Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
egyébként a Romo-szituhoz még annyit, hogy szerintem az lehet a baj, hogy valahogy nem fér össze sok ember fejében az undrafted, Div. I-A-s irányító meg a talán legtöbbet tudósított, de üzleti érték alapján mindenképpen legdrágább csapat irányítói státusza.
értitek, ha megnézitek, hogy kik voltak kezdő irányítók, akkor senki sem jött gyengusz iskolából, esetleg még díjakat is szerzett meg ilyesmi:
Aikman: UCLA, legjobb college QB (1988)
Carter: Georgia
Henson: Michigan
Testaverde: Miami, Heisman Trophy
Bledsoe: Washington State, 1/1-es draft pick

és erre jön Romo az I-A osztályból, értitek, Eastern Illinois University, az meg hol a picsában van? mér' nem Trojan, vagy Gator, vagy Wolverine lett az irányító? ezt a szégyent vazze, Jerry menjen aztán borotválja le a fejét, aztán meg szórja be hamuval jól, aztán meg vonuljon be egy kolostorba, de azonnal

szóval én már csak röhögök ezen, amúgy meg az ő bajuk, ha nem a saját csapatukkal foglalkoznak, hanem a miénkkel.slowmotion
Ráadásul nincs is egyedül, Flacco a Delaware-ról és Fitzpatrick a Harvardról sem játszott a legmagasabb college szinten.Dzsokijuing
de Fitzpatrick azért draftolva lett a hetedik körben. Flacco-ról nem is beszélve, aki talán első tizenötön belül volt (mármint max 1/15)

meg azért ugye - bár természetesen nagyképűségnek hangzik, de attól még igaz - a Ravens meg a Bills sem feltétlenül hasonló szint eredmények és történelem szintjén. az egyik egy tizenhét éves franchise, a másik meg ugyanolyan idős, mint mi, de nem rendelkezik hasonló dicsőséglistával. főleg, hogy pár éve még attól kellett félni, nehogy elköltözzenek.
a tehenészekkel kapcsolatban ezt azért nehezen tudom elképzelni.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
Remélem rendbe jön Romo.

Ha még sem, akkor McGee-t a kezdőbe. Nem tom ki, hogy van vele, de én elég jó irányítónak, tartok. nem csalódnánk benne. 😉beltazor
McGee a Romo utáni korszak lehetséges franchise QB-ja, egyelőre nem töretném össze szezon közben. Kitna megbízható backup QB, inkább őt játszatnám.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Remélem rendbe jön Romo.

Ha még sem, akkor McGee-t a kezdőbe. Nem tom ki, hogy van vele, de én elég jó irányítónak, tartok. nem csalódnánk benne. 😉beltazor
Azt a farkasos siget hol talaltad? 😀 (Anno meg en keszitettem valami sig csatara, jo latni, hogy valakinek tetszik 😉 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Remélem rendbe jön Romo.

Ha még sem, akkor McGee-t a kezdőbe. Nem tom ki, hogy van vele, de én elég jó irányítónak, tartok. nem csalódnánk benne. 😉

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
egyébként a Romo-szituhoz még annyit, hogy szerintem az lehet a baj, hogy valahogy nem fér össze sok ember fejében az undrafted, Div. I-A-s irányító meg a talán legtöbbet tudósított, de üzleti érték alapján mindenképpen legdrágább csapat irányítói státusza.
értitek, ha megnézitek, hogy kik voltak kezdő irányítók, akkor senki sem jött gyengusz iskolából, esetleg még díjakat is szerzett meg ilyesmi:
Aikman: UCLA, legjobb college QB (1988)
Carter: Georgia
Henson: Michigan
Testaverde: Miami, Heisman Trophy
Bledsoe: Washington State, 1/1-es draft pick

