Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha igaz, Ryan Williams cut - mégsem vált be, vagyis nem tudott egészséges maradni. Így 3 futó maradt...
Chris Johnson???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Ha ti jövő áprilisban lecserélitek Romot akkor kezdhetitek temetni a csapatot. Ez a "Romo már xéves lesz " duma nálam vetekedik Sobri "Brady kiégett " dumájával. Fr irányítót nem cserélünk le pikk-pakk erre csak a colts képes az évtized legnagyobb csalásával...(suck for Luck). Védelmet kell építeni.gordon
mint mondtam, három év. addig azért sokat kellene fizetni csak azért, hogy ne legyen franchise irányító.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha ti jövő áprilisban lecserélitek Romot akkor kezdhetitek temetni a csapatot. Ez a "Romo már xéves lesz " duma nálam vetekedik Sobri "Brady kiégett " dumájával. Fr irányítót nem cserélünk le pikk-pakk erre csak a colts képes az évtized legnagyobb csalásával...(suck for Luck). Védelmet kell építeni.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
egy száz éven keresztül franchise irányítót nem fognak kivágni.
inkább visszavonul majd 😉 tudod, úgy is szar, csak fényes papírba van csomagolvarva
nyilván, de attól még ugyanúgy nem lesz.
Favre ideje is kitelt a Packers-nél, mondjuk ott volt egy olyan utódja, aki jobb is lett, mint ő; nálunk még nincs ilyen a láthatáron...slowmotion
Romo azt nyilatkozta, hogy 3-5 éve van
ebből 2-3 a realitás, ha ezt ami most jön levonom, akkor 1-2 még azaz vagy a 2016-os vagy a 2017-es drafton már találni kell irányítót. (vagy leigazolni valami átmeneti játékost, amíg draftolható lesz vaki)rva
Szép és jó, hogy mit nyilatkozik, de egy játékosnál, aki évente szedi be a sérüléseket. És nem rossz a bokája, hanem a bordájával és a nyakával vannak gondok, ami azért eléggé parás. Évről évre kevesebbet bír a teste a kapott ütések után, ez nem meglepő, de ezek után Romónak én JÓ ESETBEN adok három évet, de inkább kettőt.A most következő szezonnal együtt.

Favre azért más volt, ő nem volt ilyen sérülékeny, egyszerűen csak évek óta baszott TC-be lemenni, mondván, visszavonul, és végül közölte, hogy bocs, mégsem. Rodgerst is pontosan emiatt draftolták, mert Favre már jó ideje siránkozott, hogy gondolkozik a visszavonuláson. A végén megunta a GB, és lecserélte a fenébe. Itt nyilván ez jelenleg nem játszik, mivel nincs meg az alternatíva, akit be mernének dobni a mély vízbe. De hamarosan jön az is. Nem lepne meg, ha már 2016-ban QB-t draftolna a franchise az 1-2. körben, mint ahogy az sem volt meglepő, hogy tavaly ment a Manziel-pletyka a csapat körül, aminek mint utólag kiderült, volt realitása, és JJ gondolkozott a dolgon.

De egyébként én a fiatal franchise-játékosokra értettem, hogy jó, hogy több évig szerződés alatt állnak, Romo nálam nem az. Vagyis hát kövezzetek meg, de nem fiatal. 😀 És nem ő a franchise jövője, ő a következő 1-2 éve inkább. Dez, Scandrick, a fiatal OL-játékosok, inkább ők a jövő, akikre fel lehet/kell építeni a következő csapatot.Stez
egyetértek nagy vonalakban, úgyhogy csak pontokba összeszedtem az eltéréseket:
- Romonak nem a nyaka a problémás, hanem a háta, amennyire én tudom
- szerintem (a DL teljesítményétől függően) jövő áprilisban végre megtörténik az oly régóta emlegetett trónörökös-választás. vagy cserélünk Garoppolóért 😉 de Manziel az nem pálya, csak a hülyítés része volt. JJ már csak a pénzt adja, meg a whiskey-t szívja, egyébként Pistike véleménye számít. ő meg ilyeneket nem csinál.
- Scandrick már nem a jövő, őt is 2008-ban draftolták (Mike Jenkins meg Felix mellett), 28 éves. az szvsz már nem számít építőkőnek, mert mire itt elvileg jó lesz, addigra már a 30 rosszabbik felén lesz.
- Romo esetében egyetértünk.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.sportingnews.com/nfl/story/2015-07-17/cole-beasley-dallas-cowboys-backward-dunk-tony-romo-dez-bryant-demarco-murray-nate-robinson?eadid=SOC/Twi/SNMain


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egy száz éven keresztül franchise irányítót nem fognak kivágni.
inkább visszavonul majd 😉 tudod, úgy is szar, csak fényes papírba van csomagolvarva
nyilván, de attól még ugyanúgy nem lesz.
Favre ideje is kitelt a Packers-nél, mondjuk ott volt egy olyan utódja, aki jobb is lett, mint ő; nálunk még nincs ilyen a láthatáron...slowmotion
Romo azt nyilatkozta, hogy 3-5 éve van
ebből 2-3 a realitás, ha ezt ami most jön levonom, akkor 1-2 még azaz vagy a 2016-os vagy a 2017-es drafton már találni kell irányítót. (vagy leigazolni valami átmeneti játékost, amíg draftolható lesz vaki)rva
Szép és jó, hogy mit nyilatkozik, de egy játékosnál, aki évente szedi be a sérüléseket. És nem rossz a bokája, hanem a bordájával és a nyakával vannak gondok, ami azért eléggé parás. Évről évre kevesebbet bír a teste a kapott ütések után, ez nem meglepő, de ezek után Romónak én JÓ ESETBEN adok három évet, de inkább kettőt.A most következő szezonnal együtt.

Favre azért más volt, ő nem volt ilyen sérülékeny, egyszerűen csak évek óta baszott TC-be lemenni, mondván, visszavonul, és végül közölte, hogy bocs, mégsem. Rodgerst is pontosan emiatt draftolták, mert Favre már jó ideje siránkozott, hogy gondolkozik a visszavonuláson. A végén megunta a GB, és lecserélte a fenébe. Itt nyilván ez jelenleg nem játszik, mivel nincs meg az alternatíva, akit be mernének dobni a mély vízbe. De hamarosan jön az is. Nem lepne meg, ha már 2016-ban QB-t draftolna a franchise az 1-2. körben, mint ahogy az sem volt meglepő, hogy tavaly ment a Manziel-pletyka a csapat körül, aminek mint utólag kiderült, volt realitása, és JJ gondolkozott a dolgon.

De egyébként én a fiatal franchise-játékosokra értettem, hogy jó, hogy több évig szerződés alatt állnak, Romo nálam nem az. Vagyis hát kövezzetek meg, de nem fiatal. 😀 És nem ő a franchise jövője, ő a következő 1-2 éve inkább. Dez, Scandrick, a fiatal OL-játékosok, inkább ők a jövő, akikre fel lehet/kell építeni a következő csapatot.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
egy száz éven keresztül franchise irányítót nem fognak kivágni.
inkább visszavonul majd 😉 tudod, úgy is szar, csak fényes papírba van csomagolvarva
nyilván, de attól még ugyanúgy nem lesz.
Favre ideje is kitelt a Packers-nél, mondjuk ott volt egy olyan utódja, aki jobb is lett, mint ő; nálunk még nincs ilyen a láthatáron...slowmotion
Romo azt nyilatkozta, hogy 3-5 éve van
ebből 2-3 a realitás, ha ezt ami most jön levonom, akkor 1-2 még azaz vagy a 2016-os vagy a 2017-es drafton már találni kell irányítót. (vagy leigazolni valami átmeneti játékost, amíg draftolható lesz vaki)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
egy száz éven keresztül franchise irányítót nem fognak kivágni.
inkább visszavonul majd 😉 tudod, úgy is szar, csak fényes papírba van csomagolvarva
nyilván, de attól még ugyanúgy nem lesz.
Favre ideje is kitelt a Packers-nél, mondjuk ott volt egy olyan utódja, aki jobb is lett, mint ő; nálunk még nincs ilyen a láthatáron...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
lesz itt baj 2-3 év múlva, mikor az O fal rookie szerződése kezd majd lejárni 😀 😀rva
Jó, ez egy ilyen sport.
De egyébként ha megnézzük, hogy a legutóbbi években brutálisan elkezdték emelni a capet, nem rossz ez. Meg 2-3 év múlva én már Romóval sem biztos, hogy számolnék, nem lesz Carr, meg 1-2 társa, akik a jelenlegi capet eléggé lehúzzák. De a csapat jövőjének számító pár fiatal húzóember viszont mind évekig szerződés alatt áll több évig, ami nagy előny, még ha a capen meg is látszik majd. Legalább velük nem lesz probléma, és lehet másra figyelni.Stez
pontosan.
Romo szerződésében még lényegében ha három év van, utána erősen cut-szaga van a dolognak (2018 cap hit: 25M, cut esetén 9M, J1C esetén 5,7M+3,2M). meg addigra kimegy ugye Witten is (bár neki már a jövő év is esélyes lehet, lévén 5,4M-t lehet rajta spórolni, a 2017-es szezon előtt pedig ez 7,4M).
Free dettó, neki ez a szerződés lényegében 1 év és 6M, mert a 2016-2017-es 4M+5M gyanúsan délibábnak tűnik (és addigra remélhetőleg lesz egy La'el, vagy egy Zack, aki be tud állni a helyére).
ki van még? ja, Carr. neki is egy, max két éve van, hacsak nem lesz bent a top 5 cornerben idén.

és ugye dől a tévés pénz, a cap jobban fog nőni, mint a pre-lockout években bármikor isslowmotion
egy száz éven keresztül franchise irányítót nem fognak kivágni.
inkább visszavonul majd 😉 tudod, úgy is szar, csak fényes papírba van csomagolva
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Strukturálni is lehet , nem kell egyből kivágni mindenkit.gordon
persze. de Romo pl 35 múlt, a 2018-as szezon kezdetére 38 lesz. lehet strukturálgatni, de azért vegyük tudomásul, hogy a természet törvényeit nem lehet legyőzni. Witten dettó, talán a kedvenc tehenészem, de azért hiába "csak" 33 éves, ez lesz a tizenharmadik szezonja, és azért ő sem puntert játszott... neki igazából már csak a gyűrű hiányzik, aztán ha az meglenne, akkor már csak azt kellene eldöntenie, mikorra akarja az aranyszínű zakót elkészíttetni.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Strukturálni is lehet , nem kell egyből kivágni mindenkit.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
lesz itt baj 2-3 év múlva, mikor az O fal rookie szerződése kezd majd lejárni 😀 😀rva
Jó, ez egy ilyen sport.
De egyébként ha megnézzük, hogy a legutóbbi években brutálisan elkezdték emelni a capet, nem rossz ez. Meg 2-3 év múlva én már Romóval sem biztos, hogy számolnék, nem lesz Carr, meg 1-2 társa, akik a jelenlegi capet eléggé lehúzzák. De a csapat jövőjének számító pár fiatal húzóember viszont mind évekig szerződés alatt áll több évig, ami nagy előny, még ha a capen meg is látszik majd. Legalább velük nem lesz probléma, és lehet másra figyelni.Stez
pontosan.
Romo szerződésében még lényegében ha három év van, utána erősen cut-szaga van a dolognak (2018 cap hit: 25M, cut esetén 9M, J1C esetén 5,7M+3,2M). meg addigra kimegy ugye Witten is (bár neki már a jövő év is esélyes lehet, lévén 5,4M-t lehet rajta spórolni, a 2017-es szezon előtt pedig ez 7,4M).
Free dettó, neki ez a szerződés lényegében 1 év és 6M, mert a 2016-2017-es 4M+5M gyanúsan délibábnak tűnik (és addigra remélhetőleg lesz egy La'el, vagy egy Zack, aki be tud állni a helyére).
ki van még? ja, Carr. neki is egy, max két éve van, hacsak nem lesz bent a top 5 cornerben idén.

és ugye dől a tévés pénz, a cap jobban fog nőni, mint a pre-lockout években bármikor is
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
köszönöm mindenkinek,tudtam én mikor kell megszületni 😀

Egyébként azt elmondhatjuk szerintem,hogy régóta nem volt ilyen jó offseasonja a csapatnak mint most.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lesz itt baj 2-3 év múlva, mikor az O fal rookie szerződése kezd majd lejárni 😀 😀rva
Jó, ez egy ilyen sport.
De egyébként ha megnézzük, hogy a legutóbbi években brutálisan elkezdték emelni a capet, nem rossz ez. Meg 2-3 év múlva én már Romóval sem biztos, hogy számolnék, nem lesz Carr, meg 1-2 társa, akik a jelenlegi capet eléggé lehúzzák. De a csapat jövőjének számító pár fiatal húzóember viszont mind évekig szerződés alatt áll több évig, ami nagy előny, még ha a capen meg is látszik majd. Legalább velük nem lesz probléma, és lehet másra figyelni.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
lesz itt baj 2-3 év múlva, mikor az O fal rookie szerződése kezd majd lejárni 😀 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen erdekes hogy Demarius is koppra ugyanezt kapta. Mondjuk Dezt választanám inkabb. De a Hardy esettel es az uj deallel azert pozitív het volt.Blevi
Miért érdekes? Tök egyértelmű volt, hónapok óta nyílt titok volt, hogy mindketten a másik szerződésére várnak, mivel hasonló kategóriában vannak (bár Dez nálam sokkal jobb, de ez szubjektív).
Mindketten ilyen évi 15-16 millióra becsülték magukat, ezáltal ment a kivárás, ha az egyik megkapja ezt, akkor a másik is tudja, kérheti, és valószínűleg ő is megkapja majd. Csak közben Dezt megpróbálták besározni a videós balhéval, ami után a Dallas folyamatosan azzal próbálkozott, hogy azt kihasználva kisebb pénzt ajánljon Bryantnek, míg Bey-Beyre hetekig fosott a Broncos, és nem is keresték. Mindkét fél engedett az igényeiből, de a Cowboys húzta a rövidebbet ilyen téren, bár egyértelmű volt, hogy nekik fontosabb a játékos, ezt Dez tudta is. Itt az volt a kérdés, ki fogadja el előbb az új szerződését, a másik is tudta, hogy kb. ugyanezért ő is alá fog írni.

Azt sem hiszem, hogy a csapatok összejátszottak volna, amivel megvádolták őket, inkább a két játékos várt az utolsó pillanatig a másik szerződésére.

Dez szempontjából szerintem ez jó szerződés, de mivel Bey-Beyt nem vélem olyan jónak, neki nem fizettem volna annyit, amennyit. És a Cowboys most ott tart, hogy az összes kulcsember le van kötve hosszú távon, ami azért nem hátrány. Scandrick például kifejezetten baráti pénzért játszik, ha megnézzük, hogy a cornereknek manapság milyen pénzt fizetnek ki, ráadásul Scandrick szerintem a Cowboys, és a liga egyik legalulértékeltebb játékosa, nagyon jó corner.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Milyen erdekes hogy Demarius is koppra ugyanezt kapta. Mondjuk Dezt választanám inkabb. De a Hardy esettel es az uj deallel azert pozitív het volt.Blevi
biztos azért van, mert az ő ügynöke Tom Condon, Bryant-é viszont Tom Condon.slowmotion
Üzleti titok or something like that?Blevi
nincs, a CBA szerint csak a csaptok nem egyeztethetnek, a játékosok és az ügynökök elméletben szabadon kooperálhatnak egymással a jobb ajánlatok kicsikarása érdekében.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Milyen erdekes hogy Demarius is koppra ugyanezt kapta. Mondjuk Dezt választanám inkabb. De a Hardy esettel es az uj deallel azert pozitív het volt.Blevi
biztos azért van, mert az ő ügynöke Tom Condon, Bryant-é viszont Tom Condon.slowmotion
Üzleti titok or something like that?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Milyen erdekes hogy Demarius is koppra ugyanezt kapta. Mondjuk Dezt választanám inkabb. De a Hardy esettel es az uj deallel azert pozitív het volt.Blevi
biztos azért van, mert az ő ügynöke Tom Condon, Bryant-é viszont Tom Condon.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
egyrészt mindenki ennyivel indít, aztán úgyis meghosszabbítják két éven belül. ha nem, akkor az ötödik évben rátesznek még párat (évet meg tízmilliót). harmadrészt azért ugye a hátával voltak problémák, szóval ez a csapat részéről is kevésbé rizikós elkötelezettség, mint ha mondjuk hét-nyolc évre szólna a szerződés. a nyolcvanadik meg kilencvenedik millát később is hozzá lehet tenni.slowmotion
mondjuk én azt szeretném látni, hogy mire Dez 31 éves lesz addigra draftolunk egy hozzá hasonló képességű elkapót az első körben.

nem jött be amúgy a jóslatom, én azt hittem az FO keményebb (Murray-t is hagyták elmenni) de ez a szerződés azért nem annyira élhetetlen a munkáltató szempontjából 😊 és ha Dez-nek jó, akkor jöhet a szezon!!
kiváncsi vagyok a garantáltból mennyi a virtuálisan garantált, voltak olyan hírek, hogy Byron Jones is olyan szerződést írt alá, hogy ha már csak rendőrautóba ültetik egy záróvonal átlépésért, akkor is elillan a garantált összeg
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Milyen erdekes hogy Demarius is koppra ugyanezt kapta. Mondjuk Dezt választanám inkabb. De a Hardy esettel es az uj deallel azert pozitív het volt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
jaj, de lemaradtam.

Tehenész
boldog születésnapot! (bár életem szerelmének is ma van a születésnapja, ráadásul a második, szóval... de azért Neked is 😀

Charlie Firpo
gyeek már kitárgyalta, de Williams tényleg nem elit. második számú receivernek jó lehet, mint mondjuk anno Alvin Harper volt Irvin mellett. vezérbikának kevés.

gyeek
ez az a csajszi, akinek olyan brutálisan überkirály segge van? valami nagyon komoly dolognak kellett a háttérben lennie, ha OS képes volt megválni tőle...

rva
egyrészt mindenki ennyivel indít, aztán úgyis meghosszabbítják két éven belül. ha nem, akkor az ötödik évben rátesznek még párat (évet meg tízmilliót). harmadrészt azért ugye a hátával voltak problémák, szóval ez a csapat részéről is kevésbé rizikós elkötelezettség, mint ha mondjuk hét-nyolc évre szólna a szerződés. a nyolcvanadik meg kilencvenedik millát később is hozzá lehet tenni.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
HAPPY BIRTHDAY 😀
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
korrekt szerződés, most már minden adva van egy jó szezonhoz!
csak ne legyenek sérülések. pls pls pls

több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 49 mp50 másodperccel ezelőtt
Dez gets $23m in 2015 via signing bonus and salary. Fully guaranteed.

ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 35 mp36 másodperccel ezelőtt
The other $22m for Dez becomes fully guaranteed in March 2016.

mike fisher ‏@fishsports 27 mp28 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
.@DezBryant will get $14M a year for 5 years totaling $70M. TOTAL guarantee $45M but some 'virtual'. @1053thefan

ez nem épp Cowboy for life.....rva
Megatron többet kap nála. Alsó hangon is TOP3 WR a ligában. Ahogy növekszik a CAP évről-évre a szerződések is ugranak. Szerintem teljesen jó.