Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ez egy hetes cikk, nagyon érdemes megfigyelni mit mond benne Irvin:
"If I'm a Houston fan, I would be lined up outside of the door of the office over there saying 'what are you guys doing?' If you gave Brock Osweiler $72 million dollars, you don't think we could offer up a fourth, a third? Offer up something. Romo is certainly worth all of it that Osweiler was worth. That's the part that blows me away. We're asking the wrong question. We need to start asking the Texans 'what the hell are they doing?' "

 dal.247sports.com/Bolt/Michael-Irvin-Houston-Texans-should-trade-asap-for-Tony-Romo-51993567
gyeek
Valahol a Texans-t is meg lehet érteni. "Besültek" egy Osi történettel, alig tudtak kimászni belőle. Nyilván nem feltétlen akarták hogy Romoval is így járjanak. Odaadják neki a nagy pénzt majd lesérül a második meccsen. Hát ott lehet lincselés is lett volna.
100yard
A Cowboys szempontjából tökmindegy, hogy épp hogy barmolták el a Broki bizniszt. Nehogy már ezért kelljen jótékonykodnia az egyik csapatnak...! A szerződése simán vállalható lett volna két évre, a harmadik meg kb. semmi. A két játékos rezüméje meg ég és föld. Így kell két pad közt seggre ülni!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Ez egy hetes cikk, nagyon érdemes megfigyelni mit mond benne Irvin:
"If I'm a Houston fan, I would be lined up outside of the door of the office over there saying 'what are you guys doing?' If you gave Brock Osweiler $72 million dollars, you don't think we could offer up a fourth, a third? Offer up something. Romo is certainly worth all of it that Osweiler was worth. That's the part that blows me away. We're asking the wrong question. We need to start asking the Texans 'what the hell are they doing?' "

 dal.247sports.com/Bolt/Michael-Irvin-Houston-Texans-should-trade-asap-for-Tony-Romo-51993567
gyeek
Valahol a Texans-t is meg lehet érteni. "Besültek" egy Osi történettel, alig tudtak kimászni belőle. Nyilván nem feltétlen akarták hogy Romoval is így járjanak. Odaadják neki a nagy pénzt majd lesérül a második meccsen. Hát ott lehet lincselés is lett volna.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Persze az öreg is jócskán benne van, mert ha nem úgy zengi be a Romo ügyet ahogy tette, akkor utána nem fogja a többi csapat várni, hogy a szájukba repüljön a sült galamb. Ezen még jó sokáig rágódhat ha tényleg visszavonul Romo. A lelkét kitette a csapatért egész karrierje során és most fennakadt a nagybetűs ÜZLET-en. Sokan sárosak ebben a dologban kezdve a tulajdonosoktól a médiáig és egyenesen dühítő, hogy Romo ilyen méltatlan módon vonul vissza.
gyeek
Ebből is látszik hogy Jeruhnak nincs olyan nagy szava a dolgokban ha rajta múlik reg cutolta volna szerintem. De ez nyilvan az en véleményem.
Blevi
Én nem mentegetném az öreg Jonest. Bár a tervek kidolgozása nem az ő feladata, a végső döntés a kezében van. Nem tudom elhinni, hogy ha tényleg cutolni akarta volna szeretett franchise QB-ját akkor ne tudta volna megtenni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ez egy hetes cikk, nagyon érdemes megfigyelni mit mond benne Irvin:
"If I'm a Houston fan, I would be lined up outside of the door of the office over there saying 'what are you guys doing?' If you gave Brock Osweiler $72 million dollars, you don't think we could offer up a fourth, a third? Offer up something. Romo is certainly worth all of it that Osweiler was worth. That's the part that blows me away. We're asking the wrong question. We need to start asking the Texans 'what the hell are they doing?' "

 dal.247sports.com/Bolt/Michael-Irvin-Houston-Texans-should-trade-asap-for-Tony-Romo-51993567

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Persze az öreg is jócskán benne van, mert ha nem úgy zengi be a Romo ügyet ahogy tette, akkor utána nem fogja a többi csapat várni, hogy a szájukba repüljön a sült galamb. Ezen még jó sokáig rágódhat ha tényleg visszavonul Romo. A lelkét kitette a csapatért egész karrierje során és most fennakadt a nagybetűs ÜZLET-en. Sokan sárosak ebben a dologban kezdve a tulajdonosoktól a médiáig és egyenesen dühítő, hogy Romo ilyen méltatlan módon vonul vissza.
gyeek
Ebből is látszik hogy Jeruhnak nincs olyan nagy szava a dolgokban ha rajta múlik reg cutolta volna szerintem. De ez nyilvan az en véleményem.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Romo visszavonul.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/04/04/tony-romo-retirement-broadcasting-free-agency/

