Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor én is. A-tól C-ig, mondjuk.

Taco - ahogy sok elemző várta, eddig nem vált be. Viszont erős életjeleket adott, egy jó erős felkészüléssel az adottságai alapján nagyon jó lehet. Örök (és eddig beváltatlan) gumicicámmal, Tapper-rel egész jól adhatnák a DE poszt jövőjét. (B-)

Chido - sajnos a sérülése miatt nehezen indult, ezt tudjuk be az átállásnak. Azt olvastam tőle, hogy életében nem volt egyhuzamban ilyen hosszan sérült. Ez maradjon most már így is. Vele kapcsolatban érdekes, hogy Dzsoki, az egyetemi házi szagértőm azt mondta: szivatták rendesen. Ehhez képest itt az NFL-ben nagyon jól mutatkozott be. (B+)

Jourdan - He is my man. Alulméretezett, de milyen fain. Érdekes lesz, ha vagy slot-ba vagy FS-be kerül, lehet, hogy ott még jobb lesz. Egyedül rajta éreztem a secondary-ben, hogy érti, mi folyik a pályán. (A)

Sájcibicska - Szembejött vele az NFL (egyszer sajna szó szerint), második évében jó lehet, és pont miatta és Noah Brown miatt én semmiféle WR draftot nem várok, hanem azt, hogy őket jobban használjuk, akár együtt a kis vörös veszedelemmel. (B-)

Woods - Frazier, csak az eredeti mégis mintha jobb lett volna. Ő is igen ígéretes. (B+)

A többi felejtős, ja Noah Brown (B) potenciálját még nem használtuk ki, Butler helyett előléphet plusz 5-6 kilónyi izommal és jó nyári edzőtáborral.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
gyakorlatilag az ilyen Myles Garrett féle überatletikus top5 prototípus edge defendereken kívül eslő évükben a legtöbben nem váltanak meg világot, így Charlton-t nem hibáztatom, hogy nem lett belőle semmi
második, vagy harmadik évében ha Lawrence szerű számokat kezd hozni, akkor meg leszek elégedve 😉

a két CB teljesen okés, azt mondom, hogy talán jobbak is, mint az a kettő akit lecseréltek

Switz egyelőre csak potenciál, a többieket meg nem tudom értékelni
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hogy értékelitek igy szezonunk után a draftot?
Kikkel vagytok elégedettek és kiben láttok még többet??
Ugyebár:
Round 1, Pick 28, Taco Charlton, DE,
Round 2, Pick 28, Chidobe Awuzie, CB,
Round 3, Pick 28, Jourdan Lewis, CB,
Round 4, Pick 27, Ryan Switzer, WR,
Round 6, Pick 7, Xavier Woods, S,
Round 6, Pick 33, Marquez White, CB,
Round 7, Pick 10, Joey Ivie, DT,
Round 7, Pick 21, Noah Brown, WR,
Round 7, Pick 28, Jordan Carrell, DT,
Barbek
Szerintem még így egy teljes szezon után se biztos hogy meg lehet ítélni. De ha muszáj lenne, nálam így nézne ki.

Charlton: összeségében szerintem pozitív, bár lassan indult és ki lehet jelenteni hogy nem váltotta meg a világot, de szépen lassan jött bele. Év végére szinte minden meccsre akadt egy egy megmozdulása. Nem egy elit prospect volt, várni lehetett hogy nem fog rookieként egy all pro szezont hozni. Lássuk idén mit mutat.

Chido: Szerintem még a sok sérülése ellenére is a legjobb volt az ujoncok közül. Ha végig pályán marad, szeritnem simán DRPOY lehetett volna. Legyen egészséges és egy remek CB lehet. Lássuk idén mit mutat.
Lewis: egy ujonchoz képest konstat jó volt, és a rookiek közül ő is játszotta a legtöbbet. Lehet számítani egy másod éves slumpra de egyelőre biztató.

