Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ez egyelőre nem igazi hiszti, csak egy kis színjáték a médiának, hogy legyen min csámcsogni.
aligha hiszem, hogy 775 ezer dollárért meccsenként VALÓBAN holdoutolni fog.

de egyelőre így, hogy nincs Adrian Peterson to Dallas pletyka, kell valami, amivel elvagyunk még pár napot itt az offseason-ben. július 15 még nagyon messze van ráadásul.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy sejtem az ilyen hisztiktől is tartva (most mindegy, hogy jogos vagy sem) engedtük el Shady-t aki valószínűleg el kezdett volna reklamálni szintén a pénz miatt. Legalábbis abból ami üzletet összehozott a Billsnél ez valószínűsíthető. Mi meg nem akartuk megadni, és reménység szerint szereztünk egy fiatal elit védőt, és egy sémába nekünk talán jobban illő, hasonlóan eredményes futót.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ha tényleg kihagyja az első meccset, akkor csak ront a helyzetén.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dez ha nem kapja meg a hosszút akkor skipeli az első meccset.

több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Jones is aláírt, így az összes draftolt újoncunk szerződés alatt van. 7 milla a garantált fizu neki.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 bleacherreport.com/articles/2489793-everything-is-awesome-a-readers-guide-to-every-minicamp-story-ever
hehe, ha már a BR is lehozza akkor már nagyon durván elterjedt 😀
(amúgy igen, és durva)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ha ősztől lesz időd és energiád, akkor nézz egy kis Derrick Henry-showt az Alabama meccsein.
Ízelítőnek:

balentin
😮 a csávó 6'3" és 242 lbs ez DE méret, nem futó 😀rva
Jacobs nagyobb példány volt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
rva
Ennyit a gyilkos tank futóprototípusomról...valahogy az agyamban egy Brandon Jacobs stile van, nem hiába, sokat láttam annó őt. Szóval egy ilyen erőfutó él a kényszerképzetemben RB poszton.
Tavaly még én is vidáman beírogattam az érkezőket, de ilyenkor még olyan jövés-menés van.Charlie Firpo
Ha ősztől lesz időd és energiád, akkor nézz egy kis Derrick Henry-showt az Alabama meccsein.
Ízelítőnek:
balentin
Hát kösz! 2017-ben jön csak ki, nem? Én ilyen 'azonnalakarokmindent'-típus vagyok, addig nem várhatok!😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ha ősztől lesz időd és energiád, akkor nézz egy kis Derrick Henry-showt az Alabama meccsein.
Ízelítőnek:

balentin
😮 a csávó 6'3" és 242 lbs ez DE méret, nem futó 😀
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
rva
Ennyit a gyilkos tank futóprototípusomról...valahogy az agyamban egy Brandon Jacobs stile van, nem hiába, sokat láttam annó őt. Szóval egy ilyen erőfutó él a kényszerképzetemben RB poszton.
Tavaly még én is vidáman beírogattam az érkezőket, de ilyenkor még olyan jövés-menés van.Charlie Firpo
Ha ősztől lesz időd és energiád, akkor nézz egy kis Derrick Henry-showt az Alabama meccsein.
Ízelítőnek:
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
rva
Ennyit a gyilkos tank futóprototípusomról...valahogy az agyamban egy Brandon Jacobs stile van, nem hiába, sokat láttam annó őt. Szóval egy ilyen erőfutó él a kényszerképzetemben RB poszton.
Tavaly még én is vidáman beírogattam az érkezőket, de ilyenkor még olyan jövés-menés van.Charlie Firpo
írogassad csak be, akkor nem leszek a Dallas iktriad-ja 😀 😀 😀 (no offense iktriad felé, inkább le a kalappal mennyit melózik a többiek szórakoztatására)rva
Bizonyára egyedül vagyok ezzel a dologgal, de ez a fajta "szórakoztatás" nálam perma-muteot ért. 😊

