
Maga a move, ha megtörténik egyébként magyarázható. Mármint a cut. Mert ezután senki | na jó, talán a Browns | nem fog semmilyen ajánlatot tenni, miután a csapat nagyon okosan lenyilatkozta, hogy úgyis kiteszik tavasszal.

Eddig ugy nézett ki, hogy manapság Stephen az, aki az átgondolt és ésszerű irányba viszi a csapatot, szemben JJ sokkal impulzívabb döntésivel. Na most kezdek ott tartani, hogy az elmult két szezon FA “igazolásai” java részt az Ő víziója. Ahogy Dez ügyét kezeli az elmult 2-3 hónapban az sem a legjobb szerintem.

Ha meg akarnak válni egy öregedő veterántól, akinek a helyére többé kevésbé van is utánpótlás, tegyék. De akkor ne kürtöljék ki a szabadügynök piac nyításá előtt hetekkel, hogy igyis ugyis ki lesz téve. Ne adj isten, még szert tehetne a csapat valami ellenértékre.

Ha van egy “problémás” sztár játékosod, aki a három évvel ezelőtti prime időszakjára kapja a pénzt, nem a mostani teljesítményéért, persze lépjél. Le lehet vele ülni. Pay cutot is lehet kérni tőle. Bár talán egy egyszerű szerződés átstruktúrálással is megoldható lenne, hogy a mostani cap hitet csökkentsék, később pedig kevesebb dead money árán lehessen elküldeni. Egy ilyenbe pl. nem látom Bryant miért nem menne bele.
De nyilvánosan üzengetni neki, kvázi kimondani, hogy disztreksön a csapatban szerintem nem a legszerencsésebb. Főleg úgy, hogy akár az akár nem, nem nagyon van alternatíva(legalábbis 1-2 éves távlatban semmiképp) a pótlására.
Cowboykarcsi90
nem hiszem, hogy amúgy túl sokat kapnánk érte egy csere során, szerintem max egy nyolcadik körös picket.
ez nagyjából azt jelenti, hogy cut vagy cut, és ha valaki szeretné leigazolni, akkor el tudja készíteni az ajánlatát a FA piac második napjára.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Stephen Jones lenyilatkozta, hogy valószínűleg ebben az offseasonben elcserélik vagy cutolják Scandricket.
Maga a move, ha megtörténik egyébként magyarázható. Mármint a cut. Mert ezután senki | na jó, talán a Browns | nem fog semmilyen ajánlatot tenni, miután a csapat nagyon okosan lenyilatkozta, hogy úgyis kiteszik tavasszal.

Eddig ugy nézett ki, hogy manapság Stephen az, aki az átgondolt és ésszerű irányba viszi a csapatot, szemben JJ sokkal impulzívabb döntésivel. Na most kezdek ott tartani, hogy az elmult két szezon FA “igazolásai” java részt az Ő víziója. Ahogy Dez ügyét kezeli az elmult 2-3 hónapban az sem a legjobb szerintem.

Ha meg akarnak válni egy öregedő veterántól, akinek a helyére többé kevésbé van is utánpótlás, tegyék. De akkor ne kürtöljék ki a szabadügynök piac nyításá előtt hetekkel, hogy igyis ugyis ki lesz téve. Ne adj isten, még szert tehetne a csapat valami ellenértékre.

Ha van egy “problémás” sztár játékosod, aki a három évvel ezelőtti prime időszakjára kapja a pénzt, nem a mostani teljesítményéért, persze lépjél. Le lehet vele ülni. Pay cutot is lehet kérni tőle. Bár talán egy egyszerű szerződés átstruktúrálással is megoldható lenne, hogy a mostani cap hitet csökkentsék, később pedig kevesebb dead money árán lehessen elküldeni. Egy ilyenbe pl. nem látom Bryant miért nem menne bele.
De nyilvánosan üzengetni neki, kvázi kimondani, hogy disztreksön a csapatban szerintem nem a legszerencsésebb. Főleg úgy, hogy akár az akár nem, nem nagyon van alternatíva(legalábbis 1-2 éves távlatban semmiképp) a pótlására.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én bizonytalan vagyok Lawrence kapcsolatban. engem anyira nem győzőtt meg.. 1 jó évvel kapna 17 millát. :/
Ráadásul ahogy régebben írtam, Gregory lesz a SB MVP 😉
beltazor
Tozse
Ránéztem, és még mintha két évig nálunk lenne Randy Emberkísérlet Gergory. Marinelli faraghatja még - vagy nem, és már rég elvesztettük.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
én bizonytalan vagyok Lawrence kapcsolatban. engem anyira nem győzőtt meg.. 1 jó évvel kapna 17 millát. :/
Ráadásul ahogy régebben írtam, Gregory lesz a SB MVP 😉

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
4 compensatory picks, de 4-5-5-6 felosztásban, hiába reménykedtünk a 4-4-5-5 felosztásban... 😕
rva
Kötsög Goodell! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
196: R6P19
LB HERCULES MATA'AFA
WASHINGSTON ST
A prototipikus LB méretei ellenére védőfalban játszott, ezt nem fogja az NFLben megtenni. Special team ace és backup LB.

gyeek
Őt mondenképpen akarom! Ilyen névvel!? Egy két jó ST tackle, esetleg labdaszerzés, és a szorkolók máris skandálnák hogy “MATA’FACKA!”
Cowboykarcsi90
Hat ő a 6.ban nagy fogas lenne.
Janek
DT-t játszott LB méretekkel és mint mondtam ezt nem fogja tudni az NFL-ben. Új pozíciót kell tanulnia és a kombájn is hátravan még. Ha nem biztosak a csapatok a sikerükben, lehet csúszik. Egyébként meg nincs mlg Brugler-féle draft lista fanspeaken. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
4 compensatory picks, de 4-5-5-6 felosztásban, hiába reménykedtünk a 4-4-5-5 felosztásban... 😕