Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4681941/young-offensive-line-needs-work

Nem láttam a meccset, de úgy néz alakul a Wr sor is.
Radway szerintetek képes rostert csinálni?
Illetve hány WR lesz rosteren? 5 v 6?Blevi
én annyira nem voltam elégedett T. Smith-el....
lehet hogy csak 1 sack-et engedett, de sebességből megkerülték egy párszor.
Arkin fel sem tűnt a meccsen, ami jót jelent 😊

több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4681941/young-offensive-line-needs-work

Nem láttam a meccset, de úgy néz alakul a Wr sor is.
Radway szerintetek képes rostert csinálni?
Illetve hány WR lesz rosteren? 5 v 6?
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Hajnalban felkeltem és megnéztem a meccset.

+
Harris: még a kacska labdát is elkapta 😊
védelem: én sokkal tragikusabbra számítottam
F. Jones: nagyon jó lesz ebben az idényben.
McGee: bár voltak fura labdái, de a végén tökös volt és bár preseson, de meccset nyert nekünk
-
T Smith: Még nagyon sokat kell fejlődni. emlékeim szerint inkább sebbeségből verték meg.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
McCraynek szerencsére csak zúzódása van, egy hét és visszatérhet. Amúgy megúszta a csapat komolyabb sérülések nélkül. Harris állat volt!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
én még azon tűnődök, hogy lehet, hogy a mi játékosaink ennyire túl vannak fizetve... más csapatoknál pedig még bőven volt a hely a cap alatt.beltazor
JJ általában mindig meg akarja tartani a legjobbjait, aztán persze hajlamos volt jobban megnyomni a ceruzát...
ha jól emlékszem, akkor valahogy úgy szólt a fáma, hogy
Barber 7 év 50 milla (cut)
Leo 7 év naggyon sok milla (65-70?)
Roy 2 Williams 5 év 45 milla
Colombo 5 év 25 milla
Romo 6 év 60 milla
Ware 6 év 90 milla
Austin 5 év 45 milla

és az első négy már nincs is velünk, csak a rossz emlékük (meg a ballaszt, amit a szerződésük jelent

na hát így nincs hely a cap alatt :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 Bezzeg a Jets ellen igen 😀
De remélem idén sem szakad meg a hazai alapszakasz-veretlenségünk 😊

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Pre meccsek előtti tippjeim a szezonra:
1 Sep 11 DAL @ NYJ L
2 Sep 18 DAL @ SF W
3 Sep 26 WAS @ DAL W
4 Oct 02 DET @ DAL L
5 Bye 6 Oct 16 DAL @ NE W
7 Oct 23 STL @ DAL W
8 Oct 30 DAL @ PHI L
9 Nov 06 SEA @ DAL W
10 Nov 13 BUF @ DAL W
11 Nov 20 DAL @ WAS W
12 Nov 24 MIA @ DAL W
13 Dec 04 DAL @ ARI W
14 Dec 11 NYG @ DAL W
15 Dec 17 DAL @ TB L
16 Dec 24 PHI @ DAL W
17 Jan 01 DAL @ NYG L

11-5 hoztam ki, de naon optimista voltam. ( NE ellen nem vagyok hajlandó vereséget tippelni)

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Sam Young a harmadik T jelenleg,Barron már nincs rosteren hálisten...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
én még azon tűnődök, hogy lehet, hogy a mi játékosaink ennyire túl vannak fizetve... más csapatoknál pedig még bőven volt a hely a cap alatt.

Ki lesz a 3.T ?? Baron??
Szerintetek milyen lesz szezon? +ban leszünk?