Switzer: A támadó sorban alig volt használva, amit igazából az egész szezonban nem értettem. Az látszott minden esetre, hogy veszélyes returner, csak fejben még nőni kell kicsit. Abban a pár lhetőségben amit kapott elkapóként, igazábol hibátlan volt, meglátjuk mire megy magasabb snapp szàmmal.

Woods: rookie évében, egy tipikus jo munkás volt. Nem nagyon emlékszem tőle meccs döntő megmozdulásokra, de hibákra sem. Egy két missed tackle azért összejött. Meglátjuk. Jo lenne legalább egy Church féle játékost kipréselni.

White ugye PS, Ivie nem tudom PSen meg van e még egyáltalán. Brown ugyesen blokkol futáshoz, ennél többet még nem láttunk belőle. Carrell talán a PSbe se került be.
Na, nem a 2016os “sztár” rookie class( mondjuk azért idén, onnan is megfejelték egy páran a másodéves falat) de egyelőre pozitívnak mondható.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Hogy értékelitek igy szezonunk után a draftot?
Kikkel vagytok elégedettek és kiben láttok még többet??
Ugyebár:
Round 1, Pick 28, Taco Charlton, DE,
Round 2, Pick 28, Chidobe Awuzie, CB,
Round 3, Pick 28, Jourdan Lewis, CB,
Round 4, Pick 27, Ryan Switzer, WR,
Round 6, Pick 7, Xavier Woods, S,
Round 6, Pick 33, Marquez White, CB,
Round 7, Pick 10, Joey Ivie, DT,
Round 7, Pick 21, Noah Brown, WR,
Round 7, Pick 28, Jordan Carrell, DT,
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ne felejtsd el, hogy Tyron nagyon hamar kiment a draftra.
hiába "csak" 27, már hét szezont lehúzott, és hát folyamatosan nagyon súlyos arcokkal birkózik.
slowmotion
nem felejtem, de én abból indulok ki, hogy több idősebb guard/tackle van a ligában, mint linebacker (ott jellemzően nagyok az ütések, fejre is...)
ha realista akarok maradni, akkor Lee-nek egy elit szezonja van meg kettő levezető, Smith-nek meg 2-3 elit szezonja van, meg 2-3 levezető
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
én az első négyet tartanám meg, Lawrence, Ladouceur, Cooper és Hitchens
emellé draftolnék első körben egy LB-t, második körben egy elkapót, harmadik körben meg egy swing tackle-t
rva
Én is az első négyet tartanám meg.
Draft-tippem a mostani állás szerint:
1. LG
2. FS vagy LB
3. T
4. LB vagy FS
A vagy azt jelenti, melyikből van bent jobb/potenciálisan jobb.
Charlie Firpo
nem hiszem, hogy ha Cooper felépül rendesen, akkor első körben guardot draftolunk.
úgy tűnik az utolsó pár hétre* sikerült megtalálni a kezdő ötöst
Smith - Cooper - Frederick - Martin - Collins
| ami amúgy már TC alatt is a tippem volt 😀 |
ha megmaradna épen ez az ötös, és kihúznának egy szezont komoly sérülés nélkül akkor szerintem hozható lenne pusztán az emberanyag alapján a 2016-os számsor.

persze nézhetjük úgy, hogy mind a WLB (Lee) mind a kezdő LT (Smith) egyre inkább sérülékeny, így egyformán kellene mögéjük egy backup, de ha szigorúan az éveik számát nézzük Lee 31 Smith meg 27 és ez utóbbinak nagyobb esélye van tovább a ligában kezdőnek maradni (bármennyire is szomorú ilyesmit leírni) ergo szerintem egy jó LB fontosabb, mint egy jó LT
persze nem tudjuk a belső infókat, az egészségi állapotokat, stbstb, így ez nyilván a front office-n belül máshogy néz ki, de nekem, mint egyszerű szurkolónak ez a véleményem

az FS az más tészta, egyre inkább úgy tűnik a Byron Jones experiment nem vált be, és aki mindenben jó, az semmiben sem igazán jó... oda nem ártana egy kezdő kaliber

