Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Na, a mai meccsre csak annyi:

RIA-RIA-HUNGÁRIA, RIA-RIA-HUNGÁRIA!
Charlie Firpo
remélem lesz elég jó Wifi a Groupama arénába, hogy tudjam streamelni a Dallas meccset 😀

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, a mai meccsre csak annyi:

RIA-RIA-HUNGÁRIA, RIA-RIA-HUNGÁRIA!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hat elég rossz előérzetem van,jó nem lenne meglepő a vereség.
Scandrik nincs egész évben tudjuk. de holnap Lee nincs, Hitchens nem edzett szinte,tegnap Rolando sem, lb sor nincs gyak. Haydenegy limitált, Carr,Church,Heath is. Dez se 100-as még,sőt.
Ha játszik is vki közölük nem lesz sok köszönet benne. Ha Romo lenne aki utolsónak támad nyer,így...
Csak vmi elképesztő pass rushban bízhatunk,és hosszú sok futásos támadójátékban,amúgy sansztalan.
Kroos
Nyugi, holnap nyerünk és átfordul a tendencia. A cseréknek, meg a cserék cseréinek is kéne már valamit mutatniuk. Jones safety, White meg Patmon cb-ben, Gackhar vezeti az LB sort, aztán rakkolás.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat elég rossz előérzetem van,jó nem lenne meglepő a vereség.
Scandrik nincs egész évben tudjuk. de holnap Lee nincs, Hitchens nem edzett szinte,tegnap Rolando sem, lb sor nincs gyak. Haydenegy limitált, Carr,Church,Heath is. Dez se 100-as még,sőt.
Ha játszik is vki közölük nem lesz sok köszönet benne. Ha Romo lenne aki utolsónak támad nyer,így...
Csak vmi elképesztő pass rushban bízhatunk,és hosszú sok futásos támadójátékban,amúgy sansztalan.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Valljuk be azt könnyebb elviselni. 😀
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tavaly volt hatos győzelmi sorozat, most van hatos vereség, nem nagy ügy.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
6-os loosing streak miatt én is fel vagyok baszódva 😀 hát ég Ő.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
láttátod a videót, amiben Dez kicsit kiakadt? 😊 érdekes karakter, na
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/2015/11/12/9703888/the-nfl-dallas-cowboys-cant-make-greg-hardy-disappear
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Tényleg Irving-el milyen szerződésünk van?
Most néztem utána 2014-ben nem is játszott zűrök miatt, de pro day ,számai,méretei miatt 7 csapat is work outra hívta.
mit írnak róla,jóslatok?
remélem egy csiszolatlan gyémánt lesz 😊
Kroos
Rookie szerződés, 2018ban lenne RFA.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
és mint Selvie-t elviszi valaki jövőre? 😊
rva
nem, mert Selvie is két évig volt nálunk. majd 2017-ben 😉
slowmotion
ja bocs, igazad van 😊

voltak vele problémák az egyetem alatt (off-field) ami miatt ki is tették az Iowa State-ből és 2014-ben nem is volt pályán. hatalmas ember, hatalmas kezekkel. pár kilót felszedhetne nyugodtan
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tényleg Irving-el milyen szerződésünk van?
Most néztem utána 2014-ben nem is játszott zűrök miatt, de pro day ,számai,méretei miatt 7 csapat is work outra hívta.
mit írnak róla,jóslatok?
remélem egy csiszolatlan gyémánt lesz 😊

