Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
a linebacker sor gyorsabban változik az utóbbi 1,5 évben, mint bármi más ...rva
Lee - Hitch - Wilber + Rolando.
Gondolom nem rájuk utalsz...Azért szerencsére van ott még anyag, a Smith-ek s visszajöttek, pl., meg hát legyen is bő a keret!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
a linebacker sor gyorsabban változik az utóbbi 1,5 évben, mint bármi más ...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, befutott Mincey is... Kíváncsi vagyok.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Eagles:




Erre Hardy:

We Still Dem Boys!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
ez a PUP még csak olyan, hogy bármelyik nap le lehet venni róla valakit szezon kezdetig.
kb csak a médiának szól, hogy legyen min csámcsogni.

persze nem jó hír, hogy folyamatos hamstring baja van DMC-nek, te talán tudja a stáb, hogy mivel lehet megoldani, emlékeztek 2013-ban mennyi hamstring probléma volt és 2014-re hogy eltűnt? nyilván nem véletlen... szóval még nem temetném, de az már biztos, hogy nem első számú futóként számítanak rá, hanem inkább ilyen power back akinek a 3&2-t kell megcsinálni erőből. nem kell gondolkozni, csak nekifutni a húshegyeknek, és abban bízni, hogy lesz egy 10 cm2 lyuk, ahol átfér a keze a labdával.
illetve várjuk meg, hogy mit csinál az újonnan érkezett srác, mert újonc (ergo nincs annyira összetörve), felépítése megvan, és ha lát is a pályán, akkor nagy esélye lesz az 53-as rosterre kerülésre.rva
Szerencse, hogy DMC minden, csak nem powerback.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊gyeek
nem is tudom. én speciel 11 éves veteránt max punternek szeretnék a free agent piacról.slowmotion
Nem tudhatod, Jackson minek akar jönni, lehet punter lesz. 😊

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊gyeek
nem is tudom. én speciel 11 éves veteránt max punternek szeretnék a free agent piacról.slowmotion
Pityu is azt nyilatkozta, hogy a tavalyi jó szereplés a fiatalítás eredménye - is. Meglátjuk, kit bök ki 'Will varázsló', ha egyáltalán.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊gyeek
nem is tudom. én speciel 11 éves veteránt max punternek szeretnék a free agent piacról.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Steven Jackson is nyilvanosan bejelentkezett a Cowboyshoz. Inkabb o mint CJ0.5K szerintem. A 39es mezt bukta, de fontos a kontinuitas, es o is Las Vegas-i mint Murray. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ez a PUP még csak olyan, hogy bármelyik nap le lehet venni róla valakit szezon kezdetig.
kb csak a médiának szól, hogy legyen min csámcsogni.

persze nem jó hír, hogy folyamatos hamstring baja van DMC-nek, te talán tudja a stáb, hogy mivel lehet megoldani, emlékeztek 2013-ban mennyi hamstring probléma volt és 2014-re hogy eltűnt? nyilván nem véletlen... szóval még nem temetném, de az már biztos, hogy nem első számú futóként számítanak rá, hanem inkább ilyen power back akinek a 3&2-t kell megcsinálni erőből. nem kell gondolkozni, csak nekifutni a húshegyeknek, és abban bízni, hogy lesz egy 10 cm2 lyuk, ahol átfér a keze a labdával.
illetve várjuk meg, hogy mit csinál az újonnan érkezett srác, mert újonc (ergo nincs annyira összetörve), felépítése megvan, és ha lát is a pályán, akkor nagy esélye lesz az 53-as rosterre kerülésre.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
PUP-ra is lett teve DMC. Randle tavaly mikor jatszott jo volt, kerdes hogy all down backènt tudja-e ugyanezt.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem véletlen mondta Jones, hogy Randle az első számú futó 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DMC egy speedster Trent Richardson.
A lyukakat nem látja, nem találja meg őket, legyenek bármekkorák. A végsebessége elit, a passzjátékoknál életveszélyes lehet, de jobban teszi, ha kifut a pályáról, mert minden tackle-nél megsérül. 😀

DMC-ben mondjuk azért sok volt nagyon, csak ez a sérüléshullám... Mindegy, de hát nem véletlenül komolytalan ez, kb. OTA első napján megsérült, most TC első napján ismét. 😊
Már csak azért is várok egy szabadügynök futót, mert DMC-re nem lehet alapozni, kevesen lesznek a poszton, nem csak azért, mert a minőség sincsen meg szemlátomást.

több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Steven Jackson esetleg?
Nem tudom mi van vele de o azert jo RB.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Múltkor olvastam vmi olyasmit, hogy run walk DMC 2000 yardot is fut majd a nagy fal mögött 😀 lehet aki írta nem nézett elmúlt 2-3 szezonban Oakland meccset 😀 neki legalább annyira lefőtt már a kávé még CJ2k-nak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont annyira komoly ez az RB-depth, hogy McFadden OTA-n meghúzta az egyik combhajlítóját, és ki is hagyta a további edzéseket, ma meghúzta a másikat is, szóval sanszos, hogy jó néhány edzést limitáltan tol végig. 😀

Biztosra veszem, hogy egy FA még érkezni fog, ez nagyon komolytalan.Stez
Az az egy szerencsénk, hogy pénzünk van rá.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont annyira komoly ez az RB-depth, hogy McFadden OTA-n meghúzta az egyik combhajlítóját, és ki is hagyta a további edzéseket, ma meghúzta a másikat is, szóval sanszos, hogy jó néhány edzést limitáltan tol végig. 😀

Biztosra veszem, hogy egy FA még érkezni fog, ez nagyon komolytalan.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez annak fényében érdekes, hogy Rivers meg visszavonult. Kezd fogyni ez a túltöltött LB csapat...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Rolando PUP-on kezd.
Ilyenkor a 6. héten vehetjük le róla?Charlie Firpo
Ha a szezon elején még rajta van akkor az első 6 fordulót ki kell hagynia de ha 3 héten belül nem aktiválják, akkor a teljes szezont is. Tehát szezon kezdete előtt szépen leveszik 😊 Muszáj játszania az 5. héten mert szeretném látni élőben, ahogy Hardyt is 😊
 www.dallascowboys.com/galleries/2015/07/28/cowboys-travel-oxnard-2015-training-camp#292161
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rolando PUP-on kezd.
Ilyenkor a 6. héten vehetjük le róla?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Már csak a sérülések miatt se érné meg,se a játékosoknak,se a csapatoknak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
másféle szerződés struktúrára kellene átállni (liga szinten) ami annyira utopisztikus, hogy nagyon: évente kapna mindenki uj deal-t. megszünne minden holdout.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/clarencehilljr/status/626471632303828992

Itt is van a valasz.Azt mondom ezt igy kell,legyen azert sulya a vezetesnek,attol fuggetlenul,hogy lesz e uj deal.Tehenész
Én egyszerűnek látom: akinek élő szerződése van, az ne ugráljon. Majd egy év múlva, ha idén is jó lesz, kap egy zsírosabb szerződést, vagy mehet akkor.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/clarencehilljr/status/626471632303828992

Itt is van a valasz.Azt mondom ezt igy kell,legyen azert sulya a vezetesnek,attol fuggetlenul,hogy lesz e uj deal.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk azt azért ne feldjük el hogy jelenleg van előtte egy Hardy/Gregory/Larence hármas, míg Scan meg Dez posztjuk legjobbja a csapatban...