Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 49 mp50 másodperccel ezelőtt
Dez gets $23m in 2015 via signing bonus and salary. Fully guaranteed.

ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 35 mp36 másodperccel ezelőtt
The other $22m for Dez becomes fully guaranteed in March 2016.

mike fisher ‏@fishsports 27 mp28 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
.@DezBryant will get $14M a year for 5 years totaling $70M. TOTAL guarantee $45M but some 'virtual'. @1053thefan

ez nem épp Cowboy for life.....
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ian Rapoport ‏@RapSheet 44 mp45 másodperccel ezelőtt

The #Cowboys and Dez Bryant have an agreement in principle on a 5-year, $70M deal, per sources.

Már csak a garantált rész a kérdés.Mr. Bombastic
45 milla garantált. Korrekt, főleg DEZ részéről.
Stephen győzött.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 44 mp45 másodperccel ezelőtt

The #Cowboys and Dez Bryant have an agreement in principle on a 5-year, $70M deal, per sources.

Már csak a garantált rész a kérdés.


több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Rapoport 5 évet ír, 31 lesz mire lejár. az még egy nagy payday
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt pletykálják, megszületett a megállapodás Dez és a csapat között.

több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 34 p34 perccel ezelőtt
From @Rand_Getlin & me: #Cowboys increased their offer to Dez Bryant beyond $13M, making a strong push. Bryant is more optimistic than ever

Tehenész Isten éltessen! 😊


több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na már Hall is dicséri Dezt 😀

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mivel pont ugy jott ki,hogy ma van a szuletesnapom,igy mara egy csapatbarat dez szerzodest szeretnek latni ami a mi bryantunket is mosolYra fakasztja 😊Tehenész
So, Happy Dezday! Remelem nem lesz a Cowboys es Dez egy otromba party-pooper.

Inverz asszonyveres! Scandricket betamadta a volt menyasszonya. Paprika spray-vel engem is fujt mar le az ocsem, suvegelendo megoldas, hogy Scandrick a rendoroket hivta ahelyett, hogy egy parasztlengovel leveri a holgy allkapcsat.

 www.bloggingtheboys.com/2015/7/15/8967457/orlando-scandrick-takes-high-road-in-domestic-abuse-issue

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mivel pont ugy jott ki,hogy ma van a szuletesnapom,igy mara egy csapatbarat dez szerzodest szeretnek latni ami a mi bryantunket is mosolYra fakasztja 😊Tehenész
Isten éltessen, és természetesen legyen úgy!!😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Isten éltessen, ha már pont így jött ki 😊
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mivel pont ugy jott ki,hogy ma van a szuletesnapom,igy mara egy csapatbarat dez szerzodest szeretnek latni ami a mi bryantunket is mosolYra fakasztja 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Hamar okosabbak leszünk.
Én sok ilyen Dez-es cikket átrágtam, de nekem már egyre kevésbé tetszik ez a szitu, végül is úgy vélik a szakik, a garantált összegen megy a vita.
Az azért (szerintem) árnyalja a képet, hogy van egy Williams-ünk (szerintem már elit), egy jónak mondott, de még bizonyítás előtt álló Street, egy cool Beasley és 2-3 vagány UDFA - ez is a kalapban van. De persze szerintem is meg kell tartani, és meg is fogják, pénz itt ilyen szinten nem számít, csak a tervezhető Cap. Viszont ha ma is nyom valami ökörséget Dez, akkor a szurkolók (is) berághatnak rá, ez az 'orális presszió' nem kell, max. csajoktól!😕)Charlie Firpo
Williams tavolrol sem elit, Beasley meg szinte kizarolag slotban hasznalhato. Mindenesetre ott van meg Witten & co, ha Dez durcazna a 12.8 millioja miatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
felteszem a virtuális 2 forintomat, hogy nem lesz Dez szerződés 15-ével, és nem lesz holdout sem.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt ne feledd el, hogy tavaly az elit futó miatt a boxban több védő állt, valamint emellett Williams a lehető legnagyobb nyertese annak, hogy Dezt rendre kettőzni kellett, mellette pedig Wittenre is külön kellett figyelni. Biztos vagyok benne, hogy #1 elkapóként, a legjobb cornerek ellen nagyon visszaesne Williams, amikor az ellenfél megteheti, hogy rá figyeljen, és ne Dezre.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.Charlie Firpo
De legalább Brady nem lesz 😊Wyatt
nem négy meccset kapott Brady is?rva
De, csak nekünk az első négy fordulóban van egy pihenő hetünk is 😊Wyatt
Hamar okosabbak leszünk.
Én sok ilyen Dez-es cikket átrágtam, de nekem már egyre kevésbé tetszik ez a szitu, végül is úgy vélik a szakik, a garantált összegen megy a vita.
Az azért (szerintem) árnyalja a képet, hogy van egy Williams-ünk (szerintem már elit), egy jónak mondott, de még bizonyítás előtt álló Street, egy cool Beasley és 2-3 vagány UDFA - ez is a kalapban van. De persze szerintem is meg kell tartani, és meg is fogják, pénz itt ilyen szinten nem számít, csak a tervezhető Cap. Viszont ha ma is nyom valami ökörséget Dez, akkor a szurkolók (is) berághatnak rá, ez az 'orális presszió' nem kell, max. csajoktól!😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.Charlie Firpo
De legalább Brady nem lesz 😊Wyatt
nem négy meccset kapott Brady is?rva
De, csak nekünk az első négy fordulóban van egy pihenő hetünk is 😊

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az a szép, hogy a fenyegetőzésnek kb semmi értelme
hanem kapja meg szerződést, és szeptemberben nem játszik, azzal mi ér el?
jobb helyzetbe kerül egy újabb szerződésnél? nem
több lehetősége lesz bizonyítani az új szerződéshez? (számok ligája) nem
segíti a csapatát, amihez "örökre" tartozni akar? nem
keres pénzt a kihagyott meccsek alatt? nemrva
Elcserélteti magát.
Btw nekem már az is eszembe jutott, hogy az egésznek ez lesz a vége. Remélem a Colts odaadja az első körét érte. 😀
Mondjuk ő sem hülye, azt tudja, hogyha kimegy FA-ra, ott úgy is megkapja a pénzt, amit akar, abban is biztos vagyok, hogy még egy hosszú holdout után is. Ritkán kerül a piacra elit elkapó, ezt jól tudja mindenki. És Dez a pályán továbbra is kitette a lelkét is, úgyhogy nehéz lenne ráfogni, hogy csak a pénz érdekli. De hát jól tudja ő, hogy egy játékos karrierje során egy, maximum két nagy szerződést kap, szóval most kell megszereznie.

És azért ne felejtsd el, ha nem játszik, nem sérül meg. Mert ha taggel összeszedne valami súlyos sérülést, na akkor végképp elbúcsúzhatna attól a pénztől, amit meg szeretne kapni. Szóval számomra érthető a hozzáállása a dolgokhoz. Nem egy-két hét után kezdett fesztiválozni, hanem már sok-sok hónapja halogatja a dolgot a csapat. Hiába imádja a Cowboyst, ha úgy érzi, hogy nem tisztelik és becsülik ott, akkor elmegy, kész. Ezt is megértem.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
az a szép, hogy a fenyegetőzésnek kb semmi értelme
hanem kapja meg szerződést, és szeptemberben nem játszik, azzal mi ér el?
jobb helyzetbe kerül egy újabb szerződésnél? nem
több lehetősége lesz bizonyítani az új szerződéshez? (számok ligája) nem
segíti a csapatát, amihez "örökre" tartozni akar? nem
keres pénzt a kihagyott meccsek alatt? nem
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.Charlie Firpo
Dez már mindennel fenyegetőzik. Tegnap borult ki a bili, és nyíltan közölte JJ-vel, hogy unja a hacacárét, ha szerdáig, azaz 15-ig nem kapja meg a szerződését, úgy a nyár további részét, de még regular season-meccseket is kihagyja, és nem hagyja annyiban a dolgot.

Ez egyébként érthető azért azok után, hogy a pályán mindig szívét-lelkét odatette a csapatért, és a számai is nagyon jók, ellenben sosem gondoltam túl okos dolognak, hogy egy játékos akar "fenyíteni" egy csapatot. Ha Dez kap új szerződést, akkor majd megcsinálja más is, stb. Hülyeség hülyeséget szül.

De megoszt, mert az előbb leírtak miatt szerintem Dez az, aki megérdemli a pénzt, a korrekt szerződést, nem tudok ferde szemmel nézni rá emiatt, ahogy ezt el akarja érni. Türelmes volt végig, amint kiderült, a nagy videós-szarkavarós eset sem volt semmi, a pályán meg bizonyított.

Hardyban nem értünk egyet. MÁR megkapta a kellő büntetést, egy évet hagyott ki. Olyan évet, ami miatt pont elesett egy zsíros szerződéstől, de mégsem sírt, letöltötte a büntetését. A liga volt, aki érthetetlen módon még erre rádobott tíz meccset, míg AP semmit sem kapott.

Teljes mértékig érthető, hogy Hardy ezt már nem nyeli le, én sem tenném, amíg el nem törlik ezt a négy meccset is.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.Charlie Firpo
De legalább Brady nem lesz 😊Wyatt
nem négy meccset kapott Brady is?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.Charlie Firpo
De legalább Brady nem lesz 😊

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
A baj, hogy bizonyíték nincs tulajdonképpen. Volt egy állítás, amit már visszavontak. Igazából onnantól, hogy a bíróságon, a ligán kívül hivatalosan is semmisnek tekintették az ügyet, a ligától az egész tavalyi szezonos eltiltás után PLUSZ meccseket rátolni, no comment.

Nagyon helyes, hogy Hardy is ezen balhézik, főleg, hogy Peterson, aki saját maga be is vallotta a bűnösségét, már röhögve ott lehet a pályán, az ő esete pedig a ligának sokkal rosszabb PR volt, mint Hardyé. De erről már beszéltünk korábban.
Meggyőződésem, hogy itt a nevekre mennek a hasraütésszerű ítéletek, ezáltal játszhat Peterson, és Hardy nem. Hardy helyében nem is hagynám annyiban az egészet, amíg nem törlik el a büntetését, főleg, hogy már az egyéves eltiltásával is egy rahedli pénzt veszített, holott hivatalosan sosem nyilvánították bűnösnek semmiben sem. És ugye állítólag van ez a baromság cucc, ez az "amíg el nem ítélik, addig senki sem bűnös" dolog Amerikában.Stez
az ártatlanság vélelme megillet mindenkit. de most nem kéne itt mindenkinek homokba dugni a fejét hogy szegény Hardy. nőt megütni, pláne ezeknek az emberhegyeknek, nos nincs mentség. nálunk is mikor jöttek ezek a dolgok, senki nem védte őket, hanem egyetértettünk a büntetéssel. ez van, ahogy rva kollega írja, be kell nyelni és azon dolgozni hogy tanuljon belőle. remélhetőleg fog és belátja hogy a karrierje a tét.petey
Én - sem - védem őt, de én még annak a generációnak a tagja vagyok, amelyik aszongya ilyenkor: Dokument jeszty?
Természetesen a többivel mélységesen, ráadásul fenntartva hogy lényegében.
Ráadásul - ahogy Stez kolléga is kitért rá - most egybecsúsztak kissé ezek az ügyek és szinte versengenek a köz kegyeiért. Pl, hogy mi ér többet: nőt 'vélelmezve' megverni versus meccsen 'vélelmezve' szabályt szegni, hogy a többit ne is említsem.
(Tán az Origo-n, egy kapcsolt blogon olvastam ma, hogy szegény B-t eltiltották, bezzeg a nőverő szemétládát meg pont annyira, micsoda igazságtalanság...)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
A baj, hogy bizonyíték nincs tulajdonképpen. Volt egy állítás, amit már visszavontak. Igazából onnantól, hogy a bíróságon, a ligán kívül hivatalosan is semmisnek tekintették az ügyet, a ligától az egész tavalyi szezonos eltiltás után PLUSZ meccseket rátolni, no comment.

Nagyon helyes, hogy Hardy is ezen balhézik, főleg, hogy Peterson, aki saját maga be is vallotta a bűnösségét, már röhögve ott lehet a pályán, az ő esete pedig a ligának sokkal rosszabb PR volt, mint Hardyé. De erről már beszéltünk korábban.
Meggyőződésem, hogy itt a nevekre mennek a hasraütésszerű ítéletek, ezáltal játszhat Peterson, és Hardy nem. Hardy helyében nem is hagynám annyiban az egészet, amíg nem törlik el a büntetését, főleg, hogy már az egyéves eltiltásával is egy rahedli pénzt veszített, holott hivatalosan sosem nyilvánították bűnösnek semmiben sem. És ugye állítólag van ez a baromság cucc, ez az "amíg el nem ítélik, addig senki sem bűnös" dolog Amerikában.Stez
az ártatlanság vélelme megillet mindenkit. de most nem kéne itt mindenkinek homokba dugni a fejét hogy szegény Hardy. nőt megütni, pláne ezeknek az emberhegyeknek, nos nincs mentség. nálunk is mikor jöttek ezek a dolgok, senki nem védte őket, hanem egyetértettünk a büntetéssel. ez van, ahogy rva kollega írja, be kell nyelni és azon dolgozni hogy tanuljon belőle. remélhetőleg fog és belátja hogy a karrierje a tét.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
A baj, hogy bizonyíték nincs tulajdonképpen. Volt egy állítás, amit már visszavontak. Igazából onnantól, hogy a bíróságon, a ligán kívül hivatalosan is semmisnek tekintették az ügyet, a ligától az egész tavalyi szezonos eltiltás után PLUSZ meccseket rátolni, no comment.

Nagyon helyes, hogy Hardy is ezen balhézik, főleg, hogy Peterson, aki saját maga be is vallotta a bűnösségét, már röhögve ott lehet a pályán, az ő esete pedig a ligának sokkal rosszabb PR volt, mint Hardyé. De erről már beszéltünk korábban.
Meggyőződésem, hogy itt a nevekre mennek a hasraütésszerű ítéletek, ezáltal játszhat Peterson, és Hardy nem. Hardy helyében nem is hagynám annyiban az egészet, amíg nem törlik el a büntetését, főleg, hogy már az egyéves eltiltásával is egy rahedli pénzt veszített, holott hivatalosan sosem nyilvánították bűnösnek semmiben sem. És ugye állítólag van ez a baromság cucc, ez az "amíg el nem ítélik, addig senki sem bűnös" dolog Amerikában.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
az eltiltás jár. az NFL úgy itélte meg a bizonyítékok alapján, hogy ezt adja.
a 4 meccs félúton van a 2 meccses eltiltás ami a régi és a 6 meccses ami az új CBA alapján járna
ha provokálta a csaj a verést, ha nem azért "összekarcolódott" meg a fegyverekre is "ráesett"
elfogadni kell a 4 meccset, fejet lehajtani, elnézést kérni, és aktívan dolgozni azért, hogy se velem, se mással ne forduljon elő ilyen.
ugye senki nem hiszi el, hogy azért, mert a csaj nem jelent meg, nem is történt semmi, igaz?rva
Ahogy alant írtam, vagy-vagy. Én persze mást nem tehetek, mint elfogadhatom.
Jó lesz az 5. hét, Rolando-val, Hardy-val meg még ki tudja milyen eltiltott visszatérésével - ja hogy az az NE lesz? Voááá...

MÁS:
Mondjuk mindjá hamar ráfordulunk a Dez sztorira, nincs sok idő vissza! Ráadásul most olvasom, hogy Arcsi szerint 15-e után már nem lehet hosszú távút kötni, gondolom egy évig. Nekem még az is új, hogy Dez nem csak meccskihagyással, hanem a TC részvételével - is - fenyegetőzik.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.