Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Dez is megsérült?
beltazor
augusztus 6. óta nem edz. Sérült. Vagy van újabb?
Charlie
Nincs, éppenséggel visszatért edzeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Neked legyen mondva.
Stez?

Nincs év Orlando-ügy nélkül... bbbbmmmgg.
Inkább a tavalyi eltiltás, mint ez. A videót nézve (sírva) ez össze-vissza szakadt, főleg oldalról. Jobbulást neki, de lehet hogy már nem látjuk pályán, szomorú...
Jöhet Cory, meg basztMo, nincs mese. Vagy a Patmon-gyerek. Arra kell építeni, hogy a fal úgysem enged majd passzt, de nem ám!
 www.gfycat.com/ImperturbableBlindAfricanclawedfrog
Charlie
Azért sokan tértek már vissza hasonló vagy súlyosabb sérülésből is. Peterson például rekordokat döntögetett egy évvel a súlyos sérülése után. Scandricknek lesz ideje gyógyulni, hiszen egy teljes szezonja és utána egy offseasonja lesz formába lendülni.

Plusz ő nem futó, mint AP, nem ütközik annyit. Ha pedig mégis, akkor általában ő ütközik, nem őt ütközik le, az is fontos. A non-contact meg bármikor, bárkinél benne van a pakliban sajnos.
Törölt

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dez is megsérült?
beltazor
augusztus 6. óta nem edz. Sérült. Vagy van újabb?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Dez is megsérült?

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs év Orlando-ügy nélkül... bbbbmmmgg.
Inkább a tavalyi eltiltás, mint ez. A videót nézve (sírva) ez össze-vissza szakadt, főleg oldalról. Jobbulást neki, de lehet hogy már nem látjuk pályán, szomorú...
Jöhet Cory, meg basztMo, nincs mese. Vagy a Patmon-gyerek. Arra kell építeni, hogy a fal úgysem enged majd passzt, de nem ám!
 www.gfycat.com/ImperturbableBlindAfricanclawedfrog
Charlie
Azért sokan tértek már vissza hasonló vagy súlyosabb sérülésből is. Peterson például rekordokat döntögetett egy évvel a súlyos sérülése után. Scandricknek lesz ideje gyógyulni, hiszen egy teljes szezonja és utána egy offseasonja lesz formába lendülni.

Plusz ő nem futó, mint AP, nem ütközik annyit. Ha pedig mégis, akkor általában ő ütközik, nem őt ütközik le, az is fontos. A non-contact meg bármikor, bárkinél benne van a pakliban sajnos.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nincs év Orlando-ügy nélkül... bbbbmmmgg.
Inkább a tavalyi eltiltás, mint ez. A videót nézve (sírva) ez össze-vissza szakadt, főleg oldalról. Jobbulást neki, de lehet hogy már nem látjuk pályán, szomorú...
Jöhet Cory, meg basztMo, nincs mese. Vagy a Patmon-gyerek. Arra kell építeni, hogy a fal úgysem enged majd passzt, de nem ám!
 www.gfycat.com/ImperturbableBlindAfricanclawedfrog

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Bár a run stoppal is komoly bajok mutatkoztak...
Blevi
Miért mutatkoznak bajok a futás ellen?
gyeek
A pre meccseken a kezdő D#-n is szenvedett vele. Nyilván csak preaseason.
Blevi
én meg azt hallottam, hogy a Niners ellen sem Lee, sem Hitchens nem játszott. akkor most a kezdő D, vagy nem a kezdő D?
slowmotion
Fal közepe nálam is kérdéses,de Marinelli úgyis kevergeti majd a lapokat,meg Lee-Hitch/Rolando párossal mögöttük nem lesz baj.