 twitter.com/AdamSchefter/status/849223849229070336
rva
Basszus...! Mondjuk várjunk kicsit még ezzel a hírrel, lehet hogy mégiscsak megérne egy masszív 5. kört a Texansnak. Ha mégis visszavonulna, akkor meg sok sikert a Texansnak Savage-dszel vagy Mahomesszal. Megérte szarakodni... :/
gyeek
Nyilván ez az ésszerű döntés az egészségét és a jövőjét is szem előtt tartva.
100yard
Ismerve a természetét, nyilván azt fogja nyilatkozni, hogy az egészsége játszotta a kulcsszerepet a döntésében, nem pedig azt, hogy ha ilyen szintű tökölés megy a játékjogáért, pláne egy olyan ligában ahol egy Niemand Osweilerhez tolnak egy nagy zsíros szerződést vagy ahol egy Sam Bradford ér egy last-minute első körös picket, akkor olyan helyre megy, ahol jobban megbecsülik.
gyeek
Nyilván nem esett neki jól amit írsz. Egy GM se volt olyan tökös hogy meglépjen egy tradet érte, ingyen akarták. Hát most megkapták amit főztek.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Persze az öreg is jócskán benne van, mert ha nem úgy zengi be a Romo ügyet ahogy tette, akkor utána nem fogja a többi csapat várni, hogy a szájukba repüljön a sült galamb. Ezen még jó sokáig rágódhat ha tényleg visszavonul Romo. A lelkét kitette a csapatért egész karrierje során és most fennakadt a nagybetűs ÜZLET-en. Sokan sárosak ebben a dologban kezdve a tulajdonosoktól a médiáig és egyenesen dühítő, hogy Romo ilyen méltatlan módon vonul vissza.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Romo visszavonul.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/04/04/tony-romo-retirement-broadcasting-free-agency/

 twitter.com/AdamSchefter/status/849223849229070336
rva
Basszus...! Mondjuk várjunk kicsit még ezzel a hírrel, lehet hogy mégiscsak megérne egy masszív 5. kört a Texansnak. Ha mégis visszavonulna, akkor meg sok sikert a Texansnak Savage-dszel vagy Mahomesszal. Megérte szarakodni... :/
gyeek
Nyilván ez az ésszerű döntés az egészségét és a jövőjét is szem előtt tartva.
100yard
Ismerve a természetét, nyilván azt fogja nyilatkozni, hogy az egészsége játszotta a kulcsszerepet a döntésében, nem pedig azt, hogy ha ilyen szintű tökölés megy a játékjogáért, pláne egy olyan ligában ahol egy Niemand Osweilerhez tolnak egy nagy zsíros szerződést vagy ahol egy Sam Bradford ér egy last-minute első körös picket, akkor olyan helyre megy, ahol jobban megbecsülik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Romo visszavonul.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/04/04/tony-romo-retirement-broadcasting-free-agency/

 twitter.com/AdamSchefter/status/849223849229070336
rva
Basszus...! Mondjuk várjunk kicsit még ezzel a hírrel, lehet hogy mégiscsak megérne egy masszív 5. kört a Texansnak. Ha mégis visszavonulna, akkor meg sok sikert a Texansnak Savage-dszel vagy Mahomesszal. Megérte szarakodni... :/
gyeek
Nyilván ez az ésszerű döntés az egészségét és a jövőjét is szem előtt tartva.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Romo visszavonul.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/04/04/tony-romo-retirement-broadcasting-free-agency/

 twitter.com/AdamSchefter/status/849223849229070336
rva
Basszus...! Mondjuk várjunk kicsit még ezzel a hírrel, lehet hogy mégiscsak megérne egy masszív 5. kört a Texansnak. Ha mégis visszavonulna, akkor meg sok sikert a Texansnak Savage-dszel vagy Mahomesszal. Megérte szarakodni... :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Romo visszavonul.

 cowboyswire.usatoday.com/2017/04/04/tony-romo-retirement-broadcasting-free-agency/

 twitter.com/AdamSchefter/status/849223849229070336

Szerkesztette: rva
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ebben a mockban már a Cowboyshoz írják Josh Jonest első körbe.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000796324/article/reuter-5round-mock-draft-surprise-qb-lands-in-round-1
gyeek
Inkább ő, mint bármelyik első körös DE prospect. Kicsit reach szagú lenne a dolog, de egy letrade-del a 2. kör elején már jó értéket képviselhet. A 2.-ban a kis Wattal vagy King-gel együtt én már elégedett lennék. 😊
SBalázs
Én tegnap órákat agyaltam a dolgon és nem igazán sikerült olyan pickeket összehordanom 1-3ig ami tetszett volna nekem, pedig a fantáziám nem lazsált.

