Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
amúgy ha a két ellenfelünket fordíttot sorrendben kapjuk, akkor is 1-1-re állnánk, csak valószínűleg egyik meccs sem lett volna az utolsó másodpercig izgalmas. mondjuk ez mínusz két hét az életemből, de hát ilyen a popszakma...slowmotion
jövő héten meg egy csoport rangadó, a csoport leader-rel 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
amúgy ha a két ellenfelünket fordíttot sorrendben kapjuk, akkor is 1-1-re állnánk, csak valószínűleg egyik meccs sem lett volna az utolsó másodpercig izgalmas. mondjuk ez mínusz két hét az életemből, de hát ilyen a popszakma...
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Rapszódikus meccs volt. 83 yardot szabálytalankodtunk össze, szerintem sok. Ha minden mérkőzésünk ilyen lesz a szezon végére kérek egy helyet valamelyik zárt osztályon. 😊Popye
a 83 yard nagy része egy DPI-nak köszönhetően jött létre, amikor Smith feje felé k*rta a labdát shotgunban a center, Smith kiszaladt jobbra (tiszta Romo, vazze), a fél D meg utána. elöl meg persze két WR-re maradt egy szem Bradie James, safety sehol. néha túljátsszuk magunkat, pedig mindenkinek csak annyit kellene csinálnia, ami az ő része, de semmivel sem többet :/

egyébként meg: végre megjavult a fórum, tegnap megőszültem, mire egy működő linket találtam...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Ezt a videót érdemes megnézni! Ez Holley.

http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=8108BF44-E433-D9FF-AFCC71D7C687CDA1gyeek
A reality show valóság lett 😊

Azt hittem, az egész csapatot felsorolja 😊, fantasztikus ez a hozzáállás, neki tényleg minden nap ajándék lehet a csapatnál.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a videót érdemes megnézni! Ez Holley.

http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=8108BF44-E433-D9FF-AFCC71D7C687CDA1

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ja, plusz Bryant mellett most már Austin és Jones is lesérült.somoskovig
Austin eddig is sérült volt, Bryant csípőzúzódása meg hétfőig rendbe jöhet, szépen váltogathatják majd egymást.

Ahogy pár napja a kevésbé neves WRektől vártam jó meccset, most kiváncsian várom mennyire voltak előbbiek inspiráló hatással Murrayre és Tannerre. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
5. Tony Romo DAL 687 yard
1. Sean Lee DAL 23 tackle
1. DeMarcus Ware DAL 4.0 sack
4. Miles Austin DAL 233 yard

liga elit játékosakkal teli a csapat 😊beltazor
Biztató, de futás nélkül nem sokáig karistolunk.Dzsokijuing
Ja, plusz Bryant mellett most már Austin és Jones is lesérült.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
5. Tony Romo DAL 687 yard
1. Sean Lee DAL 23 tackle
1. DeMarcus Ware DAL 4.0 sack
4. Miles Austin DAL 233 yard

liga elit játékosakkal teli a csapat 😊beltazor
Biztató, de futás nélkül nem sokáig karistolunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
5. Tony Romo DAL 687 yard
1. Sean Lee DAL 23 tackle
1. DeMarcus Ware DAL 4.0 sack
4. Miles Austin DAL 233 yard

liga elit játékosakkal teli a csapat 😊

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Rapszódikus meccs volt. 83 yardot szabálytalankodtunk össze, szerintem sok. Ha minden mérkőzésünk ilyen lesz a szezon végére kérek egy helyet valamelyik zárt osztályon. 😊Popye
ránk már alapból dobják. én pl Free büntetését nem is láttam.....

több mint 12 éve
Popye Dallas Cowboys 20
Rapszódikus meccs volt. 83 yardot szabálytalankodtunk össze, szerintem sok. Ha minden mérkőzésünk ilyen lesz a szezon végére kérek egy helyet valamelyik zárt osztályon. 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Akkor elsőként:

Rohadt izgalmas meccs volt megint, ezúttal szerencsére győzelemmel zárult. Ismét megemlíteném, hogy Steve Wycheot szurokban és tollban hempergetném meg. Vajon e héten mi lesz a Cowboys-bulvár cikkjének a címe? Bocsánatot kér az egy héttel ezelőtti baromságáért? Vagy egy huszárvágással inkább csak arról cikkez mekkora császár Romo és a Cowboys?

