Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
Leon78
Eddig nagyon jól edz és játszik, figyel mindenkire aki tud neki valamit tanítani és képes is magába szívni az információt, értelmesen és szellemesen nyilatkozik, balhéja még nem volt. Valószínűleg az első négy meccset ő kezdi a jobb oldalon amíg Greg Hardy eltiltása le nem jár, aztán rotációs ember lesz. Hosszú távon balhék nélkül garantált kezdő, ProBowl szintű képességgel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
most már nem is tűnik annyira elpazarolt picknek a harmadik körös OT igaz? 😊rva
Tekintve, hogy még edzésen se volt pályán, eléggé elpazaroltnak tűnik. 😊 Plusz magas pick volt. Az egyetlen mentség arra, hogy egy ilyen mély RB classból nem hoztak senkit McClayék az lenne, ha a Gus fű alatt bekerülne a PSbe, majd onnan meghódítja a világot. 😛

Collinst amúgy ki lehet próbálni tackleként is, Freet pedig áttolhatják bal oldalra ha Smithszel bármi történne, bár sanszosabb, hogy az öreg Doug mondja fel a szolgálatot mint Tyron. Gibsonról pedig elég jó dolgokat hallottam, atletikusság szempontjából eddig is kiemelkedő volt és szerencsére nagyon jól szívja magába amiket Colombo tanít neki a technikát illetően. Ki tudja, 3 hét múlva lehet hogy úgy döntenek az edzők, hogy Weems mehet a búsba (Wetzel sosem volt reális opció) és Gibson lesz a csere (jobb) tackle. Amúgy ha rendes meccs lett volna, az összes kezdő falember játszott volna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Megnéztem, szerintem ez a védelmünk teszteteléséről szólt...nem lesz ez rossz ...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Nem kárörvendésből, de 3 meccsre elmeszelték Jeremiah Ratliff barátunkat a 2013-as részegen vezetős kis balhéja miatt.
Mindenki szomorú.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking
 www.sport-video.org.ua/index.html
innen tölthető
rva
ja, torrent kell hozzá, azt elfelejtettem mondani.
rva
Köszi az megy 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking
 www.sport-video.org.ua/index.html
innen tölthető
rva
ja, torrent kell hozzá, azt elfelejtettem mondani.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking
 www.sport-video.org.ua/index.html
innen tölthető
rva
köszi 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking
 www.sport-video.org.ua/index.html
innen tölthető
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tétmeccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?
sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem tudom,egy összefoglalót láttam,bár a tét meccseket kell nyerni..Különben hol lehet meg nézni a teljes meccset ?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
most már nem is tűnik annyira elpazarolt picknek a harmadik körös OT igaz? 😊
(mármint főleg nem lenne az, ha nem IR-en lenne szezon végéig, de ugye ezt akkor nem tudtuk, szóval az akkor ott abban a pillanatban egy jó pick volt)

és hogy felértékelődik Parnell is, pedig sokan lemondtak róla, hogy úgyse kell ide, nem baj, hogy elment, nem vesztettünk sokat. hát de 😀

Randle jól futott, néhány esélytelen helyzetből is csinált valamit, amiért le a kalappal.

de tényleg, ahogy Speedy is említette: Brinkley gyász.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
speeedy1-el kb egyet is értek.
annyit fűznék még hozzá, hogy semelyik RB sem tud passzt blokkolni. nem akarok kiemelni jeleneteket, de 3ra is emlékszem amikor az RBn tök simán átment a védő ( na jó Randle vicces blokkolás kísérletét amiből sárga zászló lett, meg kell említenem 😀 )

több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Védelem: összességében jó volt. Mindig nehéz helyzetbe kerültek a spec team balfaszkodásai miatt de TD-t nem engedtek, passzt jól védték, futással voltak gondok /155 yard/ de azt betudom a full csere és összekevert linebacker sorjainknak. Brinkley cut lesz, két hatalmas misstackle és folyamatos szar szögek választása fűződik a nevéhez (a Chargers ellen is fos volt), többet vártam tőle. A D line végre fasza, mélység is megvan rendesen, iszonyat jól nyomta ott mindenki! Sec. jó volt szerintem, itt is meg leszünk mélységre is. Corey White megint mit játszott a red zone-ban te jó ég 😀

Spec team teljes homály de ezt betudom a sok újonc próbálgatásának. Mindenki össze vissza szaladgál, szebbnél szebb misstackle-k, alá-felé szaladgálás, rossz szögek... Punt block, elejtett puntok... Fogtam a fejem 😀

