Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
34 millió :o
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nagy emberek közt a legnagyobb:



- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.facebook.com/fuzovelkifele/posts/10155962957051431

na ezt megnéztem volna, Big Shaq mint Cowboys RB 😊
slowmotion
Bettis meg Rudi Johnson jutott eszembe, kedvenc power backjeim all time 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
kár, hogy Shaq fénykorában se tudott volna így futni 😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/60871821_1308043872682086_454304022615031808_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=oOp9-aRK9H8Q7kNvgE5Cdi6&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAk6n2FP5WVZqHAQBOaS54ZfARjSIgjweE0whE1LdoI1A&oe=663CD900
Ilyen az, ha Shaquille O'Neal a futód. | By Fűzővel kifelé!Facebook
Ilyen az, ha Shaquille O'Neal a futód.


na ezt megnéztem volna, Big Shaq mint Cowboys RB 😊
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez lenne már valami...
 www.bloggingtheboys.com/2019/6/3/18651133/tony-romo-makes-the-ballot-for-the-college-football-hall-of-fame

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
hát nem volt már szomjas, az látszik. vagy csak kicsit alámerült a zenélés világában egy trombita erejéig. (bár ha ennyire bekészült tőle, akkor lehet nem is trombita volt, hanem harsona)
slowmotion
Ez inkább pia és néhány utca mozgáskultúrája, fyi. Amúgy a csávó aki átesik a korláton mintha röhögne, bár lehet rosszul látom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 fuzovelkifele.com/2019/05/gerald-mccoy-kivagva/
ha szépen kérem, akkor tárgyalunk vele?
rva
Nem hinnem.

Szerkesztette: Blevi
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 fuzovelkifele.com/2019/05/gerald-mccoy-kivagva/
ha szépen kérem, akkor tárgyalunk vele?
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
Minimum 6 meccs.
Ezt elintézi nekünk a nagyfőnök "úr"
Albee
Ha emiatt eltiltják akkor a fél ligát el lehetne tiltani.
100yard
nyilván nem kellene ittasan ilyesmit csinálni, de az a biztonsági őr ahogy észlelte, hogy ki áll vele szemben meg, hogy valaki videózza azonnal hanyatt esett... nekem leégne a pofámról a bőr, ha ilyen sunyi getszi lennék.

Zeke 23 éves, ennyi idősen én is így viselkedtem részegen (lehet még vállalhatatlanabbul) ezt nem rovom fel neki. és igen, megértem azokat is, akik azt mondják milliókat keresel azért, hogy ne így viselkedj, és ha amerika csapatában játszol, akkor tudnod kell, hogy mikroszkóp alatt vagy, de ez akkor is csak egy fiatal srác, aki élvezi az életet. nyilván határok között kell, de offseason-ben bebaszva egy nőt fűzni vagy azzal összeveszni nekem belefér
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Az a "knocking man to the ground" elég erős kifejezés egy címnek. Imádom az újságírást. 😊
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
Minimum 6 meccs.
Ezt elintézi nekünk a nagyfőnök "úr"
Albee
Ha emiatt eltiltják akkor a fél ligát el lehetne tiltani.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
hát nem volt már szomjas, az látszik. vagy csak kicsit alámerült a zenélés világában egy trombita erejéig. (bár ha ennyire bekészült tőle, akkor lehet nem is trombita volt, hanem harsona)
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
Minimum 6 meccs.
Ezt elintézi nekünk a nagyfőnök "úr"
Albee
A seggre-öltözött lady.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek tényleg ennyire nem tudják felmérni, hogy mit kockáztatnak???

Megkapják életük lehetőségét, tehetségben, mindenben, annyi pénzt amennyit más életében sokkal komolyabb munkával nem keres, s ennyire nem bírják kontrollalni magukat.... Jó ez nem tűnik nagy dolognak, nem lesz semmi belőle, de Zekén látszik, hogy nem százas... Reméljük észnél tud maradni...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results
Charlie Firpo
Minimum 6 meccs.
Ezt elintézi nekünk a nagyfőnök "úr"
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ami fontosabb:

The team’s first organized training activity session (OTAs) will be May 21 through May 23,
with the second session May 28-30
and the final OTA session June 3-6.
All of these sessions are voluntary.