Szóval ha Romo előző héten megkapta a hideget, akkor most jöhet a meleg. Rég láttam ilyen tökös helytállást, hogy a fájdalom ellenére visszatért és a 2. félidőben a hátán vitte a támadókat a győzelemig egy elég instabil támadófal mögött. Marshall Faulknak meg Warren Sappnek meg talán befogja a pofáját a helytállásával pár hétre.

A 3. WR kérdést is ismét felvetném. Ogletree halovány volt, de ez nem ment a passzáték rovására: Austin majd' 150 yard, Witten szintén 100 felett. És a jolly joker: Jesse Holley. Dicsértem már korábban a szezon előtti munkájáért, nagyon örülök most, hogy éles meccsen is ilyen fontos pillanatban felelt meg a kihívásnak. Idézet Josh Ellis blogjából, neki lehet ez a bocsánatkérése a korábban lenézett Holley irányában.
"Two-and-a-half, three years ago, working security in Durham, N.C., part-time selling cell phones," Holley said, recalling the strange odyssey that brought him to this point. "Fast forward to today. I make the game-winning play in an NFL game for the Dallas Cowboys.
"You just pray and hope for an opportunity, and Coach Garrett said it in a meeting last night, California is the land of opportunity."
...
"I went to my coaches and I told them I'm ready," Holley said. "I told Coach Garrett that. I told (Rececivers) coach (Jimmy) Robinson that. And I'm just glad that they believed in me to make a play. I thank God. I just thank everybody who's been with me up to this point."


A védelem pedig ismét keményen harcolt. A passrush fokozatosan lassította Smithék lendületét, Ware szép szezon elé néz, Spencer is összeszedte magát és Hatcher is előre lépett. Nagyon jól használja az embereit Ryan eddig. És Sean Lee... vezeti a ligát szerelésekben, mióta követem a 'Boys meccseit nem láttam ilyet még egy hét erejéig sem. A secondarynek kiutott megint a rosszból, persze Newman és Scandrick nélkül, plusz egy karcos Jenkinsszel ez várható volt. Ballra nagyon fújtam eleinte, de az interceptionje kulcsfontosságú volt.

Baileynek meg csak így tovább. 21 yardról hibázni a rutintalanság jele, 48ról egyenlíteni az utolsó másofpercben és berúgni a győztes gólt a nagyságé. Remélem előbbi elmúlik, utóbbira pedig még lesz pár példa.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na akkor az első W is meg van. Én meccs közben szabályosan téptem, a hajamat, hogy ilyen nincs...

QB:
Romo: huh kemény gyerek, hogy visszajött..... remélem most az igazi arcát mutat meg az utolsó negyedben. viszont az 1-ben össze vissza dobálta a labdákat
Kitna: olyan nagy lendülettel jött be, hogy azt hittem 400+ yardot összehoz egy félidő alatt 😊
aztán 2 pick és egy gyönyörű TD passz

RB
huh Jones.nak remélem nem lesz nagyobb baja... futás még nincsen. de ez a falhibája is...

WR
Witen Austin hozza amit hozni kell 😀 Holley és Ogi kezd meggyőzni

Védekezés:
Kicsit javult az első meccshez képest, a fejetlen rohangálás, nagyon kellene egy minőségi CB.

Jó a Kicker, de azért 20yardról lője már be 😀

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Dezt játszatni akarják minden áron, de őszintén szólva nem bánnám, ha inkább kímélnék. Egyrészt egyértelműen jót tenne a gyógyulásának, másrészt kiváncsi vagyok mire képes Ogletree akkor, ha "kényszerítve van" a produkálásra. És akkor ott van még Harris és Holley akiknek egyaránt voltak nnagyon szép és bíztató megmozdulásaik a preseasonben. Jó lenne ha korán meg tudná a csapat állapítani mire számítani a WR-ektől a depth alján. És bár nem látok rá nagy esélyt, hogy a trükösebb WR-pótló felállásokat bevessék, de mégis jó lenne látni egyet-kettőt. 😊

