Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Rambo king Tennessee Titans 6
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
balentin
Én sem látom sok értelmét elpazarolni meglévő és ismert erőforrásokat (játékos/draft pick) ismeretlenre 2-5nél, jelentős lépés hátrányban.
gyeek
Hát nem tudom mi a cél?
Ha playoff akkor kell RB, és Romo visszatérése.
Ha nem és elment a szezon akkor minél jobb draft pozi és balanszok kivágás,tradelése.
de mikor megy el a szezon,Romo elvileg 2 meccs múlva térne vissza, addigra ha akarunk valamit gyak 4-5-el kellene állni, mert 2-7-nél már inkább ne jöjjön vissza kb...
Kroos
1 kérdés,sztem nincs reális esélye a POra a Dallasnak,de milyen ez a draftosztály,érdemes arra brazírozni?
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
balentin
Én sem látom sok értelmét elpazarolni meglévő és ismert erőforrásokat (játékos/draft pick) ismeretlenre 2-5nél, jelentős lépés hátrányban.
gyeek
Hát nem tudom mi a cél?
Ha playoff akkor kell RB, és Romo visszatérése.
Ha nem és elment a szezon akkor minél jobb draft pozi és balanszok kivágás,tradelése.
de mikor megy el a szezon,Romo elvileg 2 meccs múlva térne vissza, addigra ha akarunk valamit gyak 4-5-el kellene állni, mert 2-7-nél már inkább ne jöjjön vissza kb...

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
balentin
Én sem látom sok értelmét elpazarolni meglévő és ismert erőforrásokat (játékos/draft pick) ismeretlenre 2-5nél, jelentős lépés hátrányban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.
Kroos
valahol egy Doug Martint olvastam, de szerintem irreális és esélytelen a feltételezés
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahoz képest, hogy ő volt a kezdő futónk, hamar leépült. Helyette valaki??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Lássuk, mi vezetett ide:

-- alsónadrág ill. parfüm lopás
-- a yardon azt nyilatkozza kb, hogy Josh Brenthez képest ő kiscserkész
-- Wittennel és pár prominens csapattaggal összeveszik ennek kapcsán

-- dom/vio riasztás, amiből marcsa bust lesz
-- "lerágott csont"

-- eltiltás közelgése
-- sérülés és kimaradás edzésről

-- "paranoia"

Sajnos ezt mind magának köszönheti.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
RB trade esetleg?
mi valakit? ilyen passzjáték és O hívások mellett Hanna v Escobar(nagyon kedvelem de nem használjuk) is felesleges, Street is semmi.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
valahol már várható volt. nem volt épp 100% elme.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Kiraktuk Randlet.
balentin
Clusterfuck!
gyeek
Kérdés, hagyott-e elég húst azon a bizonyos csonton?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kiraktuk Randlet.
balentin
Clusterfuck!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Kiraktuk Randlet.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
szerintetek posztoljam én is a La'el .gif-et, vagy most már láttuk eleget? 😊
slowmotion
Ha mond még valamit: 'Akit buldózernek hívtak' 😊
Charlie Firpo
nem veszem sértésnek, hogy nem feltételezed rólam, hogy olyan "öreg" lennék 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
én megértem, hogy ott volt Sherman, meg Chancellor, meg Earl Thomas, meg Wagner, meg Wright. nekünk meg van Witten, Escobar, Bryant, Williams, Beasley. ha nem egymást fogják így egymás között, akkor az matchup problem, és ha ez az offense javára megy, akkor oda kell tenni a labdát.slowmotion
ebből melyik matchup kedvez az offensenek? max witten.
braxa88
szerintem olvasd végig, értsd meg,. azért segítek, dőlt betűvel kiemelem a kulcskifejezést.
ha Dezt nem Sherman fogja, az matchup előny (igen, végig Sherman fogta, nagyjából bele is illik a kijelentés logikájába)
ha Escobart vagy Wittent nem valamelyik safety vagy a két elmített linebacker fogja, akkor az matchup előny.
Beasley mondjuk kb mindenkivel szemben az, csak hát Romon kívül senki sem képes megjátszani.

