NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként tudtommal mindenki aláírt az idei draftoltjainkból kivéve Murrayt és Cartert.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...Blevi
A bal oldallal (ha mindenki egészséges)semmi gond nem lenne szvsz ahogy Gurode-al sem,a jobb oldal meg már idén is szar volt,azt nehezen lehetne alul múlni 😊Cowboykarcsi
Valóban nehéz lenne, de ez az öt ember sem játszhat végig egy egész meccset.
Padon pedig, Costa, Young, Barron pfff, Parnell és az idén draftolt 2 arc Nagy Bill 😀 és Arkin.
Őszíntén szólva Holland sem tartozik kedvenceim közé. Nemsokára kiderül minden 😊
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...Blevi
A bal oldallal (ha mindenki egészséges)semmi gond nem lenne szvsz ahogy Gurode-al sem,a jobb oldal meg már idén is szar volt,azt nehezen lehetne alul múlni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
megtudnánk fizetni??

ha jól gondolom jövöre így fog kinézni a fal:

free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
nem tudom az árát de kb a legjobb FA (ráadásul 3-4ben is jó)DE a piacon,szoval biztos hogy nem olcsó és az is hogy nem csak mi érdeklődünk utána.

Ha tényleg ez lesz a felállás a támadó falban Hollandra roppant kíváncsi leszek,mert kb még semmit nem tudott bizonyítani nálunk,vagy sérült volt,vagy voltak előtte a rosteren,de mindig azt halljuk róla hogy jó.Na majd meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
megtudnánk fizetni??

ha jól gondolom jövöre így fog kinézni a fal:

free-koiser-gurode-holland-smith

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Csebi, ha van még valami frankó megmondani valód, akkor inkább most szólj mint három év múlva!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)beltazor
Davis 6 millió mínuszt jelent + Terence Newman valószínűleg sokat engedett, hogy megússza a cutot.gsn
köszi 😊 akkor így már valamivel jobb a helyzet...

szerk.: megnéztem Newman fizetését,és majd nem negált a szívem. 8 milliót keres 2011ben...... Aso-ra kikéne cserélni 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)beltazor
Davis 6 millió mínuszt jelent + Terence Newman valószínűleg sokat engedett, hogy megússza a cutot.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
nem is fogalmaztam anno markánsan...
bár ugye a 1st-re azt írtátok, hogy mindegy
ha azt nézem, hogy akkor elérhető volt még: Mack, Oher, Vontae Davis, Clay Matthews, Nicks, már egyből más milyennek mutatja a csere végeredményét...csebi
a 1st-re azt mondtuk, hogy inkább egy olyan receiverre menjen el a pick, aki már letett egy 1000+ yardos szezont, mint hogy esetleg húzzunk egy Charlie Rogers-t. Nicks ebből a szempontból szvsz ugyanúgy besülhetett volna, a többiek helyén meg első körösök v magas fizetésű (=kötelezően játszatandó) embereink voltak. (Mack, Oher vs egész OL, VD vs Jenkins, Newman, Clay vs Ware és Spencer)
ez a "végeredmény"-szitu meg kb annyi, mint halottnak a szenteltvíz, sajnos nincs párhuzamos valóság, amibe át lehetne lépni, ha az jobb. ha lenne, akkor biztos mindenki várná a szokásos tél eleji Draft Reloaded-et a SI-n vagy az ESPN-en.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
nem is fogalmaztam anno markánsan...
bár ugye a 1st-re azt írtátok, hogy mindegy
ha azt nézem, hogy akkor elérhető volt még: Mack, Oher, Vontae Davis, Clay Matthews, Nicks, már egyből más milyennek mutatja a csere végeredményét...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
amúgy hogy ne lenne elérhető a téma, íme:
http://www.nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=20&p=127

ééérted, a fórum archív az megmaradt az nfl.hu-n 😊slowmotion
köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
amúgy hogy ne lenne elérhető a téma, íme:
http://www.nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=20&p=127