szerk. kicsit kusza lett a poszt mert munkahelyen nehezen koncentrálok, de kibogozni már fárat vagyok. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
- Futó összehasonlításban azt akartam jelezni, hogy nagyon egy ember felé volt eltolva a snapek száma, mint nálunk. De persze, butaság összehasonlítani, elvégre ez is csak egy aspektus. Mint ahogy időjárásjelentésbe is szoktak utalni sok évvel ezelőtti rekordokra.Deny
Choice szar blitz pickupban, Murray meg még tapasztalatlan. ez van.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nézd, én végigolvastam például az offseason értékelőt. Volt ott elég tartalmi és fogalmazásbeli hiba ami észreveteti nálam a felületességet. Mellesleg szerintem elég sok hozzá-nem-értő elemző hülyeségeinek adsz hitelt ami az írásaid lényegi részének rovására megy. Tényleg nem érdekel a magyarázat, mert nem tudnánk közös nevezőre jutni. Hiába erőlködne a Cowboys hogy találjon és betanítson egy jó 3rd WR-t ha az alternatív lehetőségek még mindig jobbak lennének. Ez nem a Madden, hogy számok alapján rakja össze Garrett a rostert.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny mindig belenyúl a felületes és/vagy érdektelen adatokba, ez sem kivétel. Én például nem értem miért kell a sok szagértőnek mindenáron egy 3. WR mikor a gyakorlat szerint a TE-k is megállják a helyüket, de még Felix Jones vagy Murray is bevethető mint elkapó. Ezek után rájönni, hogy voltaképp k*tt mindegy ki a 3. WR -- még úgy is, hogy Bryant kapott egy elefántpuszit és a produktivitása jelentősen csökkent -- nem egy nagy kunszt (gondolnám). John Phillips aktivitásán meg csak az lepődik meg, aki nem járatos a csapat körüli hírekben. Futó-elosztás összehasonlítása az Igglesszel meg kb olyan mint mondjuk 2003 április 15. és 2009 szeptember 28. hőmérséklete, mikoris mindkét napon ugyanannyi Celsius volt. Érdekes... Az egyértelműsítés és egyszerűsítés kedvéért pedig még megjegyezném, hogy Church nickel cornerként játszott SS létére, ahogy azt Slowmotion sugallta.gyeek
Elnézésedet kérem, nem foglak snap számokkal (sem) fárasztani. Annyira magyarázataimmal sem, mivel gondolom nem igazán érdekel, ezért tőszavakban:
- 3. WR kell, mert van két kezdő elkapód, egy nagyon jó TE-ed, és ha valaki megsérül, gyenge napot fog ki, slussz. De tény, nem annyira nagy ügy, ebben egyetértünk. Ja, és ha több elkapód van, többet küldhetsz fel, még ha nem is használod, máris több variációs lehetőségnek tűnik.
- Futó összehasonlításban azt akartam jelezni, hogy nagyon egy ember felé volt eltolva a snapek száma, mint nálunk. De persze, butaság összehasonlítani, elvégre ez is csak egy aspektus. Mint ahogy időjárásjelentésbe is szoktak utalni sok évvel ezelőtti rekordokra.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Deny mindig belenyúl a felületes és/vagy érdektelen adatokba, ez sem kivétel. Én például nem értem miért kell a sok szagértőnek mindenáron egy 3. WR mikor a gyakorlat szerint a TE-k is megállják a helyüket, de még Felix Jones vagy Murray is bevethető mint elkapó. Ezek után rájönni, hogy voltaképp k*tt mindegy ki a 3. WR -- még úgy is, hogy Bryant kapott egy elefántpuszit és a produktivitása jelentősen csökkent -- nem egy nagy kunszt (gondolnám). John Phillips aktivitásán meg csak az lepődik meg, aki nem járatos a csapat körüli hírekben. Futó-elosztás összehasonlítása az Igglesszel meg kb olyan mint mondjuk 2003 április 15. és 2009 szeptember 28. hőmérséklete, mikoris mindkét napon ugyanannyi Celsius volt. Érdekes... Az egyértelműsítés és egyszerűsítés kedvéért pedig még megjegyezném, hogy Church nickel cornerként játszott SS létére, ahogy azt Slowmotion sugallta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Sok helyen lehet még olvasni arról, hogy a WR-sor rövidsége is hátrány lehet hosszútávon, de Jets ellen is jól jött volna. Mert NY-ban nem álltatok fel sem 4 elkapóval, sem 5-tel, 3-mal is csak ritkán. Jó, persze Witton egy play kivételével az összesnél fent volt, de azért más. De érdekes, hogy relatíve sok játékotok volt vasárnap egy elkapóval, Bryant is csak játékok 60-65%-ban volt pályán, míg Austin szinte mindnél. Ami kicsit meglepetés, az John Phillips, aki eggyel több játékot kapott, mint Dez pl.
Amúgy RB-eloszlás kissé eaglesös lett, Felix 52 snap, Choice 13, Murray 5.

