Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
Szinte egyszerre csatlakoztatok, ez nem lehet véletlen.
 twitter.com/tonyromobalentin
igen, én is 35 leszek idén 😊rva
Fiatalság, bolondság! 😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
Szinte egyszerre csatlakoztatok, ez nem lehet véletlen.
 twitter.com/tonyromobalentin
igen, én is 35 leszek idén 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
birddog26
nem mindig tehenész-jellegű infókat ír, viszont többet felejtett a játékról eddig, mint amit a firkászok valaha elsajátítottak
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
Szinte egyszerre csatlakoztatok, ez nem lehet véletlen.
 twitter.com/tonyromo
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes feltevést látok Broaduss mestertől:
Ronald Leary trade egy futóért.
Lesz itt még tánc a keretben.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
na még egy 😊 :

La'el Collins ügynöke arról, hogy a játékos miért választotta a Cowboyst: "Miamiba akart menni először, de még ott volt Dallas is a lehetőségek között. Volt látogatóban a Cowboysnál, Jerry Jones pedig meghívta az otthonába. Egy hatalmas, gyönyörű villát kell elképzelni. Egy nagy bulit rendeztek neki, amin jelen volt Tony Romo, Jason Witten, az egész Cowboys-támadófal, Ronald Learyt kivéve. Jerry Jones meggyőzte Collinst, hogy ne foglalkozzon a médiával, ami jelenleg sok negatív tartalmat közöl róla. Jonesnak is mindenki a fejét követelte, amikor kirúgta a legendás edzőt, Tom Landryt, de ezután három Super Bowlt nyert a csapata. A Dallas tulajdonosa emellett megígérte neki, hogy azonnal kezdő lehet baloldali guard poszton, csak Ronald Learyt kell kijátszania a csapatból - aki nem rossz játékos, de nem is kiemelkedő - és tagja lehet minden idők legjobb támadófalának. Collins ezután aludt egyet a döntésre, majd közölte az ügynökével, hogy nem akar máshol játszani, aláír a Cowboyshoz."
Kroos
Kösz, mindig érdekes kicsit 'benézni' a dolgok mögé! Főleg úgy, ha mi járunk jól! 😊
És hogy a szaszomba tűnik ezen a fotón nagyobbnak mint Tyron???😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na még egy 😊 :

La'el Collins ügynöke arról, hogy a játékos miért választotta a Cowboyst: "Miamiba akart menni először, de még ott volt Dallas is a lehetőségek között. Volt látogatóban a Cowboysnál, Jerry Jones pedig meghívta az otthonába. Egy hatalmas, gyönyörű villát kell elképzelni. Egy nagy bulit rendeztek neki, amin jelen volt Tony Romo, Jason Witten, az egész Cowboys-támadófal, Ronald Learyt kivéve. Jerry Jones meggyőzte Collinst, hogy ne foglalkozzon a médiával, ami jelenleg sok negatív tartalmat közöl róla. Jonesnak is mindenki a fejét követelte, amikor kirúgta a legendás edzőt, Tom Landryt, de ezután három Super Bowlt nyert a csapata. A Dallas tulajdonosa emellett megígérte neki, hogy azonnal kezdő lehet baloldali guard poszton, csak Ronald Learyt kell kijátszania a csapatból - aki nem rossz játékos, de nem is kiemelkedő - és tagja lehet minden idők legjobb támadófalának. Collins ezután aludt egyet a döntésre, majd közölte az ügynökével, hogy nem akar máshol játszani, aláír a Cowboyshoz."

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rick Smith, La'el Collins ügynöke elmondta, hogy meg kellett győznie a csapatokat arról, hogy ne draftolják a támadófalembert egyáltalán, és magát a játékost is, hogy pénzügyileg jobban jön ki, ha undrafted lesz, mintha a második körben kel el. Ez nem volt egyszerű, magyarázta Smith: "Ha UDFA lesz, három éves szerződést kap, és ha gyakran játszik, és jól, első körös tendert ad neki a csapata a harmadik szezon után, tehát többet fog keresni, mint egy négy éves szerződést kapó második körös játékos. Tehát kitaláltuk azt a blöfföt, ha nem viszik ki Collinst a játékosbörze elején, hanem mondjuk a 3. napon draftolják, akkor nem fog aláírni, inkább kihagy egy évet, és jelentkezik a jövő évi draftra. Ez blöff volt, mert mi van akkor, ha megsérül edzés közben, vagy a jövő évi draftra jön 10 remek tehetség tackle poszton? Ugyanott tartunk, de egy évvel idősebben. Első három körben nem kelt el a játékos, és végül eljutottunk a harmadik napon a hetedik körig. Ekkor már imádkoztam, hogy ne húzzák ki, sosem voltam még ilyen ideges. A hetedik körben jött egy tackle-áradat, négy picken belül 3 OT kelt el. Ekkor megcsörrent a telefon. A Rams volt az, és közölték, hogy az utolsó választási jogukkal a 7. körben kihúzzák Collinst. Azt mondtam nekik, ne tegyétek. Lejáratjátok magatokat ország-világ előtt, az egy elpocsékolt választás lesz, kidobjátok a picket az ablakon. Így hát végül ők is lemondtak róla, és UDFA lett.