és erre jön Romo az I-A osztályból, értitek, Eastern Illinois University, az meg hol a picsában van? mér' nem Trojan, vagy Gator, vagy Wolverine lett az irányító? ezt a szégyent vazze, Jerry menjen aztán borotválja le a fejét, aztán meg szórja be hamuval jól, aztán meg vonuljon be egy kolostorba, de azonnal

szóval én már csak röhögök ezen, amúgy meg az ő bajuk, ha nem a saját csapatukkal foglalkoznak, hanem a miénkkel.slowmotion
Ráadásul nincs is egyedül, Flacco a Delaware-ról és Fitzpatrick a Harvardról sem játszott a legmagasabb college szinten.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
egyébként a Romo-szituhoz még annyit, hogy szerintem az lehet a baj, hogy valahogy nem fér össze sok ember fejében az undrafted, Div. I-A-s irányító meg a talán legtöbbet tudósított, de üzleti érték alapján mindenképpen legdrágább csapat irányítói státusza.
értitek, ha megnézitek, hogy kik voltak kezdő irányítók, akkor senki sem jött gyengusz iskolából, esetleg még díjakat is szerzett meg ilyesmi:
Aikman: UCLA, legjobb college QB (1988)
Carter: Georgia
Henson: Michigan
Testaverde: Miami, Heisman Trophy
Bledsoe: Washington State, 1/1-es draft pick

és erre jön Romo az I-A osztályból, értitek, Eastern Illinois University, az meg hol a picsában van? mér' nem Trojan, vagy Gator, vagy Wolverine lett az irányító? ezt a szégyent vazze, Jerry menjen aztán borotválja le a fejét, aztán meg szórja be hamuval jól, aztán meg vonuljon be egy kolostorba, de azonnal

szóval én már csak röhögök ezen, amúgy meg az ő bajuk, ha nem a saját csapatukkal foglalkoznak, hanem a miénkkel.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
gratulálok, nagyon nagy meccs volt. Romo előtt le a kalappal hogy így is visszaállt.
Ami felkúrt az a kamu offside az első TD-tek előtt, amikor Brock elesett Austin mellett. Tony meg odarakta ahogy kell.
Ami eszembe jut a tegnapi meccsről az ez 😛

http://www.youtube.com/watch?v=SWmQbk5h86wpetey
igen, az nekem is feltűnt, hogy elég véleményes szitu volt.
mondjuk a vonal, amit odarajzoltak azzak a ceruzával vagy mivel, az kb annyira volt unofficial, hogy alsó hash-től felső oldalvonalig kb 2 ötyardos vonalat is metszett volna. de tényleg necces szitu volt. most kaptuk vissza azt, amit a Jets ellen elfelejtettek fújni (Jets 0 penalty-val fejezte be a meccset, muhaha), de gondolom Nektek ettől nem lesz jobb a közérzetetek
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
+ Lee, nem tudom mit adtunk érte a drafton, de megérte
Blevi
kettő per akárhányas választás volt, talán úgy 40 körül
- cornerek, gyenge nagyon, Ball rafinált módon többször megverette magát hogy aztán INT-et szedhessen, 3-ig számoltam egy driveon belül ahányszor 3. downon rá dobtak és sikeres is lett, védelmében el kell mondani h kb 4. számú cb
Blevi
Ball INT-je nem is az ő emberére lett dobva, Smith nem vezette kifelé Vernon Davis eléggé, Ball meg pont arra kolbászolt
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És ez tök friss, nem kicsit para:

"ESPN Dallas and ESPN's Chris Mortensen are both reporting that Tony Romo played Sunday's win over San Francisco with a punctured lung."

0_ogyeek
Na akkor mostantól én magamra vállalom azt a nemes feladatot hogy ha valaki itt elkezdi a "Romo nem elég vezér a csapatban és pussy" dumát azt azonnal megkeresem az IP címe alapján és szájba rúgom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 218 — Saturday Night Lights
A Romo-"túlsztárolásról": korábban már írtam, hogy nem tartozik a szűk ligaelithez (a clutchszituációkat képtelen hiba nélkül lehozni), de az NFL legjobb zsebből kimozgó irányítója. (Vick nem számít, őt egy spread playbookkal a kezében fogják eltemetni).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
És ez tök friss, nem kicsit para:

"ESPN Dallas and ESPN's Chris Mortensen are both reporting that Tony Romo played Sunday's win over San Francisco with a punctured lung."

