Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊gyeek
nem is tudom. én speciel 11 éves veteránt max punternek szeretnék a free agent piacról.slowmotion
Pityu is azt nyilatkozta, hogy a tavalyi jó szereplés a fiatalítás eredménye - is. Meglátjuk, kit bök ki 'Will varázsló', ha egyáltalán.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊gyeek
nem is tudom. én speciel 11 éves veteránt max punternek szeretnék a free agent piacról.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ez a PUP még csak olyan, hogy bármelyik nap le lehet venni róla valakit szezon kezdetig.
kb csak a médiának szól, hogy legyen min csámcsogni.

persze nem jó hír, hogy folyamatos hamstring baja van DMC-nek, te talán tudja a stáb, hogy mivel lehet megoldani, emlékeztek 2013-ban mennyi hamstring probléma volt és 2014-re hogy eltűnt? nyilván nem véletlen... szóval még nem temetném, de az már biztos, hogy nem első számú futóként számítanak rá, hanem inkább ilyen power back akinek a 3&2-t kell megcsinálni erőből. nem kell gondolkozni, csak nekifutni a húshegyeknek, és abban bízni, hogy lesz egy 10 cm2 lyuk, ahol átfér a keze a labdával.
illetve várjuk meg, hogy mit csinál az újonnan érkezett srác, mert újonc (ergo nincs annyira összetörve), felépítése megvan, és ha lát is a pályán, akkor nagy esélye lesz az 53-as rosterre kerülésre.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
PUP-ra is lett teve DMC. Randle tavaly mikor jatszott jo volt, kerdes hogy all down backènt tudja-e ugyanezt.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem véletlen mondta Jones, hogy Randle az első számú futó 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DMC egy speedster Trent Richardson.
A lyukakat nem látja, nem találja meg őket, legyenek bármekkorák. A végsebessége elit, a passzjátékoknál életveszélyes lehet, de jobban teszi, ha kifut a pályáról, mert minden tackle-nél megsérül. 😀

DMC-ben mondjuk azért sok volt nagyon, csak ez a sérüléshullám... Mindegy, de hát nem véletlenül komolytalan ez, kb. OTA első napján megsérült, most TC első napján ismét. 😊
Már csak azért is várok egy szabadügynök futót, mert DMC-re nem lehet alapozni, kevesen lesznek a poszton, nem csak azért, mert a minőség sincsen meg szemlátomást.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Steven Jackson esetleg?
Nem tudom mi van vele de o azert jo RB.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Múltkor olvastam vmi olyasmit, hogy run walk DMC 2000 yardot is fut majd a nagy fal mögött 😀 lehet aki írta nem nézett elmúlt 2-3 szezonban Oakland meccset 😀 neki legalább annyira lefőtt már a kávé még CJ2k-nak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont annyira komoly ez az RB-depth, hogy McFadden OTA-n meghúzta az egyik combhajlítóját, és ki is hagyta a további edzéseket, ma meghúzta a másikat is, szóval sanszos, hogy jó néhány edzést limitáltan tol végig. 😀

Biztosra veszem, hogy egy FA még érkezni fog, ez nagyon komolytalan.Stez
Az az egy szerencsénk, hogy pénzünk van rá.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont annyira komoly ez az RB-depth, hogy McFadden OTA-n meghúzta az egyik combhajlítóját, és ki is hagyta a további edzéseket, ma meghúzta a másikat is, szóval sanszos, hogy jó néhány edzést limitáltan tol végig. 😀

Biztosra veszem, hogy egy FA még érkezni fog, ez nagyon komolytalan.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez annak fényében érdekes, hogy Rivers meg visszavonult. Kezd fogyni ez a túltöltött LB csapat...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Rolando PUP-on kezd.
Ilyenkor a 6. héten vehetjük le róla?Charlie Firpo
Ha a szezon elején még rajta van akkor az első 6 fordulót ki kell hagynia de ha 3 héten belül nem aktiválják, akkor a teljes szezont is. Tehát szezon kezdete előtt szépen leveszik 😊 Muszáj játszania az 5. héten mert szeretném látni élőben, ahogy Hardyt is 😊
 www.dallascowboys.com/galleries/2015/07/28/cowboys-travel-oxnard-2015-training-camp#292161
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rolando PUP-on kezd.
Ilyenkor a 6. héten vehetjük le róla?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Már csak a sérülések miatt se érné meg,se a játékosoknak,se a csapatoknak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
másféle szerződés struktúrára kellene átállni (liga szinten) ami annyira utopisztikus, hogy nagyon: évente kapna mindenki uj deal-t. megszünne minden holdout.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/clarencehilljr/status/626471632303828992

