Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.
sztaking
Most mégis mi a faszt vártál tőle? Őfelsége cirkálóját is szó nélkül nyúlta le, egy egész országot becsapva más személynek adta ki magát és még hosszan sorolhatnám.

(Btw ha mások minősítésére adod a fejed, szerintem illene egy hat szavas mondat leírásakor háromnál kevesebb hibát vétened.)
tomi-tomi
Az irodalom az erősségem nem a helyesírás , ha jól emlékszem a cirkálót Alfréd tulajdonította el 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Megmondom őszintén, nálam némítva vagy, de amikor olvastam ezt a hírt, egyből feloldottam, és nem okozol csalódást, BAJNOK!füligjimmy
Ez + a tény, hogy egy deadspin textfos aktivizált. Te is kiállsz valamiért (pro-köpködés), én is (pro-kontraköpködés), de hogy csak azért kapcsoltad ki a némító funkciót, hogy személy szerint rajtam héterkedhess egyenesen szánalmas. Tök jó, hogy publikáltad! 😊 Nálam mostantól vagy némítva.

Pápá!
gyeek
De a véleményed, ó Orákulum, a véleményedre vagyok kíváncsi! Engem némíthatsz, de kérlek ne fossz meg minket elméd legmélyebb bugyraiből felbukkanó zsengéidtől! Szerény személyem csak azért "héterkedek rajtad", mert szerintem egy kalap szar vagy. De ez nem sértés, ez csak tény. Ha nem gondolnám, hogy egy kalap szar vagy, nem "héterkednék rajtad". Nem a Cowboys drukkereken, személy szerint csak veled. Szerintem a héterkedés nem rajtad, hanem veled, de mindegy. Szóval héterkedem veled (ellened, rajtad), mert szerintem egy kalap szar vagy. És azok, akik egyetértenek veled? Igen, ők is. A bicegő grál lovagrand tagja szerint ők is a kalap szar kategóriába esnek, de ez ne tartson vissza senkit attól, hogy a véleményét őszintén, egyenesen elmondja!
füligjimmy
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.
sztaking
szerintem ezt itt ebben a topicban ne erőltesd.
úgy gondolom van/volt egy szint, amit mi drukkerek itt eddig nem engedtünk meg magunknak.
ne most kezdjünk el lesüllyedni alá...
a személyeskedésnek semmi helye sem itt, sem a fórum más részében!
rva
erőlteti a nyavalya ,de ha valaki provokál az nyilvánvalóan érdemi választ kap.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Emberek, ebből most tényleg elég. A magam részéről egy életre végeztem füligjimmyvel nyilvánvaló okokból. Az egyetlen módja, hogy még mindig foglalkoznom kell a Dallas Cowboys csapatának témájában a kötekedésével, ha idézgetitek és újra szóba hozzátok. Nyilvánvaló, hogy hidegen hagyja más témájának az elcsúfítása, szóval tegyünk mindannyiunknak egy szívességet és:

1) Jobb alsó fogaskerék klikk a kívánt személy hozzászólásában.
2) XY némítása.

Aki nem él ezzel a lehetőséggel az magára vessen, ha felül a trollkodásnak.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Egy gyors kérdés egyébként talán még belefér: megéri emiatt segged csinálni a szátokból? Ez a falkaösztön, vagy tényleg ilyen magasan vagytok az én morális szintemhez képest?
füligjimmy
szerintem te is akkor gyere ide vissza legközelebb, ha érdemben tudsz hozzátenni a topic tartalmához.
személyeskedés személyeskedést szül, az meg nem hiányzik.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megmondom őszintén, nálam némítva vagy, de amikor olvastam ezt a hírt, egyből feloldottam, és nem okozol csalódást, BAJNOK!füligjimmy
Ez + a tény, hogy egy deadspin textfos aktivizált. Te is kiállsz valamiért (pro-köpködés), én is (pro-kontraköpködés), de hogy csak azért kapcsoltad ki a némító funkciót, hogy személy szerint rajtam héterkedhess egyenesen szánalmas. Tök jó, hogy publikáltad! 😊 Nálam mostantól vagy némítva.

