Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
Illegal shift miatt nem lett TD.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
én úgy emlékszem, a szándékos sisakletépés jutalma 15 yard meg egy first downslowmotion
Facemasknél sem nézik már, hogy szándéskos vagy véletlen. Ott van a videóban, a védő a sisakjánál fogva próbálta lerántani Tannert de ő kiperdült, szóval a srác a sisakot dajkálva terült el a földön. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
én úgy emlékszem, a szándékos sisakletépés jutalma 15 yard meg egy first down
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gurode állítólag trade blockon van. Remélem csak kacsa.gyeek
ennyire jo lenne Costa?nekem a Witten - Romo féle TD jobban tettszett,annyira bírom hogy ennyire egy hullámhosszon vannak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Gurode állítólag trade blockon van. Remélem csak kacsa.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Legnagyobb para-poszt számomra: Tackle. A kezdők renben vannak, de backupnak két lehetőség van: Sam Young, Jeremy Parnell. 😐

Lehet Flot vissza kéne csábítani Dallasba...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Arról csak én maradtam le hogy Coleman automatikusan Olshansky előtt van a depthcarton kezdő LEként?Oké hogy lehúzott pár évet Ryannel és amugy is volt már nálunk de ennyivel jobb(ha egyáltalán jobb)lenne Olshanskynál?vagy ez csak nekem ujj dolog.Cowboykarcsi
Vadabb elképzelésekben már az Olshansky cutot is olvastam. De sztem még tuti marad.Blevi
nekem mondjuk az is új, hogy Igor oldalt cserélt Spears-szel, mert egész eddig RE-t játszott
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első DC csak úgy kijön, jelentősége általában semmi.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Arról csak én maradtam le hogy Coleman automatikusan Olshansky előtt van a depthcarton kezdő LEként?Oké hogy lehúzott pár évet Ryannel és amugy is volt már nálunk de ennyivel jobb(ha egyáltalán jobb)lenne Olshanskynál?vagy ez csak nekem ujj dolog.Cowboykarcsi
Vadabb elképzelésekben már az Olshansky cutot is olvastam. De sztem még tuti marad.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Arról csak én maradtam le hogy Coleman automatikusan Olshansky előtt van a depthcarton kezdő LEként?Oké hogy lehúzott pár évet Ryannel és amugy is volt már nálunk de ennyivel jobb(ha egyáltalán jobb)lenne Olshanskynál?vagy ez csak nekem ujj dolog.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 126 — Saturday Night Lights
Bill Nagy harcban a kezdő LG posztért.

http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=CEF331C2-C178-0B50-F662E1A3AA6BC497

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Egy preseason meccs miatt még nem kell levonni messzemenő következtetéseket pro vagy kontra. Smithnek még van ideje fejlődni.

Radway rosterre kerülhet szrintem, főleg ha villant még párat returnnél.gyeek
Persze nem szabad hisz csak preseason, majd a Jets ellen, lesz az igazi próba.
Viszont ez a Harris gyerek szimpatikus. Simán ellesznek Ogletree-vel a 3. wr szerepkörben
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Egy preseason meccs miatt még nem kell levonni messzemenő következtetéseket pro vagy kontra. Smithnek még van ideje fejlődni.

Radway rosterre kerülhet szrintem, főleg ha villant még párat returnnél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4681941/young-offensive-line-needs-work

Nem láttam a meccset, de úgy néz alakul a Wr sor is.
Radway szerintetek képes rostert csinálni?
Illetve hány WR lesz rosteren? 5 v 6?Blevi
én annyira nem voltam elégedett T. Smith-el....
lehet hogy csak 1 sack-et engedett, de sebességből megkerülték egy párszor.
Arkin fel sem tűnt a meccsen, ami jót jelent 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4681941/young-offensive-line-needs-work

Nem láttam a meccset, de úgy néz alakul a Wr sor is.
Radway szerintetek képes rostert csinálni?
Illetve hány WR lesz rosteren? 5 v 6?
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Hajnalban felkeltem és megnéztem a meccset.

