Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
A kompenzációs pickeket mikor szokták kiosztani??
Barbek
a 2017-es draftra 2017.02.24-én osztották ki a kompenzációs pickeket.
ez alapján még 3 hét nagyjából, és tudni fogjuk
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
A kompenzációs pickeket mikor szokták kiosztani??
Barbek
következő évben
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem innentől az inkább a fő kérdés, hogy kit hoznak még?
Önmagában Smith sem rossz QB - bár szerintem Cousins jobb - okos “kócsinggal”, lehet ezt kompenzálni bőven. Ami miatt egyelőre nekem kérdőjel a move, az az, hogy a támadófal kivételével nem igazán látom honnan jönne a segítséget az uj irányítónak. Crowder és Docston nem váltották meg eddig a világot, Reed meg kb. olyan mint nálunk Lee. Futók? Még ennyi se.
Szoval, ha FA-ról és/vagy a draftról hoznak még 1-2 potenciális playmaker-t Smith segítségére, akkor nem feltétlen rossz deal. Olcsóbb, sokkal nem rosszabb, pár év még van benne. Csak akkor az alatt kéne találni valami hosszú távú “kjúbít”. Mondjuk Snyderékkel a csapat élén, én nem lennék bizakodó ez ügyben, a ‘Skins drukkerek helyében.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
A kompenzációs pickeket mikor szokták kiosztani??
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez mind szép és jó, de a Washington cseszheti, ha a fiatalabb irányító nem akar aláírni 😊

Cornernek ott van Moreau, a 3. kör meg visszajön Cousins távozásával úgyis
Wyatt
nem tudjuk mi van a háttérben, lehet, hogy a FO attól félt Cousins nem akkora tehetség mint amilyennek látszik? szerintem soha nem is fog kiderülni.
rva
Ennek lehet valami köze hozzá:
 www.sportingnews.com/nfl/news/redskins-kirk-cousins-news-qb-gm-scot-mccloughan-broncos/1fte58pzt03cv1wmzjntgw7u7p

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez ki fog derülni szerintem. Szimplán elcseszték pár éve, amikor nem kötöttek vele hosszú távút, csak folyamatosan tagelték. Aztán Kirk bemondta az uncsit, kellett nekik egy QB, nagy visszaesés nem lesz Smithszel szerintem, corner is van pótlásban, pick is marad, és lényegesen olcsóbban megússzák, mint Kirkkel. Aztán lehet, hogy ergya lesz a csapat, de ráció van a lépésben azért 😊

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ez mind szép és jó, de a Washington cseszheti, ha a fiatalabb irányító nem akar aláírni 😊

Cornernek ott van Moreau, a 3. kör meg visszajön Cousins távozásával úgyis
Wyatt
nem tudjuk mi van a háttérben, lehet, hogy a FO attól félt Cousins nem akkora tehetség mint amilyennek látszik? szerintem soha nem is fog kiderülni.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mind szép és jó, de a Washington cseszheti, ha a fiatalabb irányító nem akar aláírni 😊

Cornernek ott van Moreau, a 3. kör meg visszajön Cousins távozásával úgyis

több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Alex Smith trade? csak én gondolom hülyeségnek?
rva
szerintem nagyon jó trade volt, legalábbis a mi szempontunkból. Kuzentól jobban tartottam volna.
slowmotion
én is Redskins szempontból tartom hülyeségnek
lehet, hogy Kuzin nem megváltó, de Smith sem az.
rva
Én ennek a trade-nek örülök Redskins szerintem ezzel sokat gyengült. Kirk szerintem sokkal jobb irányitó és vagy 5 évvel fiatalabb is.
Kansas szerintem nagyott huzótt, van egy igéretes fiatal iránitójuk és igy felszabadult 17 misis meg mellé kaptal egy kezdő cornert és egy harmadik kört.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Alex Smith trade? csak én gondolom hülyeségnek?
rva
szerintem nagyon jó trade volt, legalábbis a mi szempontunkból. Kuzentól jobban tartottam volna.
slowmotion
én is Redskins szempontból tartom hülyeségnek
lehet, hogy Kuzin nem megváltó, de Smith sem az.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Alex Smith trade? csak én gondolom hülyeségnek?
rva
szerintem nagyon jó trade volt, legalábbis a mi szempontunkból. Kuzentól jobban tartottam volna.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Alex Smith trade? csak én gondolom hülyeségnek?
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Keith O’Quinn will be the Cowboys’ new special teams coordinator, replacing Rich Bisaccia.
Ben Bloom will take Matt Eberflus’ previous title of linebackers coach.
A segédek előlépnek.