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.
slowmotion
Ott a jelöltem. A Cards védelme tavaly elég sok sérülést abszorbált és mégis helytálltak. Mindamellett, hogy egyetértek veled abban, hogy Romoval bármelyik eddigi meccs nyerhető lett volna, gorbellel kell tartanom a csalódásokat illetően. Crawford az utóbbi pár meccsen mintha nem is játszana, közel sincs a tavalyi formájához. Annyi szoros meccsből legalább egyszer lépett volna elő valaki a védelemből. Mint Hardy a 'Hawks ellen, ha RW nem szereli, megnyeri a meccset egymaga.
gyeek
majd most jön a (már nem annyira) titkos fegyver, Irving.
most is a legjobb értékelésű lineman volt, Crawford előtt 😊
slowmotion
és mint Selvie-t elviszi valaki jövőre? 😊
rva
nem, mert Selvie is két évig volt nálunk. majd 2017-ben 😉
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.
slowmotion
Ott a jelöltem. A Cards védelme tavaly elég sok sérülést abszorbált és mégis helytálltak. Mindamellett, hogy egyetértek veled abban, hogy Romoval bármelyik eddigi meccs nyerhető lett volna, gorbellel kell tartanom a csalódásokat illetően. Crawford az utóbbi pár meccsen mintha nem is játszana, közel sincs a tavalyi formájához. Annyi szoros meccsből legalább egyszer lépett volna elő valaki a védelemből. Mint Hardy a 'Hawks ellen, ha RW nem szereli, megnyeri a meccset egymaga.
gyeek
majd most jön a (már nem annyira) titkos fegyver, Irving.
most is a legjobb értékelésű lineman volt, Crawford előtt 😊
slowmotion
és mint Selvie-t elviszi valaki jövőre? 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.
slowmotion
Ott a jelöltem. A Cards védelme tavaly elég sok sérülést abszorbált és mégis helytálltak. Mindamellett, hogy egyetértek veled abban, hogy Romoval bármelyik eddigi meccs nyerhető lett volna, gorbellel kell tartanom a csalódásokat illetően. Crawford az utóbbi pár meccsen mintha nem is játszana, közel sincs a tavalyi formájához. Annyi szoros meccsből legalább egyszer lépett volna elő valaki a védelemből. Mint Hardy a 'Hawks ellen, ha RW nem szereli, megnyeri a meccset egymaga.
gyeek
majd most jön a (már nem annyira) titkos fegyver, Irving.
most is a legjobb értékelésű lineman volt, Crawford előtt 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
akkor túlértékeltük a csapatot? szerintem nem. Bryant nélkül is hozhattuk volna a meccseket, ha van Romo.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.

ugye?
slowmotion
Nem biztos, hogy 50% feletti mérlegük lenne, de a nagyobb probléma nálatok a hatból hat L. Ha csak kettőt megnyertek, akkor 4-4- lenne a mérleg, az pedig ebben a csoportban Romo visszatértét követően sima playoffot érhetne.

Amúgy sztem még így is reális sanszotok van, de most hétvégén már nyerni kéne, 2-7-ről qrva nehéz, de 3-6-ből simán lehet egy 9-7 Romóval.
gabokocka
persze. de hát ha háromnál több meccsen a cserének kell játszania, akkor az már nagyon rossz, a frontrunnerekből meg wild card csapatot csinál legjobb esetben is.
két-három meccs Romo nélkül még nem tett volna be, de úgy látszik, minden ötödik évben beüt a krach. | még jó, hogy 2020-ra már nem vele tervezünk. |
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
akkor túlértékeltük a csapatot? szerintem nem. Bryant nélkül is hozhattuk volna a meccseket, ha van Romo.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.

ugye?
slowmotion
Nem biztos, hogy 50% feletti mérlegük lenne, de a nagyobb probléma nálatok a hatból hat L. Ha csak kettőt megnyertek, akkor 4-4- lenne a mérleg, az pedig ebben a csoportban Romo visszatértét követően sima playoffot érhetne.

Amúgy sztem még így is reális sanszotok van, de most hétvégén már nyerni kéne, 2-7-ről qrva nehéz, de 3-6-ből simán lehet egy 9-7 Romóval.
gabokocka
Nagyon leírja mindenki a tampát, pedig ha minden jól megy már ASJ is játszani fog. Martinnak meg nem hiszem, hogy megint olyan szar napja lesz mint vasárnap.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.
slowmotion
Ott a jelöltem. A Cards védelme tavaly elég sok sérülést abszorbált és mégis helytálltak. Mindamellett, hogy egyetértek veled abban, hogy Romoval bármelyik eddigi meccs nyerhető lett volna, gorbellel kell tartanom a csalódásokat illetően. Crawford az utóbbi pár meccsen mintha nem is játszana, közel sincs a tavalyi formájához. Annyi szoros meccsből legalább egyszer lépett volna elő valaki a védelemből. Mint Hardy a 'Hawks ellen, ha RW nem szereli, megnyeri a meccset egymaga.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
akkor túlértékeltük a csapatot? szerintem nem. Bryant nélkül is hozhattuk volna a meccseket, ha van Romo.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.

ugye?
slowmotion
Nem biztos, hogy 50% feletti mérlegük lenne, de a nagyobb probléma nálatok a hatból hat L. Ha csak kettőt megnyertek, akkor 4-4- lenne a mérleg, az pedig ebben a csoportban Romo visszatértét követően sima playoffot érhetne.