Escobar slotban, oda a CB túl könnyű, a linebacker meg túl értékes. ha valamelyik safety levált a linebacker helyére, akkor nincs kettőzés a mély route-nál, csak hát persze kell egy olyan QB, aki meg tudja dobni.

de még mindig ott tartunk, hogy az egyetlen matchup, amit Linehanék igyekeztek kiaknázni, az az OL vs DL volt, amit meg blitzekkel szépen ki lehet egyenlíteni. na mondjuk azt meg is tettétek.

Romo azért jó, mert ő tulajdonképpen egy második OC a pályán. Cassel nem az, Weeden meg... na őt inkább hagyjuk is.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ebből melyik matchup kedvez az offensenek? max witten.
braxa88
Cary Williams vs Terrance Williams? A lényeg, hogy nincs az a védelem aki ellen ne lehetne matchup különbséget elérni, kell hozzá egy talpraesett OC.
gyeek
earl thomasszal a háttérben? meggondolandó
persze a kiemelt résszel egyet értek
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ebből melyik matchup kedvez az offensenek? max witten.
braxa88
Cary Williams vs Terrance Williams? A lényeg, hogy nincs az a védelem aki ellen ne lehetne matchup különbséget elérni, kell hozzá egy talpraesett OC.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
az meg csak most tudatosult bennem, hogy a sajnálatos sérülésnél még kaptunk egy 15 yardos büntetést is. hát, akkor meccsenként tizenöt ilyet kellene adni.
slowmotion
A Bennett műsor már tényleg a "vérig sértés" kategória, de azért megsüvegelendő ahogy Garettet kis-stílűnek titulálja, mert nem ment oda Lockettehez, majd kevésbé leplezetten próbálja Cassel térdét a természetes hajlítással ellentétes irányba törni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 beta.sportsdaydfw.com/dallas-cowboys/cowboys/2015/11/02/sturms-morning-garrett-ignores-reality-underdog?hootPostID=8aa5ee9fec646ef0a2ac66d4a517d0ea
Tehenész
az az igazság, hogy tökéletesen igaza van. Garrett most ugyanúgy nem csinál semmit, mint öt éve Wade, hanem reménykedik abban, hogy a nagy számok törvénye alapján egy győzelem majd befigyel. na persze.

én megértem, hogy ott volt Sherman, meg Chancellor, meg Earl Thomas, meg Wagner, meg Wright. nekünk meg van Witten, Escobar, Bryant, Williams, Beasley. ha nem egymást fogják így egymás között, akkor az matchup problem, és ha ez az offense javára megy, akkor oda kell tenni a labdát.
álljunk fel spread-be, döntse el Carroll, hogy a safety-k a receiverekre segítenek be, vagy a futásra figyelnek. ha a passzra figyelnek, akkor Run DMC, fallal együtt meg kell oldani.

pár éve volt olyan meccs, hogy semmi nem ment a szokásos 12, 22 felállásokból. mi volt a megoldás? átállni 31-re, széthúzni a védelmet, átgyalogolni a védőfalon.

jó nyilván Romo más. Romo hatalmas előnye, hogy képes kihasználni ezeket a matchupokat. persze, pár éve dobál már mindegyik receivernek, előbb tudja, mit fognak futni az opcióból, mint maga a receiver. nyilván ezt nem várhatjuk el sem Weedentől, sem Casseltől. oké. de sokszor eleve 10 másodperc alatt álltunk fel a LOS-re. 10 másodperc alatt egy csereirányító örül, ha időben indul a játék, nemhogy még át is hívja a protection-t meg hogy hot route-ot hívjon valakire.

baszki, eleve úgy indult a meccs, hogy nem sikerült bemondani a hívást Cassel fülére, hát ki az a balfasz, aki második offensive snap-re, 2nd&10-re időt kér? ja, a tehenészek. oké, értem.

ez a meccs bűzlött, nemcsak a bírók nem nőttek fel a feladathoz, hanem az edzői stábunk sem.
slowmotion
ebből melyik matchup kedvez az offensenek? max witten.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
az meg csak most tudatosult bennem, hogy a sajnálatos sérülésnél még kaptunk egy 15 yardos büntetést is. hát, akkor meccsenként tizenöt ilyet kellene adni.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
 beta.sportsdaydfw.com/dallas-cowboys/cowboys/2015/11/02/sturms-morning-garrett-ignores-reality-underdog?hootPostID=8aa5ee9fec646ef0a2ac66d4a517d0ea
Tehenész
az az igazság, hogy tökéletesen igaza van. Garrett most ugyanúgy nem csinál semmit, mint öt éve Wade, hanem reménykedik abban, hogy a nagy számok törvénye alapján egy győzelem majd befigyel. na persze.