Days helyére amúgy máris érkezett egy Seastrunk névre hallgató ballaszt. Baylor növendék, a volt és jelen csapattársak talán segítenek neki egy picit. PShoz talán elég lehet...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
rva
Ennyit a gyilkos tank futóprototípusomról...valahogy az agyamban egy Brandon Jacobs stile van, nem hiába, sokat láttam annó őt. Szóval egy ilyen erőfutó él a kényszerképzetemben RB poszton.
Tavaly még én is vidáman beírogattam az érkezőket, de ilyenkor még olyan jövés-menés van.Charlie Firpo
írogassad csak be, akkor nem leszek a Dallas iktriad-ja 😀 😀 😀 (no offense iktriad felé, inkább le a kalappal mennyit melózik a többiek szórakoztatására)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
rva
Ennyit a gyilkos tank futóprototípusomról...valahogy az agyamban egy Brandon Jacobs stile van, nem hiába, sokat láttam annó őt. Szóval egy ilyen erőfutó él a kényszerképzetemben RB poszton.
Tavaly még én is vidáman beírogattam az érkezőket, de ilyenkor még olyan jövés-menés van.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 twitter.com/Eric_Edholm/status/607907207150075904

Don't be shocked of the #Cowboys bring in free-agent RB Lache Seastrunk. Appear to be releasing Ga. Tech RB Synjyn Days today, per source.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
változás a 90 fős rosteren:

The Dallas Cowboys waived S Keelan Johnson (Arizona State) and signed LB Kyle Knox (Fresno State) on Tuesday.
 www.dallascowboys.com/news/2015/06/02/cowboys-sign-veteran-linebacker-kyle-knox-90-man-roster
Seattle-be szerződött UDFA-ként a 2012-es draft után, de a practice squad-ig jutott csak. utána Jacksonville és Saints megálló következett, a szenteknél még játékidőhöz is jutott.
első elemzés Broaddus-tól:
 www.dallascowboys.com/news/2015/06/02/scouting-report-studying-tape-new-lb-signee-kyle-knox?campaign=social_20150602_46839346&adbid=605778829211099136&adbpl=tw&adbpr=8824902
elég LB-heavy most a 90 fős keret....rva
3 nap után el is küldték Knox-ot
 dal.247sports.com/Bolt/Dallas-Cowboys-waive-LB-Kyle-Knox-37617312
a héten Todd Archer szerint új LB érkezik helyette.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 recode.net/2015/06/07/the-dallas-cowboys-will-soon-train-their-quarterbacks-in-virtual-reality/
a múltkor még csak a drónok, mostmár virtuális valóság... látszik, hogy a pénz nem akadály a világ egyik legértékesebb franchise-a számára 😀
(aki nem ért jól angolul: a virtuális szemüvegben ugyan azt a játékot lehet megnézni 3D-ben mindannyiszor, és a QB látja mi van a pályán, mi történik ha más irányban néz ugyan azon play alatt. egyelőre csak a QB-k fejlesztésére jó, és nem interaktív, de nyilván óriási előrelépés, mert nem kell az egész offense és defense a pályára ahhoz, hogy a QB a játékok alatt gyakorolja a defense hívások felismerésétől kezdve az üres elkapók megtalálásáig mindent. és a második/harmadik számú elkapó is gyakorolhat az első csapattal)

érdekes, hogy vagy én nem értek angolul eléggé, vagy az ESPN-nek jött le más, de
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/13029637/dallas-cowboys-use-virtual-reality-technology
szerintük amúgy QB, safety és linebacker is visel majd ilyen "kamerát" amivel a filmszobában ülők észrevehetnek olyan részleteket, vagy olyan read-eket tanulhatnak meg, amire eddig nem gondoltak.

kíváncsi vagyok hogyan működik majd a gyakorlatban
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
szerk: még egy dolog, Carr a szezon vége felé azért javuló tendenciát mutatott, a GreenBay ellen például szerintem már egészen elfogadhatóan játszott. namost van egy rookie (másodéves) DE-nk, aki a szezon utolsó pár meccsén jól játszott, és egyből nagy reményekkel várjuk a jövő évet DE poszton, meg van egy CB-nk aki szintúgy a szezon végére kapta össze magát, de lesajnáljuk? 😊rva
tudom, hogy viccelsz 😊

de azért más az, ha valaki első (fél) szezonja végén kezd el javuló formát mutatni, mert neki még van hova fejlődni, kell is fejlődni.
Carr-nak ez (hasraütéssel mondok egy számot) a hetedik szezonja volt, ilyenkor már nem feltétlen van helye (és lehetősége) ekkora formajavulásnak.