hu nice job. 😛

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
Hat ha cowboys infoka gondoksz, akkor szerintem egesz jok a dc.com firkaszai, kulonosan Broaddus.t szoktam olvasni, de azert ok is boven tweetelnek masrol is. Talan meg Todd Archer.Wirtschaftsteil
egyértelmű, hogy cowboys infókra gondoltam 😊
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?rva
Hat ha cowboys infoka gondoksz, akkor szerintem egesz jok a dc.com firkaszai, kulonosan Broaddus.t szoktam olvasni, de azert ok is boven tweetelnek masrol is. Talan meg Todd Archer.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
bejelentkeztem twitterre így vagy 100 évvel az után, hogy elindult
kit érdemes követni, ahol sok az infó és kevés a szemét? ti kiket követtek?
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nagyon a speciális csapategységre megy a fókuszálás

mindemellett megy az LB sor átalakítása:
 twitter.com/HelmanDC/status/598923429492854785

The LB movement continues. Keith Smith and Will Smith have been waived. LB Donnie Baggs has been signed after trying out at rookie camp.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
A dallasi FO köszöni a tanácsot, visszahozták Danny McCrayt. \o/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem sokszor láttam játszani de szerintem max Wilcoxnál jobb,Churchnél biztos nem. Depthnek meg drága lenne,nem is hiszem hogy jönne,sok csapatnál kezdő lenne és jobban meg is fizetnék.Amare
visszatérve erre a safety témára egy kicsit, a Jets még mindig nem írt alá Dawan Landry-val, aki tavaly 32 évesen élete szezonját játszotta (PFF szerint top10) ilyen ember tuti nem ártana azért, hogy egy kicsit megmozgassa az állóvizet. Még ha SS ő is, akkor is.
vélemény? (veterán minimumért tuti jobb lenne, mint Heath)rva
Én lentebb is írtam, jöhetne safety. Heath-et nem nagyon értem, hogy most ő az átszervezések vagy az új felállás miatt esett-e vissza, vagy a menetrendszerű 'másodéves visszaesés' kapta-e el, vagy egyszerűen nem elég jó, azért azt jó lenne tudni. Mondjuk arra a FS-posztra valami tűzgolyó kellene.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Nem sokszor láttam játszani de szerintem max Wilcoxnál jobb,Churchnél biztos nem. Depthnek meg drága lenne,nem is hiszem hogy jönne,sok csapatnál kezdő lenne és jobban meg is fizetnék.Amare
visszatérve erre a safety témára egy kicsit, a Jets még mindig nem írt alá Dawan Landry-val, aki tavaly 32 évesen élete szezonját játszotta (PFF szerint top10) ilyen ember tuti nem ártana azért, hogy egy kicsit megmozgassa az állóvizet. Még ha SS ő is, akkor is.
vélemény? (veterán minimumért tuti jobb lenne, mint Heath)
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ja, ezen háborodtam fel én is, hogy ekkora hülyeséget valaki le mer írni ....
értem én, hogy Murray távozott, és egyelőre nem elképzelhetetlen, hogy hiányozni fog az 1850 yard-ja, de csak emiatt tavalyi top5 csapatot 18-nak sorolni azért egyfajta fogalomzavart mutat nekem.
szerintem konkrétan fingja nincs mivel erősödött a csapat.