Pápá!
gyeek
De a véleményed, ó Orákulum, a véleményedre vagyok kíváncsi! Engem némíthatsz, de kérlek ne fossz meg minket elméd legmélyebb bugyraiből felbukkanó zsengéidtől! Szerény személyem csak azért "héterkedek rajtad", mert szerintem egy kalap szar vagy. De ez nem sértés, ez csak tény. Ha nem gondolnám, hogy egy kalap szar vagy, nem "héterkednék rajtad". Nem a Cowboys drukkereken, személy szerint csak veled. Szerintem a héterkedés nem rajtad, hanem veled, de mindegy. Szóval héterkedem veled (ellened, rajtad), mert szerintem egy kalap szar vagy. És azok, akik egyetértenek veled? Igen, ők is. A bicegő grál lovagrand tagja szerint ők is a kalap szar kategóriába esnek, de ez ne tartson vissza senkit attól, hogy a véleményét őszintén, egyenesen elmondja!
füligjimmy
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.
sztaking
szerintem ezt itt ebben a topicban ne erőltesd.
úgy gondolom van/volt egy szint, amit mi drukkerek itt eddig nem engedtünk meg magunknak.
ne most kezdjünk el lesüllyedni alá...
a személyeskedésnek semmi helye sem itt, sem a fórum más részében!
rva
Bizony, senki ne süllyedjen le a szintemre.

Egy gyors kérdés egyébként talán még belefér: megéri emiatt segged csinálni a szátokból? Ez a falkaösztön, vagy tényleg ilyen magasan vagytok az én morális szintemhez képest?

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.
sztaking
Most mégis mi a faszt vártál tőle? Őfelsége cirkálóját is szó nélkül nyúlta le, egy egész országot becsapva más személynek adta ki magát és még hosszan sorolhatnám.

(Btw ha mások minősítésére adod a fejed, szerintem illene egy hat szavas mondat leírásakor háromnál kevesebb hibát vétened.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Megmondom őszintén, nálam némítva vagy, de amikor olvastam ezt a hírt, egyből feloldottam, és nem okozol csalódást, BAJNOK!füligjimmy
Ez + a tény, hogy egy deadspin textfos aktivizált. Te is kiállsz valamiért (pro-köpködés), én is (pro-kontraköpködés), de hogy csak azért kapcsoltad ki a némító funkciót, hogy személy szerint rajtam héterkedhess egyenesen szánalmas. Tök jó, hogy publikáltad! 😊 Nálam mostantól vagy némítva.

Pápá!
gyeek
De a véleményed, ó Orákulum, a véleményedre vagyok kíváncsi! Engem némíthatsz, de kérlek ne fossz meg minket elméd legmélyebb bugyraiből felbukkanó zsengéidtől! Szerény személyem csak azért "héterkedek rajtad", mert szerintem egy kalap szar vagy. De ez nem sértés, ez csak tény. Ha nem gondolnám, hogy egy kalap szar vagy, nem "héterkednék rajtad". Nem a Cowboys drukkereken, személy szerint csak veled. Szerintem a héterkedés nem rajtad, hanem veled, de mindegy. Szóval héterkedem veled (ellened, rajtad), mert szerintem egy kalap szar vagy. És azok, akik egyetértenek veled? Igen, ők is. A bicegő grál lovagrand tagja szerint ők is a kalap szar kategóriába esnek, de ez ne tartson vissza senkit attól, hogy a véleményét őszintén, egyenesen elmondja!
füligjimmy
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.
sztaking
szerintem ezt itt ebben a topicban ne erőltesd.
úgy gondolom van/volt egy szint, amit mi drukkerek itt eddig nem engedtünk meg magunknak.
ne most kezdjünk el lesüllyedni alá...
a személyeskedésnek semmi helye sem itt, sem a fórum más részében!
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Megmondom őszintén, nálam némítva vagy, de amikor olvastam ezt a hírt, egyből feloldottam, és nem okozol csalódást, BAJNOK!füligjimmy
Ez + a tény, hogy egy deadspin textfos aktivizált. Te is kiállsz valamiért (pro-köpködés), én is (pro-kontraköpködés), de hogy csak azért kapcsoltad ki a némító funkciót, hogy személy szerint rajtam héterkedhess egyenesen szánalmas. Tök jó, hogy publikáltad! 😊 Nálam mostantól vagy némítva.

