Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Nem láttam a meccset, szoval valaki tud irni hogy Prescott milyen volt? Oké, gondolom hogy 7 sackkel nem sok esélye lehetett, de azért mégis. Össze törte a Falcons D lelkileg is, vagy tartotta magát? Volt int?
Cowboykarcsi90
Nem lehet ezt megítélni annyira szar volt a fal minden téren.
Blevi
Nem váltotta meg a világot. Egy szolid game manager szintet hozott, de azt a pluszt ami most kellett volna nem tudta hozzá tenni. Persze az is igaz hogy a fal borzasztó volt előtte. Négy első meg egy harmadik körös játékossal, meg a cap space felével azért többet lehetne a faltól várni. Két hete a WAS fél fala hiányzott ellenünk, gyakorlatilag talán egy kezdőjük maradt, mégis tudtak egy "elfogadható" teljesítményt hozni. Nekünk ez most nem sikerült. A 7 pont az offensről mindent el mond, és az hét pont is 20 yardról sikerült.
100yard
Ennyit számít h a Skins OL-jét az a Bill Callahan edzi, akit itt sem ismeretlen figura...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az is megérne egy mélyebb elemzést, hogy miért ennyire Lee függő a D.
Jövő héten kb le leszünk mészárolva, mert tuti hogy nem lesz játékra kész. Szétfut az Eagles kb.
Blevi
Hát azt a Eagles meccset talán el is kellene engedni, az valószínű L lenne Lee-vel is meg nélküle is. Pihenjenek a sérültek és a többi meccsre kellene koncentrálni.
Lee meg azért hiányzik annyira mert Ő a védelem agya. Neki mondják be a játékokat Ő irányítja a védelmet. Meg borzasztó jó olvassa a játékokat.
Egyébként a védelem annyira azért nem volt szar. Kaptuk 330 yardot, gyakorlatilag reménytelen vert helyzetben, offense játék nélkül. Annyira azért nem végzetes. Ha az O hozza volna azt az átlagosan harminc pontos játékot amit az elmúlt pár hétben hozott akkor ezzel a védelemmel ez a meccs is meg lehetett volna.
100yard
Atfutottak rajtunk utána. Volt olyan drive ahol csak futassal redzone-ba értek. Szép és jó hogy Lee az agy de pályán kívül sokat nem ér. Kell egy playmaker LB jövőre, aki bîr 16+ meccset. Hiba hogy egy ennyire sérülékeny játékos kiesésére semmi alternatívája nincs a védelemnek.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ez meg csak úgy, lényeg, hogy sehol nem lejt a pálya
 twitter.com/baconbeard/status/929841530155782144
(azóta 24 amúgy, 24 negyed. ez kb a lehetetlen kategória.)
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Mondjuk az is megérne egy mélyebb elemzést, hogy miért ennyire Lee függő a D.
Jövő héten kb le leszünk mészárolva, mert tuti hogy nem lesz játékra kész. Szétfut az Eagles kb.
Blevi
Hát azt a Eagles meccset talán el is kellene engedni, az valószínű L lenne Lee-vel is meg nélküle is. Pihenjenek a sérültek és a többi meccsre kellene koncentrálni.
Lee meg azért hiányzik annyira mert Ő a védelem agya. Neki mondják be a játékokat Ő irányítja a védelmet. Meg borzasztó jó olvassa a játékokat.
Egyébként a védelem annyira azért nem volt szar. Kaptuk 330 yardot, gyakorlatilag reménytelen vert helyzetben, offense játék nélkül. Annyira azért nem végzetes. Ha az O hozza volna azt az átlagosan harminc pontos játékot amit az elmúlt pár hétben hozott akkor ezzel a védelemmel ez a meccs is meg lehetett volna.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 twitter.com/HelmanDC/status/929853647399342080

szégyen amit műveltek, szégyen
több mint 6 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mondjuk az is megérne egy mélyebb elemzést, hogy miért ennyire Lee függő a D.
Jövő héten kb le leszünk mészárolva, mert tuti hogy nem lesz játékra kész. Szétfut az Eagles kb.
Blevi
Szezon előtt látszott ha nincs Lee,ez a védelem(LB sor) liga legszarabbja kb...nem értem miert nem jött drafton v FAn valaki,nagyon bosszantó.