*Smith IR-re küldését megelőző utolsó hetekre, ofkorsz
rva
ne felejtsd el, hogy Tyron nagyon hamar kiment a draftra.
hiába "csak" 27, már hét szezont lehúzott, és hát folyamatosan nagyon súlyos arcokkal birkózik.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
én az első négyet tartanám meg, Lawrence, Ladouceur, Cooper és Hitchens
emellé draftolnék első körben egy LB-t, második körben egy elkapót, harmadik körben meg egy swing tackle-t
rva
Én is az első négyet tartanám meg.
Draft-tippem a mostani állás szerint:
1. LG
2. FS vagy LB
3. T
4. LB vagy FS
A vagy azt jelenti, melyikből van bent jobb/potenciálisan jobb.
Charlie Firpo
nem hiszem, hogy ha Cooper felépül rendesen, akkor első körben guardot draftolunk.
úgy tűnik az utolsó pár hétre* sikerült megtalálni a kezdő ötöst
Smith - Cooper - Frederick - Martin - Collins
| ami amúgy már TC alatt is a tippem volt 😀 |
ha megmaradna épen ez az ötös, és kihúznának egy szezont komoly sérülés nélkül akkor szerintem hozható lenne pusztán az emberanyag alapján a 2016-os számsor.

persze nézhetjük úgy, hogy mind a WLB (Lee) mind a kezdő LT (Smith) egyre inkább sérülékeny, így egyformán kellene mögéjük egy backup, de ha szigorúan az éveik számát nézzük Lee 31 Smith meg 27 és ez utóbbinak nagyobb esélye van tovább a ligában kezdőnek maradni (bármennyire is szomorú ilyesmit leírni) ergo szerintem egy jó LB fontosabb, mint egy jó LT
persze nem tudjuk a belső infókat, az egészségi állapotokat, stbstb, így ez nyilván a front office-n belül máshogy néz ki, de nekem, mint egyszerű szurkolónak ez a véleményem

az FS az más tészta, egyre inkább úgy tűnik a Byron Jones experiment nem vált be, és aki mindenben jó, az semmiben sem igazán jó... oda nem ártana egy kezdő kaliber

*Smith IR-re küldését megelőző utolsó hetekre, ofkorsz

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én az első négyet tartanám meg, Lawrence, Ladouceur, Cooper és Hitchens
emellé draftolnék első körben egy LB-t, második körben egy elkapót, harmadik körben meg egy swing tackle-t
rva
Én is az első négyet tartanám meg.
Draft-tippem a mostani állás szerint:
1. LG
2. FS vagy LB
3. T
4. LB vagy FS
A vagy azt jelenti, melyikből van bent jobb/potenciálisan jobb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
én az első négyet tartanám meg, Lawrence, Ladouceur, Cooper és Hitchens
emellé draftolnék első körben egy LB-t, második körben egy elkapót, harmadik körben meg egy swing tackle-t
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/jf1bYH-boEwu7lC5YVtyMv-jkMY=/800x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10030709/image_DT.png

vélemény? (yes - marad, no - távozik az offseason alatt)
rva
Logikusnak látszik...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/jf1bYH-boEwu7lC5YVtyMv-jkMY=/800x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10030709/image_DT.png

vélemény? (yes - marad, no - távozik az offseason alatt)

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azert bőven látszik ismét,mennyire számít a Defense, gyak 4 csapatból 3 legjobb védelemmel rendelkező csapat jutott be, és a 4 csapatból gyak 3nál valszeg jobb az O-nk. ?!
Kroos
Top 5 D-ből van bent négy
Mondjuk, ha a Saints nyer, akkor a top 5 O-ból van bent négy 😊
Pats 5., 2.
Jaguars 2., 5.
Eagles 4., 3.
Vikings 1., 10.

