Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
Nézd, én végigolvastam például az offseason értékelőt. Volt ott elég tartalmi és fogalmazásbeli hiba ami észreveteti nálam a felületességet. Mellesleg szerintem elég sok hozzá-nem-értő elemző hülyeségeinek adsz hitelt ami az írásaid lényegi részének rovására megy. Tényleg nem érdekel a magyarázat, mert nem tudnánk közös nevezőre jutni. Hiába erőlködne a Cowboys hogy találjon és betanítson egy jó 3rd WR-t ha az alternatív lehetőségek még mindig jobbak lennének. Ez nem a Madden, hogy számok alapján rakja össze Garrett a rostert.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny mindig belenyúl a felületes és/vagy érdektelen adatokba, ez sem kivétel. Én például nem értem miért kell a sok szagértőnek mindenáron egy 3. WR mikor a gyakorlat szerint a TE-k is megállják a helyüket, de még Felix Jones vagy Murray is bevethető mint elkapó. Ezek után rájönni, hogy voltaképp k*tt mindegy ki a 3. WR -- még úgy is, hogy Bryant kapott egy elefántpuszit és a produktivitása jelentősen csökkent -- nem egy nagy kunszt (gondolnám). John Phillips aktivitásán meg csak az lepődik meg, aki nem járatos a csapat körüli hírekben. Futó-elosztás összehasonlítása az Igglesszel meg kb olyan mint mondjuk 2003 április 15. és 2009 szeptember 28. hőmérséklete, mikoris mindkét napon ugyanannyi Celsius volt. Érdekes... Az egyértelműsítés és egyszerűsítés kedvéért pedig még megjegyezném, hogy Church nickel cornerként játszott SS létére, ahogy azt Slowmotion sugallta.gyeek
Elnézésedet kérem, nem foglak snap számokkal (sem) fárasztani. Annyira magyarázataimmal sem, mivel gondolom nem igazán érdekel, ezért tőszavakban:
- 3. WR kell, mert van két kezdő elkapód, egy nagyon jó TE-ed, és ha valaki megsérül, gyenge napot fog ki, slussz. De tény, nem annyira nagy ügy, ebben egyetértünk. Ja, és ha több elkapód van, többet küldhetsz fel, még ha nem is használod, máris több variációs lehetőségnek tűnik.
- Futó összehasonlításban azt akartam jelezni, hogy nagyon egy ember felé volt eltolva a snapek száma, mint nálunk. De persze, butaság összehasonlítani, elvégre ez is csak egy aspektus. Mint ahogy időjárásjelentésbe is szoktak utalni sok évvel ezelőtti rekordokra.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
Deny mindig belenyúl a felületes és/vagy érdektelen adatokba, ez sem kivétel. Én például nem értem miért kell a sok szagértőnek mindenáron egy 3. WR mikor a gyakorlat szerint a TE-k is megállják a helyüket, de még Felix Jones vagy Murray is bevethető mint elkapó. Ezek után rájönni, hogy voltaképp k*tt mindegy ki a 3. WR -- még úgy is, hogy Bryant kapott egy elefántpuszit és a produktivitása jelentősen csökkent -- nem egy nagy kunszt (gondolnám). John Phillips aktivitásán meg csak az lepődik meg, aki nem járatos a csapat körüli hírekben. Futó-elosztás összehasonlítása az Igglesszel meg kb olyan mint mondjuk 2003 április 15. és 2009 szeptember 28. hőmérséklete, mikoris mindkét napon ugyanannyi Celsius volt. Érdekes... Az egyértelműsítés és egyszerűsítés kedvéért pedig még megjegyezném, hogy Church nickel cornerként játszott SS létére, ahogy azt Slowmotion sugallta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Sok helyen lehet még olvasni arról, hogy a WR-sor rövidsége is hátrány lehet hosszútávon, de Jets ellen is jól jött volna. Mert NY-ban nem álltatok fel sem 4 elkapóval, sem 5-tel, 3-mal is csak ritkán. Jó, persze Witton egy play kivételével az összesnél fent volt, de azért más. De érdekes, hogy relatíve sok játékotok volt vasárnap egy elkapóval, Bryant is csak játékok 60-65%-ban volt pályán, míg Austin szinte mindnél. Ami kicsit meglepetés, az John Phillips, aki eggyel több játékot kapott, mint Dez pl.
Amúgy RB-eloszlás kissé eaglesös lett, Felix 52 snap, Choice 13, Murray 5.