Már csak a Te edző nincs meg, Colombo az esélyes belső jelölt rá.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ST edzőnk még nincs ugye? Vagy csak nekem veszett el a nagy forgatagba?
Cowboykarcsi90
Keith O'Quinn eddigi segédet írták, mint jelöltet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ST edzőnk még nincs ugye? Vagy csak nekem veszett el a nagy forgatagba?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
az megvan, hogy mégis Kellen Moore lesz Dak edzője?
rva
sajnos igen 😀 , már egy ideje lehet tudni de arra még mindig nem tudtam rájönni hogy ő mit tud tanítani Daknak....
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
az megvan, hogy mégis Kellen Moore lesz Dak edzője?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Dak valoszinu nem lesz Tony szintjen soha.
Blevi
Nono! Tony második évében se hiszem hogy hitte volna, hogy egyszer úgy fog játszani mint Tony.
gyeek
ki nem hitt volna mikor mit?
slowmotion
Tony nem hitte volna, hogy majdan olyan jó lesz vala, mint Tony. Maga. 😊
gyeek
ja... dehogynem 😊
gondolom magát kezdette Maddenben is (én is), csak a gagyi playbook miatt volt elégedetlen
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Dak valoszinu nem lesz Tony szintjen soha.
Blevi
Nono! Tony második évében se hiszem hogy hitte volna, hogy egyszer úgy fog játszani mint Tony.
gyeek
ki nem hitt volna mikor mit?
slowmotion
Tony nem hitte volna, hogy majdan olyan jó lesz vala, mint Tony. Maga. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Irving-el az a baj, hogy nem csak a "lehetőség" jön vele, hanem a "baj" is.
és amikor nincs meg a sack, akkor el is tűnik a mezőnyben...

azt vettem észre, hogy az ilyen 'magas plafon alacsony padló' játékosoknak nem marad sokáig helye nálunk, és inkább az 'alacsony plafon magas padló' játékosok jönnek be (kevesebb kockázat)
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Carr 22. Claiborne 20. Azért látszik, hogy ők nem voltak rosszak.

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Carroll leírta valszeg, mert beszólt Wagnernek, és mert elment Garrettel pajtáskodni.
Úgy néz ki, hogy az LOB-nak úgyis vége, sajnos. Carroll minden számítás szerint kitakarít.
Thomas texasi, Cowboys szurkoló, Longhorn, van még pár jó éve, lehet ad dicountot. Persze ez mind csak fikció.

Mondjuk a Foles-Keenum-Bortles trio mogott egy nem gyenge D van.

Rendben kene rakni a Defenset, ez a kulcs. Dak valoszinu nem lesz Tony szintjen soha.

Kris Richards lehet a DB coach, Marineni nyugdija utan valoszinu DC is.
Blevi
Szerintem előrevetíti egy Sherman, Thomas mozgás lehetőségét 😊
Helmut Zimmer
Shermanel nem tavaly hosszabbított a ‘Hawks?
Cowboykarcsi90
jövőre lejár
Helmut Zimmer
Earl Thomasért mehetne is egy draft cetli már idén... meg van egy David Irvingje is a Cowboysnak akiről azt mondják mostanság a jövője nem Dallasban van.
gyeek
Az a nehezen múló agyrázkódás, az elmúlt már? Mert ha nem, akár karierrvég is lehet az ifjú Irvingnek.
Charlie Firpo
Sztem nincs pénzünk megfizetni.
Barbek
David Irving a leginkább “megfizethető” a Cowboys számára a Lawrence-Hitchens-Irving FA trióbol. Mivel a másik kettővel ellentétben, David RFA. Jonesék rádobnak egy első körös tendert, és nem lesz az a csapat aki vinné. Illetve azért az árért viheti. Szvsz még a második körös is elég lenne, de ha jol tudom nincs nagy különbség pénzügyileg.
Amugy egy két hónappal ezelőtt, volt egy cikk a BTB-n, linkeltem is, ahol levezették, hogy abszolut megoldható anyagilag mindhárom játékos megtartása. Hála a tavalyi secondary kipucolásának, amivel valami 25 millió dollárt sporolunk idén.
Szoval az hogy ki megy ki marad, nem kellene hogy ezen muljon.
Cowboykarcsi90
Én Earl Thomas-ra értettem hogy nem tudjuk megfizetni.(mert láttam irták hogy mehet érte draft cetli)
Bocsi a pontatlnaságért.
Barbek
Helmut Zimmer
Csak lenne igazad. Mit meg nem adnék egy kuváló Dallas D#-ért.