Hogy a fal ennyire összeomlott nem ertem,volt már h Tyron nem volt,de ennyira szar kb sose volt..Talan Collinsot kellet volna vissza Tyron helyére, és akkor nem Grren-Cooper lett volna, hanem Collins-Cooper,másikok Martin-Green,így talan egyensulyban lettek volna....

Ezt a szezont kb elengedhetjuk, jövőre FAn is kell alakítani+ jó draft.

PunBB bbcode test
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem láttam a meccset, szoval valaki tud irni hogy Prescott milyen volt? Oké, gondolom hogy 7 sackkel nem sok esélye lehetett, de azért mégis. Össze törte a Falcons D lelkileg is, vagy tartotta magát? Volt int?
Cowboykarcsi90
Nem lehet ezt megítélni annyira szar volt a fal minden téren.
Blevi
Nem váltotta meg a világot. Egy szolid game manager szintet hozott, de azt a pluszt ami most kellett volna nem tudta hozzá tenni. Persze az is igaz hogy a fal borzasztó volt előtte. Négy első meg egy harmadik körös játékossal, meg a cap space felével azért többet lehetne a faltól várni. Két hete a WAS fél fala hiányzott ellenünk, gyakorlatilag talán egy kezdőjük maradt, mégis tudtak egy "elfogadható" teljesítményt hozni. Nekünk ez most nem sikerült. A 7 pont az offensről mindent el mond, és az hét pont is 20 yardról sikerült.
100yard
A tegnapi fal mögött ki hozott volna ennél többet? Kb a dropbackek 80%-ában sietették. Talán Wilson tudott volna alkotni, mert van ebben tapasztalata.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az is megérne egy mélyebb elemzést, hogy miért ennyire Lee függő a D.
Jövő héten kb le leszünk mészárolva, mert tuti hogy nem lesz játékra kész. Szétfut az Eagles kb.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nem láttam a meccset, szoval valaki tud irni hogy Prescott milyen volt? Oké, gondolom hogy 7 sackkel nem sok esélye lehetett, de azért mégis. Össze törte a Falcons D lelkileg is, vagy tartotta magát? Volt int?
Cowboykarcsi90
Nem lehet ezt megítélni annyira szar volt a fal minden téren.
Blevi
Nem váltotta meg a világot. Egy szolid game manager szintet hozott, de azt a pluszt ami most kellett volna nem tudta hozzá tenni. Persze az is igaz hogy a fal borzasztó volt előtte. Négy első meg egy harmadik körös játékossal, meg a cap space felével azért többet lehetne a faltól várni. Két hete a WAS fél fala hiányzott ellenünk, gyakorlatilag talán egy kezdőjük maradt, mégis tudtak egy "elfogadható" teljesítményt hozni. Nekünk ez most nem sikerült. A 7 pont az offensről mindent el mond, és az hét pont is 20 yardról sikerült.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem láttam a meccset, szoval valaki tud irni hogy Prescott milyen volt? Oké, gondolom hogy 7 sackkel nem sok esélye lehetett, de azért mégis. Össze törte a Falcons D lelkileg is, vagy tartotta magát? Volt int?
Cowboykarcsi90
Nem lehet ezt megítélni annyira szar volt a fal minden téren.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem láttam a meccset, szoval valaki tud irni hogy Prescott milyen volt? Oké, gondolom hogy 7 sackkel nem sok esélye lehetett, de azért mégis. Össze törte a Falcons D lelkileg is, vagy tartotta magát? Volt int?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jason Garrett ismét bizonyított. Bizonyította, hogy vele nem lehetnek komolyabb céljai a csapatnak.
Lee helyetesítését meg kell oldani, mert képtelen egészséges maradni. Nélküle bottom 3 a védelem.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Adrian Claybornnak eddig 7.5 sack volt az egy szezonban szerzett legtöbb. Most egy meccsen szerzett 6-ot. Ez az a Chaz Green akiben annyira bíztak az edzők?! Teljesen homály. Csak azt nem értem miért nem rángatták le a pályáról, tesztelni akarták talán Prescott keménységét?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Lee egy kicsit masszívabb testbe foglalva simán évenkénti All-Pro lehetne.
hangsúly a feltételes módon.

jövő héten a minimum 40 kapott pont már most valószínűnek tűnik. király.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Az esti meccsre miért értékelik ennyire le a Dallast odds-ba? Látom hogy hiányoznak páran, de azért én még mindig a Dallast látom esélyesebbnek. Lemaradtam valamiről?
Celtic
oddsot én is már figyeltem és kicsit érthetetlen.. remélem rácáfolunk 😉
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Az esti meccsre miért értékelik ennyire le a Dallast odds-ba? Látom hogy hiányoznak páran, de azért én még mindig a Dallast látom esélyesebbnek. Lemaradtam valamiről?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Eddig is kedveltem szívem mélyén Jerry bácsit...

 www.msn.com/en-us/sports/nfl/%E2%80%98jerry-wants-to-overthrow-goodell%E2%80%99/ar-BBESuAa?li=BBmkt5R&ocid=spartanntp
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én megszüntettem az elvárásaimat, olyan ez mintha feladta volna a csapat ezt az évet
nem tankolnak, mert a sok vesztés megöli a lelket, hanem ha nyernek nyernek, ha nem akkor meg nincs semmi...
rva
Én is pont így voltam, de a kansas-i meccs visszahozta az érdeklődésemet. Főleg, ahogy a második félidőre összeálltak (meg azért a City sem erőltette meg magát).
Fiatal a csapat, tehát megbocsátható, ha instabil.
Most már csak rájátszás meccseink vannak, azaz győzelem vagy vége.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
én megszüntettem az elvárásaimat, olyan ez mintha feladta volna a csapat ezt az évet
nem tankolnak, mert a sok vesztés megöli a lelket, hanem ha nyernek nyernek, ha nem akkor meg nincs semmi...
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
Blevi
Én nem aggódnék, vagyis nem ezért. Smith már a City ellen sem volt toppon, kell neki a piohenés a háta miatt is. Inkább az a kérdés, menniyt hagy majd ki.
Ha Prescott (és Scottbá) fejben rendben lesz, nyerhetünk. Na meg a védelem, olyan sok a kérdőjel, hogy áááá
Charlie Firpo
Ezért is imádom ezt a sportot, és lesz nagyon jó meccs a mai. Elcsépelt, de tényleg bármikor, bármi megtörténhet!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
Blevi
Én nem aggódnék, vagyis nem ezért. Smith már a City ellen sem volt toppon, kell neki a piohenés a háta miatt is. Inkább az a kérdés, menniyt hagy majd ki.
Ha Prescott (és Scottbá) fejben rendben lesz, nyerhetünk. Na meg a védelem, olyan sok a kérdőjel, hogy áááá

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Na, Swaim megint - térd MRI. Pedig végre szépen mozgott, elkapása is volt a Főnökök ellen, ha jól emlékszem. Szegény Longhorn, eddig nincs sok szerencséje.
Ábá, Jason-t idén már inkább mintha 6. falemberként tartanánk, hátha most jön el az ő meccse.
Bónusz: Érdekes videó arról, hogy ha már, akkor most nem is olyan rossz Zeke eltiltása.
 www.foxsports.com/san-diego/video/1093277251574
Charlie Firpo
Tavaly izomszakadása volt. Hanna volt a "térdes".
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, Swaim megint - térd MRI. Pedig végre szépen mozgott, elkapása is volt a Főnökök ellen, ha jól emlékszem. Szegény Longhorn, eddig nincs sok szerencséje.
Ábá, Jason-t idén már inkább mintha 6. falemberként tartanánk, hátha most jön el az ő meccse.
Bónusz: Érdekes videó arról, hogy ha már, akkor most nem is olyan rossz Zeke eltiltása.
 www.foxsports.com/san-diego/video/1093277251574

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.