Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
pont ezt akartam írni, hogy eddig még soha nem jött be a könnyű meccs a Hot Boys-nak.
rva
mondjuk ilyen névvel meg is érdemlik 😊
slowmotion
akkor nem csak nekem ugrik be a 'Hot'-ról a 'meleg' 😀
rva
nem akartam írni, hogy ilyen névről fiúzenekarra vagy buzibárra asszociál az ember, de egyébként igen.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
pont ezt akartam írni, hogy eddig még soha nem jött be a könnyű meccs a Hot Boys-nak.
rva
mondjuk ilyen névvel meg is érdemlik 😊
slowmotion
akkor nem csak nekem ugrik be a 'Hot'-ról a 'meleg' 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
pont ezt akartam írni, hogy eddig még soha nem jött be a könnyű meccs a Hot Boys-nak.
rva
mondjuk ilyen névvel meg is érdemlik 😊
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
pont ezt akartam írni, hogy eddig még soha nem jött be a könnyű meccs a Hot Boys-nak.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
ezt részünkről tudnám azért cáfolni sajnos...😉
yooker
az a kivétel volt, ami erősíti a szabályt
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
slowmotion
ezt részünkről tudnám azért cáfolni sajnos...😉
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.
iktriad
amikor rákészülünk valami gyengének mondott OL-ra (vagy lineman-re), akkor szoktunk mindig pofára esni pressure terén.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
100yard
Hurns bomlasztja a csapategységet. Pont mikor a jags következik a menetrendben. Vételtelen lenne? 😊


Azért hogy jó hírem is legyen, azontúl, hogy Fournette és a nickel CB Hayden biztos, hogy újabb meccset hagy ki nálunk, LT poszton a csere cseréje fog kezdeni, akinek az ideális posztja amúgy RG és aki a Chiefs meccs előtt 4 snapet játszott támadásban az NFL-ben. Igaz, Josh Walker (róla van szó) annyira nem volt rossz a KC ellen, vagy csak régi jó ismerősötök Parnell fogott ki olyan borzalmasan gyenge napot a Chiefs meccsen, hogy még ő is jónak tűnt. Egy szó mit száz, a Hot Boys tagjai már nyalogathatják az ujjaikat emiatt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
 www.sbnation.com/nfl/2018/10/10/17960454/cowboys-wr-allen-hurns-playcalling-not-receivers-ruining-offense

Linehannak érik lassan a menesztés.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kingsbury-nél az a kérdés, hogy kirúgják-e az év végén... vannak fellángolásai a Texas Tech élén, de nem tud szintet lépni csapatával

Szerintem jó eséllyel OC-nek lehetne elhozni, ha tényleg megköszönik neki a munkát Lubbockban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
A Nagy Prescott Kísérlet-nek vége. Ahogy Garrett vezetőedzői ténykedésének is.
Charlie Firpo
Majd félidőben jön Hue Clevelandből 😀 😀

VIccen kívül, Ti kire cserélnétek le Garrettet? Nekem eddig nagyon tetszik, amit Lazor művel Daltonnal és a Bengals offense-el, el tudnám képzelni nálunk.
Antonius
nem jelenlegi NFL edző kell ide. talán még csak nem is jelenlegi NFL OC
ha marad Dak, akkor lehet egy egyetemi sémával többre megyünk
rva
Egyet kell értsek. Nem követem az egyetemi focit már olyan részletességgel, de Mahomes edzője, akinek az összes egyetemi rekordját megdöntötte a Texas Tech-en, nem jöhet számításba? Helyi kötődésű, és ami meccset láttam tavaly előtt Mahomessal, az igen látványos volt. Úgy gyalogoltak át a magasabban rangsorolt ellenfelükön támadóoldalon, mint fos a libán...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Scott Kacsmar: We need to start holding "invest in offensive line and star running back" teams more accountable when they do something like punt on fourth-and-1 in opponent territory in overtime.

Jó pont...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
A Nagy Prescott Kísérlet-nek vége. Ahogy Garrett vezetőedzői ténykedésének is.
Charlie Firpo
Majd félidőben jön Hue Clevelandből 😀 😀

VIccen kívül, Ti kire cserélnétek le Garrettet? Nekem eddig nagyon tetszik, amit Lazor művel Daltonnal és a Bengals offense-el, el tudnám képzelni nálunk.
Antonius
nem jelenlegi NFL edző kell ide. talán még csak nem is jelenlegi NFL OC
ha marad Dak, akkor lehet egy egyetemi sémával többre megyünk
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
ezt a döntést nem lehet magyarázni semmivel.
ha field goal mellett dönt (59 yard lett volna) azt lenyelem, mert bátor húzás, nyerni kell
ha nekimegyünk, az természetes, mert nyerni kell - ha Zeke-vel nem megy, akkor QB sneak, trükkös játék, bármi.
de NE PUNTOLJUNK!!!