Védelemnél is vannak ilyen snap adatok, Elam játszott minden playben, Ware, Sensabaugh és Spencer pedig 1-2-ben nem. Érdekes, hogy Marcus Spears kevet volt használva, mindössze játékok negyedében ment pályára, de Bradie James sem volt fenn a játékok felében.
CB-eloszlás így nézett ki: Ball 57, Jenkins 48, McCann 35, Scandrick 16. Illetve, annak ellenére, hogy szinte 2 safety is végig nyomta a meccset, sokszor volt fenn (több mint esetek felében) Church is.Deny
- hátrány lehet, de igazából a negyedik-ötörik WR-ek nálunk csak ST-ben játszanak általában. Austin és Dez helye fix, Ogletree mutatott jó dolgokat, de azért egy Witten-Phillips (=Witten jr.)-Felix trióból, esetleg DeMarco Murray-t idevéve, szerintem bármelyikük simán több figyelmet követel, mint egy negyedik WR. ami a vasárnapot illeti, sokat játszottunk 2-3 tight enddel, azok mellé már nem is fér be harmadik vagy második WR sem.
- Spears, James kisebb sérülésekkel bajlótott, azért (is) játszottak kevesebbet
- safety-használat: miután Plexi hidegre tette Jenkinst, maradt Ball és McCann mint CB. nickeltől felfelé ugye már kell ötödik-hatodik DB is, na ezt azért nem tudjuk megoldani se kickerrel, se punterrel, ez van 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok helyen lehet még olvasni arról, hogy a WR-sor rövidsége is hátrány lehet hosszútávon, de Jets ellen is jól jött volna. Mert NY-ban nem álltatok fel sem 4 elkapóval, sem 5-tel, 3-mal is csak ritkán. Jó, persze Witton egy play kivételével az összesnél fent volt, de azért más. De érdekes, hogy relatíve sok játékotok volt vasárnap egy elkapóval, Bryant is csak játékok 60-65%-ban volt pályán, míg Austin szinte mindnél. Ami kicsit meglepetés, az John Phillips, aki eggyel több játékot kapott, mint Dez pl.
Amúgy RB-eloszlás kissé eaglesös lett, Felix 52 snap, Choice 13, Murray 5.

Védelemnél is vannak ilyen snap adatok, Elam játszott minden playben, Ware, Sensabaugh és Spencer pedig 1-2-ben nem. Érdekes, hogy Marcus Spears kevet volt használva, mindössze játékok negyedében ment pályára, de Bradie James sem volt fenn a játékok felében.
CB-eloszlás így nézett ki: Ball 57, Jenkins 48, McCann 35, Scandrick 16. Illetve, annak ellenére, hogy szinte 2 safety is végig nyomta a meccset, sokszor volt fenn (több mint esetek felében) Church is.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉slowmotion
Már az elég lenne, ha minimályardon tartaná DeSeant.Dzsokijuing
Remélem csak a fáradtság teszi, de ezen a mini-mályard-on elmosolyodtam. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
csak az SB-n vetjük be! ő lesz a titkos fegyver 😀beltazor
aha... de melyiken? 😀
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
csak az SB-n vetjük be! ő lesz a titkos fegyver 😀

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉slowmotion
Már az elég lenne, ha minimályardon tartaná DeSeant.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Ha már Newman.Mikorra várható,hogy visszatér?Greengo
rápihen az Eagles elleni meccsre, és majd ott a földbe gyalázza Vicket 😉