csütörtökön, első preseson meccs. én mindenféleképp megnézem.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kosier megy Holland helyére(aki ugye már eddig is sérült volt) RGnak az ő helyére meg Arkin LGnak.Állítólag azért volt szükség erre cserére mert Holland kiesésével ugye a teljes jobb oldal rookie-vá vált volna Arkinnal és Smithel,nem tudom hogy ez marad e így akkor is ha Holland felépül,minden estre az biztos hogy nem árt hogyha Tyront segíti Kosier egy kicsit.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Megvolt a dolog egy darabig követtem.
Tovább folytatódott a tendencia, az o# 3 driveból 3 TD-t szezett Romo 14/20at dobott.
Dez állat. 😊 Az O-val nem lehet baj idén vsz, másik oldalról pedig a d# érdekes lehet, ersze ezek csak edzések.
Ogletree is jó volt valszeg 3wr lesz. Aki még lenyűgözött mindenkit az Lonyae Miller volt. Akár még rosterre is kerülhet.
A d-line is rendben lesz Lissemore-nak jó napja volt.
Rugók nem brilliroztak Bailey kihagyta az első 40-en belülijét, de Buehler is mellé lőtt asszem 42ről
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Sztem teljesen korrekt WR.
Kíváncsi vagyok a mai blue-white scrimmagge-re.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
"Ogletree Leads Way In 3rd WR Race."

ez még viccnek is rossz.....

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszi 😀 / nem túl acélos, de remélem rám cáfolnak/

WR kérdés is érdekes.
Van két kiváló elkaponk: Dez és Austin.
Mögöttük Harris.. akiben van tehetség.
Utána senki.... Max Oglettere aki sztem gyenge...beltazor
Majd futunk többet, jönnek a screen-ek, meg a 2TE-es felállások...
Remélem... 😀
Abban mindenesetre nagyon bízom, hogy kicsit változatosabb lesz a támadójátékunk, mint az elmúlt 1-2 szezonban!
Nálam akkor szakadt el a cérna végleg, amikor az egyik meccsen 1&goal volt az 1-yardos vonalon - és négyszer próbáltuk meg eladni ugyanazt a lehetetlen passzt 3-4 védő közé, amiből természetesen 4 incomplete passz lett... És a végén nyílván TD-n belül vesztettük el a derbyt....VIZILÓ
2009 Denver ellen volt,10-17es vereséggel,ma is emlékszem rá,meg a Marshall féle GW TDre amiben csinált a védelem vagy 10 misstackle-t.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Köszi 😀 / nem túl acélos, de remélem rám cáfolnak/

WR kérdés is érdekes.
Van két kiváló elkaponk: Dez és Austin.
Mögöttük Harris.. akiben van tehetség.
Utána senki.... Max Oglettere aki sztem gyenge...beltazor
Majd futunk többet, jönnek a screen-ek, meg a 2TE-es felállások...
Remélem... 😀
Abban mindenesetre nagyon bízom, hogy kicsit változatosabb lesz a támadójátékunk, mint az elmúlt 1-2 szezonban!
Nálam akkor szakadt el a cérna végleg, amikor az egyik meccsen 1&goal volt az 1-yardos vonalon - és négyszer próbáltuk meg eladni ugyanazt a lehetetlen passzt 3-4 védő közé, amiből természetesen 4 incomplete passz lett... És a végén nyílván TD-n belül vesztettük el a derbyt....
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Newman-Jenkins-Scandrick-Bryan McCann-Josh Thomas akik most így beugranak de biztos van még rajtuk kívül ilyen roster töltelék CB a jelenleg csapatban,de megmondom őszintén nem ismerem őket

De mert ilyen rendes vagyok és sok időm van,csak neked kikerestem őket a rosterről 😛
Mario Butler
Alex Ibiloye
Chris Randle
Ross WeaverCowboykarcsi
Köszi 😀 / nem túl acélos, de remélem rám cáfolnak/

WR kérdés is érdekes.
Van két kiváló elkaponk: Dez és Austin.
Mögöttük Harris.. akiben van tehetség.
Utána senki.... Max Oglettere aki sztem gyenge...

