Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én,ha javítunk a tavalyi mutatón(6-10) és láthatóan haladunk tovább,előre azon az úton amit Red lefektetett,nos,én már elégedett leszek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Secondaryben Jenkinstől nagy javulást várok és azt, hogy Scandrick mutat valamit a megelőlegezett bizalomért cserébe. Sensabaugh underrated.

WR-ek miatt nem aggódnék. Egyrészt van 2 jó és 1 elit TE a rosteren, másrészt állítólag Murray ki lesz próbálva a slotba mozgatva, Felixszel a pályán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
gyeek köszi a roster, így kicsit jobban át látom... 😊

védelmet egy közepesre várom, főleg az értékelhetetlen secondery miatt.

támadókat még meg tippelni sem tudom, főleg az o fallon múlik minden.... WR sort azért vékonynak érzem.
viszont van egy kiváló edzőnk 😊

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Lehet érkezik az 5. kicker David Rayner személyében.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Akkor most megkísérlek egy 53at. 😊


QB: Romo, Kitna, McGee
RB: Jones, Murray, Choice, Chapas
WR: Austin, Bryant, Ogletree, Harris, Holley
TE: Witten, Bennett, Phillips, Rucker
C: Costa, Kowalski
G: Kosier, Nagy, Holland, Arkin
T: Free, Smith, Young

ILB: James, Lee, Brooking, [NFI-Carter], Cummings
OLB: Ware, Spencer, Butler, Albright
CB: Newman, Jenkins, Scandrick, Ball, McCann, [1)b Butler]
S: Sensabaugh, Elam, Owusu-Ansah, Church, McCray
NT: Ratliff, Brent
DE: Spears, Coleman, Hatcher, Lissemore, [1)a Olshansky]

P: McBriar
K: Buehler
LS: Ladouceur


-- Offensive tackle pozíció gyakorlatilag depth nélküli.
-- Olshansky nálam cut. Coleman Ryan embere, rotációnak Hatcher és Lissemore jó lesz.
-- Hollandot a tapasztalata miatt meg fogják tartani szerintem, hacsak képetelen lesz az elkövetkezendő pár napban gatyába rázódni.
-- Alex Albright edzőtáborban és preseason meccseken is jobb volt Brandoon Wiliamsnél.
-- RB poszton Miller és Tanner nem mutatott eleget ahhoz, hogy Choicet kiszorítsa. **Fullbacknek végül betettem Chapast**

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Annyira nem fáj a szívem Gurodeért,az elmult kb 2 évben nem is értetem mire lett PB.Az hagyján hogy Costa gyakorlatilag kiszorította TC alatt,de az is elárul valamit hogy Kowalskival sem volt rosszabb a csapat mint vele(még akkor is ha csak Pre meccs volt).Egyébként meg nem ártott már elkezdeni megfiatalítani a falat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
sorminta 😊
Amúgy szerintem nem hiányposzt a fal, fiatalítottunk akár be is jöhet. Az tény hogy iszonyat tapasztalatlan falunk lesz idén.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
60-61-62: Kowalski-Nagy-Arkin

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Gurodeot kitették. Nem kellett senkinek az 5 millás idei fizetésével.gyeek
Fasza, érdekes lesz idén.
Nagyon ujjáépítés szaga van ennek. :/Blevi
:S

akkor szozon kezdet előtt van 3 nagy hiány posztunk: G, C, CB

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Gurodeot kitették. Nem kellett senkinek az 5 millás idei fizetésével.gyeek
Fasza, érdekes lesz idén.
Nagyon ujjáépítés szaga van ennek. :/
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Gurodeot kitették. Nem kellett senkinek az 5 millás idei fizetésével.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=0EB6199A-D12A-A5A2-606843D48459257A

Na szóval nem voltam hétvégén valaki írhatna néhány sort a meccsről részemre 😊 Kösz előre is.
Érdekes ez a cikk, és már máshol is olvastam, hogyha nem megy bele a pay cut-ba akkor nem biztos h számolunk vele.

Elkezdődik a fal nagyon durva fiatalítása. Kosier lesz a legidősebb (persze ameddig egészséges).
Ez a Kowalski gyerek milyen volt?

Lassan lehet 53-at tippelni.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
ez a premeccs semvolt az igazi. :/ de legalább a cserék jók😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
L Davist lehet hogy vissza kéne igazolni? ilyenkor hogy működik? A régi fizetését kell adnunk vagy amit ajánlunk?beltazor
Azt ajánl a csapat, amit akar - persze vet. minimumot figyelembe véve.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
L Davist lehet hogy vissza kéne igazolni? ilyenkor hogy működik? A régi fizetését kell adnunk vagy amit ajánlunk?

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Nagy Bill centert is tud játszani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Costa out for 2-4 weeks.pedig nagyon jól nyomta eddig ő volt az idei TC meglepetése attol sem állt messze hogy kiszorítsa Gurode-t a kezdő C posztról.Hát így nem fogja,sőt back up C jelenleg nincs ezzel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Most egy kicsit Raiders fannak érzem magam... 😐 Az oké, hogy JJ a szenilitás biztos jeleit mutatja mert a 70et tapossa, de a fiának még nem kéne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hosszabbítottunk Scandrickel 5 év 26 millio

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mcgee meg nagy kincs, talán lenne olyan csapat is, ahol kezdő lehetne......beltazor
Nekem is szimpatikus de érnie kell még azért szerintem.Minden esetre amit eddig látunk tőle az biztató és a két RS meccsén is szépen helytállt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
Illegal shift miatt nem lett TD.szaba
de ha nincs illegal shift, akkor sem TD, mert sisak nélkül már nem ér a neved
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Felix ebben az évben nagyon brutál lesz 😊

Mcgee meg nagy kincs, talán lenne olyan csapat is, ahol kezdő lehetne......

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
Illegal shift miatt nem lett TD.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
én úgy emlékszem, a szándékos sisakletépés jutalma 15 yard meg egy first downslowmotion
Facemasknél sem nézik már, hogy szándéskos vagy véletlen. Ott van a videóban, a védő a sisakjánál fogva próbálta lerántani Tannert de ő kiperdült, szóval a srác a sisakot dajkálva terült el a földön. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Szopó meccs pár pozitívummal. Még mindig csak preseason. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d821a2306/Can-t-Miss-Play-No-helmet-no-problem

A legfaszább játékokat nullázzák ezzel a sisak-elvesztős szabállyal. Ezentúl nem is kéne tacklere menni, elég ha lecincálják az ember fejéről a sisakját.gyeek
én úgy emlékszem, a szándékos sisakletépés jutalma 15 yard meg egy first down