(bár természetesen sokat segít az, ha olyan stratégiája van a csapatnak, ami fekszik neked)

(egyébként megnéztem, Carr tényleg hét szezonon van túl, Lawrence meg 7+2 meccsen - ne feledjük el, ő a szezon első felében lábadozott a lábtöréséből)slowmotion
Elpusztíthatatlan optimizmus ez Carr-ral kapcsolatban, nem más! Én respektálom ezt rva-tól, de személy szerint azonnal elküldeném Brandont. Azt olvastam valami szakitól, hogy várunk még vele, főleg egy jó CB felbukkanásával, másrészt a felkészülés előrehaladtával Carr már nem tud csapatot találni, ezért bele fog menni a fizetéscsökkentésbe.Charlie Firpo
igen, az optimizmusom fog a sírba vinni 😊
én reménykedem benne, hogy megtalálja azt az önmagát, amiért 50 millás szerződést kapott.
de ezt már leírtam itt azt hiszem.
szerintem a fizikai adottságai megvannak, inkább fejben kell(ene) összeraknia magát. kis extra önbizalom, amikor bejönnek a play-ek, a csapattársak és az edző bízik benned és nem érzed azt, hogy az irányító azért dobál a te oldaladon lévő elkapónak, mert onnan nagyobb az esélye a touchdown-nak...

amúgy nem lehet elküldeni, egészen egyszerűen számban nincs elég CB a rosteren és a dead money annyi lenne amennyi a fizetése, azaz ha ígyis-úgyis ki kell fizetni az összeget, akkor legalább legyen már itt valaki, ne a kútba dobják a pénzt.
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
A Dallas a teljes 2014-es szezonban mindössze 12-szer dropolt. Ez a legkevesebb 2007 óta, amióta a PFF ezt rögzíti.

Egész impresszív statisztika. 😊


több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/01/joseph-randle-by-the-numbers/

érdekes cikk.

 twitter.com/PFF/status/605841665731887106/photo/1
ez meg vicces 😊rva
Tyron nem elit😀😀 😀😀 😀😀balentin
Beasley - aki a tavalyi évben az elkapók közül a legtöbb lerázott szerelést csinálta meg - átlagos??
Terrance átlag alatti elkapó?
Hitch átlag alatti LB? (wattafakkk, ez mind közül...)
Church - ÁTLAGOS ?????

o_o o_o

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
szerk: még egy dolog, Carr a szezon vége felé azért javuló tendenciát mutatott, a GreenBay ellen például szerintem már egészen elfogadhatóan játszott. namost van egy rookie (másodéves) DE-nk, aki a szezon utolsó pár meccsén jól játszott, és egyből nagy reményekkel várjuk a jövő évet DE poszton, meg van egy CB-nk aki szintúgy a szezon végére kapta össze magát, de lesajnáljuk? 😊rva
tudom, hogy viccelsz 😊

de azért más az, ha valaki első (fél) szezonja végén kezd el javuló formát mutatni, mert neki még van hova fejlődni, kell is fejlődni.
Carr-nak ez (hasraütéssel mondok egy számot) a hetedik szezonja volt, ilyenkor már nem feltétlen van helye (és lehetősége) ekkora formajavulásnak.

(bár természetesen sokat segít az, ha olyan stratégiája van a csapatnak, ami fekszik neked)

