Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Ez Lee gyerököt hanyadik körben kukáztátok ki a drafton? 6-dik? Igaz eddig csak 3 meccs ment le de igazi steal és csiszolódó gyémánt illata van az egésznek.ThundersNFL
Lee simán első körös prospect volt emlékeim szerint, de szétcseszte a térdét az egyik évben, kihagyta az egészet, és ezért csúszott lefelé a drafton.
egyébként 2/23. (55.) volt
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez Lee gyerököt hanyadik körben kukáztátok ki a drafton? 6-dik? Igaz eddig csak 3 meccs ment le de igazi steal és csiszolódó gyémánt illata van az egésznek.ThundersNFL
A második körös Sean Lee-t? Azért ő nem kukázott kategória.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Ez Lee gyerököt hanyadik körben kukáztátok ki a drafton? 6-dik? Igaz eddig csak 3 meccs ment le de igazi steal és csiszolódó gyémánt illata van az egésznek.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Heti mesh-up. Érdemes megfigyelni Buehler tengerészgyalogos bajszát 0:30-nál. 😊

http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=930ABC18-9FBA-F160-6E3E9E7A7BD8DE39

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
viszont ennek a Costa gyereknek a következő meccsig meg kell tanulnia snapet adni, pl egy 1 & 10 helyett a nagyszerű snapje miatt 2 & 21 lett, Romo meg rohanhatott a labdáért.elmehetett volna rajta a meccs
Utoljára mikor volt olyan meccs, hogy egy újonc rúgó 6/6 FG-t rúg be?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Vicces, hogy NFL.com ezzel a képpel fémjelzi a hét legjobb fotóit:
Ogletreenek szar meccse volt, de az utolsó dallasi driveban volt egy kulcs elkapása, ami ha nincs meg, akkor akár sima bukta is lehett volna a meccs. Nálam 0-ra jött ki a balansz. Előző meccsen is megtette a magáét. Egyelőre ennyire képes.gyeek
én lassúnak érzem az nfl-hez. de remélem rám cáfol 😊

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Vicces, hogy NFL.com ezzel a képpel fémjelzi a hét legjobb fotóit:



Nekem innnen (is) PI-nak tűnik, úgyhogy ezt is nyugodtan dörgölje DeAngelo Hall a bírók orra alá. 😊

Ogletreenek szar meccse volt, de az utolsó dallasi driveban volt egy kulcs elkapása, ami ha nincs meg, akkor akár sima bukta is lehett volna a meccs. Nálam 0-ra jött ki a balansz. Előző meccsen is megtette a magáét. Egyelőre ennyire képes.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Azért voltak jó dolgok is a meccsen:
O-fall, jobb volt, kivéve Costa.
Volt futás is 😊
Lee hihetetlen jó, ma is 8 Tackle, 1Int és mindig tűz közel.
FG-k bementek 😊

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
A meccset nem láttam de hamarabb eljöttem suliból és a délutáni ismétlést mindenképp megnézem(hozzá teszem ezzel még mindig él a három éves sorozatom hogy ha nem nézem élőben a meccsünket akkor veretlen a csapat 😀 ) ahogy csak így a boxscore-t néztem,ahogy lehetett rá számítani az offense igen csak harmatos volt de a D odavágott keményen.Na majd górcső alá veszem a fiúkat!Cowboykarcsi
megnézni az ismétlést, igen erős 😀 sztem kezd a 2. félidővel..

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A meccset nem láttam de hamarabb eljöttem suliból és a délutáni ismétlést mindenképp megnézem(hozzá teszem ezzel még mindig él a három éves sorozatom hogy ha nem nézem élőben a meccsünket akkor veretlen a csapat 😀 ) ahogy csak így a boxscore-t néztem,ahogy lehetett rá számítani az offense igen csak harmatos volt de a D odavágott keményen.Na majd górcső alá veszem a fiúkat!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Nagyjából a szívinfaktus kerülgetett, de megérte megnézni - a 2. félidőt...
Az utolsó 9 meccsen szoros végeredmény volt - nem gyenge és idén 2-1 a mérleg ezeken úgy, hogy az elsőt is mi intéztük el.

Megint rengeteg volt a figyelmetlenség, borzasztó volt ezt látni hazai pályán.

De legalább MEGVAAAAAAAAAAAN!!!