Offense: Kezdek aggódni az OT mélység miatt, Wetzel is meg Weems is homály eddig, szerintem eljött a pillanat, hogy az edzésen Collins OT ismétléseket kezdjen el gyakorolni. Azért kár, hogy Green nincs. Azzal nem mmondok senkinek újdonságot, hogy ha Romo megsérül akkor szezon kuka. Weeden olyan weedenes volt, Vaughan simán lerombolta amit a múlt héten felépített pedig az sem volt magas léc, Showers meg inkább spec teamben villogott. Swaim király volt, rá lehet építeni majd, elkapók sem voltak rosszak, megmutatta magát A.J Jenkins és az új igazolás Porter is fasza volt. RB-k emögött a fal mögött nem tündököltek de a snap utáni másodpercben két három ellen is ott mosolygott az arcukban. McFadden kevés lehetőséget kapott, Randle jobban kezelte a szar falat és Bus Johnson is megvillant a végén picit.

Kíváncsian várom a jövő heti Lee bemutatkozást, remélem úgy sikerül neki mint Bowmannek ellenünk (első támadó sorozat 3 and out, 3 tackle )
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem vagyok elalélva a csapattól. De tavaly is 0-4 volt szóval egyenlőre nem kongatom a harangokat 😛
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
plus: Swaim, Gregory
minus: Vaughan, McFadden
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fischer és a Rams... Csak a szokásos. Örüljetek, hogy nem kell velük évi 2x jatszanotok.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
pls pls pls ne legyen sérülés
akár ki is kaphatunk 30al csak ne legyen sérülés!!

de utálom a pre- meccseket, semmi tét, de jöhet a sérülés.
beltazor
Remélem, nem most jinxelted agyon a csapatot 😀
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
pls pls pls ne legyen sérülés
akár ki is kaphatunk 30al csak ne legyen sérülés!!

de utálom a pre- meccseket, semmi tét, de jöhet a sérülés.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
csumi.
szabin vagyok, nem követem az eseményeket.

nagy általánosságban csak annyit akarok mondani, hogy nem szeretem Fisher csapatait. értem én, hogy ez nem kisasszonysport, de azért... szóval értitek.

Schwartz volt a másik ilyen, de ő legalább már nem HC.

csak ennyit akartam beleböfögni.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
csumi.
szabin vagyok, nem követem az eseményeket.

nagy általánosságban csak annyit akarok mondani, hogy nem szeretem Fisher csapatait. értem én, hogy ez nem kisasszonysport, de azért... szóval értitek.

Schwartz volt a másik ilyen, de ő legalább már nem HC.

csak ennyit akartam beleböfögni.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Preseason week 1 -Best Rookie
Collins aratott az első héten:
vine.co/v/ed29ud9evT7

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ennyit a közös edzés 'bájáról'.😊
Az edzők rögtön nyilatkoztak is, és - bár a frisseket nem tudom - de ennek így nem nagyon lesz folytatása.
A hátulról beugró lökések is elég alattomosak voltak, arra is fájintosan rá lehet sérülni nyakkal.

A Martin nyaksérülésnek nem örülök, elvben nem mondják súlyosnak, de akkor is, maradjon a fal.
Ja, La'el-el kiegészülve. Én a látott rövid összefoglaló alapján azt mondom, nagyon jó lesz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
csak egyszer kap egy ütést így sisak nélkül, eltörik az arccsontja, szezon kimarad... lesz értelme?
túlteng az adrenalin, oké
van egy kis kakaskodás, oké
de azért arra figyeljünk már, hogy egymást ne törjük össze. Wilcox-ra úgy zuhantak rá ott a pálya szélén a vas kordon mellett vagy huszan, hogy akármi is lehetett volna belőle.
rva
Egyes játékosoknak itt dől el, hogy bekerülnek-e a csapatba, vagy mehetnek-e haza. Nem szándékozik senki sem teret engedni a másik csapat játékosának, mert az az ő állásába kerül. Egy-két kemény ütközés és áll a bál. Ha a dísz bírók és edzők nem fojtják el az ilyeneket csírájukban -- utóbbiak szerintem kifejezetten erre hergelik őket -- akkor nincs értelme a játékosokat hibáztatni. Nézd meg egyébként, ha a kedves óriás Tyron Smith nem épp Dezt fogná le, akkor nem is csapják ilyen tisztán csőrön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
viszont Hardy egy mosollyal a szája szélén elandalgott az ellenkező irányba.