Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát Newton biztos nemCowboykarcsi
Jó, ő se 😀 Meg Newman sem 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát Newton biztos nem

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Frenk Walker, CB érkezett, mivel ugye se Newton (akarom mondani Newman), se Scandrick várhatólag nem lesz Niners ellen.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kicsit félek hogy betesz neki az a hét/hétvége.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerk.: am eszembe jutott ,hogy az NBA lockout nagyon valószínű. arra gondoltam Nowitzkit meglehetne próbálni slot-ban 😀 😀beltazor
Ha már itt tartunk akkor inkább mint TE ott lehetne használni a magasságát,de még oda is borzasztó-borzasztó lassú lenne,nem hogy slotba.... 😛 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
ahogy olvasom a facebook kommenteket a meccsről, mindenki Romo-t (Homo) veszi elő....

a legtöbb már most kivágná, akik meg nem azok azon sírnak hogy miért Dez felé dobta miért nem Witten felé......

kövi meccsen szét passzolja az ellenfele,és ez vissza hoza az önbizalmát 😊


szerk.: am eszembe jutott ,hogy az NBA lockout nagyon valószínű. arra gondoltam Nowitzkit meglehetne próbálni slot-ban 😀 😀

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én ezeket már fel sem veszem,a legnagyobb szánalom viszont ezekkel az "újságírókkal" kapcsolatban hogy 2 hét múlva ha úgy hozza Romo teljesítménye ugyan ezek az emberek fognak kb ugyan ilyen hatásvadász címmel írni arról hogy miért is Romo a legjobb QB a ligában.Szánalmas bagázs.Azokról a kinti szurkolókról akik ezeken felbuzdulva hőzöngnek Romo eltakarításáért már nem is beszélve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
jövő héten minden kiderül. ha tartjuk ezt a játékszínvonalat, akkor nyerni tudunk Friscóban, ha továbbra is az aktuális ellenfélhez növünk fel/süllyedünk le, akkor megint necces lehet a meccs.
egy meccs után nem derül ki semmi, kettő után már inkább, három-négy után már látni lehet, mire számíthatunk a szezonban. én speciel még nem tudom eldönteni, hogy:
- a pass rush-t a lendület vitte előre, vagy ezt a szintet fent is tudják tartani (btw, McCray és Spencer előtt nekem úgy tűnt, kicsit elfáradtak);
- a 4 benyelt sack az állandó lesz, vagy csak a Jets D miatt ugrott meg;
- vajon az előszezon mutatta-e a futójátékunk valós erejét, vagy a vasárnapi meccs?

én azért reménykedem, tavaly két, a játékosállomány (és nem a mutatott játék!) alapján gyengébb ellenféltől elszenvedett vereséggel nyitottunk, de ez a Jets ugye két évig AFC-döntőig jutott, szóval azért top 5-ös csapat.

ja, és örülök, hogy végre nem hajnalban játszunk, azért a 22:15 elég baráti időpont.

és majd meg kellene nézni, hogy vajon brutál jó védelmek vannak-e Seattle-ben és San Franciscóban, vagy az az összesen 428 támadóyard (SEA 219 + SF 209) az vajon tényleg a támadósorok erejét mutatja-e?
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.Blevi
Romo sztem egyetlen (de nagyon komoly) problémája, hogy az igazi téttel bíró (divízióbeli vagy erős ellenféllel szemben a rájátszásért vívott) meccsek kulcsjátékait/drive-jait képtelen hiba nélkül lehozni. Ez különbözteti meg őt a Brady-Manning-Brees-féle ligaelittől.Dzsokijuing
igazad van.
2007-ben is ő kúrta el a Giants elleni conference semifinal-t, meg 2009-ben is atomra szívatott minket, amikor alig nyertünk kétszer egymás után az Iggles ellen, ráadásul az egyik meccs a rájátszásért ment, a másik meg wild card meccs volt.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.Blevi
Romo sztem egyetlen (de nagyon komoly) problémája, hogy az igazi téttel bíró (divízióbeli vagy erős ellenféllel szemben a rájátszásért vívott) meccsek kulcsjátékait/drive-jait képtelen hiba nélkül lehozni. Ez különbözteti meg őt a Brady-Manning-Brees-féle ligaelittől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
ps akkor sem hiszem el, hogy a Jets egyetlen szabálytalanság nélkül lehozta a meccset, de ez legyen az én bajomslowmotion
ezzel kapcsolatban lehet, hogy csak az en szemelyes jets ellenszenvem jatszik bele, de nekem ugy tunt, hogy az egesz meccs alatt cronak es revisnek is nonstop a palya minden pontjan rajta volt a keze az elkapokon, lokdostek, huztak-vontak. nem egyszer csoppet sem burkoltan es egy olyan ligaba mikor neha arra is dpi dobnak ha csunyan nez a corner kis tulzassal eleg erdekesnek tunt...