Amúgy sztem még így is reális sanszotok van, de most hétvégén már nyerni kéne, 2-7-ről qrva nehéz, de 3-6-ből simán lehet egy 9-7 Romóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Mondok jobbat. Hallottátok hogy JJ elvileg lenyilatkozta hogy Romot bevetjük az IR után, akármi is lesz?!. Instant agyhalál.. ha ezt tényleg meglépik én nem nézek több cowboys meccset.
Amare
két dolog.
egyrészt addig még sok víz lefolyik a Dunán Mississippin. nehezen elképzelhető, de mégis megvalósítható módon addigra lehet, hogy csak két meccsel leszünk lemaradva a csoport vezető helyétől (ha a Pats esetleg nyer hétvégén, akkor a Giants 5-5, az Eagles max 5-4 lehet, mi 3-6-ok lennénk).
másrészt amíg matematikai esély van a továbbjutásra, addig menni kell előre. márpedig matematikai esély még lesz pár hétig.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Mondok jobbat. Hallottátok hogy JJ elvileg lenyilatkozta hogy Romot bevetjük az IR után, akármi is lesz?!. Instant agyhalál.. ha ezt tényleg meglépik én nem nézek több cowboys meccset.
Amare
nyerni kell minden meccsen.
ezek a srácoknak lételeme a nyerés, nem szurkolók, hogy 5-6-10 meccsre előre gondolkozzanak meg számolnak. ők csak a következőre fókuszálnak, és nyerni akarnak. ha ezt Romo-val jobban lehet, akkor úgy kell.
rva
Az egy dolog hogy a játékosoknak hogyan kell hozzáállni a sérülésekhez, pl nyilván ha magát Romot kérdeznék ő is azt mondaná hogy akár már holnap játszana, tőle ezt is várják el. De amikor a csapat tulajdonosa tesz ilyen kijelentést, 2-6nál, hogy amint lejár az ideiglenes IR játszatni fogják, nos az a tulajdonos nem komplett... persze az ő számlájáról megy a 70 millió Romoéra megteheti, az meg hogy a FR QB egészségét és karrierjét kockáztatja egy teljesen elszált szezonért kit érdekel.
Amare
Azért jobb lenne ha nem játszana. Alexander és McCoy tuti örülne😀
TheBerzerker
november 22-én térhet vissza legkorábban. az pont egy héttel utánatok lesz, ha jól sejtem.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Srácok, érintették ezt a hétfői Breakben is, de itt is felvetem: nem lehet, hogy kicsit túlértékeltük ezt a csapatot? Sérülések, oké. Kiesik offense oldalon a két legjobb játékos, hatalmas pech, de nem feltétlenül indokolja, hogy 6 vereséget szenvedj el egymás után úgy, hogy ezek között a Pats valószínűleg az atyaúristennel a center mögött is L lett volna, de a maradékot középszerű gárdáktól szenveded el. A védelem tavaly elit volt turnoverekben, idén egyszerűen nem vagyunk képesek labdát szerezni. A linebacker sor katasztrófa, a D-line legjobb játékosát nem fogjuk tudni megtartani (arról nem is beszélve, hogy bármikor eltilthatják megint), a safety poszton én már régóta tépem a szám, hogy JJ nem kezdő szint, idén Church sem az igazi.
Felsorolhatnék még sok mindent, de a lényeg az, hogy az ilyen szerencsétlen sérülések ellenére sem kötelező hatszor cumizni egymás után (lásd: Pittsburgh), nekem egyre inkább az az érzésem, hogy a tavalyi egy jól kifutott év volt, de idén megint visszatértünk a 8-8 szintre, ami Romo nélkül 4-12.
gorbel
nem értékeltük túl, de az egyetlen sérülés megtörtént velünk, ami bármelyik SB-contender csapatot visszaveti.

előre bocsátom, hogy egyik nagyszerű régi spílerünk, Don Meredith mondta vala, hogy ha az "és" és a "de" cukorka meg mogyoró lenne, akkor nagyon boldog karácsonyunk lenne. de.

azt nem mondom, hogy veretlenül állnánk, mert láttuk, hogy már a nyitómeccsen is rezgett a léc. viszont szerintem a Pats meccs akár meg is lehetett volna.
Weeden, Cassel nincs egy súlycsoportban Romoval. (Weeden Cassellel sem, de hát a playbookot jobban le tudta rajzolni.)
Weeden meccsei:
ATL 28-14-es félidő (erős futójátékkal, ez Romoval is ment volna), 0-25-ös második félidő, a védelem a sok RRPP (run, run, pass, punt) miatt kidöglik. na ez Romoval nem ment volna.

NO 20-26 - ezt a meccset nem volt lelkierőm megnézni, de gyanítom, Romo kicsit a 16/26/246/1/0 felett teljesített volna. az megvan, hogy a N'awleans úgy a 31. védelem (passzban 31.), hogy Weeden felfelé húzza a statisztikáikat?

