Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Amelett, hogy az már részemről is elhangzott nem egyszer, hogy a nők ellen elkövetett erőszak egy otromba paraszt viselkedés és jóérzésű ember által elítélendő, Hardy egy értelmes fiatal ember aki megérdemelne egy második lehetőséget. Az exe azóta garantáltan elszippantott jópár utcát abból amivel Greg vakációra küldte, a photoshopolt piciny válla pedig remek kondícióban van mostanra. A faszom kivan a bulvár-csicskáktól. Szaros keselyűk...

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Anélkül, hogy az ügy részleteibe belemennék, csak két dolog.
1) Ezek manipulált fényképek, fel vannak rajta erősítve a sérülések
2) A nő sérüléseinek jegyzéke már több mint egy éve nyilvános, semmi újat nem hozott az ügybe a képek kiszivárogtatása (és az NFL is látta őket, mielőtt Hardy megkapta az eltiltását).

Ez nem azt jelenti, hogy Hardy ártatlan lenne...

Perception is reality.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Kezdődik a Hardy-mizéria...újra.

 deadspin.com/this-is-why-nfl-star-greg-hardy-was-arrested-for-assaul-1739117634?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow
balentin
Olcsón megúszta. Ray Rice 2.0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Kezdődik a Hardy-mizéria...újra.

 deadspin.com/this-is-why-nfl-star-greg-hardy-was-arrested-for-assaul-1739117634?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Sziasztok!
Mit tudtok, Church-öt elvesztettük vasárnapra? Mert ahogy látom, nem edz.
Charlie Firpo
Most anélkül ugatok közbe, hogy bármi frissnek utána néztem volna, de Churchnek volt egy "enyhe" high ankle sprainje (amikor a boka nem vertikálisan, hanem horizontálisan ficamodik ki) és a "kérdéses" jelző ellenére kezdett a 'Hawks ellen. Szerény véleményem szerint az a gyorsaság veszteség ami a sérüléséből akadt a meccsbe került, lásd utolsó Seahawks drive. Pihenje ki. Romo nélkül megpróbálni elpuffogtatni a nedves puskaport végképp hülyeség. Kezdjenek a cserék (Byron Jones), szokják a pályát, eddig se volt sok esély a rájátszásra és playmakerek se léptek elő a védelemből Hardyn kívül.
gyeek
no igen. emlékeim szerint már az első drive után át kellett ragasztani a bokáját, az meg nem jó jel az álmoskönyvek szerint.
kérdés, hogy Heath-ben látnak-e annyit az edzők, hogy esetleg helyettesítheti, amíg Church meggyógyul. habár a HAS az nem egyhetes gyógyulás, hanem elég alattomos sérülés...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
igen, Crawford breakout seasonja is várat magára....
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!
Mit tudtok, Church-öt elvesztettük vasárnapra? Mert ahogy látom, nem edz.
Charlie Firpo
Most anélkül ugatok közbe, hogy bármi frissnek utána néztem volna, de Churchnek volt egy "enyhe" high ankle sprainje (amikor a boka nem vertikálisan, hanem horizontálisan ficamodik ki) és a "kérdéses" jelző ellenére kezdett a 'Hawks ellen. Szerény véleményem szerint az a gyorsaság veszteség ami a sérüléséből akadt a meccsbe került, lásd utolsó Seahawks drive. Pihenje ki. Romo nélkül megpróbálni elpuffogtatni a nedves puskaport végképp hülyeség. Kezdjenek a cserék (Byron Jones), szokják a pályát, eddig se volt sok esély a rájátszásra és playmakerek se léptek elő a védelemből Hardyn kívül.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok!
Mit tudtok, Church-öt elvesztettük vasárnapra? Mert ahogy látom, nem edz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=pxZxdePMaLs

sokan vagyunk így, i want Romo back... 😊 😕

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Az új érkező Trey Williamsről scouting report Bryan Broadustól apeszostól a 'Skins topikban. A videókban mutatott néhány beteg mozdulatot, tényleg nem lepődnék meg, ha kick/punt returnőket bíznának rá nemsokára. Passzjátéktól eltekintve ez előrelépés lehet Dunbarhoz képest.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Joseph Randle was not claimed on waivers today. He's a free agent.
Béczkó
ööö... meglepetééééés!