és elfelejtettem, de a defense amiben bízott, milyen eredményt is mutatott fel a punt után? a 10 (!!) yardosról?
rva
az ember mindig okos utólag.
attól függetlenül, hogy én is nekimentem volna, meg tudom érteni, miért nem ment neki. nem értek egyet, de meg tudom érteni.
slowmotion
két tweet-et olvastad, amit linkeltem?
ezeket előre is lehetett tudni, nem utólag vagyunk okosak
én nem tudom megérteni, miért nem mentünk neki.

draftoltál negyedik helyen egy futót, meg draftoltál előtte éveken keresztül az első és második körökben offense falat, bele invesztáltad a fizetési sapkád felét ebbe a csoportba, majd NEM használod őket arra, amire lettek draftolva? ez nonszensz.
rva
persze hogy, sőt még többet is. még azelőtt, hogy linkelted. azért mondtam, hogy megértem a kis vöröst, de nem értek egyet vele.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Ami az OT-s elmaradt 4&1-et illeti, ez a szituáció pontosan tükrözte azt, ami miatt elégedetlenek a szurkolók és a szagértők is. Begyepesedett, konzervatív, átlátható taktika jellemzi a csapatot offense oldalon. Nem tudom már ki mondta, de igazat adok neki, egy ilyen kísérletet nem a végeredmény alapján kell megítélni, a szándék a fontos. Az egész NFL a kreatív, innovatív támadóhívások felé száguld, mi meg le vagyunk ragadva a magunk kis mocsarába. A szándék itt teljesen egyértelmű volt: nem elveszíteni a meccset. De ez nem elég ahhoz, hogy meg is nyerjük. Láthattuk múlt héten, Reich gondolkodás nélkül meglépte a 4&1-et, mert nyerni akart. Lehet, hogy nem jött be neki, de ez az a mentalitás, amire lehet építeni egy csapatnál.

Ami Prescottot illeti, szerintem hamarosan egy elég egyszerű kérdéssel kell szembesülni a FO-nak (és nekünk is). Kit tartsunk meg, Őt vagy Lawrence-et? Mindkettőre nincs pénz (lehetne, de az áldozatokkal járna, miközben elkapó is kéne többek között), de az egyikre simán van. Elliottnak még 2 évig nem kell nagy lóvét adni, de Dak újoncszerződéséből a mostani a 3. év. Ha nem tartjuk meg Dak-et, akkor inkább legyünk idén szarok és draftoljunk a top10-ben, ahol lehet minőségi kúbét húzni - ha kell akkor felcsérével.
Antonius
Hát nem feltétlenül van így. Közel 60 M a jövő évi cap-ünk. Abból azért sok mindenre futhatja is. A komolyabb kérdés, hogy DAK-ot meg kell-e egyáltalán tartani ? Nyilván Ő nem akar olcsóért maradni, ezzel a teljesítménnyel meg nem biztos hogy sok pénzért kellene, Még szerencse, hogy nem most kell eldönteni, ráérünk a szezon után is, és az meg már sokat meghatároz milyen lesz a kifutása ennek a szezonnak.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
Ami az OT-s elmaradt 4&1-et illeti, ez a szituáció pontosan tükrözte azt, ami miatt elégedetlenek a szurkolók és a szagértők is. Begyepesedett, konzervatív, átlátható taktika jellemzi a csapatot offense oldalon. Nem tudom már ki mondta, de igazat adok neki, egy ilyen kísérletet nem a végeredmény alapján kell megítélni, a szándék a fontos. Az egész NFL a kreatív, innovatív támadóhívások felé száguld, mi meg le vagyunk ragadva a magunk kis mocsarába. A szándék itt teljesen egyértelmű volt: nem elveszíteni a meccset. De ez nem elég ahhoz, hogy meg is nyerjük. Láthattuk múlt héten, Reich gondolkodás nélkül meglépte a 4&1-et, mert nyerni akart. Lehet, hogy nem jött be neki, de ez az a mentalitás, amire lehet építeni egy csapatnál.

Ami Prescottot illeti, szerintem hamarosan egy elég egyszerű kérdéssel kell szembesülni a FO-nak (és nekünk is). Kit tartsunk meg, Őt vagy Lawrence-et? Mindkettőre nincs pénz (lehetne, de az áldozatokkal járna, miközben elkapó is kéne többek között), de az egyikre simán van. Elliottnak még 2 évig nem kell nagy lóvét adni, de Dak újoncszerződéséből a mostani a 3. év. Ha nem tartjuk meg Dak-et, akkor inkább legyünk idén szarok és draftoljunk a top10-ben, ahol lehet minőségi kúbét húzni - ha kell akkor felcsérével.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 658
A Nagy Prescott Kísérlet-nek vége. Ahogy Garrett vezetőedzői ténykedésének is.
Charlie Firpo
Majd félidőben jön Hue Clevelandből 😀 😀