És kib@szott jó úton vagyunk úgy néz ki.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És tényleg Kellen Moore fogja edzeni Dak Prescottot.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Carroll leírta valszeg, mert beszólt Wagnernek, és mert elment Garrettel pajtáskodni.
Úgy néz ki, hogy az LOB-nak úgyis vége, sajnos. Carroll minden számítás szerint kitakarít.
Thomas texasi, Cowboys szurkoló, Longhorn, van még pár jó éve, lehet ad dicountot. Persze ez mind csak fikció.

Mondjuk a Foles-Keenum-Bortles trio mogott egy nem gyenge D van.

Rendben kene rakni a Defenset, ez a kulcs. Dak valoszinu nem lesz Tony szintjen soha.

Kris Richards lehet a DB coach, Marineni nyugdija utan valoszinu DC is.
Blevi
Szerintem előrevetíti egy Sherman, Thomas mozgás lehetőségét 😊
Helmut Zimmer
Shermanel nem tavaly hosszabbított a ‘Hawks?
Cowboykarcsi90
jövőre lejár
Helmut Zimmer
Earl Thomasért mehetne is egy draft cetli már idén... meg van egy David Irvingje is a Cowboysnak akiről azt mondják mostanság a jövője nem Dallasban van.
gyeek
Az a nehezen múló agyrázkódás, az elmúlt már? Mert ha nem, akár karierrvég is lehet az ifjú Irvingnek.
Charlie Firpo
Sztem nincs pénzünk megfizetni.
Barbek
David Irving a leginkább “megfizethető” a Cowboys számára a Lawrence-Hitchens-Irving FA trióbol. Mivel a másik kettővel ellentétben, David RFA. Jonesék rádobnak egy első körös tendert, és nem lesz az a csapat aki vinné. Illetve azért az árért viheti. Szvsz még a második körös is elég lenne, de ha jol tudom nincs nagy különbség pénzügyileg.
Amugy egy két hónappal ezelőtt, volt egy cikk a BTB-n, linkeltem is, ahol levezették, hogy abszolut megoldható anyagilag mindhárom játékos megtartása. Hála a tavalyi secondary kipucolásának, amivel valami 25 millió dollárt sporolunk idén.
Szoval az hogy ki megy ki marad, nem kellene hogy ezen muljon.
Cowboykarcsi90
Én Earl Thomas-ra értettem hogy nem tudjuk megfizetni.(mert láttam irták hogy mehet érte draft cetli)
Bocsi a pontatlnaságért.
Barbek
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Mondjuk a Foles-Keenum-Bortles trio mogott egy nem gyenge D van.

Rendben kene rakni a Defenset, ez a kulcs. Dak valoszinu nem lesz Tony szintjen soha.

Kris Richards lehet a DB coach, Marineni nyugdija utan valoszinu DC is.
Blevi
Szerintem előrevetíti egy Sherman, Thomas mozgás lehetőségét 😊
Helmut Zimmer
Shermanel nem tavaly hosszabbított a ‘Hawks?
Cowboykarcsi90
jövőre lejár
Helmut Zimmer
Earl Thomasért mehetne is egy draft cetli már idén... meg van egy David Irvingje is a Cowboysnak akiről azt mondják mostanság a jövője nem Dallasban van.
gyeek
Az a nehezen múló agyrázkódás, az elmúlt már? Mert ha nem, akár karierrvég is lehet az ifjú Irvingnek.
Charlie Firpo
Sztem nincs pénzünk megfizetni.
Barbek
David Irving a leginkább “megfizethető” a Cowboys számára a Lawrence-Hitchens-Irving FA trióbol. Mivel a másik kettővel ellentétben, David RFA. Jonesék rádobnak egy első körös tendert, és nem lesz az a csapat aki vinné. Illetve azért az árért viheti. Szvsz még a második körös is elég lenne, de ha jol tudom nincs nagy különbség pénzügyileg.
Amugy egy két hónappal ezelőtt, volt egy cikk a BTB-n, linkeltem is, ahol levezették, hogy abszolut megoldható anyagilag mindhárom játékos megtartása. Hála a tavalyi secondary kipucolásának, amivel valami 25 millió dollárt sporolunk idén.
Szoval az hogy ki megy ki marad, nem kellene hogy ezen muljon.
Cowboykarcsi90
Én Earl Thomas-ra értettem hogy nem tudjuk megfizetni.(mert láttam irták hogy mehet érte draft cetli)
Bocsi a pontatlnaságért.