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
Newman-Jenkins-Scandrick-Bryan McCann-Josh Thomas akik most így beugranak de biztos van még rajtuk kívül ilyen roster töltelék CB a jelenleg csapatban,de megmondom őszintén nem ismerem őket

De mert ilyen rendes vagyok és sok időm van,csak neked kikerestem őket a rosterről 😛
Mario Butler
Alex Ibiloye
Chris Randle
Ross WeaverCowboykarcsi
plusz Ball is bevethető CB-ként, ha nagyon muszáj, akkor AOA is
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Newman-Jenkins-Scandrick-Bryan McCann-Josh Thomas akik most így beugranak de biztos van még rajtuk kívül ilyen roster töltelék CB a jelenleg csapatban,de megmondom őszintén nem ismerem őket

De mert ilyen rendes vagyok és sok időm van,csak neked kikerestem őket a rosterről 😛
Mario Butler
Alex Ibiloye
Chris Randle
Ross Weaver

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
akkor hogy is állunk CB fronton? Jenkins-Newman

cserék nem ugranak be. :/

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Newman megsérült. 4-6 hét :mad:

Elam pedig aláírt.Blevi
Faszom csak ez hiányzott...de a 4-6 héttel még pont a szezon kezdetre kész lehet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De legalább lesz mögötte egy normális safety - legalább is ezt írják a legújabb szerzeményünkről...
Lehet, hogy nem a legjobb a lehetőségek közül, de akár sokat is számíthat, hogy már játszott RR kezei alatt és ismeri azt az új rendszert, amit a többiek csak tanulgatnak.

Én nagyon kíváncsi leszek a D teljesítményére idén: teljesen új szisztéma, amit imádnak a játékosok már most, de ha elba... valamit, vagy nem értik meg egymást, akkor nagy a b+ 😛
Vagyis benne van a pakliban, hogy agyonterrorizálják az ellefelet, de becsúszhat (főleg a szezon elején) egy-egy nagyobb hiba, amiből big play-t nyalnak be - kérdés, hogy ezt az offense hogyan fogja tudni ellensúlyozni... Kicsivel több, mint 5 hét és kiderül a dolog!!!VIZILÓ
hát, ha azóta kikupálódott Elam, akkor jó. annak idején azért ment el, mert nem hagyott túlzottan maradandó nyomokat, mondjuk azóta azért rendszeresen játszott, valszeg jót tett neki.

a D szisztémáról meg: persze hogy imádják a játékosok, mert agresszív, látványos, ergo több sikerélményt szerezhetnek. ugyanakkor ez is kétélű fegyver, mert nyilván visszanyalhat a fagyi.
ha keveset kockáztat a védelem, nem enged nagy játékot, akkor arra kell törekedni, hogy lehetőleg három-öt first down-nál többet ne engedélyezzen az ellenfélnek, tehát még FG távolságon kívül befékezze a támadókat.
az olyan típusú védelemben, mint amit most RR csinál, szvsz arra bazíroznak, hogy lehet hogy nyelünk két 15-20 yardos big playt, de mellé a támadófal izgalmában elkövet false startot, holdingot, csinálunk egy 8-10 yaqrdot sacket, meg lesz két semmibe dobott passza az irányítónak, és 3 & out lesz. kockázatos, persze hogy az, de nem csak a hibái látványosak, hanem az eredményei is.
aztán ez csak az én véleményem, ugyeslowmotion
Egyetértek!
De még a nagy beszívott play-eket is szívesebben látom (mert legalább látványos😊), ha mellette nekünk is vannak jól sikerült látványos dolgaink.
Mert azt szörnyű volt látni, hogy minden D-drive-ban szépen lassan alaposan betolnak a célterületünkre... Tutista módszerrel védekeztünk, ami azt jelentette, hogy tutira kapunk minden play-ből 4-5 yardot, amivel ugye sok-sok 1st down és pontszerzés... Az meg külön röhej volt, hogy míg mi meccsenként 5 FS-ot csináltunk, addig az ellenfél O büntetést sem nagyon hozott össze....