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben már JJ is megemlítette hogy szerinte se kéne Bryantnek PR feladatokat ellátni,még ha nem is szeretem hogy beleszól a HC dolgába most igaza van.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Keveset szoktam ide írni, főleg azért mert főleg az utóbbi 1 évben valahogy elég volt minden meccsünket végig szenvedni, nem hogy még írjak is hozzájuk véleményt. :/
Az igazság az, hogy a 4. negyed ma is teljesen megölt (most néztem meg a meccset), de valahogy még se vagyok csalódott hisz a mutatott játék nagyon jó volt. 😊 És főleg elnézve a Redskins-Giants meccset, ahol egyik csapat a másikat múlta alul (lehet velem van a baj, de azt a meccset ahol Grossman a király nem tudom komolyan venni), elég nagy esélyünk van egy 2. helyre ami a könnyű sorsulásunk miatt könnyen Wild Card lehet.
A meccsről röviden annyit (ti már elemeztétek), hogy a liga egyik legjobb D-je ellen értünk el 390 yardot, ami kifejezetten jó szerintem, ennél gyakorlatilag csak rosszabb védelmek ellen játszunk a továbbiakban.
A D pedig futás ellen nagyon jó volt, és a passzban se engedtünk már-már megszokott nagy playeket, még ha kicsit soknak is tartom ezt a 335 yardot (pedig nem egy Brady volt a túloldalon), de hát Newman-nel ez csak jobb lehet. 😉
Szóval összegezve nagyon bíztató volt számomra ez a meccs, és ha belegondolok hogy a szezon egyik esélyesét majdnem megvertük, akkor nem tud annyira letörni az, hogy nem nyertünk, bízok benne hogy majd bepótoljuk a jövő héten. 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Romo az interjúban eléggé letörtnek tűnt. Mondjuk érthető.
Remélem vasárnapig összeszedi magát, mert azért egy SF szintű csapatot verni kell, ha akarunk idén valamit.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
-
- összességében az O is jó volt,Bryantet senki nem fogja bírni lelőni (ha egészséges tud maradni)a.Cowboykarcsi
nem bánnám ha nem töretnénk össze ST-benBlevi
én konkrétan agyfaszt kaptam, amikor megláttam punt-nál.
kell még egy jobb fajta WR.beltazor
Sztem ennek az egységnek elégnek kellene lennie. Kell idő a fiatalooknak
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
-
- összességében az O is jó volt,Bryantet senki nem fogja bírni lelőni (ha egészséges tud maradni)a.Cowboykarcsi
nem bánnám ha nem töretnénk össze ST-benBlevi
én konkrétan agyfaszt kaptam, amikor megláttam punt-nál.
kell még egy jobb fajta WR.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Dez kapott egy elefántpuszit, jövő héten valószínűleg játszik. Továbbá nem tervezik, hogy puntokat fog visszahordani a jövőben!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
-
- összességében az O is jó volt,Bryantet senki nem fogja bírni lelőni (ha egészséges tud maradni)a.Cowboykarcsi
nem bánnám ha nem töretnénk össze ST-ben
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
- a D nagyon tetszett,a 20 kapott pont nem kevés és sokszor felfedezhető fejetlenség volt urrá a srácokon,de egyértelmű potenciál van ebben a systemben,lerítt a fiukról hogy imádnak ebben a rendszerben játszani(Leeről nem is beszélve),Ware basszus mindenhol feltűnt,ha összeszoknak,egy nagyon nehezen olvasható,agresszív védelem lehet belőlük
- összességében az O is jó volt,Bryantet senki nem fogja bírni lelőni (ha egészséges tud maradni),a fiatal fal is helytállt a liga egyik legkeményebb és legváltozatosabban blitzelő védelme ellen,
- az este lókötője egyértelműen Romo volt,az a borzasztó idegesítő benne hogy a két balfasz megmozdulását leszámítva kimondottan jó volt,hajunkra kenhetjük,mert ezzel a két TOval ki is rúgta a kisszéket a csapat alól,reménykedjünk hogy idén már nem csinál ilyet
- ST blocked punt,nem igaz hogy majd minden évben beszopunk ilyet,bár most olcsón megúsztuk McBriar megvan
- sérülés hullám 😕 valami hihetetlen
Idegesítő vereség,olyan igazi cowboysos módon,de azt kell hogy mondjam hogy a vereségre számítottam de sokkal gyengébb játékkal,van hova javulni de nem olyan rossz ez.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kicsit lehiggadva.
Jó úton járunk, kár hogy ezt nem tudtuk győzelemmel alátámasztani. Remélem Red és Romo leülnek dumálnak egyet, ki mit kúrt el. Mert ezt most ők ketten rakták össze.
Megmutattuk hogy van bennünk potenciál, front seven király lesz idén is. Összességében az eredmény nem lenne gát ha nem +14ről nyalunk ki. De ez van egyszer visszakapjuk azt amit elvesz tőlünk a sors. 3,5 negyeden kerezstül uraltuk a játékot egy erős csapat ellen, berámoltunk több mint 400 yardot, most nem jött össze.
Dezről mit tudunk? mennyire komoly a sérülése?
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
+
van egy egész pofás kis védelmünk
Dez, Witten, Ware,Lee
egész jók voltak az O hívások ( egy két kivétel)

-
kevés használható WR
kellene egy jobb fajta CB
O fallba tapasztalat és egy kis súly még nem ártana

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Mondanom se kell, jobban örültem volna, ha a Dallas nyer. Sovány vigasz most, de nem lesz rossz ez a csapat ebben a szezonban, sőt... Nem örülök neki, hogy a Patsnek játszania kell veletek az idén.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!