Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Romo megint rászabadult a Twitterre:

 twitter.com/tonyromo/status/666649048212860928
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Wong
Nem tudom, nem értem, miért estünk össze mint a puding, nem tudom, Witten vagy Tony vagy Lee milyen rendet tart az öltözőben, vagy egyáltalán ők tartják-e. Jason szerintem az a játékospárti edző, ezt a fajtát viszont gyakran kihasználják a játékosok. Szóval én ezt nem kenném rá.
Innen nézve csak azt nem tudom: 1. miért nem igazolunk qb-t? 2.: idén miért nem igazoltunk futót 3.: miért nem küldtük el Carr-t és Mo-t? 4.: (ez zavar a legjobban) Weeden-ben mit láttak?
Szóval volt itt sajna edzői tévedés, de ez 7-2-nél tényleg nem jött volna elő, ahogy írod. És erre is volt sansz.
Charlie Firpo
Két kezdő CB-t elküted volna? és kit tudtál volna a helyükre hozni? Carr elküldése ráadásul nagyon sok dead moneyt(idén : 12 miliót) teremtett volna... Mo jövőre úgy is FA.
beltazor
Sajnos én igen, de én csak szurkoló vagyok. Mo-t már rég, Carr-t pedig júni 1 után, ha jól csal az emlékezetem, akkor 8 millával megúsztuk volna, közben pedig horgásztam volna mást. De mondom, én nem értek hozzá, ráadásul sok mindent eleve nem értek.

Gyeek, arra utalsz tán, hogy Stephen áll a lengőajtó mögött, kezei revolvereken?? 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Wong
Nem tudom, nem értem, miért estünk össze mint a puding, nem tudom, Witten vagy Tony vagy Lee milyen rendet tart az öltözőben, vagy egyáltalán ők tartják-e. Jason szerintem az a játékospárti edző, ezt a fajtát viszont gyakran kihasználják a játékosok. Szóval én ezt nem kenném rá.
Innen nézve csak azt nem tudom: 1. miért nem igazolunk qb-t? 2.: idén miért nem igazoltunk futót 3.: miért nem küldtük el Carr-t és Mo-t? 4.: (ez zavar a legjobban) Weeden-ben mit láttak?
Szóval volt itt sajna edzői tévedés, de ez 7-2-nél tényleg nem jött volna elő, ahogy írod. És erre is volt sansz.
Charlie Firpo
Két kezdő CB-t elküted volna? és kit tudtál volna a helyükre hozni? Carr elküldése ráadásul nagyon sok dead moneyt(idén : 12 miliót) teremtett volna... Mo jövőre úgy is FA.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Charlie Firpo
Sokat gondolkodtam ezen én is, hogy: vajon tényleg van Garrettnek érdemben beleszólásba, hogy a csapat kikből álljon össze?
Nyilván csak tippem van, de sztem "szerencsétlennek" abból kell főznie ami van.

WEED(nyamm)N-ben mit láttak? Szerintem azt, hogy ha Tony lesérül akkor azt a meccset elviszi de mindenki csak fohászkodott, hogy több meccsen ne kelljen helyettesítenie, mert abból az lesz amit lett. Majd hozunk valakit szólt a felkiáltás! Hoztak is, csak elvérzett. És most van az amit úgy hívnak, hogy matt.

... öregember, meg nem vénember!!! ....
Wong
a két legfontosabb ember a Cowboys organizáción belül akinek a vezetékneve nem Jones az Will McClay és Todd Williams.
McClay egyébként a "Senior director of college and pro scouting" Williams pedig a "Senior director football administration/football operations" ők és Stephen Jones együtt tesznek ki egy hagyományos értelemben vett GM-et.
azaz a legtöbb beleszólása abba, hogy milye játékosok vannak McClay-nek van.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jó a buli!
gyeek
Mire gondolsz?
Én nagyon kíváncsi lennék a véleményedre.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Jó a buli!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Charlie Firpo
Sokat gondolkodtam ezen én is, hogy: vajon tényleg van Garrettnek érdemben beleszólásba, hogy a csapat kikből álljon össze?
Nyilván csak tippem van, de sztem "szerencsétlennek" abból kell főznie ami van.