0_ogyeek
MIVAAAAAAAAAAAAAAN???? Punctured lung????

Ha ez igaz, akkor max respect ROmonak (amugy is, en nem utalom) viszont azonnal korhazba vele, mert van fontosabb is, mint az NFL. Lyukas tudo.....az esz megall.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Én is ezt olvasom ajaj, akkor most megint vége a szezonnak, mint tavaly? Nagy érvágás lenne, mert most jó formában van Tony Romo! Meccsről meccsre jobban játszik!
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
És ez tök friss, nem kicsit para:

"ESPN Dallas and ESPN's Chris Mortensen are both reporting that Tony Romo played Sunday's win over San Francisco with a punctured lung."

0_o

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
@Amadeus. Majd ha répafejű Andy törött bordával lejátszik három negyedet és hozza a meccset Cincinatti polgárainak (és neked), akkor majd hátradőlhetsz és elégedetten kijelentheted, hogy elérte az átlagos szintet. 😉

Haters gonna hate.

@Petey. Kösz a gratulációt, legközelebb frankón el kell a Frisconak intéznie Romot ha nyerni akar, mert most bebizonyította, hogy a fél munka nem munka. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Úristen mindjárt lesz itt nagy barátkozás meg béke boldogság szeretet. 😀

Amúgy ez a Romo téma lerágott csont, minden évben előkerül. Nekünk megfelel és ez a lényeg 😊
Szerintem unják a népek ezt a vitát ebben a topicban.
UDFA Qb-tól azért nem rossz.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na mi van itten kérem szépen születik a Boys-Eagles barátság Világbéke :cool: Amúgy Romot én is csípem szinte a semmiből találták meg őt anno (ha jól emlékszem) és nagy része van abban, hogy a Boys nincs a liga alján (mondjuk ezt _Eagles fanként nem biztos, hogy tragédiaként élném meg 😛 ) még ha tavaly szét is estetek de az inkább Phlipsnek volt köszönhető. Romo nyilván nem Brady de amit tesz szívvel teszi és igyekszik a legjobban odatenni magát. Úgyhogy Boys szurkerek piszkálhatják ha kell, de hogy.... ismeritek a folytatást 😊dande
Húú, azt hiszem belenyúltál a lecsóba, de majd Dallas fanok befejezik én mondataim, én csak így gyorsban:

- attól nincs világbéke, hogy megkérdeztem, mi alapján tartja Romot annak, aminek. Egyébként mondjuk semmi bajom 'Boysszal, legalább 5 unszimpatikusabb csapat van ligában.
- azt nem mondanám, hogy Romo miatt nem a liga alsó felébe tartozik a Cowboys, mert ez nem igaz. Romo egy fogaskerék ebben a gépezetben, aki, ha az idei évét nézzük (Jets meccs végét ne), akkor több. De Kitna sem volt szar, sőt, tavaly szerintem jobb volt. Tehát nálam nem a QB miatt jó csapat a Cowboys...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi van itten kérem szépen születik a Boys-Eagles barátság Világbéke :cool: Amúgy Romot én is csípem szinte a semmiből találták meg őt anno (ha jól emlékszem) és nagy része van abban, hogy a Boys nincs a liga alján (mondjuk ezt _Eagles fanként nem biztos, hogy tragédiaként élném meg 😛 ) még ha tavaly szét is estetek de az inkább Phlipsnek volt köszönhető. Romo nyilván nem Brady de amit tesz szívvel teszi és igyekszik a legjobban odatenni magát. Úgyhogy Boys szurkerek piszkálhatják ha kell, de hogy.... ismeritek a folytatást 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Láttad a tegnapi meccset?Blevi
csak hájlájtot.Amadeus91
És hány Romo meccset láttál eddig karrierje során végig?Deny
Köszönöm hogy ezt nem nekem kellett megkérdezni. Bár én Cowboys meccset írtam volna.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ehhez is makkernek kell lenni.