The club will then host a mandatory minicamp June 11 through June 13.
Following will be a lengthy break of six weeks before the team heads to 2019 training camp in late July, likely back in Oxnard, California.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
Albee
Igen:
TMZ videó arról, hogy elállta a barátnője útját egy buli után.
 www.tmz.com/2019/05/20/ezekiel-elliott-handcuffed-edc-vegas-video/?adid=TMZ_Search_Results

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Tudja valaki, hogy mit csinált Zeke?
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Meg gondolom igy megoldották azt is, hogy ugy lett csere játékos az egyik ikonja a csapatnak, hogy papiron még mindig kezdő. Csak hát a SAM manapság már igazábol egy 2 down backer.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/05/16/sean-lee-dream-come-true-to-play-alongside-smith-vander-esch/

Lee lesz Wilson távozásával a strongside linebacker
érdekes döntés, de nem védhetetlen
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
hiányzott, mint zsebből a sz.r
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F0910%2Fdallas_r7649_1296x729_16-9.jpg
Cowboys DL in diversion program for bar arrest
The Cowboys' Tyrone Crawford was entered into a diversion program on Thursday to settle a charge from an incident in March at a bar in Panama City Beach, Florida.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
megy a cicaharc twitteren, hogy Dak ér-e 30 millát
szerintem nem, de ettől meg fogja kapni.

 cowboyswire.usatoday.com/2019/05/08/dallas-cowboys-dak-prescott-contract-extension-offer-jerry-jones-projection/

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Én két dolgot emelnék ki, és általánosak is:
1. A vezetőségnek (nálunk Stephen) egyszer megálljt kell mondania az őrült igényekre. Az FO nem hülye.
2. A játékosok is értesülnek róla, hogy a cap minden évben emelkedik (jövőre tán 200 lesz csapatonként), tehát ők autómatikusan úgy gondolják, hogy miattuk nőtt a lehetőség 10 millióval évente, tehát azt kapja ő, ne a másik 52. A játékos nem hülye.

Namost amíg lesz olyan vezetőség, amelyik túlfizet kulcsjátékosokat,addig sajnos ők ehhez fogják mérni magukat. Nálunk Prescott, Elliott, Cooper.
Prescottnál érzem leginkább, hogy neki inkább a hosszú táv kedvezne, elég zsíros a Jones-bödön, van itt a csapat körül elég méz, nem kell rögtön összeveszni a górékkal. Stephen-ből simán kinézem, hogy rávágja az ajtót egy játékosra, emlékezzünk csak Dez esetére, aki azért ment be, hogy lebeszélje őket a fizetéscsökkentésről, aztán munkanélküliként jött ki 10 perc múlva.
Szóval Prescott, aki már Oikos-t és még nem tudom, mi frincfrancot reklámoz, gondolom jó sokért, nem lehet gond.
Cooper el van szállva magától, ha minden úgyigaz, ahogy a megmondók megmondják. Ez lehet-ne a nehéz eset, de itt én az elküldést sem tartanám lehetetlennek, nézzük meg, Moore mit akar a támadásokkal.
Ellott - na ez már gáz. Nem is azért, mert amennyit akar (Most jön jól, ha egyáltalán, a kamubüntetése, meg hogy bőven húztuk kifelé a szarból még tekintélyvesztés árán is. Kicsit igaz ez La'el-re is, mellé is kiálltunk, ezt csak nem felejti el, majd ha.) Zeke viszont zseni, korszakos géniusz, tehát ki fogjuk fizetni, nem Murray, aki annó nagyon jó futó volt, de szemrebbenés nélkül elengedtük.

Ja és úgy 50-60 millió van évente erre a 3 (5??) játékosra, kvázi betárazva, szinte óne deadmoney.
Charlie Firpo
Collins mellett egyáltalán nem kellett kiállni, nem csinált semmit. esetleg információs előnyben voltunk, ezért mertük mások helyett behúzni.
slowmotion
Collins UDFA volt, ott azert nem riziko elvinni valakit. UDFA meg azert lett, mert megmondta a csapatoknak a masodik kor utan, hogy draftolhatjak, de nem fogja alairni a szerzodeset, akkor inkabb var egy evet es ujra jelentkezik a draftra, mivel tudasat tekintve top20-as jatekos volt.

Ettol fuggetlenul viszont Cooper evi 20 millios elvarasa nevetseges, foleg egy olyan helyzetben, amikor o tulajdonkeppen a Dallasnak koszonheti, hogy nem huzhatta le a karrierjet a kukaba. Ezek utan meg van pofaja olyan penzt kerni, ami nem top5-7 mondjuk, hanem amit jelenleg a liga korszakos zsenijei keresnek. Szerintem meg Julio Jones sem fog tobbet kapni evi 18-19-nel az uj szerzodeseben.
Stez
Tavaly azért láttuk mit tud. Ettől persze nagy az igény ha igaz amit pletyka szintjén terjed, de hát kérni mindent lehet, kapni mit fog azt meg majd meglátjuk.
Gondolom megvárják Julio Jones szerződését aztán majd ahhoz képest belövik az összeget.
100yard
Van annyi lejárója a Falconsnak, hogy lehet hagyják kifutni Julio 2021-ig tartó szerződését, sztem csak akkor kapna új szerződést hamarabb, ha holdoutolna.
empty taxi
Raadasul ez velhetoen meg csak az ugynoke igenye. Ezen a szinten vlszinu Cooper csak annyit mondott az ugynokeek hogy erd el a maximumot amit lehet. Majd ha komolyra fordulnak a dolgok akkor persze a vegso szot nyilvan Cooper mondja ki de addig e szerintem csak puhatolozas.