(egyébként megnéztem, Carr tényleg hét szezonon van túl, Lawrence meg 7+2 meccsen - ne feledjük el, ő a szezon első felében lábadozott a lábtöréséből)slowmotion
Elpusztíthatatlan optimizmus ez Carr-ral kapcsolatban, nem más! Én respektálom ezt rva-tól, de személy szerint azonnal elküldeném Brandont. Azt olvastam valami szakitól, hogy várunk még vele, főleg egy jó CB felbukkanásával, másrészt a felkészülés előrehaladtával Carr már nem tud csapatot találni, ezért bele fog menni a fizetéscsökkentésbe.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
szerk: még egy dolog, Carr a szezon vége felé azért javuló tendenciát mutatott, a GreenBay ellen például szerintem már egészen elfogadhatóan játszott. namost van egy rookie (másodéves) DE-nk, aki a szezon utolsó pár meccsén jól játszott, és egyből nagy reményekkel várjuk a jövő évet DE poszton, meg van egy CB-nk aki szintúgy a szezon végére kapta össze magát, de lesajnáljuk? 😊rva
tudom, hogy viccelsz 😊

de azért más az, ha valaki első (fél) szezonja végén kezd el javuló formát mutatni, mert neki még van hova fejlődni, kell is fejlődni.
Carr-nak ez (hasraütéssel mondok egy számot) a hetedik szezonja volt, ilyenkor már nem feltétlen van helye (és lehetősége) ekkora formajavulásnak.

(bár természetesen sokat segít az, ha olyan stratégiája van a csapatnak, ami fekszik neked)

(egyébként megnéztem, Carr tényleg hét szezonon van túl, Lawrence meg 7+2 meccsen - ne feledjük el, ő a szezon első felében lábadozott a lábtöréséből)
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/01/joseph-randle-by-the-numbers/

érdekes cikk.

 twitter.com/PFF/status/605841665731887106/photo/1
ez meg vicces 😊rva
Tyron nem elit😀😀 😀😀 😀😀
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/01/joseph-randle-by-the-numbers/

érdekes cikk.

 twitter.com/PFF/status/605841665731887106/photo/1
ez meg vicces 😊
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
változás a 90 fős rosteren:

The Dallas Cowboys waived S Keelan Johnson (Arizona State) and signed LB Kyle Knox (Fresno State) on Tuesday.
 www.dallascowboys.com/news/2015/06/02/cowboys-sign-veteran-linebacker-kyle-knox-90-man-roster
Seattle-be szerződött UDFA-ként a 2012-es draft után, de a practice squad-ig jutott csak. utána Jacksonville és Saints megálló következett, a szenteknél még játékidőhöz is jutott.
első elemzés Broaddus-tól:
 www.dallascowboys.com/news/2015/06/02/scouting-report-studying-tape-new-lb-signee-kyle-knox?campaign=social_20150602_46839346&adbid=605778829211099136&adbpl=tw&adbpr=8824902
elég LB-heavy most a 90 fős keret....
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ilyen felesleges szar volt a video?? 😛
Vagy mindenki nyaral már?
Június 1. van és még nálunk Carr!
A hét második felére várható a Hardy döntés.Charlie Firpo
Carr marad is, nem draftoltak elég újoncot, és FA piacról sem jött sok CB
szerintem mint Scandrick esetében ráhúznak egy évet a szerződésére, csak nem több lovettát kap, hanem szétdobálják a pénzt az eggyel több évre, és marad.
most ha kivágják, akkor még lehet lenne csapat, akinél van pénz. egy hónap múlva már a Cowboys lesz jobb helyzetben, nem Carr

szerk: még egy dolog, Carr a szezon vége felé azért javuló tendenciát mutatott, a GreenBay ellen például szerintem már egészen elfogadhatóan játszott. namost van egy rookie (másodéves) DE-nk, aki a szezon utolsó pár meccsén jól játszott, és egyből nagy reményekkel várjuk a jövő évet DE poszton, meg van egy CB-nk aki szintúgy a szezon végére kapta össze magát, de lesajnáljuk? 😊
Claiborne-ban nem hiszek, hogy összeszedi magát, nem véletlen, hogy az ötödik év opciós jogából nem kértek. úgy lehetnek vele, hogy ha véletlenül tud letenni valamit az asztalra, az bónusz, de már leírták nullának. talán backup-nak jó lesz, ha olcsón meg lehet tartani. és akkor lenne egy Scandrick, Carr, Jones kezdőnk (nickelben) ami megtámogatva az erősebb passrush-al simán lehet top10-15 védelem. (ne feledkezzünk meg a linebacker sorról sem, ami elméletben pillanatnyilag szintén baromi erős....)