Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Miért is van rendben a 4 meccses eltiltás? Tudja valaki, hogy mi történt az előtt, hogy jól eltiltották Hardy-t? Mert az, hogy a hölgy visszalépett, nem feltétlenül a bűnösségét igazolja, de persze az ártatlanságát - sem.
Ezért írtam, hogy fellebbezni ez ellen is, egy bíróság simán széttépi a papírt.
Felmerül bennem, hogy tán pont ezért húzták eddig a felülvizsgálatot, hátha már kifutunk az időből, nem fordulunk bírósághoz. Érdekes lesz a vezetőség hozzáállása.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 bleacherreport.com/articles/2520069-cowboys-and-greg-hardy-luck-out-on-reduced-suspension
ezt akár csak én írtam volna.rva
Bevallom, en mar a liftben kiutos -- fegyveres agyra dobos resz utan abbahagytam a folyamatos olvasast. Amelyik firkasz ilyen olcso hatasvadasz szarral akarja felkelteni a figyelmem az menjen a 'csaba.

Amugy meg ez nem lotto, es beleolvasva a cikkbe az nem szerencse kerdese, hogy miert nincs Hardy bortonben. Ugyanugy abban sem latok sok szerencset, hogy az eredeti 10 meccsbol most negyet csinaltak. A Rice-tema elott nem nagyon kaptak a jatekosok negy meccsnel tobbet, de Hardy egy kivetelevel az osszes meccset kihagyta tavaly, mig a liga a nemletezo farkat markolaszva toporgott egy helyben.

Es mifele logika mondatja vele, hogy a Giants iden milyen tok jo lesz? Teafubol olvasta? Ahogy tavaly a hasonlo firkaszok egeszen 3-13ig licitaltak egymas kozott a Cowboys szezonjat illetoen? Ugyanakkor most az jott ki ennek az arcnak, hogy Hardy buntetesenek csokkentese "majdnem garantalja a csoport gyozelmet a Dallasnak". 0_o Bleacher standard vagy mi lehet ez...

Ez a firkasz mellesleg korabban New Yorkban es Washington DCben dolgozott.gyeek
látom mi nem ugyan azt olvassuk ki belőle 😊

amúgy az, hogy Hardy nem ül, az lehet, hogy annak köszönhető, hogy a csaj nem jelent meg a bíróság előtt. nem tudjuk meg mi lett volna ha megjelenik, és már soha nem is fogjuk megtudni.

azt már megbeszéltük, hogy a "nem szép" enyhe kifejezés arra a dologra, hogy egy egész szezonon keresztül sz*patták. persze közben ment ellene egy büntetőeljárás, szóval ember legyen a talpán, aki a bíróság helyett előre eldönti mi lesz ennek az eredménye, és hagyja játszani. (már írtam korábban, "abból még nem volt baj, ha le volt engedve a sorompó") ergo ezt még úgy-ahogy meg lehet érteni.
a 10 meccses eltiltást nem lehet megérteni. az a Rice-fiaskó eredménye volt.
ez a 4 meccs nekem rendben van.rva
Nekem az egeszbol annyi jott at, hogy egy erosen ketes semlegessegu es ralatasu ujsagiro sorokon keresztul nyomatja azt ami a cimben is van, hogy milyen makos a Cowboys. A velemenye kevesebbet er mint az enyem, a tied vagy Steze.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 bleacherreport.com/articles/2520069-cowboys-and-greg-hardy-luck-out-on-reduced-suspension
ezt akár csak én írtam volna.rva
Bevallom, en mar a liftben kiutos -- fegyveres agyra dobos resz utan abbahagytam a folyamatos olvasast. Amelyik firkasz ilyen olcso hatasvadasz szarral akarja felkelteni a figyelmem az menjen a 'csaba.

Amugy meg ez nem lotto, es beleolvasva a cikkbe az nem szerencse kerdese, hogy miert nincs Hardy bortonben. Ugyanugy abban sem latok sok szerencset, hogy az eredeti 10 meccsbol most negyet csinaltak. A Rice-tema elott nem nagyon kaptak a jatekosok negy meccsnel tobbet, de Hardy egy kivetelevel az osszes meccset kihagyta tavaly, mig a liga a nemletezo farkat markolaszva toporgott egy helyben.

Es mifele logika mondatja vele, hogy a Giants iden milyen tok jo lesz? Teafubol olvasta? Ahogy tavaly a hasonlo firkaszok egeszen 3-13ig licitaltak egymas kozott a Cowboys szezonjat illetoen? Ugyanakkor most az jott ki ennek az arcnak, hogy Hardy buntetesenek csokkentese "majdnem garantalja a csoport gyozelmet a Dallasnak". 0_o Bleacher standard vagy mi lehet ez...

Ez a firkasz mellesleg korabban New Yorkban es Washington DCben dolgozott.gyeek
látom mi nem ugyan azt olvassuk ki belőle 😊

amúgy az, hogy Hardy nem ül, az lehet, hogy annak köszönhető, hogy a csaj nem jelent meg a bíróság előtt. nem tudjuk meg mi lett volna ha megjelenik, és már soha nem is fogjuk megtudni.

azt már megbeszéltük, hogy a "nem szép" enyhe kifejezés arra a dologra, hogy egy egész szezonon keresztül sz*patták. persze közben ment ellene egy büntetőeljárás, szóval ember legyen a talpán, aki a bíróság helyett előre eldönti mi lesz ennek az eredménye, és hagyja játszani. (már írtam korábban, "abból még nem volt baj, ha le volt engedve a sorompó") ergo ezt még úgy-ahogy meg lehet érteni.
a 10 meccses eltiltást nem lehet megérteni. az a Rice-fiaskó eredménye volt.
ez a 4 meccs nekem rendben van.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 bleacherreport.com/articles/2520069-cowboys-and-greg-hardy-luck-out-on-reduced-suspension
ezt akár csak én írtam volna.rva
Bevallom, en mar a liftben kiutos -- fegyveres agyra dobos resz utan abbahagytam a folyamatos olvasast. Amelyik firkasz ilyen olcso hatasvadasz szarral akarja felkelteni a figyelmem az menjen a 'csaba.

Amugy meg ez nem lotto, es beleolvasva a cikkbe az nem szerencse kerdese, hogy miert nincs Hardy bortonben. Ugyanugy abban sem latok sok szerencset, hogy az eredeti 10 meccsbol most negyet csinaltak. A Rice-tema elott nem nagyon kaptak a jatekosok negy meccsnel tobbet, de Hardy egy kivetelevel az osszes meccset kihagyta tavaly, mig a liga a nemletezo farkat markolaszva toporgott egy helyben.

Es mifele logika mondatja vele, hogy a Giants iden milyen tok jo lesz? Teafubol olvasta? Ahogy tavaly a hasonlo firkaszok egeszen 3-13ig licitaltak egymas kozott a Cowboys szezonjat illetoen? Ugyanakkor most az jott ki ennek az arcnak, hogy Hardy buntetesenek csokkentese "majdnem garantalja a csoport gyozelmet a Dallasnak". 0_o Bleacher standard vagy mi lehet ez...

Ez a firkasz mellesleg korabban New Yorkban es Washington DCben dolgozott.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 bleacherreport.com/articles/2520069-cowboys-and-greg-hardy-luck-out-on-reduced-suspension
ezt akár csak én írtam volna.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hardy eltiltása csak 4 meccs.Stez
Fel-lebb-ez-ni!!!!!Charlie Firpo
Csak nehogy aztán 16 meccsre súlyosbítsák. 😀iktriad
Pedig Hardy tényleg fellebbezni fog, a 4 meccset is sokallja (és igaza van).

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hardy eltiltása csak 4 meccs.Stez
Fel-lebb-ez-ni!!!!!Charlie Firpo
Csak nehogy aztán 16 meccsre súlyosbítsák. 😀
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hardy eltiltása csak 4 meccs.Stez
Fel-lebb-ez-ni!!!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hardy eltiltása csak 4 meccs.

több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hardyval meg mivan? Nagyon radar alatt megy ez az egesz
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.bloggingtheboys.com/2015/7/7/8905269/there-are-fewer-elite-quarterbacks-in-the-nfl-than-youve-been-led-to
Igazi ofszízön cikk a BTBről de érdemes elolvasni 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Nagyon mondják ezt a 7 évre 100 millás szerződést Dez nek, meg hogy júli 15. előtt meg is kötik.
Nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy túlzásnak tartsam. Ha az eddigieket hozza, akkor nem kérdés, hogy jól járunk vele.Charlie Firpo
mindegy a 7 év is, meg a 100 milla is, a garantált a lényeg
lehet még 3-4 jó éve, erre számítva ennyiszer 10-12 millát tartok reálisnak.
a többi csak kozmetika
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Remélem Firpo igazad lesz. Bár én már túl sokszor hittem, hogy majd ettől megjön az esze ennek meg amannak.
Gordon sem okosabb, és sorolhatnánk. Csak én McClaint különösen kedveltem egyetemen, ezért rossz néznem, ahogy képes teljesen eltolni az életet, amiről milliók álmodnak. Neki megadatott volna minden, annyira tehetséges. Ha nem volna az, szvsz már a ligában sem lenne.ulpianus
Sajnos, neki lehet hogy már sosem jön meg az esze, azért csillapítja a fejfájását így. Az agyrázkódások leépítik a legjobbakat is.
Részünkről a lényeg, hogy számoltunk ezzel - is.Charlie Firpo
valaki nemrég azt nyilatkozta, hogy ha a liga szigorúbban ellenőrizné a marihuána fogyasztást, akkor a fél játékosállomány pihenőn lenne, és hogy évekkel ezelőtt is már komoly szintet ütött meg a fájdalomcsillapításra és ellazulásra használt fű ami azóta csak rosszabbodott. most nem találom a cikket, de ha megvan belinkelem.rva
én valami olyat olvastam egyszer, hogy ki van jelölve egy pár hetes időszak, amikor a liga ellenőrizhet. nincs más dolga a játékosnak, mint ekkor tisztának lennie (tehát előtte pár héttel már ne szívjon, utána annyit szívhat, amennyit nem szégyell). ha valaki ezt sem tudja tartani...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nagyon mondják ezt a 7 évre 100 millás szerződést Dez nek, meg hogy júli 15. előtt meg is kötik.
Nem tudom, hogy örüljek-e neki, vagy túlzásnak tartsam. Ha az eddigieket hozza, akkor nem kérdés, hogy jól járunk vele.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Remélem Firpo igazad lesz. Bár én már túl sokszor hittem, hogy majd ettől megjön az esze ennek meg amannak.
Gordon sem okosabb, és sorolhatnánk. Csak én McClaint különösen kedveltem egyetemen, ezért rossz néznem, ahogy képes teljesen eltolni az életet, amiről milliók álmodnak. Neki megadatott volna minden, annyira tehetséges. Ha nem volna az, szvsz már a ligában sem lenne.ulpianus
Sajnos, neki lehet hogy már sosem jön meg az esze, azért csillapítja a fejfájását így. Az agyrázkódások leépítik a legjobbakat is.
Részünkről a lényeg, hogy számoltunk ezzel - is.Charlie Firpo
valaki nemrég azt nyilatkozta, hogy ha a liga szigorúbban ellenőrizné a marihuána fogyasztást, akkor a fél játékosállomány pihenőn lenne, és hogy évekkel ezelőtt is már komoly szintet ütött meg a fájdalomcsillapításra és ellazulásra használt fű ami azóta csak rosszabbodott. most nem találom a cikket, de ha megvan belinkelem.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
a Ricse életművet nem nagyon ismerem, de az idézett mondat nem Republic?slowmotion
Tényleg! Köszönöm. (Párszor elénekelte ezt a számot Feró, lehet az ugrott be. És elég sokat mondogatta is.) Egyébként nemcsak Ricse, de miután kilépett a Bikini legjobb szövegeit továbbra is ő "társszerezte" Sejpi Lajcsival.
Egyébként tényleg jó arc személyesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Nem a megmondás a lényeg. Csak ahogy Nagy Feró is éneklte: "Aki hülye, az is marad."ulpianus
a Ricse életművet nem nagyon ismerem, de az idézett mondat nem Republic?
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Nem a megmondás a lényeg. Csak ahogy Nagy Feró is éneklte: "Aki hülye, az is marad."ulpianus
Nagy Feró nagyforma, volt,hozzá szerencsém élőben szervezőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Remélem Firpo igazad lesz. Bár én már túl sokszor hittem, hogy majd ettől megjön az esze ennek meg amannak.
Gordon sem okosabb, és sorolhatnánk. Csak én McClaint különösen kedveltem egyetemen, ezért rossz néznem, ahogy képes teljesen eltolni az életet, amiről milliók álmodnak. Neki megadatott volna minden, annyira tehetséges. Ha nem volna az, szvsz már a ligában sem lenne.ulpianus
Sajnos, neki lehet hogy már sosem jön meg az esze, azért csillapítja a fejfájását így. Az agyrázkódások leépítik a legjobbakat is.
Részünkről a lényeg, hogy számoltunk ezzel - is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Remélem Firpo igazad lesz. Bár én már túl sokszor hittem, hogy majd ettől megjön az esze ennek meg amannak.
Gordon sem okosabb, és sorolhatnánk. Csak én McClaint különösen kedveltem egyetemen, ezért rossz néznem, ahogy képes teljesen eltolni az életet, amiről milliók álmodnak. Neki megadatott volna minden, annyira tehetséges. Ha nem volna az, szvsz már a ligában sem lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rolando 4 meccs outAmadeus91
Mikor ideigazolt, emlékszem mi ketten szídtuk őt, hogy nagy játékos, de a pályán kívül (és néha belül) olyan ostoba dolgai vannak, ami elképesztő. Saját maga alatt vágja a fát, nem kell neki ellenség. Pedig tehetséges mint a nap.ulpianus
Akkor tulajdonképpen mi megmondtuk.Amadeus91
És?
Mikor nagyon kellet, tavaly jó volt, nem is kicsit.
Sokba van? Nem.
Hiányzik majd? Remélem annyira nem, az 5. meccstől meg jöhet vissza, addig sem terheljük, meg tán az arcából is visszavesz egy kicsit.
Nem mondom, hogy örülök, de nem csak rá épül a dallas-i D.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem a megmondás a lényeg. Csak ahogy Nagy Feró is éneklte: "Aki hülye, az is marad."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Rolando 4 meccs outAmadeus91
Mikor ideigazolt, emlékszem mi ketten szídtuk őt, hogy nagy játékos, de a pályán kívül (és néha belül) olyan ostoba dolgai vannak, ami elképesztő. Saját maga alatt vágja a fát, nem kell neki ellenség. Pedig tehetséges mint a nap.ulpianus
Akkor tulajdonképpen mi megmondtuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálunk erre az első számút használják 😀 Bár tény, hogy a védelemben egy jó ideje nem játszik, szal nincs leterhelve 😊
Btw Gates nem mariskázott elvileg, viszont egy All-marcsi csapatot megemlíteni Gordon nélkül nem szép 😀