Romo meg talány, hogy ilyen átlag irányítót, hogy tudnak így túlsztárolni.Amadeus91
Láttad a tegnapi meccset?Blevi
csak hájlájtot.Amadeus91
És hány Romo meccset láttál eddig karrierje során végig?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
A "végére minden összejön" hangulata miatt inkább erre: http://www.youtube.com/watch?v=BiC8btwFcjUDzsokijuing
Azért ehhez is makkernek kell lenni.

Romo meg talány, hogy ilyen átlag irányítót, hogy tudnak így túlsztárolni.Amadeus91
Láttad a tegnapi meccset?Blevi
csak hájlájtot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egyébként csak engem emlékeztetett ez a meccs teljesen a 2009es Chiefs elleni derbire?Cowboykarcsi
A "végére minden összejön" hangulata miatt inkább erre: http://www.youtube.com/watch?v=BiC8btwFcjUDzsokijuing
Azért ehhez is makkernek kell lenni.

Romo meg talány, hogy ilyen átlag irányítót, hogy tudnak így túlsztárolni.Amadeus91
Láttad a tegnapi meccset?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Egyébként csak engem emlékeztetett ez a meccs teljesen a 2009es Chiefs elleni derbire?Cowboykarcsi
A "végére minden összejön" hangulata miatt inkább erre: http://www.youtube.com/watch?v=BiC8btwFcjUDzsokijuing
Azért ehhez is makkernek kell lenni.

Romo meg talány, hogy ilyen átlag irányítót, hogy tudnak így túlsztárolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/6993210/tony-romo-dallas-cowboys-only-one-fracture-ribs-sources-say
még egy sérülés.
http://www.dallascowboys.com/news/josh_ellis.cfm?plckController=Blog&plckBlogPage=BlogViewPost&userid=8ad9a5ae-68fd-47d1-a7d7-e4c8fcb84090&plckPostId=Blog%3a8ad9a5ae-68fd-47d1-a7d7-e4c8fcb84090Post%3a65e8dce4-474d-4575-b216-0367f6e9db78&plckScript=blogScript&plckElementId=blogDest
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
Na Romo így 31 éves korára igazán eldönthetné, hogy most akkor ő clutch vagy nem. 😉 Mert amit tegnap csinált az az volt, amit a Jets ellen azt meg inkább hagyjuk...
Tegnap meccs közben 4, 5-ször gondoltam úgy, hogy kikaptunk(2. negyed Romo összevissza dobált, 3. negyed Romo nincs, 3. negyed Kitna mégse lesz jó, 4. negyed Bailey 48-ról nem tudja berúgni, és SF kezd az OT-ben) és gondolkoztam az alváson, de mindig jött valami biztatás, ami miatt szerencsére maradtam. 😊
Pozitív egyértelműen a passz játék, a passrush, és a futás elleni védelem. Negatív a futó játék, a passz elleni védelem, és Romo védelme. Az ST-t nem bántom mert megnyerte Bailey a meccset.
Összességében azt kell, hogy mondjam , hogy a győzelem ellenére elégedetlenebb vagyok, mint múlt héten, de sebaj lényeg a győzelem. Jövő héten pedig jöhet az első csoportmeccs, amit a Washington veretlensége ellenére is nyerni kéne az MNF-en, hisz látható volt már a Cards ellen is, hogy vannak gondok, és hogy Grossman még mindig nem egy elit irányító.(bár Alex Smith se…) 😊

A "végére minden összejön" hangulata miatt inkább erre: http://www.youtube.com/watch?v=BiC8btwFcjU Dzsokijuing
Ezt a meccset pedig mindig örömmel látom, hisz ez volt életem első NFL meccse, és itt lettem a játék és a Dallas szurkolója. 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
gratulálok, nagyon nagy meccs volt. Romo előtt le a kalappal hogy így is visszaállt.
Ami felkúrt az a kamu offside az első TD-tek előtt, amikor Brock elesett Austin mellett. Tony meg odarakta ahogy kell.
Ami eszembe jut a tegnapi meccsről az ez 😛

http://www.youtube.com/watch?v=SWmQbk5h86w