+
Harris: még a kacska labdát is elkapta 😊
védelem: én sokkal tragikusabbra számítottam
F. Jones: nagyon jó lesz ebben az idényben.
McGee: bár voltak fura labdái, de a végén tökös volt és bár preseson, de meccset nyert nekünk
-
T Smith: Még nagyon sokat kell fejlődni. emlékeim szerint inkább sebbeségből verték meg.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
McCraynek szerencsére csak zúzódása van, egy hét és visszatérhet. Amúgy megúszta a csapat komolyabb sérülések nélkül. Harris állat volt!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
én még azon tűnődök, hogy lehet, hogy a mi játékosaink ennyire túl vannak fizetve... más csapatoknál pedig még bőven volt a hely a cap alatt.beltazor
JJ általában mindig meg akarja tartani a legjobbjait, aztán persze hajlamos volt jobban megnyomni a ceruzát...
ha jól emlékszem, akkor valahogy úgy szólt a fáma, hogy
Barber 7 év 50 milla (cut)
Leo 7 év naggyon sok milla (65-70?)
Roy 2 Williams 5 év 45 milla
Colombo 5 év 25 milla
Romo 6 év 60 milla
Ware 6 év 90 milla
Austin 5 év 45 milla

és az első négy már nincs is velünk, csak a rossz emlékük (meg a ballaszt, amit a szerződésük jelent

na hát így nincs hely a cap alatt :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 Bezzeg a Jets ellen igen 😀
De remélem idén sem szakad meg a hazai alapszakasz-veretlenségünk 😊

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Pre meccsek előtti tippjeim a szezonra:
1 Sep 11 DAL @ NYJ L
2 Sep 18 DAL @ SF W
3 Sep 26 WAS @ DAL W
4 Oct 02 DET @ DAL L
5 Bye 6 Oct 16 DAL @ NE W
7 Oct 23 STL @ DAL W
8 Oct 30 DAL @ PHI L
9 Nov 06 SEA @ DAL W
10 Nov 13 BUF @ DAL W
11 Nov 20 DAL @ WAS W
12 Nov 24 MIA @ DAL W
13 Dec 04 DAL @ ARI W
14 Dec 11 NYG @ DAL W
15 Dec 17 DAL @ TB L
16 Dec 24 PHI @ DAL W
17 Jan 01 DAL @ NYG L

11-5 hoztam ki, de naon optimista voltam. ( NE ellen nem vagyok hajlandó vereséget tippelni)

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sam Young a harmadik T jelenleg,Barron már nincs rosteren hálisten...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
én még azon tűnődök, hogy lehet, hogy a mi játékosaink ennyire túl vannak fizetve... más csapatoknál pedig még bőven volt a hely a cap alatt.

Ki lesz a 3.T ?? Baron??
Szerintetek milyen lesz szezon? +ban leszünk?

csütörtökön, első preseson meccs. én mindenféleképp megnézem.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kosier megy Holland helyére(aki ugye már eddig is sérült volt) RGnak az ő helyére meg Arkin LGnak.Állítólag azért volt szükség erre cserére mert Holland kiesésével ugye a teljes jobb oldal rookie-vá vált volna Arkinnal és Smithel,nem tudom hogy ez marad e így akkor is ha Holland felépül,minden estre az biztos hogy nem árt hogyha Tyront segíti Kosier egy kicsit.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Megvolt a dolog egy darabig követtem.
Tovább folytatódott a tendencia, az o# 3 driveból 3 TD-t szezett Romo 14/20at dobott.
Dez állat. 😊 Az O-val nem lehet baj idén vsz, másik oldalról pedig a d# érdekes lehet, ersze ezek csak edzések.
Ogletree is jó volt valszeg 3wr lesz. Aki még lenyűgözött mindenkit az Lonyae Miller volt. Akár még rosterre is kerülhet.
A d-line is rendben lesz Lissemore-nak jó napja volt.
Rugók nem brilliroztak Bailey kihagyta az első 40-en belülijét, de Buehler is mellé lőtt asszem 42ről