én megértem, hogy ott volt Sherman, meg Chancellor, meg Earl Thomas, meg Wagner, meg Wright. nekünk meg van Witten, Escobar, Bryant, Williams, Beasley. ha nem egymást fogják így egymás között, akkor az matchup problem, és ha ez az offense javára megy, akkor oda kell tenni a labdát.
álljunk fel spread-be, döntse el Carroll, hogy a safety-k a receiverekre segítenek be, vagy a futásra figyelnek. ha a passzra figyelnek, akkor Run DMC, fallal együtt meg kell oldani.

pár éve volt olyan meccs, hogy semmi nem ment a szokásos 12, 22 felállásokból. mi volt a megoldás? átállni 31-re, széthúzni a védelmet, átgyalogolni a védőfalon.

jó nyilván Romo más. Romo hatalmas előnye, hogy képes kihasználni ezeket a matchupokat. persze, pár éve dobál már mindegyik receivernek, előbb tudja, mit fognak futni az opcióból, mint maga a receiver. nyilván ezt nem várhatjuk el sem Weedentől, sem Casseltől. oké. de sokszor eleve 10 másodperc alatt álltunk fel a LOS-re. 10 másodperc alatt egy csereirányító örül, ha időben indul a játék, nemhogy még át is hívja a protection-t meg hogy hot route-ot hívjon valakire.

baszki, eleve úgy indult a meccs, hogy nem sikerült bemondani a hívást Cassel fülére, hát ki az a balfasz, aki második offensive snap-re, 2nd&10-re időt kér? ja, a tehenészek. oké, értem.

ez a meccs bűzlött, nemcsak a bírók nem nőttek fel a feladathoz, hanem az edzői stábunk sem.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 beta.sportsdaydfw.com/dallas-cowboys/cowboys/2015/11/02/sturms-morning-garrett-ignores-reality-underdog?hootPostID=8aa5ee9fec646ef0a2ac66d4a517d0ea
Tehenész
A zárószavak elég jól sommázzák:
"43 days and counting. The search for the oasis continues. At some point, you might need a bit more courage to find it."

A Cowboys Romo nélkül szopóágon van, de érdemes legalább megpróbálni nyerni. Elrejteni nem fogják tudni se Casselt, se Weedent, se Mooret. Szórja el a labdát, max mély punt lesz, de a múlt heti meccshez képest már megint screen és checkdown dömping volt, abból meg 99% hogy nem lesz TD és ahogy a meccs halad előre, még 1st down sem.

Nem tudom ti hogy látjátok, de Weedennek fokozatosan ment el az önbizalma. Persze hogy nem jó QB, de Cassel sem volt olyan bevállalós mint a Giants ellen. Olyan keveset kérnek az edzők a csere QBktól, hogy elhiszik magukról, hogy tényleg nem tudnak ennél többet. Egyszerű pszichológia sajna. Csere QBval nem lehet beszari ez a Cowboys csapat, ha 5 vereség zsinórban nem elég bizonyíték, akkor kezdjünk el top10 prospecteket mustrálni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
szerintetek posztoljam én is a La'el .gif-et, vagy most már láttuk eleget? 😊
slowmotion
Ha mond még valamit: 'Akit buldózernek hívtak' 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
szerintetek posztoljam én is a La'el .gif-et, vagy most már láttuk eleget? 😊
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 beta.sportsdaydfw.com/dallas-cowboys/cowboys/2015/11/02/sturms-morning-garrett-ignores-reality-underdog?hootPostID=8aa5ee9fec646ef0a2ac66d4a517d0ea
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/ThotLcgknAnyek0mMPgrvqyiQBw=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4219167/lael.0.gif
rva
UDFA powa'
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
mondjuk ha már látványos repülés, akkor érdemes megnézni Whitehead múlt heti egyik futását, amikor a DE szerelte hátulról. Whitehead pont másik irányba mozgott, mint ahogy érkezett a tehervonat, az end (talán Wynn volt az) úgy elbaszta, hogy már szinte CGI-nek nézett ki