WEED(nyamm)N-ben mit láttak? Szerintem azt, hogy ha Tony lesérül akkor azt a meccset elviszi de mindenki csak fohászkodott, hogy több meccsen ne kelljen helyettesítenie, mert abból az lesz amit lett. Majd hozunk valakit szólt a felkiáltás! Hoztak is, csak elvérzett. És most van az amit úgy hívnak, hogy matt.

... öregember, meg nem vénember!!! ....
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már Garrett, van kifejtő kérdésem felétek vele kapcsolatban, hogy ne "mindig" csak a saját okosságunkat hajtsuk.
Ti milyen edzőnek látjátok őt?
-Olyannak aki felvirágoztatta a csapatot, mert nélküle még itt sem tartana a csapat?
-Vagy olyannak aki, teljesen rossz irányba vitte a csapat fejlődésének irányát, hogy 4 év után is után is ügyesen titkolja ezt?
-Esetleg egy seggnyaló parasztnak, aki olyan mélyen van Jerry seggében, hogy ő mutogat a kezével, csak épp az nem látja akinek kellene?

Szerintem ő egy elég megosztó személyiség, és érdekel ki minek látja. (... és ki változtatná meg a véleményét, ha most Tony nélkül 7-2vel állnánk?...)
Wong
Tavaly nagy lelkesen linkeltem a lokerrúmszpícsisz-eit, mert azt láttam, hogy tényleg ért a játékosok nyelvén, van benne végre tűz, győzni akarás, a szakmai tudást alapból feltételeztem. Jó igazolások, jó elküldések, stb.
Nem tudom, nem értem, miért estünk össze mint a puding, nem tudom, Witten vagy Tony vagy Lee milyen rendet tart az öltözőben, vagy egyáltalán ők tartják-e. Jason szerintem az a játékospárti edző, ezt a fajtát viszont gyakran kihasználják a játékosok. Szóval én ezt nem kenném rá.
Innen nézve csak azt nem tudom: 1. miért nem igazolunk qb-t? 2.: idén miért nem igazoltunk futót 3.: miért nem küldtük el Carr-t és Mo-t? 4.: (ez zavar a legjobban) Weeden-ben mit láttak?
Szóval volt itt sajna edzői tévedés, de ez 7-2-nél tényleg nem jött volna elő, ahogy írod. És erre is volt sansz.
Nekem egyébként még mindig az első, a perspektívikus igazolásai miatt, csak már érjen be mindenki, mert öregszem...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha már Garrett, van kifejtő kérdésem felétek vele kapcsolatban, hogy ne "mindig" csak a saját okosságunkat hajtsuk.
Ti milyen edzőnek látjátok őt?
-Olyannak aki felvirágoztatta a csapatot, mert nélküle még itt sem tartana a csapat?
-Vagy olyannak aki, teljesen rossz irányba vitte a csapat fejlődésének irányát, hogy 4 év után is után is ügyesen titkolja ezt?
-Esetleg egy seggnyaló parasztnak, aki olyan mélyen van Jerry seggében, hogy ő mutogat a kezével, csak épp az nem látja akinek kellene?