Pápá!
gyeek
De a véleményed, ó Orákulum, a véleményedre vagyok kíváncsi! Engem némíthatsz, de kérlek ne fossz meg minket elméd legmélyebb bugyraiből felbukkanó zsengéidtől! Szerény személyem csak azért "héterkedek rajtad", mert szerintem egy kalap szar vagy. De ez nem sértés, ez csak tény. Ha nem gondolnám, hogy egy kalap szar vagy, nem "héterkednék rajtad". Nem a Cowboys drukkereken, személy szerint csak veled. Szerintem a héterkedés nem rajtad, hanem veled, de mindegy. Szóval héterkedem veled (ellened, rajtad), mert szerintem egy kalap szar vagy. És azok, akik egyetértenek veled? Igen, ők is. A bicegő grál lovagrand tagja szerint ők is a kalap szar kategóriába esnek, de ez ne tartson vissza senkit attól, hogy a véleményét őszintén, egyenesen elmondja!
füligjimmy
Fülig ,Te morális komában vagy,Hydroprimitív.

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Az előző meccsekhez képest,ez nem volt most rossz ,a védelmet kell rendbe rakni,ahhoz lehet Garrettet kellene cserélni,egy agresszívabb Edzőre(aki mondjuk kikötné JJ nem szólhat bele a szakmai munkába)... Ő soha nem fog gyűrűt nyerni..(elképzelem mikor tartja a lelkesítő beszédét ,nem lehet meggyőző a kemény gyerekeknek😕 )Lehet ez csak akkor fog megtörténni ha JJ átadja a terepet a Fiának...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 552
Cowboys Fan Floors Eagles Fan With One Punch  www.playerpress.com//articles/2015/11/08/cowboys-fan-floors-eagles-fan-with-one-punch_1176?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook#.VkEu2bcveUk
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Na én is akkor: már összefoglalót sem nagyon van kedvem nézni (a tegnapit már nem, tehát vakon ítélkezem, kövezzetek meg) vagyis szerintem - ahhoz képest amit tudnánk - nekem élvezhetetlen a játékunk, tartom a 3-4. heti véleményemet: komplett lefagyás. Felelős: nem tudom, de nagyon fáj néhány 'besült' projekt (Weeden, Esco, Beas...le sem merem írni).
Megoldás: a majd jövőre, csak megint elment egy év, én meg már nem leszek fiatalabb.

Innen két út minimum:
1 - suck for suck, 2-14-es mérleggel (gondolom ezt nem merjük megtenni, már csak üzletileg sem).
2 - érthetetlen feltámadás, szárnyalás (erre nem tennék nagyobb összeget).

Persze nem ez fog történni.
Charlie Firpo
az összefoglalót azért nézd meg, nem olyan rossz, van egy-két szép Cowboys megmozdulás is benne (pl Beasley-től is)
szerintem sem egy, sem kettő nem lesz, inkább egy csendes halál, 5-11-el vagy 6-10-el.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na én is akkor: már összefoglalót sem nagyon van kedvem nézni (a tegnapit már nem, tehát vakon ítélkezem, kövezzetek meg) vagyis szerintem - ahhoz képest amit tudnánk - nekem élvezhetetlen a játékunk, tartom a 3-4. heti véleményemet: komplett lefagyás. Felelős: nem tudom, de nagyon fáj néhány 'besült' projekt (Weeden, Esco, Beas...le sem merem írni).
Megoldás: a majd jövőre, csak megint elment egy év, én meg már nem leszek fiatalabb.


Innen két út minimum:
1 - suck for suck, 2-14-es mérleggel (gondolom ezt nem merjük megtenni, már csak üzletileg sem).
2 - érthetetlen feltámadás, szárnyalás (erre nem tennék nagyobb összeget).

Persze nem ez fog történni.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát Romo ide oda,de 6 vereség akkor is sok. Semmi sem klappol. Se a csapat,se a stáb.
Ha az O viszonylag működik, akkor a D nem. Ha a D jó,az O nincs sehol.
Most volt kb először passzjáték,Beasley,Dez végre. TE játék semmi,Escobar él még?
Védelembe semmi kiemelkedő. Hardy=nyomás,sack. Mincey semmi, Gregoryval mi van? Hitchens se hozza tavalyit,Rolando se, Lee az Lee, Wilcox is nagyon visszaesett gyak 0, Carr ihagyjuk, MO magához képest jó, Byron elcsúszása mellett is nagyon penge, S maradhatna hosszútávon.
sok a gyenge pont azért. Sack és labdszerzés nagyon gyenge,kevés.
Stáb: semelyik csapatrész nem kiemelkedő sajnos, sehol se jön plusz vmi,meglepetés, egy új csillag. Sérülések miatt sajna nem várható itt változás.
Draft: nehéz ki kéne mert jöhetne, lb,dt,QB is első körben, de Rb(ha olyan) vagy CB se ártana(de nyilván,Mo,és Byron után nem).