szerk:
 dal.scout.com/story/1546242-cowboys-depth-chart-54-man-predictions?s=112
Drummond nem hülye gyerek, érdekes félsorok vannak benne.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
 www.usatoday.com/sports/nfl/rankings/
WTF?! o_orva
kb annyi jelentősége van, mint a Blikk power rankingjének 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.usatoday.com/sports/nfl/rankings/
WTF?! o_orva
megmondom mi lesz: első meccsen jól játszik, csinál 2 sacket, hirtelen Gregory lesz a legnagyobb steal, JJ meg az isten. 😀
és megmagyarázzák hogy ők ezt tudták, meg minden.beltazor
Megmondom mi van:
Írtak egy hajmeresztő baromságot klikk-generálás céljából. Ráklikkeltetek ti is, reklám megvolt, ők nyertek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
 www.usatoday.com/sports/nfl/rankings/
WTF?! o_orva
megmondom mi lesz: első meccsen jól játszik, csinál 2 sacket, hirtelen Gregory lesz a legnagyobb steal, JJ meg az isten. 😀
és megmagyarázzák hogy ők ezt tudták, meg minden.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 www.usatoday.com/sports/nfl/rankings/
WTF?! o_o
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nézd, én is nagyjából hasonló alkat vagyok (igaz, 6-1, 204), aztán maximum flag footballban mernék blokkolni.
a blokkoláshoz nemcsak súly kell, hanem ész és technika is, és azt sehol nem listázzák. (plusz Murray ugye MMA-zgatott szünidőben, az még plusz jól is jöhet ehhez. nem véletlen, hogy az OL-ból páran meg karateedzéseket vesznek, hogy a kéztechnikát javítsák)slowmotion
a dirty yard szerzése meg a blokkolás szerintem két egészen más terület 😊rva
valahol mindkettő birkózás.slowmotion
valahol az egész foci birkózás 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
nézd, én is nagyjából hasonló alkat vagyok (igaz, 6-1, 204), aztán maximum flag footballban mernék blokkolni.
a blokkoláshoz nemcsak súly kell, hanem ész és technika is, és azt sehol nem listázzák. (plusz Murray ugye MMA-zgatott szünidőben, az még plusz jól is jöhet ehhez. nem véletlen, hogy az OL-ból páran meg karateedzéseket vesznek, hogy a kéztechnikát javítsák)slowmotion
a dirty yard szerzése meg a blokkolás szerintem két egészen más terület 😊rva
valahol mindkettő birkózás.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nézd, én is nagyjából hasonló alkat vagyok (igaz, 6-1, 204), aztán maximum flag footballban mernék blokkolni.
a blokkoláshoz nemcsak súly kell, hanem ész és technika is, és azt sehol nem listázzák. (plusz Murray ugye MMA-zgatott szünidőben, az még plusz jól is jöhet ehhez. nem véletlen, hogy az OL-ból páran meg karateedzéseket vesznek, hogy a kéztechnikát javítsák)slowmotion
a dirty yard szerzése meg a blokkolás szerintem két egészen más terület 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
 bleacherreport.com/articles/2460782-is-joseph-randle-the-dallas-cowboys-secret-weapon

Én valahogy nagyon bízom Randle-ben, szerintem robbantani fog!speeedy1
Nekem két bajom van vele kapcsolatban:
1,Blokkolás,azért abban voltak hiányossága
2,Murray nagyon sok "dirty" yardot szerzett,Randle sztem alkatából kifolyólag nem alkalmas erreTehenész
mindketten majdnem centire ugyanolyan felépítésűek:
Randle: 6-0, (183 cm) 210 lb (95kg)
Murray: 6-0, (183 cm) 217 lb (98kg)
nem az alkatából kifolyólag nem képes erre, hanem inkább a stílusából szerintem.
Murray-t amikor blokkolták és elesett, akkor mindig előre dőlt, plusz 2 yard a kontakt helyétől
Randle inkább olyan mint a szappanos hal olajban. hamarabb jön össze neki a missed tackle, mint Murray-nek, és ha a második szintre jut, onnan sokkal könnyebb a helyzete.
(Murray 4.40-et futott a combine-on, Dunbar 4.47-et)rva
nézd, én is nagyjából hasonló alkat vagyok (igaz, 6-1, 204), aztán maximum flag footballban mernék blokkolni.
a blokkoláshoz nemcsak súly kell, hanem ész és technika is, és azt sehol nem listázzák. (plusz Murray ugye MMA-zgatott szünidőben, az még plusz jól is jöhet ehhez. nem véletlen, hogy az OL-ból páran meg karateedzéseket vesznek, hogy a kéztechnikát javítsák)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
De ha nem, jön a nagy Eastern Illinois-i QB párbaj avagy eldől ki volt az EIU történetének legjobb irányítója: Romo vagy Garoppolo? Már készítem a popcornt. 😀 iktriad
ez már régen eldőlt, és nem Jimmy javára 😊slowmotion
Pedig Jimmy már SB győztes, ráadásul rögtön az újonc évében. 😀😀ervinator
nem rossz ötlet. gondolom, Tyrod Taylor is hasonló okokból a VA Tech valaha volt legjobb irányítója.