Most is próbáltam valami okosságot írni, de túl sok a lehetőség ami befolyásolhatja a pickeket. Nincs egy fix játékos akire azt mondanám, hogy ez a srác kell! Mindegy, itt van helyette a kibővített látogató lista, innen szemezgessetek:
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/3/15164512/updated-dallas-cowboys-2017-pre-draft-visit-list-targets-rumors-contains-more-cornerbacks
gyeek
azért kicsit irigylem azokat, akiknek több órája van agyalni ilyen dolgokon 😛
slowmotion
Máskor is irigyelhetnél... 4 nap alatt 48 óra pl. 😊 Most 4 nap pihit dobott a gép két ilyen etap közé.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ebben a mockban már a Cowboyshoz írják Josh Jonest első körbe.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000796324/article/reuter-5round-mock-draft-surprise-qb-lands-in-round-1
gyeek
Inkább ő, mint bármelyik első körös DE prospect. Kicsit reach szagú lenne a dolog, de egy letrade-del a 2. kör elején már jó értéket képviselhet. A 2.-ban a kis Wattal vagy King-gel együtt én már elégedett lennék. 😊
SBalázs
Én tegnap órákat agyaltam a dolgon és nem igazán sikerült olyan pickeket összehordanom 1-3ig ami tetszett volna nekem, pedig a fantáziám nem lazsált.

Most is próbáltam valami okosságot írni, de túl sok a lehetőség ami befolyásolhatja a pickeket. Nincs egy fix játékos akire azt mondanám, hogy ez a srác kell! Mindegy, itt van helyette a kibővített látogató lista, innen szemezgessetek:
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/3/15164512/updated-dallas-cowboys-2017-pre-draft-visit-list-targets-rumors-contains-more-cornerbacks
gyeek
azért kicsit irigylem azokat, akiknek több órája van agyalni ilyen dolgokon 😛
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ebben a mockban már a Cowboyshoz írják Josh Jonest első körbe.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000796324/article/reuter-5round-mock-draft-surprise-qb-lands-in-round-1
gyeek
Inkább ő, mint bármelyik első körös DE prospect. Kicsit reach szagú lenne a dolog, de egy letrade-del a 2. kör elején már jó értéket képviselhet. A 2.-ban a kis Wattal vagy King-gel együtt én már elégedett lennék. 😊
SBalázs
Én tegnap órákat agyaltam a dolgon és nem igazán sikerült olyan pickeket összehordanom 1-3ig ami tetszett volna nekem, pedig a fantáziám nem lazsált.

Most is próbáltam valami okosságot írni, de túl sok a lehetőség ami befolyásolhatja a pickeket. Nincs egy fix játékos akire azt mondanám, hogy ez a srác kell! Mindegy, itt van helyette a kibővített látogató lista, innen szemezgessetek:
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/3/15164512/updated-dallas-cowboys-2017-pre-draft-visit-list-targets-rumors-contains-more-cornerbacks

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Ebben a mockban már a Cowboyshoz írják Josh Jonest első körbe.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000796324/article/reuter-5round-mock-draft-surprise-qb-lands-in-round-1
gyeek
Inkább ő, mint bármelyik első körös DE prospect. Kicsit reach szagú lenne a dolog, de egy letrade-del a 2. kör elején már jó értéket képviselhet. A 2.-ban a kis Wattal vagy King-gel együtt én már elégedett lennék. 😊
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ebben a mockban már a Cowboyshoz írják Josh Jonest első körbe.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g2rt6tzcath9oxsiqntc
Reuter 5-round mock draft: Surprise QB lands in Round 1
Christian McCaffrey lands in familiar territory, while a surprise quarterback goes in Round 1. Those are just a couple of the new twists in Chad Reuter's five-round mock draft.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én alapból nem értem, hogy miért volt ennyire kis érdeklődés felé. Egyetemi éveiből én egy kifejezetten biztiskezű, megbízható tight endre emlékszem, aki blokkolásban sincs elveszve. Persze, Wittenék mellett alap volt, hogy nem fogják kihasználni, de én például a Coltsban szívesen elnéztem volna.

Teljesen korrekt játékosnak tartom, akiben látom a fantáziát kezdőként is.
Stez
Achilles-ín sérülés? Tavaly már nem volt jó.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én alapból nem értem, hogy miért volt ennyire kis érdeklődés felé. Egyetemi éveiből én egy kifejezetten biztiskezű, megbízható tight endre emlékszem, aki blokkolásban sincs elveszve. Persze, Wittenék mellett alap volt, hogy nem fogják kihasználni, de én például a Coltsban szívesen elnéztem volna.