"Legalább szépen haljunk meg!" 😉 😉 😉VIZILÓ
Üdvözöllek a Patriots világában 😀 Egészen hasonlóan szenvedtem tavaly év elején, amikor tudtam, hogy nagy játékot nem engedünk ugyan, de még a Bills is halál lazán oldja majd meg a 3. és hosszút ellenünk, csak TD ne legyen. Mondjuk legalább a végefelé azért csak megállt az ellen 😊

több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
OFF
nem is tudtam, hogy Hightower (Rendőrakadémia 1-13942) játszott a ligában, sőt 1/1-es draft és SB-győztes is volt.
hogy mik derülnek ki...
ON
Newman basszus... az egyetlen pozitívum, hogy a többiek több lehetőséget kapnak.
szerintem már megint siettetni fogják a visszatérését, rásérül, aztán megint kakiban leszünk. még jó, hogy már nagy tapasztalata van a csapatnak a TN nélküli játékban. helyettesítés? mi, tehenészek ahhoz értünk a legjobban!slowmotion
De legalább lesz mögötte egy normális safety - legalább is ezt írják a legújabb szerzeményünkről...
Lehet, hogy nem a legjobb a lehetőségek közül, de akár sokat is számíthat, hogy már játszott RR kezei alatt és ismeri azt az új rendszert, amit a többiek csak tanulgatnak.

Én nagyon kíváncsi leszek a D teljesítményére idén: teljesen új szisztéma, amit imádnak a játékosok már most, de ha elba... valamit, vagy nem értik meg egymást, akkor nagy a b+ 😛
Vagyis benne van a pakliban, hogy agyonterrorizálják az ellefelet, de becsúszhat (főleg a szezon elején) egy-egy nagyobb hiba, amiből big play-t nyalnak be - kérdés, hogy ezt az offense hogyan fogja tudni ellensúlyozni... Kicsivel több, mint 5 hét és kiderül a dolog!!!VIZILÓ
hát, ha azóta kikupálódott Elam, akkor jó. annak idején azért ment el, mert nem hagyott túlzottan maradandó nyomokat, mondjuk azóta azért rendszeresen játszott, valszeg jót tett neki.

a D szisztémáról meg: persze hogy imádják a játékosok, mert agresszív, látványos, ergo több sikerélményt szerezhetnek. ugyanakkor ez is kétélű fegyver, mert nyilván visszanyalhat a fagyi.
ha keveset kockáztat a védelem, nem enged nagy játékot, akkor arra kell törekedni, hogy lehetőleg három-öt first down-nál többet ne engedélyezzen az ellenfélnek, tehát még FG távolságon kívül befékezze a támadókat.
az olyan típusú védelemben, mint amit most RR csinál, szvsz arra bazíroznak, hogy lehet hogy nyelünk két 15-20 yardos big playt, de mellé a támadófal izgalmában elkövet false startot, holdingot, csinálunk egy 8-10 yaqrdot sacket, meg lesz két semmibe dobott passza az irányítónak, és 3 & out lesz. kockázatos, persze hogy az, de nem csak a hibái látványosak, hanem az eredményei is.
aztán ez csak az én véleményem, ugyeslowmotion
Egyetértek!
De még a nagy beszívott play-eket is szívesebben látom (mert legalább látványos😊), ha mellette nekünk is vannak jól sikerült látványos dolgaink.
Mert azt szörnyű volt látni, hogy minden D-drive-ban szépen lassan alaposan betolnak a célterületünkre... Tutista módszerrel védekeztünk, ami azt jelentette, hogy tutira kapunk minden play-ből 4-5 yardot, amivel ugye sok-sok 1st down és pontszerzés... Az meg külön röhej volt, hogy míg mi meccsenként 5 FS-ot csináltunk, addig az ellenfél O büntetést sem nagyon hozott össze....

"Legalább szépen haljunk meg!" 😉 😉 😉
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
OFF
nem is tudtam, hogy Hightower (Rendőrakadémia 1-13942) játszott a ligában, sőt 1/1-es draft és SB-győztes is volt.
hogy mik derülnek ki...
ON
Newman basszus... az egyetlen pozitívum, hogy a többiek több lehetőséget kapnak.
szerintem már megint siettetni fogják a visszatérését, rásérül, aztán megint kakiban leszünk. még jó, hogy már nagy tapasztalata van a csapatnak a TN nélküli játékban. helyettesítés? mi, tehenészek ahhoz értünk a legjobban!slowmotion
De legalább lesz mögötte egy normális safety - legalább is ezt írják a legújabb szerzeményünkről...
Lehet, hogy nem a legjobb a lehetőségek közül, de akár sokat is számíthat, hogy már játszott RR kezei alatt és ismeri azt az új rendszert, amit a többiek csak tanulgatnak.