Itt is van a valasz.Azt mondom ezt igy kell,legyen azert sulya a vezetesnek,attol fuggetlenul,hogy lesz e uj deal.Tehenész
Én egyszerűnek látom: akinek élő szerződése van, az ne ugráljon. Majd egy év múlva, ha idén is jó lesz, kap egy zsírosabb szerződést, vagy mehet akkor.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/clarencehilljr/status/626471632303828992

Itt is van a valasz.Azt mondom ezt igy kell,legyen azert sulya a vezetesnek,attol fuggetlenul,hogy lesz e uj deal.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk azt azért ne feldjük el hogy jelenleg van előtte egy Hardy/Gregory/Larence hármas, míg Scan meg Dez posztjuk legjobbja a csapatban...
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
mike fisher @fishsports
Several #Cowboys not on team plane to Oxnard. Some good news, some bad. Ill address 7:30am daily hit on @1053thefan
6:10 AM - 29 Jul 2015

egyike ezeknek Jeremy Mincey, aki több pénzt (újított szerződést) akar

Jordan Ross ‏@TheJordanRoss
Jeremy Mincey had 37 QB hurries in 724 regular season snaps in 2014. To put that in perspective, Jason Pierre-Paul had 38 QB hurries in 981.
21:28 - 2015. júl. 28.

talán ezért ^^

ohh, és azoknak, akiknek semmit nem mond a Gus Johnson név:  rotoviz.com/2015/04/gus-johnson-sfa-2015-overlooked-rb/rva
Érdekes lesz, hogy Stephen hogy reagál erre, egyáltalán tudott-e róla, Marinelli tudott-e róla, stb.
Eddig viszonylag lent tudták tartani a fizukat, nem gondolnám, hogy most engedékenyek lennénk. Meglátjuk.Charlie Firpo
Gondolom Dez,meg főleg Scandrick fizui után Mincey is rápróbál,igazából megérdemelné tavalyi szezon alapján,de nehogy egy lavinát indítson el ezzel,hogy most mindenki bejelentkezik egy kis plusszért.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
mike fisher @fishsports
Several #Cowboys not on team plane to Oxnard. Some good news, some bad. Ill address 7:30am daily hit on @1053thefan
6:10 AM - 29 Jul 2015

egyike ezeknek Jeremy Mincey, aki több pénzt (újított szerződést) akar

Jordan Ross ‏@TheJordanRoss
Jeremy Mincey had 37 QB hurries in 724 regular season snaps in 2014. To put that in perspective, Jason Pierre-Paul had 38 QB hurries in 981.
21:28 - 2015. júl. 28.

talán ezért ^^

ohh, és azoknak, akiknek semmit nem mond a Gus Johnson név:  rotoviz.com/2015/04/gus-johnson-sfa-2015-overlooked-rb/rva
Érdekes lesz, hogy Stephen hogy reagál erre, egyáltalán tudott-e róla, Marinelli tudott-e róla, stb.
Eddig viszonylag lent tudták tartani a fizukat, nem gondolnám, hogy most engedékenyek lennénk. Meglátjuk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, nem volt rossz futó, de tényleg senki nem mondta volna 1600+ra sem, nemhogy 1800 fölé.
Még akár Randle is lehet simán 1000 feletti innentől, nem véletlenül draftoltátok magasan (he, sokkal magasabban rémlett 😀), és tavaly ő is nagyon jól ment, amikor lehetőséget kapott.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Chris Johnson jönni fog, meglássátok.Stez
nem hiszem (ha igen, max camp body-nak, az 53-as rosterre kerülése kevesebb esélye van, mint Ryan Williams-nak a második térdműtétje előtt volt)rva
Egyáltalán nincs kevesebb esélye.
Johnson egy jó TC-vel lazán kezdő RB lesz ebben a depthben.Stez
a 2012-es Johnson esetleg.
 twitter.com/fishsports/status/626058976287854592?lang=hurva
Jó, van egy tweet, ami után te biztos vagy abban, hogy CJ1K nem jön.
Ezzel szemben pedig van további húsz, ami azt írja, hogy CJ1K szerződtetése téma a Dallasnál. És Johnson ügynöke azt nyilatkozta, hogy kapcsolatban állnak egy csapattal a csoportból.

Akkor most melyik? Szerintem Johnson jönni fog. És ha ez így lesz, akkor a rosteren lévő RB-ket elnézve ha jó TC-t hoz, akkor simán kezdő lehet, csak rajta múlik. Jelenleg nincsen #1 RB itt, és ezt mindenki tudja, ezáltal nyílt csata lesz a kezdő posztért.Stez
jó, ezen nem szükséges vitatkoznunk, kb minden dallasi beatwriter vagy tűzközeli (Broaddus, Fischer, Machota) azt mondja, hogy annak ellenére, hogy CJ ügynöke valóban kapcsolatba lépett a csapattal, a másik oldalról nincs érdeklődés.
ha lenne, akkor a 3 napos minicamp alatt, vagy azóta már adtak volna neki lehetőséget, de legkésőbb szerintem ezen a héten már komolyra kellett volna fordulnia a tárgyalásoknak, tekintve, hogy hétfőn volt a fizikai felmérő pl...
nem kezdek el tweet-eket keresni, de van csillió ami arra utal, hogy se Ray Rice, se CJ nem fog idejönni.
ez a keret bőven megoldja azt, amire szükség lesz. ketten ha megcsinálják az 1600 yardot (az 800 fejenként) az elég lesz ahhoz, hogy a csoportból továbbmenjenek. Murray-ről se tudta senki korábban, hogy mekkora ász (keress egy olyan cikket, amiben valaki előre megmondta, hogy 1800 yardos szezont fog csinálni!) ennyi erővel Randle is lehet ugyan olyan jó pl... de ez már a sokadik aspektus.
az a véleményem, hogy nem véletlenül nem hoztak futót a draftról sem. lehet hoztak volna, ha olyan jól sül el, mint a második kör Gregory-val, de nem volt prioritás. ha más nem, ez elmagyarázza, hogy mire gondolhatnak azok, akik a csapatot összerakják.
aztán ha 4-5 meccs után sem jön a yard, majd előszednek valakit az akkori FA piacról. ropiért.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chris Johnson jönni fog, meglássátok.Stez
nem hiszem (ha igen, max camp body-nak, az 53-as rosterre kerülése kevesebb esélye van, mint Ryan Williams-nak a második térdműtétje előtt volt)rva
Egyáltalán nincs kevesebb esélye.
Johnson egy jó TC-vel lazán kezdő RB lesz ebben a depthben.Stez
a 2012-es Johnson esetleg.
 twitter.com/fishsports/status/626058976287854592?lang=hurva
Jó, van egy tweet, ami után te biztos vagy abban, hogy CJ1K nem jön.
Ezzel szemben pedig van további húsz, ami azt írja, hogy CJ1K szerződtetése téma a Dallasnál. És Johnson ügynöke azt nyilatkozta, hogy kapcsolatban állnak egy csapattal a csoportból.

Akkor most melyik? Szerintem Johnson jönni fog. És ha ez így lesz, akkor a rosteren lévő RB-ket elnézve ha jó TC-t hoz, akkor simán kezdő lehet, csak rajta múlik. Jelenleg nincsen #1 RB itt, és ezt mindenki tudja, ezáltal nyílt csata lesz a kezdő posztért.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
mike fisher @fishsports
Several #Cowboys not on team plane to Oxnard. Some good news, some bad. Ill address 7:30am daily hit on @1053thefan
6:10 AM - 29 Jul 2015

egyike ezeknek Jeremy Mincey, aki több pénzt (újított szerződést) akar

Jordan Ross ‏@TheJordanRoss
Jeremy Mincey had 37 QB hurries in 724 regular season snaps in 2014. To put that in perspective, Jason Pierre-Paul had 38 QB hurries in 981.
21:28 - 2015. júl. 28.

talán ezért ^^

ohh, és azoknak, akiknek semmit nem mond a Gus Johnson név:  rotoviz.com/2015/04/gus-johnson-sfa-2015-overlooked-rb/