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Nem láttam, csak a highlights-ot, mert nem vagyok otthon, de hosszabbításban kikapni gyász. Idén másodjára ráadásul?
Mondom, idén még a szerencse sincs velünk.

Ahogy olvasom Cassell élete legjobb Romo imitációját hozta, de sajnos kevés volt. Egy-két kapitális baki a védelemben (az utolsó TD szerintem Jones-é) és a turnoverek hiánya rányomja a bélyegét a meccsekre.

Ebből lehet feltámadás jövőre, az alapok megvannak. Pozitívan próbálok állni a szezonhoz, és minden egyes W-t értékelni, de ebből 6-10 is csak neccesen lesz.

Hardy megtartására csak akkor lenne esély ha Romo pár milláról lemondana, kár, hogy ilyen scenario nem elképzelhető

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Valóban inkább csak összefoglalókat nézek, de azért azt nem igazán lehet vitatni, hogy Romo sokszor sérült, még akkor is ha pályára lép, ami nem igazán segíti a csapatot. Persze jó játékos, ezt nem vitatom, csak kár, hogy nem tud több meccsen egészséges lenni.
Leon78
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy az ember akkor válik meg okosan egy sérülékeny játékostól, ha a játékszínvonal nem látja kárát. Romo még mindig könnyedén top10 QB és az ilyen nem terem minden drafton, még felsp harmados draft választások is viszonylag ritkán csatlakoznak ebbe a csoportba. Szóval még ha gyakran is lenne sérült (bár inkább peches mint sérülékeny), akkor is érdemes lenne megtartani, mert vele jelentősen megnő a csapat esélye a győzelemre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Köszi, hogy megosztottad a véleményedet, és mielőbbi felépülést Romo-nak. Jó lenne, ha lenyomnátok a kutyaütőket a csoportban. 😊
Leon78
mi sajnos már csak a mérleg nyelve leszük, de majd igyekszünk.
#partikresserz

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Valóban inkább csak összefoglalókat nézek, de azért azt nem igazán lehet vitatni, hogy Romo sokszor sérült, még akkor is ha pályára lép, ami nem igazán segíti a csapatot. Persze jó játékos, ezt nem vitatom, csak kár, hogy nem tud több meccsen egészséges lenni. A secondary-val kapcsolatban, csak annyit, hogy első körös tehetségekkel jobban kellene muzsikálniuk, szerintem. Még akkor is ha sérülés miatt nem játszhat mindenki.
Aranyapám. 😊

Nem akarom borzolni a kedélyeket, és elismerem, hogy igazad van. Viszont komolyan szeretném kérdezni, hogy nem látod e úgy, hogy az átlagnál több sérülés van nálatok. Nem lehet e ez esetleg valaminek a hiánya, vagy edzői hiba esetleg. Vagy csak egyszerűen ilyen peches a csapat.

Remélem nincs harag 😊
Leon78
ez egy kontaktsport, sérülések mindig is voltak, és mindig is lesznek. nem hiszem, hogy az edzettségre (pontosabban annak hiányára) foghatóak a csonttörések (Dez, Romo), szalagsérülések (Scandrick), bokaficamok (Gregory, Church, szerintem ma Hitchens is). amikor százhúsz kilós emberek röpködnek összevissza, akkor mindig lesz egy-két aláforduló boka vagy térd. az agyrázkódásokról (Lee) nem is beszélve.
ami edzettségi probléma lehet, az talán a hamstring, viszont abból nekünk nem volt sok (eddig).

sajnos az is közrejátszik, hogy Romo kiesésével ugye az offense nem tudott a pályán maradni kb. a Falcons meccs félidejétől. ötvenes-ötvenötös snapszámnál mindenki friss, tudnak pihenni, amíg az offense van a pályán, kevesebb esély van a sérülésre. na ez ott, akkor megváltozott azzal az elbaszott dobással, onnantól három meccsen keresztül run, run, pass, punt volt, bruttó tízperces pihenőkkel a védelemnek, hetvenes, vagy afölötti snapszámmal. elfogyott a defensive line, elfogytak a linebackerek, és ha egyik héten megsérülsz, akkor jó eséllyel a következő héten sem vagy száz százalékos.

hogy ez edzői probléma-e? végülis az, mert ha az offense jobban döcögne, akkor a védelem nem lenne ennyire a határon járatva. de azért gondolom nem ilyen edzpi hibára gondoltál.