NE 6-30. igen, nagyon kikaptunk. tudod, mit csinált a Pats? punt, FG, punt, punt, TD, punt, FG. második félidőre TD, TD, 4th down, FG. a time of possession 27:33 oda. csak amíg a mi támadóink nem tudták kihasználni a Pats védelem fáradását, addig a Pats a miénket igen. ja igen, a first down-jaink száma. 0, 0, 3, 0, 0, 0, 0, 0 az első félidőben. el tudod képzelni, hogy Romo ebből ne hozzon össze valami értelmeset? én nem. én Romoval egy minimum szoros végjátékot vizionálok, ha nem győzelmet. pont, mert amíg friss volt a védelem, addig le tudta védekezni Bradyt.

enter Cassel.
NYG 20-27, ugye az a három interception, közte a pick-six. Cassell jó, de Romo meg tudja dobni a TD-t a harmadik INT helyett, meg hát neki a negyedik negyed a lételeme.

SEA 12-13. Cassel 13/25, 97 yard. Bryant 2/12. Williams 2/20. Witten 2/16. Beasley 0/0. ugye nem kell magyarázni.

PHI 27-33.jó meccs volt. Cassel nem is játszott rosszul. talán ha nem 7-7-tel fordulunk, akkor nem is döntetlen a vége.

és akkor ott vagyunk, hogy kevés kivételtől eltekintve egy 3rd QB és egy backup QB szintű irányítóval is - egy meccset kivéve - legalább félidőig (ha nem éppen egész meccsen) pariban voltunk az ellenfelekkel. érted, és Romo minimum egy szint ugrás mindegyikhez képest.

akkor túlértékeltük a csapatot? szerintem nem. Bryant nélkül is hozhattuk volna a meccseket, ha van Romo.
New England, Cincinnati, Denver, Green Bay, (Minnesota), Carolina, Arizona. ezek a csapatok állnak legalább .750-es mérleggel. ezek közül válaszd ki azokat, akik .500 felett állnának, ha hat meccsen a csere QB irányít.

ugye?
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondok jobbat. Hallottátok hogy JJ elvileg lenyilatkozta hogy Romot bevetjük az IR után, akármi is lesz?!. Instant agyhalál.. ha ezt tényleg meglépik én nem nézek több cowboys meccset.
Amare
nyerni kell minden meccsen.
ezek a srácoknak lételeme a nyerés, nem szurkolók, hogy 5-6-10 meccsre előre gondolkozzanak meg számolnak. ők csak a következőre fókuszálnak, és nyerni akarnak. ha ezt Romo-val jobban lehet, akkor úgy kell.
rva
Az egy dolog hogy a játékosoknak hogyan kell hozzáállni a sérülésekhez, pl nyilván ha magát Romot kérdeznék ő is azt mondaná hogy akár már holnap játszana, tőle ezt is várják el. De amikor a csapat tulajdonosa tesz ilyen kijelentést, 2-6nál, hogy amint lejár az ideiglenes IR játszatni fogják, nos az a tulajdonos nem komplett... persze az ő számlájáról megy a 70 millió Romoéra megteheti, az meg hogy a FR QB egészségét és karrierjét kockáztatja egy teljesen elszált szezonért kit érdekel.
Amare
Azért jobb lenne ha nem játszana. Alexander és McCoy tuti örülne😀

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mondok jobbat. Hallottátok hogy JJ elvileg lenyilatkozta hogy Romot bevetjük az IR után, akármi is lesz?!. Instant agyhalál.. ha ezt tényleg meglépik én nem nézek több cowboys meccset.
Amare
nyerni kell minden meccsen.
ezek a srácoknak lételeme a nyerés, nem szurkolók, hogy 5-6-10 meccsre előre gondolkozzanak meg számolnak. ők csak a következőre fókuszálnak, és nyerni akarnak. ha ezt Romo-val jobban lehet, akkor úgy kell.
rva
Az egy dolog hogy a játékosoknak hogyan kell hozzáállni a sérülésekhez, pl nyilván ha magát Romot kérdeznék ő is azt mondaná hogy akár már holnap játszana, tőle ezt is várják el. De amikor a csapat tulajdonosa tesz ilyen kijelentést, 2-6nál, hogy amint lejár az ideiglenes IR játszatni fogják, nos az a tulajdonos nem komplett... persze az ő számlájáról megy a 70 millió Romoéra megteheti, az meg hogy a FR QB egészségét és karrierjét kockáztatja egy teljesen elszált szezonért kit érdekel.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Mondok jobbat. Hallottátok hogy JJ elvileg lenyilatkozta hogy Romot bevetjük az IR után, akármi is lesz?!. Instant agyhalál.. ha ezt tényleg meglépik én nem nézek több cowboys meccset.
Amare
nyerni kell minden meccsen.
ezek a srácoknak lételeme a nyerés, nem szurkolók, hogy 5-6-10 meccsre előre gondolkozzanak meg számolnak. ők csak a következőre fókuszálnak, és nyerni akarnak. ha ezt Romo-val jobban lehet, akkor úgy kell.