Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Adrian Claybornnak eddig 7.5 sack volt az egy szezonban szerzett legtöbb. Most egy meccsen szerzett 6-ot. Ez az a Chaz Green akiben annyira bíztak az edzők?! Teljesen homály. Csak azt nem értem miért nem rángatták le a pályáról, tesztelni akarták talán Prescott keménységét?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Lee egy kicsit masszívabb testbe foglalva simán évenkénti All-Pro lehetne.
hangsúly a feltételes módon.

jövő héten a minimum 40 kapott pont már most valószínűnek tűnik. király.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Az esti meccsre miért értékelik ennyire le a Dallast odds-ba? Látom hogy hiányoznak páran, de azért én még mindig a Dallast látom esélyesebbnek. Lemaradtam valamiről?
Celtic
oddsot én is már figyeltem és kicsit érthetetlen.. remélem rácáfolunk 😉
több mint 6 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Az esti meccsre miért értékelik ennyire le a Dallast odds-ba? Látom hogy hiányoznak páran, de azért én még mindig a Dallast látom esélyesebbnek. Lemaradtam valamiről?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Eddig is kedveltem szívem mélyén Jerry bácsit...

 www.msn.com/en-us/sports/nfl/%E2%80%98jerry-wants-to-overthrow-goodell%E2%80%99/ar-BBESuAa?li=BBmkt5R&ocid=spartanntp
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
én megszüntettem az elvárásaimat, olyan ez mintha feladta volna a csapat ezt az évet
nem tankolnak, mert a sok vesztés megöli a lelket, hanem ha nyernek nyernek, ha nem akkor meg nincs semmi...
rva
Én is pont így voltam, de a kansas-i meccs visszahozta az érdeklődésemet. Főleg, ahogy a második félidőre összeálltak (meg azért a City sem erőltette meg magát).
Fiatal a csapat, tehát megbocsátható, ha instabil.
Most már csak rájátszás meccseink vannak, azaz győzelem vagy vége.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
én megszüntettem az elvárásaimat, olyan ez mintha feladta volna a csapat ezt az évet
nem tankolnak, mert a sok vesztés megöli a lelket, hanem ha nyernek nyernek, ha nem akkor meg nincs semmi...
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
Blevi
Én nem aggódnék, vagyis nem ezért. Smith már a City ellen sem volt toppon, kell neki a piohenés a háta miatt is. Inkább az a kérdés, menniyt hagy majd ki.
Ha Prescott (és Scottbá) fejben rendben lesz, nyerhetünk. Na meg a védelem, olyan sok a kérdőjel, hogy áááá
Charlie Firpo
Ezért is imádom ezt a sportot, és lesz nagyon jó meccs a mai. Elcsépelt, de tényleg bármikor, bármi megtörténhet!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
Blevi
Én nem aggódnék, vagyis nem ezért. Smith már a City ellen sem volt toppon, kell neki a piohenés a háta miatt is. Inkább az a kérdés, menniyt hagy majd ki.
Ha Prescott (és Scottbá) fejben rendben lesz, nyerhetünk. Na meg a védelem, olyan sok a kérdőjel, hogy áááá

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
rva
A Green - Cooper LT LG páros nem nyugtat meg. Zeke sem lesz...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Smith kihagyja az Atlanta elleni meccset, Green kezd a helyén
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Na, Swaim megint - térd MRI. Pedig végre szépen mozgott, elkapása is volt a Főnökök ellen, ha jól emlékszem. Szegény Longhorn, eddig nincs sok szerencséje.
Ábá, Jason-t idén már inkább mintha 6. falemberként tartanánk, hátha most jön el az ő meccse.
Bónusz: Érdekes videó arról, hogy ha már, akkor most nem is olyan rossz Zeke eltiltása.
 www.foxsports.com/san-diego/video/1093277251574
Charlie Firpo
Tavaly izomszakadása volt. Hanna volt a "térdes".
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, Swaim megint - térd MRI. Pedig végre szépen mozgott, elkapása is volt a Főnökök ellen, ha jól emlékszem. Szegény Longhorn, eddig nincs sok szerencséje.
Ábá, Jason-t idén már inkább mintha 6. falemberként tartanánk, hátha most jön el az ő meccse.
Bónusz: Érdekes videó arról, hogy ha már, akkor most nem is olyan rossz Zeke eltiltása.
 www.foxsports.com/san-diego/video/1093277251574

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
ez nem lehet kötelező győzelem, mert a Falcons meg tud tréfálni egy ilyen hiányos secondary-t mint a miénk.
rva
nem kötelező, de potenciálisan sorsdöntő
több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Must win a PO szempontjából. Kötelezőnek messze nem lehet nevezni. Elvileg mindenki lesz a sec-ben aki hadra fogható, szóval nem hiányos.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ez nem lehet kötelező győzelem, mert a Falcons meg tud tréfálni egy ilyen hiányos secondary-t mint a miénk.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Must win meccs lesz a hétvége most hogy a SEA is nyert, meg úgy hogy az azután következő meccsre nem nagyon fogadnék nagy pénzekben a PHI ellen.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
meg a pufin

nem látom át miért tűnik ez a része az nfl-nek rendezetlenek mikor egy jól megtervezett pénzgyár ami hibátlanul termel.
Janek
hibátlanul termel? a csökkenő rating-ek mellett? ebből nem lesz következő giga TV deal, ha így haladnak
több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Morris time. Komisz komiszár meg kspja be.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
meg a pufin

nem látom át miért tűnik ez a része az nfl-nek rendezetlenek mikor egy jól megtervezett pénzgyár ami hibátlanul termel.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000874433/article/federal-court-denies-ezekiel-elliotts-emergency-injunction
Janek
meglepetés! ja nem.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Kibasztak velünk? ...EZ ad neked erőt és mindent lebíró akartot!"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mlqf79j8c32qlnn8bi59
Ezekiel Elliott suspension back; court denies injunction
A federal appeals court denied Dallas Cowboys running back Ezekiel Elliott's and the NFLPA's request for an emergency injunction pending appeal in Elliott's case. He is suspended again.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hyho! Prescott mezem van eladó! Ha valakit érdekel irjon üzit megegyezünk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sérülésekről:

 www.bloggingtheboys.com/2017/11/8/16623342/dallas-cowboys-injury-update-first-practice-before-atlanta-falcons-tyron-smith-dez-bryant
gyeek
Érdekes, mert ehhez képest meg Bailey kicsit ma már edzett, de legalábbis beöltözött.
 www.dallascowboys.com/news/2017/11/08/practice-update-tyron-dez-sit-out-terrance-dan-bailey-field

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.