Romo sokszor sérült? hát, valszeg nem többször, mint mondjuk Palmer. emlékeim szerint három meccset hagyott ki 2008-ban, tíz és felet 2010-ben, egyet 2013-ban, egyet 2014-ben, meg most nyolcat fog. az évente kevesebb, mint 2,5 meccs, szerintem bőven vállalható.
slowmotion
Köszi, hogy megosztottad a véleményedet, és mielőbbi felépülést Romo-nak. Jó lenne, ha lenyomnátok a kutyaütőket a csoportban. 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Valóban inkább csak összefoglalókat nézek, de azért azt nem igazán lehet vitatni, hogy Romo sokszor sérült, még akkor is ha pályára lép, ami nem igazán segíti a csapatot. Persze jó játékos, ezt nem vitatom, csak kár, hogy nem tud több meccsen egészséges lenni. A secondary-val kapcsolatban, csak annyit, hogy első körös tehetségekkel jobban kellene muzsikálniuk, szerintem. Még akkor is ha sérülés miatt nem játszhat mindenki.
Aranyapám. 😊

Nem akarom borzolni a kedélyeket, és elismerem, hogy igazad van. Viszont komolyan szeretném kérdezni, hogy nem látod e úgy, hogy az átlagnál több sérülés van nálatok. Nem lehet e ez esetleg valaminek a hiánya, vagy edzői hiba esetleg. Vagy csak egyszerűen ilyen peches a csapat.

Remélem nincs harag 😊
Leon78
ez egy kontaktsport, sérülések mindig is voltak, és mindig is lesznek. nem hiszem, hogy az edzettségre (pontosabban annak hiányára) foghatóak a csonttörések (Dez, Romo), szalagsérülések (Scandrick), bokaficamok (Gregory, Church, szerintem ma Hitchens is). amikor százhúsz kilós emberek röpködnek összevissza, akkor mindig lesz egy-két aláforduló boka vagy térd. az agyrázkódásokról (Lee) nem is beszélve.
ami edzettségi probléma lehet, az talán a hamstring, viszont abból nekünk nem volt sok (eddig).

sajnos az is közrejátszik, hogy Romo kiesésével ugye az offense nem tudott a pályán maradni kb. a Falcons meccs félidejétől. ötvenes-ötvenötös snapszámnál mindenki friss, tudnak pihenni, amíg az offense van a pályán, kevesebb esély van a sérülésre. na ez ott, akkor megváltozott azzal az elbaszott dobással, onnantól három meccsen keresztül run, run, pass, punt volt, bruttó tízperces pihenőkkel a védelemnek, hetvenes, vagy afölötti snapszámmal. elfogyott a defensive line, elfogytak a linebackerek, és ha egyik héten megsérülsz, akkor jó eséllyel a következő héten sem vagy száz százalékos.

hogy ez edzői probléma-e? végülis az, mert ha az offense jobban döcögne, akkor a védelem nem lenne ennyire a határon járatva. de azért gondolom nem ilyen edzpi hibára gondoltál.

Romo sokszor sérült? hát, valszeg nem többször, mint mondjuk Palmer. emlékeim szerint három meccset hagyott ki 2008-ban, tíz és felet 2010-ben, egyet 2013-ban, egyet 2014-ben, meg most nyolcat fog. az évente kevesebb, mint 2,5 meccs, szerintem bőven vállalható.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nem tudom jól gondolom e, de ha emlékezetem nem csal akkor a secondary-ban nem is egy korai körös pick is van, mégis elég gyengén muzsikálnak, már évek óta. Ebben az esetben felmerülhet akár a draftok hatékonyságának a kérdése is nálatok, hozzáteszem más szekciókban nem tudom mi a helyzet. Arról már nem is beszélve, hogy nem igazán értem, hogy hogy a fenébe akarnak egy franchise-t felépíteni egy olyan irányítóra, aki minden szezonban sérült néhány meccset mondhatni már menetrendszerűen, és ráadásul a sapkában is elég nagy helyet foglal. Romo-nemhogy hasznos a csapatnak, hanem kifejezetten káros szvsz. Amikor meg egészséges, a meccsek nagy részében olyan hibákat csinál, amit egy ilyen rutinos playa-nak nem volna szabad. Talán még a rájátszás nem úszott el, ha a többi csoport meccset tudjátok hozni, a többiek pedig kifognak egy rosszabb szériát.