VIccen kívül, Ti kire cserélnétek le Garrettet? Nekem eddig nagyon tetszik, amit Lazor művel Daltonnal és a Bengals offense-el, el tudnám képzelni nálunk.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Garrett beszariságától kiütéses leszek lassan. Nagyon jó, hogy idén minden vereség után megállapítják, hogy "we need to stay ahead of the chains", de hogy a következő meccsen mindig ugyanabba a falba ütköznek bele... Eddig 1 meccsen tudott Prescott elfogadható játékot hozni, a másik négyen 3&soknál akár már fel is hozhatták volna a spec teamet annyira homály a srác. Úgy legalább lenne esély, hogy összezavarják az ellenfelet, mert egyébként mesekönyv a playbook és az egész liga olvasta már. Nagyon hosszú lesz ez a szezon...
gyeek
Pl. jövő héten a JAX meccs. Egy élmény lesz. 😕
100yard
Mindegy ezen a ponton, legalább nem vagyok többé optimista. JJ is csalódott Garrett töketlenségében, egy erős ellenféllel szemben méginkább meg fog látszani mennyire langyos a munkája. A Jagsnek kell szurkolnunk, hogy jövőre ne kelljen megint az idétlen tapsikolását néznünk egy 3&out után.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Garrett beszariságától kiütéses leszek lassan. Nagyon jó, hogy idén minden vereség után megállapítják, hogy "we need to stay ahead of the chains", de hogy a következő meccsen mindig ugyanabba a falba ütköznek bele... Eddig 1 meccsen tudott Prescott elfogadható játékot hozni, a másik négyen 3&soknál akár már fel is hozhatták volna a spec teamet annyira homály a srác. Úgy legalább lenne esély, hogy összezavarják az ellenfelet, mert egyébként mesekönyv a playbook és az egész liga olvasta már. Nagyon hosszú lesz ez a szezon...
gyeek
Pl. jövő héten a JAX meccs. Egy élmény lesz. 😕
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Garrett beszariságától kiütéses leszek lassan. Nagyon jó, hogy idén minden vereség után megállapítják, hogy "we need to stay ahead of the chains", de hogy a következő meccsen mindig ugyanabba a falba ütköznek bele... Eddig 1 meccsen tudott Prescott elfogadható játékot hozni, a másik négyen 3&soknál akár már fel is hozhatták volna a spec teamet annyira homály a srác. Úgy legalább lenne esély, hogy összezavarják az ellenfelet, mert egyébként mesekönyv a playbook és az egész liga olvasta már. Nagyon hosszú lesz ez a szezon...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Amennyit láttam belőle, az siralmas volt. Prescott egyszerűen NEM TUD DOBNI. Ez azért komoly hátrány.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Rams went for it on fourth because players swayed Sean McVay.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1049248838404460544

Egy hasonló 4-és-1 onnan ahol kicsit tökösebb edzők dolgoznak.
100yard
Meg van bizalom. Dak elso eveben 4&2nek is nekimentunk az eagles ellen OT-ban. Nincs meg szerintem a bizalom se ide se oda
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Rams went for it on fourth because players swayed Sean McVay.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1049248838404460544

Egy hasonló 4-és-1 onnan ahol kicsit tökösebb edzők dolgoznak.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
ezt a döntést nem lehet magyarázni semmivel.
ha field goal mellett dönt (59 yard lett volna) azt lenyelem, mert bátor húzás, nyerni kell
ha nekimegyünk, az természetes, mert nyerni kell - ha Zeke-vel nem megy, akkor QB sneak, trükkös játék, bármi.
de NE PUNTOLJUNK!!!

és elfelejtettem, de a defense amiben bízott, milyen eredményt is mutatott fel a punt után? a 10 (!!) yardosról?
rva
az ember mindig okos utólag.
attól függetlenül, hogy én is nekimentem volna, meg tudom érteni, miért nem ment neki. nem értek egyet, de meg tudom érteni.
slowmotion
két tweet-et olvastad, amit linkeltem?
ezeket előre is lehetett tudni, nem utólag vagyunk okosak
én nem tudom megérteni, miért nem mentünk neki.

draftoltál negyedik helyen egy futót, meg draftoltál előtte éveken keresztül az első és második körökben offense falat, bele invesztáltad a fizetési sapkád felét ebbe a csoportba, majd NEM használod őket arra, amire lettek draftolva? ez nonszensz.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Két kérdés:
miért volt a 2. INT elkapás?
Hurns-é meg miért nem volt?

Most hogy van akkor a szabály?
beltazor
nyilván elfogultak vagyunk itt mindannyian, de ez két eset tényleg pont ellentmond egymásnak. Ha Hurns elkapása nem elkapás, akkor a másik sem interception és fordítva, ha interception, akkor a másik is elkapás.
Volt egy olyan hívás is, mikor Zeke megfutotta a first down-t, de visszavonták holding miatt, ami szerintem nem volt az (Connor Williams, hajól emlékszem), és ugyanebben a playben JJ Watt fejjel mellbe Dakot, palacsinta, majd teljes testsúlyával ráesett, ezt eddig mindig roughing the passernek bedobták, most miért nem???
nem a bírókon múlt, de azért eléggé lejtett a hazai pálya... vagy csak én látom így?
tamas424
Lejtett persze, szerintem is, de ahogy az előbb megfogalmazták a többiek "töketlen" játékra nincs mentség. És ezt nem csa a 4.-és-1 hívásra értem, hanem az egész play callingra ami a támadó egységet jellemezte.
Az évben egyedül a NYG meccsen láttam némi kreatívitást a játék hívásban. Hosszú szezonunk lesz. 😕