Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A személyes kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=2CIcaswjpe4, itt kezdtem szétbontani a lakást.Dzsokijuing
Ez mondjuk Romo mellett egyértelműen Garett ökörsége volt. Nem tudom elképzelni, hogy Jones-szal ne lehetett volna második és harmadik down futással még azt a másfél yardot összehozni. Minimális kockázatvállalás, ha van TD szuper, ha nincs, akkor is 10 pont és two possesion game. Felelőtlenség volt. A többi no komment.

Sean Lee meg nagyszerű draft volt.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Agyam eldobtam. Megint a balfaszkodás! Blocked punt TD, 4th down fuckup, baszadékarcú Folk field goalja és egy tavalyi rémálomszerű pofáraesés. Jó meccs volt, de az ilyen negatív fordulatok kicsit túl gakoriak voltak az elmúlt egy évben ahhoz hogy most értékelni tudjam az izgalmat.


A sérülésekről ne is beszéljünk. Naná hogy Scandrick is megsérül. A negyedik és ötöik corner fog kezdeni jövő héten? Perrish Cox még mindig FA...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
A személyes kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=2CIcaswjpe4, itt kezdtem szétbontani a lakást.

Az OL és a secondary ellenben hihetetlen volt, az összes várakozásomat felülmúlták.

Ja, és az mókás stat volt, hogy a csapat még soha nem vesztett meccset az utolsó negyedben 14 pontos előnyről, egészen mostanáig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Buzeráns Folk most bezzeg berakta 50ről.
Vereségre számítottam reálisan, de Tony bazd meg a hülye felelőtlen fejed.
Úgy esik ez mint kb egy tökönrúgás.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Én sokszor védtem már meg Romot ez viszont most egyértelműen rajta ment el,fogalmam nincs mit akart annál az Intnél,ezért a kurva anyját,pedig a csapat nem volt rossz,a D főleg kellemes meglepetés volt,Bryantet nem értem miért kellett erőltetni,gyakorlatilag futni se bírt a sérülése után,az O falon azért csak látszott hogy fiatalok különben helytálltak ők is,összességében minden csapatrész legalább elfogadható volt,vagy inkább kellemes meglepetés,ezért is zavaró Romo faszkodása.Cowboykarcsi
hát, ha évente van két ilyen meccse, akkor inkább azok ellen csinálja, akik ellen nem mi vagyunk az esélyesek.
végülis háromszázakárhány yardot tett rá egy félig újonc OL mögött egy olyan védelemre, amelyik feleennyit szokott kapni.

persze utólag már fáj, de meccs előtt, látatlanban mindenki kiegyezett volna ezzel az eredménnyel szerintem. főleg úgy, hogy a három első számú CB összesen volt talán 3 negyedet a pályán, Dez a meccs felét kihagyta, és Felix is láthatóan kapott egy-két nagyobb szeretetcsomagot.

ps akkor sem hiszem el, hogy a Jets egyetlen szabálytalanság nélkül lehozta a meccset, de ez legyen az én bajom
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Dallas komoly játékerőt mutatott ma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én sokszor védtem már meg Romot ez viszont most egyértelműen rajta ment el,fogalmam nincs mit akart annál az Intnél,ezért a kurva anyját,pedig a csapat nem volt rossz,a D főleg kellemes meglepetés volt,Bryantet nem értem miért kellett erőltetni,gyakorlatilag futni se bírt a sérülése után,az O falon azért csak látszott hogy fiatalok különben helytálltak ők is,összességében minden csapatrész legalább elfogadható volt,vagy inkább kellemes meglepetés,ezért is zavaró Romo faszkodása.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
haha, hahaha, hahahaha
megírni sem lehetett volna jobban
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Witten aláíratása király.
Ma sztem 28-24 ide 😊 éljen a kincstári optimizmus 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Schefter: "Cowboys signed TE Jason Witten to a 5-year, $37 million extension that includes $19 million guaranteed. Under contract through 2017."
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na,tippek?28-17 oda,az én tippem.Egyébként valószínűleg Jenkins és Smith is fog játszani,Newman out.Cowboykarcsi
14-10 oda

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na,tippek?28-17 oda,az én tippem.Egyébként valószínűleg Jenkins és Smith is fog játszani,Newman out.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ratliff 5 év, 40 misi. Nem fogja kitölteni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem ne kezdjünk el még az első meccs előtt 1/1ekkel dobálózni. Amúgy a sérült lista olyan mint egy átlagos NFL csapaté szerintem. 4en nem edzettek, 3an limitáltak voltak. Ennyi.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
pffff.... tehát nem lesz:
JEnkins Newmann és T. Smith se....
az első meccs bukta lesz....

remélem azért nem leszünk versenyben az 1/1-ért...

szerk: ez azért durva.......
Martellus Bennett TE Ankle Did Not Participate In Practice --
Terence Newman CB Groin Did Not Participate In Practice --
Laurent Robinson WR Hamstring Did Not Participate In Practice --
Tyron Smith T Knee Did Not Participate In Practice --
Tashard Choice RB Knee Full Participation in Practice --
Bradie James LB Ankle Full Participation in Practice --
Marcus Spears DE Groin Full Participation in Practice --
Miles Austin WR Hamstring Limited Participation in Practice --
Phil Costa C Knee Limited Participation in Practice --
Mike Jenkins CB Neck Limited Participation in Practice --

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Éééés akkor jöjjön a sérülés-lavina!

Tyron Smith kiesett 2-4 hétre térdsérüléssel. S.O.S. Egy tackle kéne a csapatba!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudni.

Tim MacMahon: "Mike Jenkins was hurt in today's practice, per Jerry Jones. Not an aggravation of stinger, but he didn't offer any more details."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
fasza...mennyire komoly?

nagyon erotikus lesz a kezdő CBk nélkül,Holmes,Burres és Mason ellen...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Jenkins jól tolja... megsérült a mai edzésen. :o

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Fiammetta elküldve a helyére jött Laurent Robinson WR.De állítólag lehet még a Jets elleni meccs előtt vissza igazoljuk valahogy Fiammettát is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
További mez-szám-misztika:

Fiammetta lett végül a 24es ( :/ ) Tanner maradt 34. Spears 98ra ugrott, Clifton Geathers pedig 96ra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Sam Young távozott. Ezek után már-már bűnpártolásnak számítana Romo ellen ha nem igazolnak le egy valamire való tacklet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
még nem írta be senki, de leigazoltátok Derrick Dockeryt ('skins, majd bills majd megitn 'skins játékos) nagyon sérülékeny, de még kezdő szintűsapka
Jó biztosítéknak tűnik, csereként fogja a szezont kezdeni.

Flonak még mindig nincs csapata, ha valami gebasz történne bár nem a legjobb, de hasznos backup lehet még szerintem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Közben pár Cowboyt is felcsipegettek csapatok:

Gurode->Ravens
Gronkowski->Colts
Sendejo->Jets

Josh Thomas->Panthers

Sam Young->Bills

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.