Bocs, hogy beledumáltam....
Leon78
aranyapám,
látszik, hogy nem nézel meccseket, és akkor még nagyon pc módon fogalmaztam

és mivel azt is látszik, hogy már vagy 4+ éve regisztráltál, azért tisztelettel megkérdezném, ez alatt az idő alatt mivel töltötted az idődet? a mi meccseink nézésével tutira nem, az biztos.
csak azt nem értem, hogy ha már (végre) Ricsiék sem ekézik, az igazi (amerikai) szakkommentátorok meg még kevésbé, akkor hogy a picsába ragadtál meg a közvélekedés öt-hat évvel ezelőtti szintjén?

a secondary.
nem, emlékezeted nem csal, két korai körös pick is van benne. Claiborne, aki az első három évéből egy plusz két felet IR-en töltött, egy egész training camp részvétellel, meg Byron Jones, aki újonc, de azért hajnalban is egy tuti TD-t védekezett le, meg amúgy egész szép játékokat csinál. nem egy Polamalu, de hát csak 1/27 volt.
a többiek nem kimondottan korai pickek, már persze csak ha az UDFA-t (Church, Heath, Patmon), ötödik kört (White, Carr, Scandrick (aki egyébként a legjobb cornerünk, de IR-en van), esetleg a harmadik kör közepét (Wilcox) nem vesszük annak. én mondjuk nem veszem, de én nem értek ehhez a sporthoz.

egyébként remélem, nincs harag.
slowmotion
Valóban inkább csak összefoglalókat nézek, de azért azt nem igazán lehet vitatni, hogy Romo sokszor sérült, még akkor is ha pályára lép, ami nem igazán segíti a csapatot. Persze jó játékos, ezt nem vitatom, csak kár, hogy nem tud több meccsen egészséges lenni. A secondary-val kapcsolatban, csak annyit, hogy első körös tehetségekkel jobban kellene muzsikálniuk, szerintem. Még akkor is ha sérülés miatt nem játszhat mindenki.
Aranyapám. 😊

Nem akarom borzolni a kedélyeket, és elismerem, hogy igazad van. Viszont komolyan szeretném kérdezni, hogy nem látod e úgy, hogy az átlagnál több sérülés van nálatok. Nem lehet e ez esetleg valaminek a hiánya, vagy edzői hiba esetleg. Vagy csak egyszerűen ilyen peches a csapat.

Remélem nincs harag 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
defensive line, MLB, secondary. erre kellene fókuszálni.
Weeden cut, Cassel hosszabbít, jövőre draftolni QB-t, aki Casselt meghajthatja a második helyért, aztán beülhet az iskolapadba Tony mögé tanulni.
RB, mert az kell, de nem az első három körben.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Nem tudom jól gondolom e, de ha emlékezetem nem csal akkor a secondary-ban nem is egy korai körös pick is van, mégis elég gyengén muzsikálnak, már évek óta. Ebben az esetben felmerülhet akár a draftok hatékonyságának a kérdése is nálatok, hozzáteszem más szekciókban nem tudom mi a helyzet. Arról már nem is beszélve, hogy nem igazán értem, hogy hogy a fenébe akarnak egy franchise-t felépíteni egy olyan irányítóra, aki minden szezonban sérült néhány meccset mondhatni már menetrendszerűen, és ráadásul a sapkában is elég nagy helyet foglal. Romo-nemhogy hasznos a csapatnak, hanem kifejezetten káros szvsz. Amikor meg egészséges, a meccsek nagy részében olyan hibákat csinál, amit egy ilyen rutinos playa-nak nem volna szabad. Talán még a rájátszás nem úszott el, ha a többi csoport meccset tudjátok hozni, a többiek pedig kifognak egy rosszabb szériát.