Védelemnél is vannak ilyen snap adatok, Elam játszott minden playben, Ware, Sensabaugh és Spencer pedig 1-2-ben nem. Érdekes, hogy Marcus Spears kevet volt használva, mindössze játékok negyedében ment pályára, de Bradie James sem volt fenn a játékok felében.
CB-eloszlás így nézett ki: Ball 57, Jenkins 48, McCann 35, Scandrick 16. Illetve, annak ellenére, hogy szinte 2 safety is végig nyomta a meccset, sokszor volt fenn (több mint esetek felében) Church is.Deny
- hátrány lehet, de igazából a negyedik-ötörik WR-ek nálunk csak ST-ben játszanak általában. Austin és Dez helye fix, Ogletree mutatott jó dolgokat, de azért egy Witten-Phillips (=Witten jr.)-Felix trióból, esetleg DeMarco Murray-t idevéve, szerintem bármelyikük simán több figyelmet követel, mint egy negyedik WR. ami a vasárnapot illeti, sokat játszottunk 2-3 tight enddel, azok mellé már nem is fér be harmadik vagy második WR sem.
- Spears, James kisebb sérülésekkel bajlótott, azért (is) játszottak kevesebbet
- safety-használat: miután Plexi hidegre tette Jenkinst, maradt Ball és McCann mint CB. nickeltől felfelé ugye már kell ötödik-hatodik DB is, na ezt azért nem tudjuk megoldani se kickerrel, se punterrel, ez van 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok helyen lehet még olvasni arról, hogy a WR-sor rövidsége is hátrány lehet hosszútávon, de Jets ellen is jól jött volna. Mert NY-ban nem álltatok fel sem 4 elkapóval, sem 5-tel, 3-mal is csak ritkán. Jó, persze Witton egy play kivételével az összesnél fent volt, de azért más. De érdekes, hogy relatíve sok játékotok volt vasárnap egy elkapóval, Bryant is csak játékok 60-65%-ban volt pályán, míg Austin szinte mindnél. Ami kicsit meglepetés, az John Phillips, aki eggyel több játékot kapott, mint Dez pl.
Amúgy RB-eloszlás kissé eaglesös lett, Felix 52 snap, Choice 13, Murray 5.

Védelemnél is vannak ilyen snap adatok, Elam játszott minden playben, Ware, Sensabaugh és Spencer pedig 1-2-ben nem. Érdekes, hogy Marcus Spears kevet volt használva, mindössze játékok negyedében ment pályára, de Bradie James sem volt fenn a játékok felében.
CB-eloszlás így nézett ki: Ball 57, Jenkins 48, McCann 35, Scandrick 16. Illetve, annak ellenére, hogy szinte 2 safety is végig nyomta a meccset, sokszor volt fenn (több mint esetek felében) Church is.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉slowmotion
Már az elég lenne, ha minimályardon tartaná DeSeant.Dzsokijuing
Remélem csak a fáradtság teszi, de ezen a mini-mályard-on elmosolyodtam. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
csak az SB-n vetjük be! ő lesz a titkos fegyver 😀beltazor
aha... de melyiken? 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
csak az SB-n vetjük be! ő lesz a titkos fegyver 😀

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉slowmotion
Már az elég lenne, ha minimályardon tartaná DeSeant.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 608 — Eagles fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát Newton biztos nemCowboykarcsi
Jó, ő se 😀 Meg Newman sem 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát Newton biztos nem

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Frenk Walker, CB érkezett, mivel ugye se Newton (akarom mondani Newman), se Scandrick várhatólag nem lesz Niners ellen.
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Kicsit félek hogy betesz neki az a hét/hétvége.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerk.: am eszembe jutott ,hogy az NBA lockout nagyon valószínű. arra gondoltam Nowitzkit meglehetne próbálni slot-ban 😀 😀beltazor
Ha már itt tartunk akkor inkább mint TE ott lehetne használni a magasságát,de még oda is borzasztó-borzasztó lassú lenne,nem hogy slotba.... 😛 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
ahogy olvasom a facebook kommenteket a meccsről, mindenki Romo-t (Homo) veszi elő....

a legtöbb már most kivágná, akik meg nem azok azon sírnak hogy miért Dez felé dobta miért nem Witten felé......