Szerintem ő egy elég megosztó személyiség, és érdekel ki minek látja. (... és ki változtatná meg a véleményét, ha most Tony nélkül 7-2vel állnánk?...)
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mi a szar folyik az öltözőben? Szó szerint?
Charlie Firpo
Szerintem erre itt nem fogsz választ kapni 😛
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Hát ez kb. szeptember közepén elment...
Azóta egyszerűen fejben nem hiszi el senki, hogy Tony nélkül lehet meccset nyerni - és ha nem hiszed el, akkor tényleg nem is lehet.
Mostantól kb. tényleg csak annak lehet szurkolni, hogy legyen még 1-2 jó meccsünk és hogy minél jobb pozícióból húzhassunk.
Aztán hozzuk el valamelyik pusztító RB-t (LSU/Bama - ez a fal megérdemelne megint egy 1,5k-s futót), szerezzünk egy hosszútávú QB-jelöltet és pár LB-t/safetyt... De ha TWill mellé jönne egy kis konkurencia, az sem lenne gond és akkor az elkapó sorunkat is felráznánk egy kicsit.
Ha nálunk van a labda, akkor a DL is sokkal hatékonyabb - most egyszerűen egyfolytában a pályán voltak, el is fáradtak, jöttek is a sérülések, meg a benyelt yardok.

Az viszont szembetűnő, hogy a 2. félidőben fájóan töketlenek vagyunk - mintha a nagyszünetben mindenki csak a retyón ülne, de változtatások, módosítások nincsenek... 😕

Ennyi, sajnos a maradék már csak pár nyugodt hétvége (meg lehet hallgatni a csoportriválisok rajongóinak zrikáit...)
VIZILÓ
Én is itt látom a legfőbb hibát, az edzői stábban. Nem kezdek bele a Garrett fire című számba, de gyökeres változtatás kell(ene) e téren, mert a 7 vereség csak az ő számlájukra írható.

Ezt nem lehet a miss tackle-ökkel, Tony kiesésével, "nem hiszik el, hogy tudnak nyerni" stb-vel kimagyarázni. Az ő foglalkozásuk: élsportoló (mint a '93-as filmben csak az bérgyilkos-ként szerepelt) akiknek a teljesítménye nem attól kell, hogy függjön, hogy ki mit hisz.

A csapat a báb, akik zsinóron lógnak, a kéz pedig a vezetőség akik a színdarab előtt a seggükben turkáltak és szaros maradt a kezük. Ideje megmosni.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nekem néhány meccs óta az az érzésem, hogy sokba került Callahan elmenetele.
Meg ez az újabb Hardy valami...Hardy-tardy...ő is megőrült?
Mi a szar folyik az öltözőben? Szó szerint?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
visszanéztem a végét, Wilcox jól benézte a Winston bootleg-et.
és durva, hogy Jones mennyit tesz hozzá safety-ként a játékhoz, és, hogy ha cornerként használjuk akkor a maradék safety mennyire fogalmatlan idén. lehet, hogy Wilcox igazi "hard hitter" de annál több kellene, hogy néha látványosan megtorolsz valakit. (a két Heath interception-t most a véletlenre írom, mert amúgy Heath sem élete formáját játssza idén)
rva
nekem pont ekkor halt meg a streamem.
kedvenc jelenetem amúgy, mikor Wilcox meg Carr örülnek egy el nem rontott (nem pedig ) szerelés után. csak a fejemet fogom, hogy te jó ég. jó, a pass rush se volt épp a segítségükre, na de na.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Demarco hiánya..ismétlem magam..a védelem elég jól felszívta magát,JJ visszavonulhatna...
sztaking
szerintem meg nem kimondottan Demarco hiánya, tegnap az OL akkor sem tűnt dominánsnak, amikor még szereztünk pontokat is. egyszerűen nem volt hely hova futni.
a védelemben meg nekem az fáj, hogy vagy újra kellene tanítani 23-32 éves embereknek, hogyan kell egy tackle-t megcsinálni (azzal ugye már elkéstek), vagy csak szólni kéne nekik, hogy néha az is elég, ha a lehető leghamarabb megállítják az embert.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Demarco hiánya..ismétlem magam..a védelem elég jól felszívta magát,JJ visszavonulhatna...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Na, a mai meccsre csak annyi:

RIA-RIA-HUNGÁRIA, RIA-RIA-HUNGÁRIA!
Charlie Firpo
remélem lesz elég jó Wifi a Groupama arénába, hogy tudjam streamelni a Dallas meccset 😀
beltazor
gruppenkupinak hívják😊 Legalább ott nyertünk.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nálam a prioritás az offseasonre: LB-S-CB-WR-RB-QB-DT ebben a sorrendben. És nincs mit szépíteni, ez a csapat Tony nélkül bottom 5.
több mint 8 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Hát ez kb. szeptember közepén elment...
Azóta egyszerűen fejben nem hiszi el senki, hogy Tony nélkül lehet meccset nyerni - és ha nem hiszed el, akkor tényleg nem is lehet.
Mostantól kb. tényleg csak annak lehet szurkolni, hogy legyen még 1-2 jó meccsünk és hogy minél jobb pozícióból húzhassunk.
Aztán hozzuk el valamelyik pusztító RB-t (LSU/Bama - ez a fal megérdemelne megint egy 1,5k-s futót), szerezzünk egy hosszútávú QB-jelöltet és pár LB-t/safetyt... De ha TWill mellé jönne egy kis konkurencia, az sem lenne gond és akkor az elkapó sorunkat is felráznánk egy kicsit.
Ha nálunk van a labda, akkor a DL is sokkal hatékonyabb - most egyszerűen egyfolytában a pályán voltak, el is fáradtak, jöttek is a sérülések, meg a benyelt yardok.

Az viszont szembetűnő, hogy a 2. félidőben fájóan töketlenek vagyunk - mintha a nagyszünetben mindenki csak a retyón ülne, de változtatások, módosítások nincsenek... 😕

Ennyi, sajnos a maradék már csak pár nyugodt hétvége (meg lehet hallgatni a csoportriválisok rajongóinak zrikáit...)
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Szerencsére nem láttam a meccset. Én még reménykedtem, hogy ha ezt behúzzuk még meglehet a PO. Mostanra ki lehet jelenteni hogy elment a szezon. Romo már ne jöjjön vissza, húzzunk TOP5-ben. Inkább O párti vagyok, ezért egy Goff vagy Elliott húzásnak örülnék, bár annyira nem vagyok képben az NCAA-vel.


több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
visszanéztem a végét, Wilcox jól benézte a Winston bootleg-et.
és durva, hogy Jones mennyit tesz hozzá safety-ként a játékhoz, és, hogy ha cornerként használjuk akkor a maradék safety mennyire fogalmatlan idén. lehet, hogy Wilcox igazi "hard hitter" de annál több kellene, hogy néha látványosan megtorolsz valakit. (a két Heath interception-t most a véletlenre írom, mert amúgy Heath sem élete formáját játssza idén)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Irigyellek, jó szurkolást! Remélem, dupla öröm ér ma minket.
Ja és Go BOYS!
Charlie Firpo
minden nem jöhet össze 😊

pár szép meccset még megnéznék a szezonban, olyat amikor küzd a csapat, és mindent belead.
de most jutottam el oda, hogy nem bánom, hogy nem vettem meg a full access-t GamePass-en.
amikor 2-4 lett akkor jutottam el oda, hogy már semmi nem idegesít fel.
nem érdemlünk PO-t, legalább legyen egy jó draft pozíciónk 😊
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
és nehogy azt higyjük egy nem 100-as,muszáj nyerni Romoval biztosabb lesznek a meccsek..elment a szezon,csapatnál,csak a stáb siralmasabb...

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
6 pont ez nem Romo hiánya. Zéro pash rush. Szégyen gyalázat botrány. Romo remélem holnap végleges IR-re megy. Kérem kapcsolja ki.
Szerk: Remélem Dez kurvára magába száll a mai után.

Szerkesztette: Blevi
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fájóan gyenge a Dallas, ezen már nem sok szépíteni való van.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, a mai meccsre csak annyi:

RIA-RIA-HUNGÁRIA, RIA-RIA-HUNGÁRIA!
Charlie Firpo
remélem lesz elég jó Wifi a Groupama arénába, hogy tudjam streamelni a Dallas meccset 😀
beltazor
Irigyellek, jó szurkolást! Remélem, dupla öröm ér ma minket.
Ja és Go BOYS!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.