Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azert bőven látszik ismét,mennyire számít a Defense, gyak 4 csapatból 3 legjobb védelemmel rendelkező csapat jutott be, és a 4 csapatból gyak 3nál valszeg jobb az O-nk. ?!
Kroos
Top 5 D-ből van bent négy
Mondjuk, ha a Saints nyer, akkor a top 5 O-ból van bent négy 😊
Pats 5., 2.
Jaguars 2., 5.
Eagles 4., 3.
Vikings 1., 10.

Ti a 14., 14. helyen voltatok 😊

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.
Charlie Firpo
hogy ennek a cserének mi értelme van, azt nehezen tudom megmondani.

plusz edző kérdés, reggel azt olvastam twitteren, hogy Eberfluss is menni készül, Colts DC lesz belőle.
a futók edzője maradt, rajta kívül nem sok mindenki... és szerintem Marinelli azért nincs atom mód bebiztosítva, mert ha Eberfluss maradna, akkor Marinelli-nek megköszönnék a munkáját, de ha megy a Colts-ba DC-nek, akkor nálunk nem lehet az.... 😕
rva
Az sosem jelent jót ha egy csapatból/cégtől egyszerre sokan távoznak. Ott kollektív elégedetlenség van.

Te elmennél a csapattól ha azt látnád a következő évben nagy eséllyel SB résztvevő lehetnél?

Marinelli sztem pont, hogy be van biztosítva. Ha akarták volna kinevezték volna Eberflusst, nem elengedik...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.
Charlie Firpo
hogy ennek a cserének mi értelme van, azt nehezen tudom megmondani.

plusz edző kérdés, reggel azt olvastam twitteren, hogy Eberfluss is menni készül, Colts DC lesz belőle.
a futók edzője maradt, rajta kívül nem sok mindenki... és szerintem Marinelli azért nincs atom mód bebiztosítva, mert ha Eberfluss maradna, akkor Marinelli-nek megköszönnék a munkáját, de ha megy a Colts-ba DC-nek, akkor nálunk nem lehet az.... 😕
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
azert bőven látszik ismét,mennyire számít a Defense, gyak 4 csapatból 3 legjobb védelemmel rendelkező csapat jutott be, és a 4 csapatból gyak 3nál valszeg jobb az O-nk. ?!

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, Alexander lesz az OL edző.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
slowmotion
Ebben persze a legszomorúbb, hogy a szezon egyik legjobb safety-je csinálta ezt. Tipikus. | 😕 😕 😕 😕 |

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
slowmotion
Ha jól emlékszem, Nick Harris Jr. csinált egy ehhez hasonló manővert a 2012es AFC elődöntőben, a Ravens ellen. Azóta egész pofás kis DB lett belőle 😊

Upsz, most látom, hogy Rahim Moore volt, nem Harris. Bocsi akkor vissza az egész 😀

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
estig rajta hagyom a spoilert
| hát, ha nálunk csinálja valamelyik hátsó védő ezt, amit Saints-es csávó, akkor keresztre feszítik. |
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Legujabb pletyka, Cable a Cowboyshoz, Pollack helyére.
Hát, nagyon nem tudom. A Hawks tobikba csak szitok szavak formájában emlegetik. Biztos is, hogy évek óta nincs Oline.
Cowboykarcsi90
az jó, mert azóta azt olvastam, hogy megy Gruden mellé vissza a Raidersbe
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legujabb pletyka, Cable a Cowboyshoz, Pollack helyére.
Hát, nagyon nem tudom. A Hawks tobikba csak szitok szavak formájában emlegetik. Biztos is, hogy évek óta nincs Oline.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
Wong
Lee-t csak utánozni lehet, utolérni soha
slowmotion
Erre próbáltam utalni. Nagy szerencséje van, hogy Lee lehet a mentora. Gondoljatok bele mennyit nyom ez a karrierjében...