ééérted, a fórum archív az megmaradt az nfl.hu-n 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
ha Titeket oda-vissza ütünk, akkor hajlandó vagyok lemondani idén is a rájátszásról 😊

viccet félretéve, ezt szerintem mindenki látta, csak arra nem számítottunk, hogy nemhogy abban az évben nem lesz SB, hanem a három idényből kétszer a rájátszás sem lesz meg. Jerry mondjuk nem tudom mit nézett, Roy-nak egy jó idénye volt, amikor gunslinger Kitnával annyi volt a taktikájuk, hogy inkább több pontot próbálnak megszerezni O-val, mint kevesebbet engedni D-vel. nem jött be :/

azt meg mondjuk már tavaly is lehetett látni, hogy ha idén lesz idény, akkor nekünk jó eséllyel reszeltek.
legalább idén már minden, ötödik utáni győzelemnek lehet örülni, nekem erre az évre az is elég, ha a tavalyinál egy hajszállal jobb eredményt érünk el, VAGY ha egyszerűen a szezon első felében is legalább nyomokban élvezhető játékot mutatunk.

sajnos a legjobb csapatunk nem lett bajnok (ugye ellenetek gyakorlatilag Romo-n kívül az összes támadó kulcsjátékosunk betlizett 2007-ben), ellenben az összes "nagy" névnek adtunk egy minimum hat-hétmillió/éves szerződést.
dupla vagy semmi, nálunk a természetesen a semmi jött be - mondjuk nem jártunk sokkal rosszabbul, mint a New York Yank...Jets, akik minden mozdítható sztárra ráugrottak, aztán sanyi...

ja, az milyen már, hogy a Jets rámegy Aso-ra? mikor vette meg Steinbrenner a csapatot?
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dallas reached agreement on a four-year, $32 million deal that included $17 million in guaranteed money with OT Doug Free.

Ez jó.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
kíváncsi vagyok behúzunk e valami nagy nevű FA-t,ami egyébként furcsa hogy ugye elvileg mi milyen "kirakat" csapat vagyunk,mégis 2006 óta,TO érkezése óta igazi "nagy név" nem jött FA,2008ból talán Zach Thomas de ő már inkább lefelé ment a hegyen.Na mindegy meg nem mintha hiányozna a hype ami az ilyen játékosok érkezésével jár.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Én is sajnálom Barbert remélem máshol még sikeres lesz.
Davist és Colombot nem bánom a fal jobb oldala fos volt egy az egyben.
Nem tudom milyen fallal állunk fel idén.
Free mondjuk marad LT Kosier a kezdő LG ameddig egészséges, Gurode adott, jobb oldalon Smith. Vsz két kezdő szintű guardra szüksége van a csapatnak. A kis vörös biztos tudja mit csinál.. Remélem
Védelem is érdekes lesz főleg a sec, legalább lesz idény 😊
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
rettenetesen sajnálom Barbert, hiába mondja mindenki, hogy ez tisztán üzleti döntés.
asszem rendelek is egy 24-es mezt, most néztem, egyharmados árleszállítás van (bár lehet, hogy előtte megemelték 50 százalékkal az árakat, nem figyeltem).
plusz akkor veszek mellé még egy rugdalózót is, ha már...
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Roy Williams, Marc Colombo, Leonard Davis, Marion Barber, Kris Brown cut.

plusz itt vannakaz UDFA-k:

Lyle Leong, WR, Texas Tech
Dan Bailey, K, Oklahoma State
Jose Acuna, C, Nevada
Leupapa Letuli, OT, Hawaii
Justin Taplin-Ross, S, Utah
Kevin Kowalski, C, Toledo
Chris Randle, CB, Utah State
Mario Butler, CB, Georgia Tech
Zack Eskridge, QB, Midwestern State

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Na akkor nagy takarítás megkezdődőt. egyedül RW-t sajnálom egy kicsit, azért megmutatta tavaly, hogy ért a szakmához.

Ahogy nézem a kövi idényt új csapat építésre fordítjuk.

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
AdamSchefter
,,Busy day in Dallas: Calvin Watkins reports the Cowboys have told WR Roy Williams they will be releasing him."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Barber-t ki kell vágni mindenféleképp. sztem elég gyengus + sokat kap érte.beltazor
Schefter: "Another Cowboys cut: Dallas releasing RB Marion Barber."