Patmon slot-ba kezdte nálunk nem? Legalábbis arra emlékszem,hogy eredetileg oda szántuk.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Bár a run stoppal is komoly bajok mutatkoztak...
Blevi
Miért mutatkoznak bajok a futás ellen?
gyeek
A pre meccseken a kezdő D#-n is szenvedett vele. Nyilván csak preaseason.
Blevi
én meg azt hallottam, hogy a Niners ellen sem Lee, sem Hitchens nem játszott. akkor most a kezdő D, vagy nem a kezdő D?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bazmeeeg Scandrick
amikor Carrnak és Claiborne-nak kell tartania a frontot, ott már nagy a baj
rookie time lesz ebből

több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bár a run stoppal is komoly bajok mutatkoztak...
Blevi
Miért mutatkoznak bajok a futás ellen?
gyeek
A pre meccseken a kezdő D#-n is szenvedett vele. Nyilván csak preaseason.
több mint 8 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Scandrick... szomorú hír nagyon.. Viszont most előtörhet a fiatalság. Byron így rögtön kezdővé vált. Carrba nem bízok. Claiborne hát nálam nagy kérdőjel az ő játéka.. Patmon biztató volt tavaly is .. Szerintetek?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Bár a run stoppal is komoly bajok mutatkoztak...
Blevi
Miért mutatkoznak bajok a futás ellen?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ejj legjobb CB-nk... 😕 Jonesnak kell majd beszállni CB-be úgy valszeg a Safety sor lesz puha... :/ Giants meccs jó erőfelmérő lehet az új defensenek. Bár a run stoppal is komoly bajok mutatkoztak...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
SCANDRICK ACL ... Csak nem usztuk meg iden se
Tehenész
+MCL, teljesen elszállt a térde. -_-

Baromi nagy szívás, de az ilyenek sajna évente becsúsznak. Tavaly is megoldották a dolgot valahogy Lee nélkül, bízzunk benne, hogy Corey White képest éles helyzetben is azt hozni amit eddig, a slot az övé lesz.

***Helyesbítek: Patmon kapja elsőként a slotot.*** Remélem ő és Claiborne fel tudnak nőni a feladathoz.
gyeek
SCANDRICK ACL ... Csak nem usztuk meg iden se
Tehenész
+MCL, teljesen elszállt a térde. -_-

Baromi nagy szívás, de az ilyenek sajna évente becsúsznak. Tavaly is megoldották a dolgot valahogy Lee nélkül, bízzunk benne, hogy Corey White képest éles helyzetben is azt hozni amit eddig, a slot az övé lesz.

***Helyesbítek: Patmon kapja elsőként a slotot.*** Remélem ő és Claiborne fel tudnak nőni a feladathoz.
gyeek
Előre sajnállak titeket ha abban bíztok hogy c.White majd megoldja. A tc ben nálunk is mindig jól tolta aztán meg.....


több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
SCANDRICK ACL ... Csak nem usztuk meg iden se
Tehenész
+MCL, teljesen elszállt a térde. -_-

Baromi nagy szívás, de az ilyenek sajna évente becsúsznak. Tavaly is megoldották a dolgot valahogy Lee nélkül, bízzunk benne, hogy Corey White képest éles helyzetben is azt hozni amit eddig, a slot az övé lesz.

***Helyesbítek: Patmon kapja elsőként a slotot.*** Remélem ő és Claiborne fel tudnak nőni a feladathoz.
gyeek
Eddig mindkettőjüket dícsérték TC alatt,meg ugye az alapszakaszra elvileg simán visszatér Carr is,számra megvagyunk így is(Carr,Claiborne,Jones,Patmon,White),meglátjuk sikerül e a mínőséget is megoldani.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
szerintem vigyáznunk kellene ezekkel a szerződéshosszabbításokkal.
Scandrick-nek meg jobbulást, és teljes felépülést!

a maszek véleményem meg az, hogy: picsába...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
SCANDRICK ACL ... Csak nem usztuk meg iden se
Tehenész
+MCL, teljesen elszállt a térde. -_-

Baromi nagy szívás, de az ilyenek sajna évente becsúsznak. Tavaly is megoldották a dolgot valahogy Lee nélkül, bízzunk benne, hogy Corey White képest éles helyzetben is azt hozni amit eddig, a slot az övé lesz.

***Helyesbítek: Patmon kapja elsőként a slotot.*** Remélem ő és Claiborne fel tudnak nőni a feladathoz.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
SCANDRICK ACL ... Csak nem usztuk meg iden se
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
Leon78
Ahogy olvasom, a hozzáállása elsőrangú, eddig semmi jelét sem adta annak, amitől féltették.
Ami még nem tökéletes, az a súlya. Elvileg most 255 (én a wikin ezt olvastam), de fog ez még nőni, és ezzel arányosan reméljük nem vész el a gyorsasága. Mert az van neki.
Én simán kinézem belőle a kezdőt, de ott van ugye Kraken is...😊
Charlie
Jó, hogy nem (csak) a sackek számítanak (eddig 2 van neki), és hogy a Kaepernicken megcsinált zsáknál a qb volt a balfaszék, de mégis csak Staleyt verte meg abban a playben, ami még az előszezon ellenére is magáért beszél.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Nem kárörvendésből, de 3 meccsre elmeszelték Jeremiah Ratliff barátunkat a 2013-as részegen vezetős kis balhéja miatt.
Mindenki szomorú.
balentin
az meg ki?
slowmotion
há a pakkány!
Ábá, nem tudod, végül is megpróbáltunk pénzt visszaszedni tőle, vagy nem?
Charlie
megpróbálni gondolom megpróbálta Jerruh, de hát elég nehéz bebizonyítani, hogy a szerződés előtt két perccel még nem fájt semmi, utána három perccel meg már igen.

szar dolog, amikor meglopják a tolvajt, engem csak az zavar, hogy a társaival b*szott ki a pakkány.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem kárörvendésből, de 3 meccsre elmeszelték Jeremiah Ratliff barátunkat a 2013-as részegen vezetős kis balhéja miatt.
Mindenki szomorú.
balentin
az meg ki?
slowmotion
há a pakkány!
Ábá, nem tudod, végül is megpróbáltunk pénzt visszaszedni tőle, vagy nem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
Leon78
Ahogy olvasom, a hozzáállása elsőrangú, eddig semmi jelét sem adta annak, amitől féltették.
Ami még nem tökéletes, az a súlya. Elvileg most 255 (én a wikin ezt olvastam), de fog ez még nőni, és ezzel arányosan reméljük nem vész el a gyorsasága. Mert az van neki.
Én simán kinézem belőle a kezdőt, de ott van ugye Kraken is...😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Nem kárörvendésből, de 3 meccsre elmeszelték Jeremiah Ratliff barátunkat a 2013-as részegen vezetős kis balhéja miatt.
Mindenki szomorú.
balentin
az meg ki?
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
Leon78
Eddig nagyon jól edz és játszik, figyel mindenkire aki tud neki valamit tanítani és képes is magába szívni az információt, értelmesen és szellemesen nyilatkozik, balhéja még nem volt. Valószínűleg az első négy meccset ő kezdi a jobb oldalon amíg Greg Hardy eltiltása le nem jár, aztán rotációs ember lesz. Hosszú távon balhék nélkül garantált kezdő, ProBowl szintű képességgel.
gyeek
Úgy érzékelem szavaidból, hogy megérte a második körös pick érte, kár hogy nem mi húztuk ki előttetek. 😊
Leon78
Hát, ahhoz képest, hogy az első kör első felébe várták egészen a draft hetéig, az hogy megérte enyhe kifejezés. 😊 Arians keze alatt is el tudom képzelni hogy kikupálodik, de azt kell hogy mondjam itt a helye. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!!

Érdekelne, hogy mi a véleményetek Randy Gregory-ról. Mire lehet esélye ebben a szezonban, hogy teljesít az edzéseken és az előszezon meccsein? Gondolom az 53-ba simán bekerül, de mekkora esélye van a kezdőbe kerülni?
Leon78
Eddig nagyon jól edz és játszik, figyel mindenkire aki tud neki valamit tanítani és képes is magába szívni az információt, értelmesen és szellemesen nyilatkozik, balhéja még nem volt. Valószínűleg az első négy meccset ő kezdi a jobb oldalon amíg Greg Hardy eltiltása le nem jár, aztán rotációs ember lesz. Hosszú távon balhék nélkül garantált kezdő, ProBowl szintű képességgel.
gyeek
Úgy érzékelem szavaidból, hogy megérte a második körös pick érte, kár hogy nem mi húztuk ki előttetek. 😊