Szerkesztette: Wong
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
Wong
Lee-t csak utánozni lehet, utolérni soha
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Egyet értek. Egy pici eltéréssel, játékintelligenciát kellene tanulnia. Lee-től. Ha ez tanulható. Nálam ok a srác.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Annyi látszott év elején, amikor se Hitchens se Lee nem volt, hogy a kezdő poszttal járó snapp számot még nem bírja. Akkor borzasztó volt, a végén már rá játszották a playeket az ellenfelek. Ahogy visszatértek az eredeti kezdők, szépen visszaállt a pályán töltött ideje egy rotációs játékoséra, úgy már nem volt rossz. Semmi kiugró, de nem is volt rossz.
Cowboykarcsi90
 www.pro-football-reference.com/players/S/SmitJa05/fantasy/2017
itt a snap count mérkőzésenként
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.
Charlie Firpo
Annyi látszott év elején, amikor se Hitchens se Lee nem volt, hogy a kezdő poszttal járó snapp számot még nem bírja. Akkor borzasztó volt, a végén már rá játszották a playeket az ellenfelek. Ahogy visszatértek az eredeti kezdők, szépen visszaállt a pályán töltött ideje egy rotációs játékoséra, úgy már nem volt rossz. Semmi kiugró, de nem is volt rossz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
Ahhoz képest, hogy elvileg csak néhány meccsen lépett volna pályára ősszel, mélyvízbe dobták és fennmaradt. Jövőre már elvárásokat is lehet felé támasztani, hátha jobban eltalálja majd a snapcount-ot, a játékot, a szerelési szöget. Nekem tetszett.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Miles Austin, mint az elkapók edzője?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
Barbek
egy teljes év kihagyás után, bevallottan nem száz százalékos állapotban a végére egész jól összerakta a dolgokat
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2014%2F0414%2Fdal_a_mcclay_kh_1296x729.jpg
Cowboys' best news of early offseason: Will McClay is staying
Will McClay has chosen not to interview for the Texans' general manager job and remains in his role as VP of player personnel with the Cowboys.


Will McClay marad
több mint 6 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Mi a véleményetek Jaylon Smithről???
Hogy tetszett nektek amit eddig mutattot?
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ja, és defensice tackle értékelés:
 bleacherreport.com/articles/2751939-nfl1000-ranking-the-top-defensive-tackles-of-2017-season
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93. Brian Price, Dallas Cowboys

Snap Quickness: 13/25
Pass Rush: 13/25
Run Defense: 14/25
Tackling: 8/15
Position Value: 7/10
Overall Grade: 55/100

Price displays competitive toughness, stout run defense and adequate snap quickness. He does well taking on double-teams and creating stalemates using strength, physicality and hand usage to keep his chest clear. His pad level can be inconsistent, which causes him to lose leverage against outside zone. Effective stabs by releasing offensive linemen on outside-zone combos will seal him inside, and he doesn't show the lateral quickness to expand and win the outside shoulder against reach blocks. Price is a limited pass-rusher who is primarily a two-down 1-technique.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
68. Maliek Collins, Dallas Cowboys

Snap Quickness: 16/25
Pass Rush: 14/25
Run Defense: 12/25
Tackling: 9/15
Position Value: 7/10
Overall Grade: 58/100

Collins played 0- and 3-technique this season with below-average ability as a run defender and flashes rushing the passer. His best fit is as a 3-technique. His snap quickness, burst and play strength are all impressive, but his hand usage and pad level are marginal. He often gets pinned and overrun on double-teams, struggles to maintain leverage or shed once blockers get into his chest, and he is primarily effective as a run blitzer when he can stunt across gaps and penetrate. Collins has a solid spin move and club as a pass-rusher, but he lacks an effective counter or bull rush.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52. David Irving, Dallas Cowboys

Snap Quickness: 15/25
Pass Rush: 15/25
Run Defense: 13/25
Tackling: 11/15
Position Value: 7/10
Overall Grade: 61/100

Irving has a huge frame with long arms and room to add weight. He's athletic and offers closing burst in space. The 24-year-old is effective as a 1-technique rushing the passer, using light feet to work around the edges of interior offensive linemen with the length to get into their chest to control and shed. He has the awareness to use his length in passing lanes, and he's effective hanging back to monitor scrambling quarterbacks. Irving is an adequate run defender at the point due to inconsistent pad level against double-teams, which allows him to get moved around with ease. He's most effective as a run blizter stunting to adjacent gaps.

ez ott középen nem elég bíztató....

Szerkesztette: rva
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
defensive snap-ek egész szezonban

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
én nem vagyok híve a saját nevelésű edzői stábnak
rva
Azért Romo jöhetne mágusnak 😊
tamas424
az a hajó már elment
van akik szerint inkább Mark 'Mr Buttfumble' Sanchez az, akire Dak várna, hogy beöltözve rámondja a fülére a játék olvasást... állítólag Trubisky-nek is nagyon sokat segített (más kérdés, hogy mennyi eredménnyel) de az árulkodó lehet, hogy egy zöldfülű mellé vitték el backup-nak szerintem azzal a nem titkolt szándékkal, hogy segítség legyen.
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
én nem vagyok híve a saját nevelésű edzői stábnak
rva
Azért Romo jöhetne mágusnak 😊
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
én nem vagyok híve a saját nevelésű edzői stábnak