Bocs, hogy beledumáltam....
Leon78
aranyapám,
látszik, hogy nem nézel meccseket, és akkor még nagyon pc módon fogalmaztam

és mivel azt is látszik, hogy már vagy 4+ éve regisztráltál, azért tisztelettel megkérdezném, ez alatt az idő alatt mivel töltötted az idődet? a mi meccseink nézésével tutira nem, az biztos.
csak azt nem értem, hogy ha már (végre) Ricsiék sem ekézik, az igazi (amerikai) szakkommentátorok meg még kevésbé, akkor hogy a picsába ragadtál meg a közvélekedés öt-hat évvel ezelőtti szintjén?

a secondary.
nem, emlékezeted nem csal, két korai körös pick is van benne. Claiborne, aki az első három évéből egy plusz két felet IR-en töltött, egy egész training camp részvétellel, meg Byron Jones, aki újonc, de azért hajnalban is egy tuti TD-t védekezett le, meg amúgy egész szép játékokat csinál. nem egy Polamalu, de hát csak 1/27 volt.
a többiek nem kimondottan korai pickek, már persze csak ha az UDFA-t (Church, Heath, Patmon), ötödik kört (White, Carr, Scandrick (aki egyébként a legjobb cornerünk, de IR-en van), esetleg a harmadik kör közepét (Wilcox) nem vesszük annak. én mondjuk nem veszem, de én nem értek ehhez a sporthoz.

egyébként remélem, nincs harag.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Vigyázz mert aki itt Romot szidja főleg ha még nincs is igaza 😉

Egyébként további szép idényt sikerült 1-1re kiszenvedni a párharcot. Romonak s Leenek épülést!!!
dande
Tényleg kurva szép már week 9en a draftra készülni, viszont kívánom 😉
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom jól gondolom e, de ha emlékezetem nem csal akkor a secondary-ban nem is egy korai körös pick is van, mégis elég gyengén muzsikálnak, már évek óta. Ebben az esetben felmerülhet akár a draftok hatékonyságának a kérdése is nálatok, hozzáteszem más szekciókban nem tudom mi a helyzet. Arról már nem is beszélve, hogy nem igazán értem, hogy hogy a fenébe akarnak egy franchise-t felépíteni egy olyan irányítóra, aki minden szezonban sérült néhány meccset mondhatni már menetrendszerűen, és ráadásul a sapkában is elég nagy helyet foglal. Romo-nemhogy hasznos a csapatnak, hanem kifejezetten káros szvsz. Amikor meg egészséges, a meccsek nagy részében olyan hibákat csinál, amit egy ilyen rutinos playa-nak nem volna szabad. Talán még a rájátszás nem úszott el, ha a többi csoport meccset tudjátok hozni, a többiek pedig kifognak egy rosszabb szériát.

Bocs, hogy beledumáltam....
Leon78
Okosabb lett volna ha tényleg nem szólsz bele olyanba amiről fogalmad nincs 😊. Drafttal picit tévúton jársz. Romoval meg annál is messzebb.
És akkor a tények.
Romo 2006 óta kezdő irányító. Volt 5 db 16 mecces idénye 2 15ös. és 2 db 6,13 és az idei. Szóval jahh tényleg állandóan sérült, az meg hogy szerinted kerékkötő barátunknak nem egy GW driveja van, az meg még többet elmond mire mentünk idén nélküle. Contender csapatból TOP 10-es pick, de ja amúgy egy szar az emberünk.

Szerkesztette: Blevi
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vigyázz mert aki itt Romot szidja főleg ha még nincs is igaza 😉

Egyébként további szép idényt sikerült 1-1re kiszenvedni a párharcot. Romonak s Leenek épülést!!!
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nem tudom jól gondolom e, de ha emlékezetem nem csal akkor a secondary-ban nem is egy korai körös pick is van, mégis elég gyengén muzsikálnak, már évek óta. Ebben az esetben felmerülhet akár a draftok hatékonyságának a kérdése is nálatok, hozzáteszem más szekciókban nem tudom mi a helyzet. Arról már nem is beszélve, hogy nem igazán értem, hogy hogy a fenébe akarnak egy franchise-t felépíteni egy olyan irányítóra, aki minden szezonban sérült néhány meccset mondhatni már menetrendszerűen, és ráadásul a sapkában is elég nagy helyet foglal. Romo-nemhogy hasznos a csapatnak, hanem kifejezetten káros szvsz. Amikor meg egészséges, a meccsek nagy részében olyan hibákat csinál, amit egy ilyen rutinos playa-nak nem volna szabad. Talán még a rájátszás nem úszott el, ha a többi csoport meccset tudjátok hozni, a többiek pedig kifognak egy rosszabb szériát.

Bocs, hogy beledumáltam....