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Joseph Randle was not claimed on waivers today. He's a free agent.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isten Éltesse "Throw up the X"-et!

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Cowboys signed rookie RB Trey Williams off Washington's practice squad.

Azaz megvan a megoldás a roster helyre.
Egyetemen visszahordóként is sokat dolgozott, két legyet egy csapásra?
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
A mi csoportunknál már csak az AFC south jobb. Ott negatív mérleggel is lehet csoportot vezetni. 😊
több mint 8 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.
gyeek
Ha megbocsátasz az összes vélt és valós bűneikért a Seahawks fanoknak - az ismert világegyetemen belül és kívül is - akkor elintézem, hogy visszaengedjenek a blikk.hu-ra a megadott időpont előtt...
12
Kedves tőled, de fellőhetnék egy ovpn programot ha mindenáron kreténekkel próbálnám megértetni, hogy Alec Baldwin jó arc, vagy hogy le tudjam róni a tiszteletem John Lennon és az alábbi cikk írója előtt:
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/megdobbento-bizonyitek-kerut-elo-john-lennon-ufokkal-talalkozott-2416841

Amúgy persze nincs harag. 😊
gyeek
Ha ez mégsem akkora forulat az életedben, akkor minek írogatsz a Seahawks topic-ba?!
Vagy azt akarod elérni, hogy onnan is kitiltsanak 2112.12.12. 12:12.ig?
12
Tudod, vicces hogy vannak esetek amikor valaki a nickemmel vagy az aláírásommal próbálkozik -- itt vagy bárhol -- mintha gondolnák hogy ezzel betalálnak bár teljesen nyilvánvaló, hogy ezek az én akaratomból kerültek fel. Mindig megmosolygom amikor ilyen történik, és a legjobb, hogy ezek az emberek nem mindig állnak meg "level 1 douche" szinten, hanem átkapcsolnak "full smacktard mode"ba. Akkor néha hangosan felröhögök.

Ennyit a sztorizgatásról...
gyeek
Jól ismerem őket én is, sosem tudják hol a határ, nem veszik észre magukat, írják a sok oktondiságot... Én is mindig velük röhögök, tudod "laughing out loud mode"-ban.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.
gyeek
Ha megbocsátasz az összes vélt és valós bűneikért a Seahawks fanoknak - az ismert világegyetemen belül és kívül is - akkor elintézem, hogy visszaengedjenek a blikk.hu-ra a megadott időpont előtt...
12
Kedves tőled, de fellőhetnék egy ovpn programot ha mindenáron kreténekkel próbálnám megértetni, hogy Alec Baldwin jó arc, vagy hogy le tudjam róni a tiszteletem John Lennon és az alábbi cikk írója előtt:
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/megdobbento-bizonyitek-kerut-elo-john-lennon-ufokkal-talalkozott-2416841

Amúgy persze nincs harag. 😊
gyeek
Ha ez mégsem akkora forulat az életedben, akkor minek írogatsz a Seahawks topic-ba?!
Vagy azt akarod elérni, hogy onnan is kitiltsanak 2112.12.12. 12:12.ig?
12
Tudod, vicces hogy vannak esetek amikor valaki a nickemmel vagy az aláírásommal próbálkozik -- itt vagy bárhol -- mintha gondolnák hogy ezzel betalálnak bár teljesen nyilvánvaló, hogy ezek az én akaratomból kerültek fel. Mindig megmosolygom amikor ilyen történik, és a legjobb, hogy ezek az emberek nem mindig állnak meg "level 1 douche" szinten, hanem átkapcsolnak "full smacktard mode"ba. Akkor néha hangosan felröhögök.