kövi meccsen szét passzolja az ellenfele,és ez vissza hoza az önbizalmát 😊


szerk.: am eszembe jutott ,hogy az NBA lockout nagyon valószínű. arra gondoltam Nowitzkit meglehetne próbálni slot-ban 😀 😀

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én ezeket már fel sem veszem,a legnagyobb szánalom viszont ezekkel az "újságírókkal" kapcsolatban hogy 2 hét múlva ha úgy hozza Romo teljesítménye ugyan ezek az emberek fognak kb ugyan ilyen hatásvadász címmel írni arról hogy miért is Romo a legjobb QB a ligában.Szánalmas bagázs.Azokról a kinti szurkolókról akik ezeken felbuzdulva hőzöngnek Romo eltakarításáért már nem is beszélve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
jövő héten minden kiderül. ha tartjuk ezt a játékszínvonalat, akkor nyerni tudunk Friscóban, ha továbbra is az aktuális ellenfélhez növünk fel/süllyedünk le, akkor megint necces lehet a meccs.
egy meccs után nem derül ki semmi, kettő után már inkább, három-négy után már látni lehet, mire számíthatunk a szezonban. én speciel még nem tudom eldönteni, hogy:
- a pass rush-t a lendület vitte előre, vagy ezt a szintet fent is tudják tartani (btw, McCray és Spencer előtt nekem úgy tűnt, kicsit elfáradtak);
- a 4 benyelt sack az állandó lesz, vagy csak a Jets D miatt ugrott meg;
- vajon az előszezon mutatta-e a futójátékunk valós erejét, vagy a vasárnapi meccs?

én azért reménykedem, tavaly két, a játékosállomány (és nem a mutatott játék!) alapján gyengébb ellenféltől elszenvedett vereséggel nyitottunk, de ez a Jets ugye két évig AFC-döntőig jutott, szóval azért top 5-ös csapat.

ja, és örülök, hogy végre nem hajnalban játszunk, azért a 22:15 elég baráti időpont.

és majd meg kellene nézni, hogy vajon brutál jó védelmek vannak-e Seattle-ben és San Franciscóban, vagy az az összesen 428 támadóyard (SEA 219 + SF 209) az vajon tényleg a támadósorok erejét mutatja-e?
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.Blevi
Romo sztem egyetlen (de nagyon komoly) problémája, hogy az igazi téttel bíró (divízióbeli vagy erős ellenféllel szemben a rájátszásért vívott) meccsek kulcsjátékait/drive-jait képtelen hiba nélkül lehozni. Ez különbözteti meg őt a Brady-Manning-Brees-féle ligaelittől.Dzsokijuing
igazad van.
2007-ben is ő kúrta el a Giants elleni conference semifinal-t, meg 2009-ben is atomra szívatott minket, amikor alig nyertünk kétszer egymás után az Iggles ellen, ráadásul az egyik meccs a rájátszásért ment, a másik meg wild card meccs volt.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.Blevi
Romo sztem egyetlen (de nagyon komoly) problémája, hogy az igazi téttel bíró (divízióbeli vagy erős ellenféllel szemben a rájátszásért vívott) meccsek kulcsjátékait/drive-jait képtelen hiba nélkül lehozni. Ez különbözteti meg őt a Brady-Manning-Brees-féle ligaelittől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.gyeek
Én is azonnal a piros x-re nyomtam. Mindenkinek lehet egy rossz meccse, sőt inkább negyede.
Persze nagy divat őt fikázni.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
Valaki szabadítson egy csetnik háborús bűnöst Steve Wychera, gyorsan.

"ROMO ERA ENDING?" Fasszopó kontár. Egy tele-jóst többre tartok mint ezt a majmot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
dbo 81 — hater
ps akkor sem hiszem el, hogy a Jets egyetlen szabálytalanság nélkül lehozta a meccset, de ez legyen az én bajomslowmotion
ezzel kapcsolatban lehet, hogy csak az en szemelyes jets ellenszenvem jatszik bele, de nekem ugy tunt, hogy az egesz meccs alatt cronak es revisnek is nonstop a palya minden pontjan rajta volt a keze az elkapokon, lokdostek, huztak-vontak. nem egyszer csoppet sem burkoltan es egy olyan ligaba mikor neha arra is dpi dobnak ha csunyan nez a corner kis tulzassal eleg erdekesnek tunt...

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben már JJ is megemlítette hogy szerinte se kéne Bryantnek PR feladatokat ellátni,még ha nem is szeretem hogy beleszól a HC dolgába most igaza van.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen