Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A PFF szerint:
Among all WRs with 50+ targets, Terrance Williams led the league in percent of targets converted into first downs.
Cole Beasley ranked 2nd.

Ja, és első körös tippek?
Az enyém Josh Jones SS, és letrade.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ennek asszem itt a helye:

 bleacherreport.com/articles/2697099-tony-romo-bids-farewell-to-cowboys-in-brs-lord-of-the-rings-homage

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=BaVsRj5zro4
nasi
slowmotion
Egész nap ezt fogom nézni üresjáratokban. Munkatársnőm nem tudja, de Tony Romo megmentette. 😛
gyeek
de mitől? és neki jobb, vagy nem jobb most így?
slowmotion
Ha lehet kerülöm a konfliktust mert van aki hisztizni kezd ha valami baja van 10 perc múlva meg mintha mi sem történt volna, van aki meg bírja egy ideig a súrlódást, de aztán sok cuccal borul a bili. Romo megnyugtatott. Miles Austin is milyen gyönyörűen mozgott térben...
gyeek
ja, már aszittem meg akarod reszelgetni...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Óda Tak McKinleyhez (meggyőző):

 www.bloggingtheboys.com/2017/4/12/15266226/how-the-dallas-cowboys-can-score-big-by-drafting-takkarist-mckinley-nfl-draft-2017-target-rumor

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
 www.youtube.com/watch?v=BaVsRj5zro4
nasi
slowmotion
Egész nap ezt fogom nézni üresjáratokban. Munkatársnőm nem tudja, de Tony Romo megmentette. 😛
gyeek
de mitől? és neki jobb, vagy nem jobb most így?
slowmotion
Ha lehet kerülöm a konfliktust mert van aki hisztizni kezd ha valami baja van 10 perc múlva meg mintha mi sem történt volna, van aki meg bírja egy ideig a súrlódást, de aztán sok cuccal borul a bili. Romo megnyugtatott. Miles Austin is milyen gyönyörűen mozgott térben...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Reálisan nézve mit kaphatnánk ha hátratradelnénk a második kör elejére? Van erre valami pontszámítás, ha jól tudom, hogy mennyit érnek a drafhelyek. Kaphatunk érte 2 második kört (1 idén-1 jövőre), vagy egy 2+3-t idén? Őszintén szólva egyelőre nem látok olyat, aki megérné nekünk az első körben, csak reachre, akkor meg inkább szerezzünk idénre több draftjogot. Bár mi, és a második körös húzásaink... 😊
SBalázs
 profootballtalk.nbcsports.com/draft/draft-trade-chart/

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=BaVsRj5zro4
nasi
slowmotion
Egész nap ezt fogom nézni üresjáratokban. Munkatársnőm nem tudja, de Tony Romo megmentette. 😛
gyeek
de mitől? és neki jobb, vagy nem jobb most így?
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Reálisan nézve mit kaphatnánk ha hátratradelnénk a második kör elejére? Van erre valami pontszámítás, ha jól tudom, hogy mennyit érnek a drafhelyek. Kaphatunk érte 2 második kört (1 idén-1 jövőre), vagy egy 2+3-t idén? Őszintén szólva egyelőre nem látok olyat, aki megérné nekünk az első körben, csak reachre, akkor meg inkább szerezzünk idénre több draftjogot. Bár mi, és a második körös húzásaink... 😊
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/04/12/tony_romo_egy_napra_a_mavericks_kosarasa_lett/
rva
+ képek meg videók:
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/11/15267294/former-cowboys-quarterback-tony-romos-fun-day-as-a-maverick

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/04/12/tony_romo_egy_napra_a_mavericks_kosarasa_lett/
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
 www.youtube.com/watch?v=BaVsRj5zro4
nasi
slowmotion
Egész nap ezt fogom nézni üresjáratokban. Munkatársnőm nem tudja, de Tony Romo megmentette. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
https://i.ytimg.com/vi/BaVsRj5zro4/maxresdefault.jpg
Every Tony Romo 4th-Quarter Comeback Victory! | Tony Romo Retires | NFL
With Tony Romo announcing that he is retiring, we look back at all of his 4th-quarter heroics with the Dallas Cowboys.Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuSt...

nasi
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ Buttnak legutóbb idegsérülése is volt, de legalább az alapján system fit


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Carraway kidobott pick, max 3-4 OLBnek lenne jó. A DL létszámra megvan, max első körös tehetség kell. Jake Butt se a legjobb 3. körben, vele már négy fős lenne a TE egység és én kiváncsi lennék mit tud Gathers és hogy Swaim képes-e túljutni a bukkanón. A többi pickre viszont egy rossz szavam nem lehet, az első kettő kifejezetten jó: egy ilyen 1-2 meghatározhatja a védelem alapját a következő 4-5 évre.
gyeek
Igen a Carraway-t nem gondoltam át teljesen. Jessamen Dunker már be volt írva, erre pont előttem vitték el.
Adam Shaheen is bent volt még amikor Butt-ot kihúztam. Butt kedvenc Michigan játékosaim között volt, elfogult vagyok vele, én tehetségnek tartom. 😊


szerintem egy első körös safety mellett is megmaradt volna Moreau második körbe
nem értem amúgy a 3 CB nulla S draftolási politikát.
Jake Butt egy gyengébben blokkoló Witten replacement, akinek kétszer szakadt el az ACL-je az egyetmen - ráadásul mindkétszer ugyan az. Kérdés mennyi marad a sebességéből.
rva
Én nem láttam akkor olyan Saftyt akiért érdemes lett volna beáldozni Humphrey.
Moreau jó kis játékos, akkartam még CB-t/ S-t úgy éreztem hogy megéri.
Ezután jött a 4.kör és még bent volt Lewis, úgy gondolom hogy meg van neki is a tehetsége, és 4. körben megéri.
Ráadásul úgy logikáztam, hogy Moreau mozgatható Saftybe.

Összeségében bele vittem saját szimpátiát is, de azért tragikusnak nem nevezném ezt a névsort. 😊

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Kipróbáltam a fanspeaket... Elég durva lett, bárcsak ezt hozná a valóság is, de leginkább Barnettet 1/28on! 😊 (CBS board alapján)

28: R1P28
EDGE DEREK BARNETT
TENNESSEE

60: R2P28
CB ADOREE' JACKSON
SOUTHERN CALIFORNIA

92: R3P28
OT WILL HOLDEN
VANDERBILT

133: R4P26
S MARCUS MAYE
FLORIDA

211: R6P27
RB T.J. LOGAN
NORTH CAROLINA

228: R7P10
S TEDRIC THOMPSON
COLORADO

246: R7P28
WR ISHMAEL ZAMORA
BAYLOR

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Moreau kapcsán felmerült h a profik között akár safety is lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
szerintem egy első körös safety mellett is megmaradt volna Moreau második körbe
nem értem amúgy a 3 CB nulla S draftolási politikát.
Jake Butt egy gyengébben blokkoló Witten replacement, akinek kétszer szakadt el az ACL-je az egyetmen - ráadásul mindkétszer ugyan az. Kérdés mennyi marad a sebességéből.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Tegnap én vittem a Dallas-t a mock draft game-ben.
Így sikerült:

1 28 Dallas Cowboys Marlon Humphrey CB Alabama
2 60 Dallas Cowboys Fabian Moreau CB UCLA
3 92 Dallas Cowboys Jake Butt TE Michigan
4 133 Dallas Cowboys Jourdan Lewis CB Michigan
6 211 Dallas Cowboys Josh Carraway DE TCU
7 228 Dallas Cowboys Mack Hollins WR North Carolina
7 246 Dallas Cowboys Ben Braden OG Michigan
beltazor
Carraway kidobott pick, max 3-4 OLBnek lenne jó. A DL létszámra megvan, max első körös tehetség kell. Jake Butt se a legjobb 3. körben, vele már négy fős lenne a TE egység és én kiváncsi lennék mit tud Gathers és hogy Swaim képes-e túljutni a bukkanón. A többi pickre viszont egy rossz szavam nem lehet, az első kettő kifejezetten jó: egy ilyen 1-2 meghatározhatja a védelem alapját a következő 4-5 évre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Tegnap én vittem a Dallas-t a mock draft game-ben.
Így sikerült:

1 28 Dallas Cowboys Marlon Humphrey CB Alabama
2 60 Dallas Cowboys Fabian Moreau CB UCLA
3 92 Dallas Cowboys Jake Butt TE Michigan
4 133 Dallas Cowboys Jourdan Lewis CB Michigan
6 211 Dallas Cowboys Josh Carraway DE TCU
7 228 Dallas Cowboys Mack Hollins WR North Carolina
7 246 Dallas Cowboys Ben Braden OG Michigan

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ez meg egy nagyon korrekt gesztus Watt részéről 😀 :

 twitter.com/JJWatt/status/849410055774642176?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2017%2F4%2F9%2F15234672%2Fcowboys-news-do-cowboys-have-to-draft-a-pass-rusher-in-the-first-round

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Giccses amerikai kép-körítés, de nagyon szívhez szóló szöveg Wittentől.


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hős nálam Herkules meg Iaszon nem pedig Joe Smith akinek a Humveeja rászaladt egy IED-re egy iraki úton. Joe Smith-t beszopatták, neki már mindegy, de a családjának sokat jelent az illúzió ami Joe után maradt.

/ON
gyeek
Iaszon határeset, de Herkules tuti szopóágon volt. Csak nála még a családjának sem maradt illúzió, mivel poszttraumatikus stressz okozta rohamában legyilkolta őket. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És még az elbocsátással is Jerry bá tett szívességet Tonynak, aki így megtarthatott 5 milla aláírási pénzt:
Romo says Cowboys owner Jerry Jones was doing him a kindness with the roster transaction.
"I’ve never had a better boss or mentor than Jerry Jones," Romo said.

És még ezt is mondta:
"There's no part of me that wants to play,'' Romo said in a CBS conference call.
"I know what it takes for me to play and I would literally have to be making that decision right now.
And I'm not making that decision right now.'''

Forrás: BTB

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Umm yeah, I see the fence was too low.slowmotion
Tipikus milyen alaposan széttrollkodták még ezt a témát is, megfejelve a "hős" és "harcos" etimológiai és társadalmi értelmezését. Sokan nem tudják mi az a fájó érzés a seggükben míg valaki ki nem húzza azt a partvist amitől ilyen merevek... -_-
gyeek
sokat és több alkalommal is gondolkoztam rajta, hogy felhomályosítsak egy.két büszke katonát (mert félreértés ne essék, mentős vagy tűzoltó soha nem veri a mellét, a rendőrök meg visszahúzódnak a közelmúlt fejleményei miatt, szóval általában katonák játsszák a hősvagyokot) arról, hogy alaphelyzetben vajon mennyire hősies dolog odamenni akárhova, és halomra lőni az ott lakókat, meg hogy a szabadságuk védelmezése az lényegében csak az ócóbenzin biztosítása magasztos eszmék leplébe burkolva - de aztán mindig oda jutottam, hogy politizálni nem lehet, a kitiltást meg minek erőltetni.
hősök, perszefaszom. vagy inkább az idióta, szopóroller-spirálba futó kormányok által feláldozott balekok.

na mindegy.
slowmotion
Nem tenném a helyedben, szociális öngyilkosság számba menne amerikaiak közt. Ezt teszi a média, és még az értelmesebbje is totál benyeli a maszlagot. Hős nálam Herkules meg Iaszon nem pedig Joe Smith akinek a Humveeja rászaladt egy IED-re egy iraki úton. Joe Smith-t beszopatták, neki már mindegy, de a családjának sokat jelent az illúzió ami Joe után maradt.

/ON

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Umm yeah, I see the fence was too low.slowmotion
Tipikus milyen alaposan széttrollkodták még ezt a témát is, megfejelve a "hős" és "harcos" etimológiai és társadalmi értelmezését. Sokan nem tudják mi az a fájó érzés a seggükben míg valaki ki nem húzza azt a partvist amitől ilyen merevek... -_-
gyeek
sokat és több alkalommal is gondolkoztam rajta, hogy felhomályosítsak egy.két büszke katonát (mert félreértés ne essék, mentős vagy tűzoltó soha nem veri a mellét, a rendőrök meg visszahúzódnak a közelmúlt fejleményei miatt, szóval általában katonák játsszák a hősvagyokot) arról, hogy alaphelyzetben vajon mennyire hősies dolog odamenni akárhova, és halomra lőni az ott lakókat, meg hogy a szabadságuk védelmezése az lényegében csak az ócóbenzin biztosítása magasztos eszmék leplébe burkolva - de aztán mindig oda jutottam, hogy politizálni nem lehet, a kitiltást meg minek erőltetni.
hősök, perszefaszom. vagy inkább az idióta, szopóroller-spirálba futó kormányok által feláldozott balekok.

na mindegy.