Én nagyon kíváncsi leszek a D teljesítményére idén: teljesen új szisztéma, amit imádnak a játékosok már most, de ha elba... valamit, vagy nem értik meg egymást, akkor nagy a b+ 😛
Vagyis benne van a pakliban, hogy agyonterrorizálják az ellefelet, de becsúszhat (főleg a szezon elején) egy-egy nagyobb hiba, amiből big play-t nyalnak be - kérdés, hogy ezt az offense hogyan fogja tudni ellensúlyozni... Kicsivel több, mint 5 hét és kiderül a dolog!!!VIZILÓ
hát, ha azóta kikupálódott Elam, akkor jó. annak idején azért ment el, mert nem hagyott túlzottan maradandó nyomokat, mondjuk azóta azért rendszeresen játszott, valszeg jót tett neki.

a D szisztémáról meg: persze hogy imádják a játékosok, mert agresszív, látványos, ergo több sikerélményt szerezhetnek. ugyanakkor ez is kétélű fegyver, mert nyilván visszanyalhat a fagyi.
ha keveset kockáztat a védelem, nem enged nagy játékot, akkor arra kell törekedni, hogy lehetőleg három-öt first down-nál többet ne engedélyezzen az ellenfélnek, tehát még FG távolságon kívül befékezze a támadókat.
az olyan típusú védelemben, mint amit most RR csinál, szvsz arra bazíroznak, hogy lehet hogy nyelünk két 15-20 yardos big playt, de mellé a támadófal izgalmában elkövet false startot, holdingot, csinálunk egy 8-10 yaqrdot sacket, meg lesz két semmibe dobott passza az irányítónak, és 3 & out lesz. kockázatos, persze hogy az, de nem csak a hibái látványosak, hanem az eredményei is.
aztán ez csak az én véleményem, ugye
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
OFF
nem is tudtam, hogy Hightower (Rendőrakadémia 1-13942) játszott a ligában, sőt 1/1-es draft és SB-győztes is volt.
hogy mik derülnek ki...
ON
Newman basszus... az egyetlen pozitívum, hogy a többiek több lehetőséget kapnak.
szerintem már megint siettetni fogják a visszatérését, rásérül, aztán megint kakiban leszünk. még jó, hogy már nagy tapasztalata van a csapatnak a TN nélküli játékban. helyettesítés? mi, tehenészek ahhoz értünk a legjobban!slowmotion
De legalább lesz mögötte egy normális safety - legalább is ezt írják a legújabb szerzeményünkről...
Lehet, hogy nem a legjobb a lehetőségek közül, de akár sokat is számíthat, hogy már játszott RR kezei alatt és ismeri azt az új rendszert, amit a többiek csak tanulgatnak.

Én nagyon kíváncsi leszek a D teljesítményére idén: teljesen új szisztéma, amit imádnak a játékosok már most, de ha elba... valamit, vagy nem értik meg egymást, akkor nagy a b+ 😛
Vagyis benne van a pakliban, hogy agyonterrorizálják az ellefelet, de becsúszhat (főleg a szezon elején) egy-egy nagyobb hiba, amiből big play-t nyalnak be - kérdés, hogy ezt az offense hogyan fogja tudni ellensúlyozni... Kicsivel több, mint 5 hét és kiderül a dolog!!!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 787 — Cowboys fan
OFF
nem is tudtam, hogy Hightower (Rendőrakadémia 1-13942) játszott a ligában, sőt 1/1-es draft és SB-győztes is volt.
hogy mik derülnek ki...
ON
Newman basszus... az egyetlen pozitívum, hogy a többiek több lehetőséget kapnak.
szerintem már megint siettetni fogják a visszatérését, rásérül, aztán megint kakiban leszünk. még jó, hogy már nagy tapasztalata van a csapatnak a TN nélküli játékban. helyettesítés? mi, tehenészek ahhoz értünk a legjobban!