Ennyit a sztorizgatásról...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.
gyeek
Ha megbocsátasz az összes vélt és valós bűneikért a Seahawks fanoknak - az ismert világegyetemen belül és kívül is - akkor elintézem, hogy visszaengedjenek a blikk.hu-ra a megadott időpont előtt...
12
Kedves tőled, de fellőhetnék egy ovpn programot ha mindenáron kreténekkel próbálnám megértetni, hogy Alec Baldwin jó arc, vagy hogy le tudjam róni a tiszteletem John Lennon és az alábbi cikk írója előtt:
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/megdobbento-bizonyitek-kerut-elo-john-lennon-ufokkal-talalkozott-2416841

Amúgy persze nincs harag. 😊
gyeek
Ha ez mégsem akkora forulat az életedben, akkor minek írogatsz a Seahawks topic-ba?!
Vagy azt akarod elérni, hogy onnan is kitiltsanak 2112.12.12. 12:12-ig?

Szerkesztette: 12

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.
gyeek
Ha megbocsátasz az összes vélt és valós bűneikért a Seahawks fanoknak - az ismert világegyetemen belül és kívül is - akkor elintézem, hogy visszaengedjenek a blikk.hu-ra a megadott időpont előtt...
12
Kedves tőled, de fellőhetnék egy ovpn programot ha mindenáron kreténekkel próbálnám megértetni, hogy Alec Baldwin jó arc, vagy hogy le tudjam róni a tiszteletem John Lennon és az alábbi cikk írója előtt:
 www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/megdobbento-bizonyitek-kerut-elo-john-lennon-ufokkal-talalkozott-2416841

Amúgy persze nincs harag. 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.
gyeek
Ha megbocsátasz az összes vélt és valós bűneikért a Seahawks fanoknak - az ismert világegyetemen belül és kívül is - akkor elintézem, hogy visszaengedjenek a blikk.hu-ra a megadott időpont előtt...

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
balentin
Én sem látom sok értelmét elpazarolni meglévő és ismert erőforrásokat (játékos/draft pick) ismeretlenre 2-5nél, jelentős lépés hátrányban.
gyeek
Hát nem tudom mi a cél?
Ha playoff akkor kell RB, és Romo visszatérése.
Ha nem és elment a szezon akkor minél jobb draft pozi és balanszok kivágás,tradelése.
de mikor megy el a szezon,Romo elvileg 2 meccs múlva térne vissza, addigra ha akarunk valamit gyak 4-5-el kellene állni, mert 2-7-nél már inkább ne jöjjön vissza kb...
Kroos
1 kérdés,sztem nincs reális esélye a POra a Dallasnak,de milyen ez a draftosztály,érdemes arra brazírozni?
Rambo king
Nincs draft jó játékosok nélkül, azzal lehet franchiset építeni.

Már Mincey neve is feljött Rapoport-nál...
Charlie Firpo
Az nem baj, Rapoport ha épp nem Cpt. Obvioust imperszonál, akkor téved. Például az ő jóvoltából tudhattuk meg, hogy Deznek minimum 10-12 hét kell a felépülésre. Mincey kapcsán most azt írja, hogy érdeklődnek utána, meg x másik játékos után. Ez pontosan a Captain Obvious kategória.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat Mincey eléggé hátra szorult,nincsenek kiugró meccsei se.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Már Mincey neve is feljött Rapoport-nál...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
balentin
Én sem látom sok értelmét elpazarolni meglévő és ismert erőforrásokat (játékos/draft pick) ismeretlenre 2-5nél, jelentős lépés hátrányban.
gyeek
Hát nem tudom mi a cél?
Ha playoff akkor kell RB, és Romo visszatérése.
Ha nem és elment a szezon akkor minél jobb draft pozi és balanszok kivágás,tradelése.
de mikor megy el a szezon,Romo elvileg 2 meccs múlva térne vissza, addigra ha akarunk valamit gyak 4-5-el kellene állni, mert 2-7-nél már inkább ne jöjjön vissza kb...
Kroos
Én sajna a hawks meccsen gondoltam arra, hogy nem kéne már erőltetni, lassan csak a csoportellenfelek nyomhatnának be minket a rájátszásba, az önerőt én kevésnek érzem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.