Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
The ‪#‎Cowboys‬ have signed Tyrone Crawford to a monster, 5-year, $45M extension. $25.7M in guarantees, $17.4M fully guaranteed.
speeedy1
Hogy mennyi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
The ‪#‎Cowboys‬ have signed Tyrone Crawford to a monster, 5-year, $45M extension. $25.7M in guarantees, $17.4M fully guaranteed.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Érdekes a vezetőségtől ezt meglépni,mert az utóbbi években teljesen más irányt vettünk szerződések terén.

Ezért bízok benne,hogy ez nagyon kifog fizetődni hosszú távon,és nem csak rájuk jött az 5 perc 😀 BOOM OR BUST kicsit a helyzet.

 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/xs-and-os-the-tyrone-crawford-files.html/

Egy kis off:

Haverokkal ma nyomtunk egy madden 16 napot,és azt kell mondjam,ha olyan jók leszünk mint maddenbe akkor nincs miért izgulni 😛

Szerkesztette: Tehenész
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Crawford 4 év, 45 millió, amiből 25.7 millió garantált.
Azért nekem ez egy picit vicces pénz egy olyan játékosnak, aki két szezon alatt felmutatott három sacket.

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Cáfoljon rám idén de én tavaly se voltam elájulva tőle,ahhoz képest hogy akkor is attól zenget a sajtó a preseasonben hogy Crawford mekkorát fog majd robbntani. Egy solid szezont lehozott,jó játékos de kötezel sem volt olyan meghatározó erő. Mincey pl szerintem jobb volt a saját posztján harminciksz évesen.
Aztán mondom cáfoljon rám,a Giants ellen el is kezdheti.
Amare
Ő még csak 25, és tavaly apróbb sérülésekkel is bajlódott, ha jól emlékszem. Sokat dolgozott és jól, remélem még évekig ezt tolja.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Cáfoljon rám idén de én tavaly se voltam elájulva tőle,ahhoz képest hogy akkor is attól zenget a sajtó a preseasonben hogy Crawford mekkorát fog majd robbntani. Egy solid szezont lehozott,jó játékos de kötezel sem volt olyan meghatározó erő. Mincey pl szerintem jobb volt a saját posztján harminciksz évesen.
Aztán mondom cáfoljon rám,a Giants ellen el is kezdheti.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Beasley lesz a punt-visszahordó, úgy néz ki.
Charlie
És, se Cruz meg, se Beason nem fog játszani ellenünk.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Beasley lesz a punt-visszahordó, úgy néz ki.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tyronennal nem árt, mert ha nem sérül le ,óriást robbant,tavaly is már brutál volt,idén még jobb lehet.
Láncoljuk ide.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyrone Crawford új szerződéséről tárgyalnak, még a meccs előtt meg akarnak állapodni vele, jó ötlet!
Elvileg bő 9 millióval vagyunk a limit alatt. A tapasztaltabbakat kérdezem, ez feltételezhet még játékosszerződést?
Persze, nem az év közbeniekre gondolok.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
És íme a 10-es PS
RB Gus Johnson
WR Vince Mayle
WR Rodney Smith
LB Joe Thomas
QB Kellen Moore
QB Jameill Showers
LB Dakorey Johnson
S Tim Scott
OT John Wetzel
CB Deji Olatoye
Blevi
mezszámokkal:
#7 Jameill Showers, QB
#14 Rodney Smith, WR
#17 Kellen Moore, QB
#29 Deji Olatoye, CB
#37 Gus Johnson, RB
#41 Tim Scott, S
#43 Dakorey Johnson, LB
#48 Joe Thomas, LB
#61 John Wetzel, OT
#85 Vince Mayle, WR

a CB igazolás a tavalyi évet a Chiefs PS-ében töltötte, 2014-ben lett undrafted free agent és a Ravens-hez igazolt abban az évben, de ott sem játszott.
6'1"-nek és 194 lbs-nek írják
Olatoye had 39 tackles, 11 pass deflections and two interceptions as a senior at North Carolina A&T in 2013.


Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
És íme a 10-es PS
RB Gus Johnson
WR Vince Mayle
WR Rodney Smith
LB Joe Thomas
QB Kellen Moore
QB Jameill Showers
LB Dakorey Johnson
S Tim Scott
OT John Wetzel
CB Deji Olatoye
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rruuqclcpscol46oqdfy
Will Michael emerge as No. 1 in Cowboys' backfield?
The Cowboys believe Christine Michael is a long shot to suit up in Week 1, but the enigmatic running back has shown flashes of promise that could foreshadow his rise up the team's depth chart.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jordan Mills OT jön a medvéktől.
Van azért némi mozgás.

És Brinkley repült is. Az volt a furcsa, hogy eddig maradt.
Viszont akkor kéne még LB.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem igazán hiszek a csodákban. HA valakinek 2 év alatt 5 kört esik az értéke... nos az nem jó jel.

Vasárnap Giants, elvileg nekik problémájuk van mindkét fallal, ellenben mi ott elég jók vagyunk. Remélem érvényre is tudjuk juttatni ezt.
Blevi
McClain meg kb 10 kört esett vissza és lsd. megérte,reméljük hasonló lesz z az eset is 😊
Kroos
Egy próbát megér, nur 710 ezer egy évre...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem igazán hiszek a csodákban. HA valakinek 2 év alatt 5 kört esik az értéke... nos az nem jó jel.

Vasárnap Giants, elvileg nekik problémájuk van mindkét fallal, ellenben mi ott elég jók vagyunk. Remélem érvényre is tudjuk juttatni ezt.
Blevi
McClain meg kb 10 kört esett vissza és lsd. megérte,reméljük hasonló lesz z az eset is 😊

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hat nap múlva a legenda visszatér:
Várjuk!



Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem igazán hiszek a csodákban. HA valakinek 2 év alatt 5 kört esik az értéke... nos az nem jó jel.

Vasárnap Giants, elvileg nekik problémájuk van mindkét fallal, ellenben mi ott elég jók vagyunk. Remélem érvényre is tudjuk juttatni ezt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Leigazoltuk Kellen Moore-t, aki eddig 3 évet húzott le a Lions kispadján.
balentin
Mármint a practice squadba igazolták. Eddig róla, Gusról és Showersről tudok. Nem szádékoznak PSba igazolni Vaughant, Gibsont és Gardnert.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Leigazoltuk Kellen Moore-t, aki eddig 3 évet húzott le a Lions kispadján.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
 twitter.com/NFL/status/640580240322859013

még jó, hogy azt mondtam én is, hogy nem fog ide jönni.

érdekes, hogy undisputedly azt írja nem jó pass protection-ben, mert az Murray-nek feladata volt (és jól csinálta)
rva
Felmerül a kérdés: miért nem draftoltunk futót?
balentin
egy kondíciós pickért (hetedik kör véleményem szerint) szerezni egy két éve harmadik körben kiválasztott egyént nem tűnik rossz biznisznek. idén hetedik körben ki volt olyan futó, aki ennyit tudna, mint ez a srác? 😉

persze attól, hogy magasan draftolták még lehet sz*r. és végtére is negyedik számú futóról beszélünk... (mindenki vágja, hogy a srác nem kezdeni jön ide, igaz?)
rva
Sokkal cikibb nekünk hogy 2. körös volt .. és benne láttuk Lynch utódját...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
 twitter.com/NFL/status/640580240322859013

még jó, hogy azt mondtam én is, hogy nem fog ide jönni.

érdekes, hogy undisputedly azt írja nem jó pass protection-ben, mert az Murray-nek feladata volt (és jól csinálta)
rva
Felmerül a kérdés: miért nem draftoltunk futót?
balentin
egy kondíciós pickért (hetedik kör véleményem szerint) szerezni egy két éve harmadik körben kiválasztott egyént nem tűnik rossz biznisznek. idén hetedik körben ki volt olyan futó, aki ennyit tudna, mint ez a srác? 😉

persze attól, hogy magasan draftolták még lehet sz*r. és végtére is negyedik számú futóról beszélünk... (mindenki vágja, hogy a srác nem kezdeni jön ide, igaz?)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/NFL/status/640580240322859013

még jó, hogy azt mondtam én is, hogy nem fog ide jönni.

érdekes, hogy undisputedly azt írja nem jó pass protection-ben, mert az Murray-nek feladata volt (és jól csinálta)
rva
Felmerül a kérdés: miért nem draftoltunk futót?
balentin
Nyugi, majd szépen megmutatják neki. Ha meg nem képes megtanulni, mehet.
Charlie
Évek óta tanítják neki. Amúgy a tehetsége okes, de a beatwriterek állandóan arról tweeteltek,hogy azért nem kap több carryt,mert a fenti okok nála valós probléma. Kísérletnek persze tökéletes, plusz nálatok a.fal is klasszisokkal jobb.
undisputedly
Ez világos, de akkor meg Brown edző miért ment bele...vagy majd ő esetleg megtanítja? Hát igen, a fal, de ne takaródzon már mindenki egy fallal! 😊
Azért én emlékszem pár rossz Murray védekezésre is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És szegény Lavor Edvárdz látja kárát. A srác talán már épp felfogta, hogy megcsinálta. :p

Gus bekerült a PS-ba.
gyeek
Pont kérdezni akartam, hogy ki repült, én mondjuk Bishop-ra tippeltem volna.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/NFL/status/640580240322859013

még jó, hogy azt mondtam én is, hogy nem fog ide jönni.

érdekes, hogy undisputedly azt írja nem jó pass protection-ben, mert az Murray-nek feladata volt (és jól csinálta)
rva
Felmerül a kérdés: miért nem draftoltunk futót?
balentin
Nyugi, majd szépen megmutatják neki. Ha meg nem képes megtanulni, mehet.
Charlie
Évek óta tanítják neki. Amúgy a tehetsége okes, de a beatwriterek állandóan arról tweeteltek,hogy azért nem kap több carryt,mert a fenti okok nála valós probléma. Kísérletnek persze tökéletes, plusz nálatok a.fal is klasszisokkal jobb.