Ti a 14., 14. helyen voltatok 😊

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.
Charlie Firpo
hogy ennek a cserének mi értelme van, azt nehezen tudom megmondani.

plusz edző kérdés, reggel azt olvastam twitteren, hogy Eberfluss is menni készül, Colts DC lesz belőle.
a futók edzője maradt, rajta kívül nem sok mindenki... és szerintem Marinelli azért nincs atom mód bebiztosítva, mert ha Eberfluss maradna, akkor Marinelli-nek megköszönnék a munkáját, de ha megy a Colts-ba DC-nek, akkor nálunk nem lehet az.... 😕
rva
Az sosem jelent jót ha egy csapatból/cégtől egyszerre sokan távoznak. Ott kollektív elégedetlenség van.

Te elmennél a csapattól ha azt látnád a következő évben nagy eséllyel SB résztvevő lehetnél?

Marinelli sztem pont, hogy be van biztosítva. Ha akarták volna kinevezték volna Eberflusst, nem elengedik...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.
Charlie Firpo
hogy ennek a cserének mi értelme van, azt nehezen tudom megmondani.

plusz edző kérdés, reggel azt olvastam twitteren, hogy Eberfluss is menni készül, Colts DC lesz belőle.
a futók edzője maradt, rajta kívül nem sok mindenki... és szerintem Marinelli azért nincs atom mód bebiztosítva, mert ha Eberfluss maradna, akkor Marinelli-nek megköszönnék a munkáját, de ha megy a Colts-ba DC-nek, akkor nálunk nem lehet az.... 😕
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
azert bőven látszik ismét,mennyire számít a Defense, gyak 4 csapatból 3 legjobb védelemmel rendelkező csapat jutott be, és a 4 csapatból gyak 3nál valszeg jobb az O-nk. ?!

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
slowmotion
Ebben persze a legszomorúbb, hogy a szezon egyik legjobb safety-je csinálta ezt. Tipikus. | 😕 😕 😕 😕 |

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
slowmotion
Ha jól emlékszem, Nick Harris Jr. csinált egy ehhez hasonló manővert a 2012es AFC elődöntőben, a Ravens ellen. Azóta egész pofás kis DB lett belőle 😊

Upsz, most látom, hogy Rahim Moore volt, nem Harris. Bocsi akkor vissza az egész 😀

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Legujabb pletyka, Cable a Cowboyshoz, Pollack helyére.
Hát, nagyon nem tudom. A Hawks tobikba csak szitok szavak formájában emlegetik. Biztos is, hogy évek óta nincs Oline.
Cowboykarcsi90
az jó, mert azóta azt olvastam, hogy megy Gruden mellé vissza a Raidersbe
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legujabb pletyka, Cable a Cowboyshoz, Pollack helyére.
Hát, nagyon nem tudom. A Hawks tobikba csak szitok szavak formájában emlegetik. Biztos is, hogy évek óta nincs Oline.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
Wong
Lee-t csak utánozni lehet, utolérni soha
slowmotion
Erre próbáltam utalni. Nagy szerencséje van, hogy Lee lehet a mentora. Gondoljatok bele mennyit nyom ez a karrierjében...

Szerkesztette: Wong
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
Wong
Lee-t csak utánozni lehet, utolérni soha
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Annyi látszott év elején, amikor se Hitchens se Lee nem volt, hogy a kezdő poszttal járó snapp számot még nem bírja. Akkor borzasztó volt, a végén már rá játszották a playeket az ellenfelek. Ahogy visszatértek az eredeti kezdők, szépen visszaállt a pályán töltött ideje egy rotációs játékoséra, úgy már nem volt rossz. Semmi kiugró, de nem is volt rossz.
Cowboykarcsi90
 www.pro-football-reference.com/players/S/SmitJa05/fantasy/2017
itt a snap count mérkőzésenként