Teljesen korrekt játékosnak tartom, akiben látom a fantáziát kezdőként is.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Druglord elvileg Chiefs-hez igazol. Sajnálom mert ritkán azert megmutatta van benne lehetőség, de kibontakozni igazán sose tudott.
Blevi
igazából ez egy logikus döntés, nem egy elküldött tight endünknek volt ott másodvirágzása
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Druglord elvileg Chiefs-hez igazol. Sajnálom mert ritkán azert megmutatta van benne lehetőség, de kibontakozni igazán sose tudott.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Jerry azt nyilatkozta, hogy idén nem igazán akarnak picket ilyen sérült játékosokra áldozni az első körökben, nekik azonnali impact kell.
nagyon helyeslem a döntést 😀

 twitter.com/jonmachota/status/847468080728948737
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Én egy jó shutdown cornert várok az első körben, aki egészséges tud maradni és teljesít is.
100yard
én egy impact DE-t várok, mert CB lesz később is (és úgyse lesz senki rendes shutdown, lásd Brooks írása:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000649178/article/why-there-are-no-true-shutdown-corners-today-my-top-five-cbs)
rva
Tak McKinley nagy esélyes szerintem és látogat is Friscoba, de Gareon Conleynak is tudnék örülni. Fabian Moreau 2-4 kör körül vihető a sérülésének súlyosságától függően.
gyeek
Moreau mellizom szakadást (remélem jól fordítom/értem) szenvedett bench press közben
 twitter.com/HSpecialSurgery/status/847199234877280257
már 2015-ben is volt egy 'season ending' lábsérülése, most meg ez... hát nem egy Carr az biztos.
rva
Mennyi idő a felépülés egy ilyen sérülésnél? Idén tudna játszani?
Cowboykarcsi90
Olyan 6 hónapot írtak. Szeptember végére játékképes lehet.
100yard
mondjuk annak idején draftoltunk egy OT-t asszem az Oregonból, a csávó nyáron megsérült, és az egész évet kihagyta. persze ez nem feltétlenül áll erre az esetre is, de nem lesz egyszerű visszakeveredni belőle.

szerk: visszajöttem helyesírást javítani, és volt idő megkeresni is. nem az Oregonból jött, hanem a Ball State-ből, Robert Brewster, és a fantasztikus 2009-es drafton volt 3/75.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Én egy jó shutdown cornert várok az első körben, aki egészséges tud maradni és teljesít is.
100yard
én egy impact DE-t várok, mert CB lesz később is (és úgyse lesz senki rendes shutdown, lásd Brooks írása:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000649178/article/why-there-are-no-true-shutdown-corners-today-my-top-five-cbs)
rva
Tak McKinley nagy esélyes szerintem és látogat is Friscoba, de Gareon Conleynak is tudnék örülni. Fabian Moreau 2-4 kör körül vihető a sérülésének súlyosságától függően.
gyeek
Moreau mellizom szakadást (remélem jól fordítom/értem) szenvedett bench press közben
 twitter.com/HSpecialSurgery/status/847199234877280257
már 2015-ben is volt egy 'season ending' lábsérülése, most meg ez... hát nem egy Carr az biztos.
rva
Mennyi idő a felépülés egy ilyen sérülésnél? Idén tudna játszani?
Cowboykarcsi90
Olyan 6 hónapot írtak. Szeptember végére játékképes lehet.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én egy jó shutdown cornert várok az első körben, aki egészséges tud maradni és teljesít is.
100yard
én egy impact DE-t várok, mert CB lesz később is (és úgyse lesz senki rendes shutdown, lásd Brooks írása:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000649178/article/why-there-are-no-true-shutdown-corners-today-my-top-five-cbs)
rva
Tak McKinley nagy esélyes szerintem és látogat is Friscoba, de Gareon Conleynak is tudnék örülni. Fabian Moreau 2-4 kör körül vihető a sérülésének súlyosságától függően.
gyeek
Moreau mellizom szakadást (remélem jól fordítom/értem) szenvedett bench press közben
 twitter.com/HSpecialSurgery/status/847199234877280257
már 2015-ben is volt egy 'season ending' lábsérülése, most meg ez... hát nem egy Carr az biztos.
rva
Mennyi idő a felépülés egy ilyen sérülésnél? Idén tudna játszani?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Kavon Frazier,Jeff Heath, Byron Jones rajtuk kivűl van még safety a csapatban??
Barbek
Nagyon nincs. Elvileg Jameill Showers-t QB-ből átképezték SS-nek, persze hogy mennyi sikerrel az kérdés.