És ha ez a Dan gyerek tartani tudja ezt a -Dallasban régen látott- formáját, akkor rendben lesz, megérte 197 kickert tartani a 90 fős rosteren az előszezonban... 😀 Tényleg: visszaemlékszik valaki arra, hogy mikor rúgot D-kicker zsinórban 6 sikeres FG-t???? (akár sok meccsen elnyújtva is...)VIZILÓ
majdnem azt mondtam, hogy Cundiff 2003-ban a Giants Stadiumban, de ő a harmadikat (a nyolcból) elrontotta, igaz az 53 yardról volt.
anyám, kemény volt az a szezon (E.u. 1-ben), Witten újonc szezonjában, figyeljétek a depth-et:
QB: Quincy 'drogos' Carter muhaha
HB: Troy 'féllábú' Hambrick muhaha
FB: Richie 'lyukas kezű' Anderson muhaha
WR1: Joey 'ráfizetés' Galloway
WR2: Terry Glenn - őt nem fikázom, azokban a sötét időkben legalább rá lehetett számítani
(WR3: Antonio Bryant - amikor nem játszotta az idiótát, egész faszipántos spíler volt)
TE: Dan Campbell - muhaha, figyeljétek ki volt a cseréje:
(TE2: Jason Witten)
OL: Flo - LA - Lehr muhaha - Gurode - Ryan 'hájas' Young muhaha

DL: Ellis - Glover - Daleroy Stewart muhaha - Ekuban muhaha
LB: Al Singleton - Dat - Dexter Coakley
LCB: Newman baby
RCB: Pete Hunter muhaha
(NB: Mario Edwards muhaha)
FS: Roy, az eredeti
SS: Woody
K: Cundiff - amíg meg nem sérült a lába, addig egész jó volt (ja igen: Cundiff, Folk, ezek szerint Buehler a következő cut?)
P: Gowin (ez ugye McBriar előtti utolsó év)
LS: Jeff Robinson - nála csak LP volt jobb, plusz Jeff asszem 2 catch/ 2 TD-vel zárt két évben is
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Nagyjából a szívinfaktus kerülgetett, de megérte megnézni - a 2. félidőt...
Az utolsó 9 meccsen szoros végeredmény volt - nem gyenge és idén 2-1 a mérleg ezeken úgy, hogy az elsőt is mi intéztük el.

Megint rengeteg volt a figyelmetlenség, borzasztó volt ezt látni hazai pályán.

De legalább MEGVAAAAAAAAAAAN!!!

És ha ez a Dan gyerek tartani tudja ezt a -Dallasban régen látott- formáját, akkor rendben lesz, megérte 197 kickert tartani a 90 fős rosteren az előszezonban... 😀 Tényleg: visszaemlékszik valaki arra, hogy mikor rúgot D-kicker zsinórban 6 sikeres FG-t???? (akár sok meccsen elnyújtva is...)
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem láttam a meccset, de ez a red zone offense még nem mindig kva gyenge.
Viszont a Defense minden várakozást felülmúl vsz.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
robinson ki a csuda??beltazor
Ex-Charger, szezon elején leigazolták, de egyből megsérült edzésen, most McCann helyére érkezett, ahogy azt Karesz írta előző oldalon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Amíg nyer a csapat, addig leszarom hogyan. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nagy cuppanos puszi a defensnek.

ami tragikus volt:
- garet hülye play hívásai
-ogi elég gyenge
-costa WTF???? majd nem elbaszta a meccset.
-jenkins összevissza rohangált


robinson ki a csuda??

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
na, jó szórakozást mindenkinek hajnalra, remélem azért mi szerzünk több pontot, és nem lesz szignifikáns sérülés
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
A Kovbojok meg majd birka nyugalommal hagyják, hogy bámtsák Tonyt. Arkint akarom a pályán látni! 😛gyeek
igen, sajnos mióta kitettük a 370 fontos sexy chocolate-ot, azóta nincs kivel megfélemlíteni az ellenfeleket.
bár mondjuk előtte sem volt elég gyors ahhoz, hogy utolérje és análisan megabuzálja ez esetleges renitens elemeket 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
A Kovbojok meg majd birka nyugalommal hagyják, hogy bámtsák Tonyt. Arkint akarom a pályán látni! 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka kedvéért:

"Absolutely, I want to get a chance to put my helmet on whatever's hurt. Romo's ribs - I'm going to be asking for some corner blitzes."gyeek
Amúgy ha tényleg játszik Romo, sztem nem D-Hall lesz az egyetlen, aki közelebbről igyekszik majd megvizslatni azokat a bordákat... Szóval annyira nem nagy cucc amit mondott, csak ő legalább előre bevallotta... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Sapka kedvéért:

"Absolutely, I want to get a chance to put my helmet on whatever's hurt. Romo's ribs - I'm going to be asking for some corner blitzes."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Szerintem teljesen természetes dolog hogy az után hogy lenyilatkozza hogy Romo bordáit fogja célozni,nem fogja az itteni kis közösségünk verbálisan a keblére ölelni a kis diándzselót(hozzáteszem nem igen volt itt sem nagy feneke kerítve a dolognak eddig sem és szerintem Slow megjegyzése is abszolút a küszöbérték alatt volt) ,majd ha a 'skins topicba megy át valaki "bántani" Hallt akkor lehet érte szólni,de itt így ebben a formában szerintem nem sok értelme van 😉Cowboykarcsi
azért kérdeztem, mert lemaradtam erről a nyilatkozatáról, gondoltam nem csak úgy magától kezdte el utálatát kiönteni ide 😉, legutóbb azt mondta, hogy szeret keményen játszani, mikor kitolta a sidelineon túlra late hittel a wr-t az edzője elé preben. és? :rolleyes:
Egyáltalán fog Romo játszani?sapka
Attól még mi had ne kedveljük már őt,itt a dallas topicba 😉 Amennyi itt elhangzott Hallról azok egy rendes sima meccs előtti trashtalkban is benne vannak,sőt.Valószínűleg fog játszani amúgy Romo.Cowboykarcsi
persze, a kiváltó okra kérdeztem, de akkor nem kellett volna :cool:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem teljesen természetes dolog hogy az után hogy lenyilatkozza hogy Romo bordáit fogja célozni,nem fogja az itteni kis közösségünk verbálisan a keblére ölelni a kis diándzselót(hozzáteszem nem igen volt itt sem nagy feneke kerítve a dolognak eddig sem és szerintem Slow megjegyzése is abszolút a küszöbérték alatt volt) ,majd ha a 'skins topicba megy át valaki "bántani" Hallt akkor lehet érte szólni,de itt így ebben a formában szerintem nem sok értelme van 😉Cowboykarcsi
azért kérdeztem, mert lemaradtam erről a nyilatkozatáról, gondoltam nem csak úgy magától kezdte el utálatát kiönteni ide 😉, legutóbb azt mondta, hogy szeret keményen játszani, mikor kitolta a sidelineon túlra late hittel a wr-t az edzője elé preben. és? :rolleyes:
Egyáltalán fog Romo játszani?sapka
Attól még mi had ne kedveljük már őt,itt a dallas topicba 😉 Amennyi itt elhangzott Hallról azok egy rendes sima meccs előtti trashtalkban is benne vannak,sőt.Valószínűleg fog játszani amúgy Romo.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Szerintem teljesen természetes dolog hogy az után hogy lenyilatkozza hogy Romo bordáit fogja célozni,nem fogja az itteni kis közösségünk verbálisan a keblére ölelni a kis diándzselót(hozzáteszem nem igen volt itt sem nagy feneke kerítve a dolognak eddig sem és szerintem Slow megjegyzése is abszolút a küszöbérték alatt volt) ,majd ha a 'skins topicba megy át valaki "bántani" Hallt akkor lehet érte szólni,de itt így ebben a formában szerintem nem sok értelme van 😉Cowboykarcsi
azért kérdeztem, mert lemaradtam erről a nyilatkozatáról, gondoltam nem csak úgy magától kezdte el utálatát kiönteni ide 😉, legutóbb azt mondta, hogy szeret keményen játszani, mikor kitolta a sidelineon túlra late hittel a wr-t az edzője elé preben. és? :rolleyes:
Egyáltalán fog Romo játszani?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy néhány észrevétel, kifejezetten csak úgy agyviharzással:
- ha azt mondom, DeAngelo szívni fog, akkor biztos a kezébe esik egy labda, ami a bíró spori bal heréjén pattan meg.

- ennek ellenére kíváncsi lennék arra, az esetek hány százalékában játssza egy védelem azt, amit a CB hív, illetve azt, amit a DC. csak érdekel.
- tudom, nem szó szerint kell értelmezni azt, hogy 'i like to put a helmet on whatever's hurt', de gondoltam szólok, hogy a bírók 15 yardos büntetéssel, Goodell bácsi pedig 20-40 ezres csekkekkel szokta honorálni, ha valakit a szerelés során a fejével vezet a válla helyett (húbazz, ez olyan magyaros volt, de tényleg nem tudom, hogy fordították le magyarra a 'drive with your shoulder pads' alapelvet)
- a running backjeink eddig elég szépen ütközték le az ellenfél linebackereit pass protection égisze alatt. na most nem hiszem, hogy egy azoknál tizenöt kilóval könnyebb CB-et enyhébb elbánásban részesítenének pusztán a súlycsoport-eltérés miatt.slowmotion
Ezt mind róla írtad?
meséld már el mit ártott szegény pára 😉sapka
Szerintem teljesen természetes dolog hogy az után hogy lenyilatkozza hogy Romo bordáit fogja célozni,nem fogja az itteni kis közösségünk verbálisan a keblére ölelni a kis diándzselót(hozzáteszem nem igen volt itt sem nagy feneke kerítve a dolognak eddig sem és szerintem Slow megjegyzése is abszolút a küszöbérték alatt volt) ,majd ha a 'skins topicba megy át valaki "bántani" Hallt akkor lehet érte szólni,de itt így ebben a formában szerintem nem sok értelme van 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen