Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Carrnak eltört egy csont a jobb kezében... press coverage közben,hétfőn műtik. Egyelőre nem tudni mennyi időt kell kihagynia.Fasza
Mondjuk még talán ez se annyira rossz. Scandrick,Claiborne,Jones,Patmon,meg az uj CB most nem jut eszembe a neve. Éppen ezzel is el lehetne karistolni csak más mostmár ne sérüljön meg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenleg ül a padon, és? Semmit sem jelent.
Mondjuk egy Ajayi a 4. körben bőven belefért volna itt, és akkor most azért egy fokkal kisebb lenne gáz.Stez
 twitter.com/AdamHBeasley/status/628551681610018816

továbbá is azon a véleményen vagyok, hogy nincs baj azzal, hogy nem draftoltak valakit. jó lesz ez így 😊 ha Randle meg nem sérül, természetesen...rva
A kérdésem továbbra is ugyanaz, és?
A TC-ben nem villog, kit izgat? Élesben kell ásznak lenni, nem az edzőpályán. Minden évben száz játékos van, akik állítólag brutálisak TC-ben, alapszakaszban meg a nevüket sem hallani.

Ajayi nem vette még fel a ritmust, ezzel nincsen semmi baj. Szerintem draftolni is kellett volna valakit, azért mondtam Ajayit pont, mert ő meglepően sokat csúszott, és a 4. körben remek érték lett volna egy Dallasnak, ahonnan elment az első számú futó. Lehet, hogy Randle jó lesz, de lehet, hogy nem. Még nem bizonyíthatott, sokat is sérült, de azért erre is veszélyes alapozni, hogy majd ő, meg az egyébként is üveg McFadden ha megosztozva is, de elviszik korrekten a posztot.

Főleg, mert Randle is sérülékeny játékos és McFadden is. Egy ilyen depthnél már csak az elővigyázatosság kedvéért is sokkal mélyebbé kéne tenni a posztot. Baj nem lehet belőle, maximum nem sérül senki, és akkor meg boldogság van.

Olyan ez, mint a koton, inkább legyen és nem kell, mint hogy ne legyen, amikor viszont kéne.

Ha pedig alapszakaszban jön egy sérülés a poszton, akkor sokkal kellemetlenebb lesz valakit hozni, aki a playbookot sem tudja.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Jelenleg ül a padon, és? Semmit sem jelent.
Mondjuk egy Ajayi a 4. körben bőven belefért volna itt, és akkor most azért egy fokkal kisebb lenne gáz.Stez
 twitter.com/AdamHBeasley/status/628551681610018816

továbbá is azon a véleményen vagyok, hogy nincs baj azzal, hogy nem draftoltak valakit. jó lesz ez így 😊 ha Randle meg nem sérül, természetesen...
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Mondtam én előre, hogy hamarosan eljön CJegyrekevesebbK ideje.
Készüljetek. 😀Stez
Felépült már abból, hogy lelőtték?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenleg ül a padon, és? Semmit sem jelent.
Mondjuk egy Ajayi a 4. körben bőven belefért volna itt, és akkor most azért egy fokkal kisebb lenne gáz.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
nem tudhatták, hogy Chaz Green-nek műtétje lesz, és PUP-on kezdi a szezont.
viszont nem volt (és most sincs igazán jó ) swing tackle. Darion Weems nem az
futó meg volt.

ha megnézed Tevin Coleman 3 kör (Facons) hamstring sérüléssel ül a padon, vele jobbak lettünk volna? 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Barmilyen veteran futot is hoznak ha valaki kidolne, az az abszolut minimum, hogy pass protectben vagy special teamben helytallnak. En meg egy cseret is el tudok kepzelni, pl Khiry Robinson. Mindezt csak akkor persze, ha valaki komolyabban megserul vagy betlizik a jelenlevok korul.

Es halkan megjegyezve: meg mindig hibanak tartom, hogy egy ilyen mely RB classbol nem hoztak valami tehetseget. (3. kor Chaz Green...?)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondtam én előre, hogy hamarosan eljön CJegyrekevesebbK ideje.
Készüljetek. 😀

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Dunbar - MRI
kezdődik...Charlie Firpo
Ez a cikk már ezelőtt is pedzegette Steven Jacksont:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-06/joseph-randle-cowboys-training-camp-report-analysis-darren-mcfadden-depth-chart-offensive-line?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
lehet neked mást mutat, de én ebben a cikkben nem látom Jackson nevét. a videóban sem. :-/
Dunbar amúgy a legfrissebb riportok szerint day-to-day
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4743935/lance-dunbar-feeling-better-shouldnt-be-long-absence
 www.star-telegram.com/sports/nfl/dallas-cowboys/cowboys-corner-blog/article30372045.htmlrva
"Randle had to be quieted by Garrett earlier in the offseason when he claimed that Murray “left a lot of meat on the bone” despite rushing for a league-high 1,845 yards. Randle hasn’t lost much of that swagger in camp, however, scoffing at the notion of the Cowboys adding another veteran such as Steven Jackson to give him competition."empty taxi
felületesen olvasok 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dunbar - MRI
kezdődik...Charlie Firpo
Ez a cikk már ezelőtt is pedzegette Steven Jacksont:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-06/joseph-randle-cowboys-training-camp-report-analysis-darren-mcfadden-depth-chart-offensive-line?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
lehet neked mást mutat, de én ebben a cikkben nem látom Jackson nevét. a videóban sem. :-/
Dunbar amúgy a legfrissebb riportok szerint day-to-day
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4743935/lance-dunbar-feeling-better-shouldnt-be-long-absence
 www.star-telegram.com/sports/nfl/dallas-cowboys/cowboys-corner-blog/article30372045.htmlrva
"Randle had to be quieted by Garrett earlier in the offseason when he claimed that Murray “left a lot of meat on the bone” despite rushing for a league-high 1,845 yards. Randle hasn’t lost much of that swagger in camp, however, scoffing at the notion of the Cowboys adding another veteran such as Steven Jackson to give him competition."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Dunbar - MRI
kezdődik...Charlie Firpo
Ez a cikk már ezelőtt is pedzegette Steven Jacksont:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-06/joseph-randle-cowboys-training-camp-report-analysis-darren-mcfadden-depth-chart-offensive-line?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitterempty taxi
lehet neked mást mutat, de én ebben a cikkben nem látom Jackson nevét. a videóban sem. :-/
Dunbar amúgy a legfrissebb riportok szerint day-to-day
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4743935/lance-dunbar-feeling-better-shouldnt-be-long-absence
 www.star-telegram.com/sports/nfl/dallas-cowboys/cowboys-corner-blog/article30372045.html
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mondjuk Dunbart eddig is akadalyozták rendesen a sérülések. Ha jól emlékszem minden szezonjában volt valami kissebb nagyobb nyűgje. Pedig nem lehet mondani hogy sokat volt használva.
Steven Jacksonnak én nagy tisztelője voltam,csak az a baj hogy szerintem ma már ő sem megoldás. Mondjuk egy öt évvel ezelőtti SJ,na az durca lenne Frederickék mögött.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dunbar - MRI
kezdődik...Charlie Firpo
Ez a cikk már ezelőtt is pedzegette Steven Jacksont:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-08-06/joseph-randle-cowboys-training-camp-report-analysis-darren-mcfadden-depth-chart-offensive-line?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dunbar - MRI
kezdődik...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ha valakit erdekel, akkor NFL Network reggel ota Cowboys tabort kozvetit ismetlessel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Wilcox azért bajba lesz,ha ennyire kapaszkodni fog mindenkibe,mert ez 10/9 flag..
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Beasley mellett mindenki alázatból vesz leckét, még Scandrick is.... durva a kiscsávó

infók:

Változások, cserék:
Aug. 4 – Aláírt TE Brandon Barden.
Aug. 4 – Elküldve TE Ray Hamilton.
Aug. 3 – Aláírt LB Ka’Lial Glaud, LB Jonathan Brown
Aug. 3 – Waived/injured lett (elküdve) LB Justin Anderson (boka), G Reshod Fortenberry (térd)
Aug. 2 – Waived/Injured lett LB Justin Jackson.
Aug. 1 – Aláírt LB Will Smith.

Sérülések:

Visszatérők:
G Ronald Patrick (kéz)
DE Jeremy Mincey (szerződés)

Elhagyta az edzést:
LB Will Smith

Kihgyta az edzést:
RB Darren McFadden (hamstring)
OL Chaz Green (csípő)
LB Mark Nzeocha (térd)
LB Rolando McClain (térd)
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Erdemes nezni ezeket a 1-on-1 videokat.

 www.dallascowboys.com/video/2015/08/04/training-camp-live-jason-witten-zack-martin-put-clinicgyeek
Martin milyen könnyedén fogta meg a csáveszt 😀

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
The Cowboys waived tight end Ray Hamilton and replaced him with another tight end, Brandon Barden, who played at Vanderbilt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Erdemes nezni ezeket a 1-on-1 videokat.

 www.dallascowboys.com/video/2015/08/04/training-camp-live-jason-witten-zack-martin-put-clinic

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Jerry végre kihúzta a fejét a valagából.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
You guys are acting like a bunch of kids at a circus trying to get him," Witten told the media. "I mean, it's football."

Igy ennyi a velemenyem nekem is.
Tobbszor is megneztem a videot,patmon kapott oda eloszor aztan meg tapsolt is dez arcaba egyet,nem szegyenlos a srac az biztos 😀
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tegnap is szetoltotta a DB sort az 1 on 1 drilleken, O ilyen.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Tavaly ha jól emlékszem Wilcoxszal balhézott Dez. Semmi köze a lóvéhoz szerintem, ő ilyen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
kis csetepaté Dez és Patmon között:
 bleacherreport.com/articles/2537951-dez-bryant-gets-into-it-with-tyler-patmon-at-cowboys-training-camp
talán a srác túl agresszívan fogta (Bryant sisakja lerepül ha jól látom) és az újdonsült 70 millás szerződés mellé az ego lehet nem bírta a keménykedést? Patmon meg nyilván úgy volt vele, hogy ő azért magát csak megvédi bárki is a másik oldal (pedig van egy kis testméret különbség Dez 6'2" 220 lb, Patmon meg 5'10" 188 lb)
Jerry Jones szerint nincs ezzel baj:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/08/jerry-jones-dez-bryant-tyler-patmon-fight-didnt-surprise-me-thats-good-stuff.html/?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

A Mincey holdout-nak vége, kapott 500 ezret a szerződéséhez, de nem kapott extra éveket:
 www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/headlines/20150802-cowboys-de-jeremy-mincey-gets-500000-added-to-contract-but-no-extension.ece
az a 120 ezernyi büntetés, amit eddig összeszedett (4 napnyi hiányzás) el lett törölve
a tavalyi szezonban 11 snap hiányzott neki egy 500 ezres bónuszhoz, gyakorlatilag szerintem belátta a staff, hogy azt megérdemli, de Jones azt mondta, hosszabbítást akkor is csak szezon végén tárgyalnak vele.

ja, és Garrett szerint az első teljes felszerelésben végzett edzés "sloppy" (hanyag, nem elég alapos) és nem elég fizikális, de kicsit össze-vissza beszélt:
 www.dallasnews.com/sports/dallas-cowboys/headlines/20150802-cowboys-coach-jason-garrett-calls-first-padded-practice-sloppy-and-not-physical-enough.ece