Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Szerintem tuti 2 QB lesz, 4 TE Hanna túl jól blokkol, Swaim meg szerintem nagy fogás, elkapni jobban, blokkolni rosszabbul tud mint Hanna, Coleman > Bishop (Broaddus mester szerint McClainnél is jobb) Lucky szerintem sem marad.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ami érdekesebb lesz majd, hogy a DT-k közül ki marad, hogy lesz-e 4 tight end, lesz-e 3 QB vagy hogy Whitehead megkapja-e az ötödik elkapó szerepét (állítólag edzésen is elejtett pár visszahordandó labdát)
rva
Ha tippelni kellene: Swain kiszorítja Hanna-t, Lucky nem marad, kisvörös hord vissza, Coleman győz Bishop ellen, sőt, még jöhet egy DT, ahogy futó is, és csak 2 qb marad, Dustin out, dióhéjban ennyi jut eszembe. Oltsatok nyugodtan.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ami érdekesebb lesz majd, hogy a DT-k közül ki marad, hogy lesz-e 4 tight end, lesz-e 3 QB vagy hogy Whitehead megkapja-e az ötödik elkapó szerepét (állítólag edzésen is elejtett pár visszahordandó labdát)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, ahogy várható volt, Goodley és Porter is ment. Nem lepődnék meg, ha a TC tapasztalatok alapján felnyalnák őket, bár slot-méretűek, de én sok jót olvastam róluk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok!
Érdeklődésetekre: tapasztalt, nagyon jó érzékkel és főleg gyorsan találja meg a megfelelő lyukat, nagyon jól gyorsul. Ha egészséges tud maradni, 1000 yard fölé mehet.
Tehát, Dunbar!
Charlie
ne vicceljünk, uraim.
Randle lesz a kezdő, megosztva a snapeket Run DMC-vel, Dunbar meg kap vagy 50 snapet egész évben. esetleg return-öknél kaphat szerepet.
slowmotion
Dunbart ne vegye fel senki fantasyben! 2 éve volt egy jó meccse amin megsérült, azóta azt lehet hallani mekkora a potenciálja meg mennyit lesz használva, de ahányszor villantania kellene betlizik egyet.

Első héten Randle fog kezdeni szerintem is, de ha nem rágja le a csontot rendesen és nem javul a pass protectionje, akkor DMC könnyen megelőzheti.
gyeek
Azt vélelmeztem, hogy egyértelműbben kiderül a tónusból, hogy persze hogy a bugyibuci. Most bizonyíthat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Apró sérülés miatt Wilcox kihagyta a tegnapi edzést. Ami a fontos, hogy a cseréje Byron Jones volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Fred j??? Trent Richardson is szabad!!!! 😀 Ha kell neki hely a sapka alatt cut Romo! 😀
beltazor
szerintem akkor inkább adjuk oda Dezt, Tyront és Zack Martint Petersonért
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Aztán trade for RGIII ... 😊
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Fred j??? Trent Richardson is szabad!!!! 😀 Ha kell neki hely a sapka alatt cut Romo! 😀

Szerkesztette: beltazor

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!
Érdeklődésetekre: tapasztalt, nagyon jó érzékkel és főleg gyorsan találja meg a megfelelő lyukat, nagyon jól gyorsul. Ha egészséges tud maradni, 1000 yard fölé mehet.
Tehát, Dunbar!
Charlie
ne vicceljünk, uraim.
Randle lesz a kezdő, megosztva a snapeket Run DMC-vel, Dunbar meg kap vagy 50 snapet egész évben. esetleg return-öknél kaphat szerepet.
slowmotion
Dunbart ne vegye fel senki fantasyben! 2 éve volt egy jó meccse amin megsérült, azóta azt lehet hallani mekkora a potenciálja meg mennyit lesz használva, de ahányszor villantania kellene betlizik egyet.

Első héten Randle fog kezdeni szerintem is, de ha nem rágja le a csontot rendesen és nem javul a pass protectionje, akkor DMC könnyen megelőzheti.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Sziasztok!
Érdeklődésetekre: tapasztalt, nagyon jó érzékkel és főleg gyorsan találja meg a megfelelő lyukat, nagyon jól gyorsul. Ha egészséges tud maradni, 1000 yard fölé mehet.
Tehát, Dunbar!
Charlie
ne vicceljünk, uraim.
Randle lesz a kezdő, megosztva a snapeket Run DMC-vel, Dunbar meg kap vagy 50 snapet egész évben. esetleg return-öknél kaphat szerepet.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok!
Érdeklődésetekre: tapasztalt, nagyon jó érzékkel és főleg gyorsan találja meg a megfelelő lyukat, nagyon jól gyorsul. Ha egészséges tud maradni, 1000 yard fölé mehet.
Tehát, Dunbar!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Sziasztok!
Érdeklődnék, h ki lesz a kezdő futótok a szezonban és milyen teljesítményt vártok a földi egységtől? ( fantasy okán érdeklődöm )
Köszi előre is!

több mint 8 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
sziasztok!
Valamiféle elvetemült módon behúztam Fantasyban Randlet és McFaddent is 😀
Ti kiben láttok több potenciált?
valamint ki milyen előszezonon van eddig túl?
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Mikor írja be valaki, hogy nem akarjuk-e Fred Jacksont?
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Football Outsiders kérdezz felelek. Jól esik amikor független arcok írnak ilyet:
"Nem tól nagy túlzás, hogy a fal (O) akármelyik épkézláb NFL futónak megadja az első 1000 yardot, a többi pedig rajta múlik."

 www.bloggingtheboys.com/2015/8/30/9215739/cowboys-questions-with-football-outsiders
gyeek
Pont McFadden egyik futásánál emelték ki a Vikings elleni meccsen, hogy kb a LOS után 9 yardal kapta az első kontaktot.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Football Outsiders kérdezz felelek. Jól esik amikor független arcok írnak ilyet:
"Nem tól nagy túlzás, hogy a fal (O) akármelyik épkézláb NFL futónak megadja az első 1000 yardot, a többi pedig rajta múlik."

 www.bloggingtheboys.com/2015/8/30/9215739/cowboys-questions-with-football-outsiders

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Jól sikerült a főpróba!

Offense: Kicsit döcögősen indult az eleje de utána beindultak a fiúk. Romo 5/8 88 yard 2 TD, nagyon jól mozgott, fasza volt na, a fal előtte Martin nélkül is valami elképesztő volt, az egyik TD-nél Romo meg is fordult a zsebben majd vissza de szerintem egy presszókávé elfogyasztása is belefért volna 😊 Randle szürke volt, mondhatni most fordult a kocka McFadden nagyon jól tolta! Fasza kis csata lesz ez gyerekek egész évben. A múlt heti megállapításunk, miszerint Randle fingot nem ért a blokkoláshoz, ismét beigazolódott, be is zsákolták róla Romot. McFadden ebben sokkal jobb. Elkapásban egyformán jók sztem. Terence Williams egy állat!!! 1/60 TD Összességében elégedett voltam a kezdő O-val! ++

Spec.Team: most már csak félvakon voltak 😀 Azért egy TD-t benyeltek persze Pattersontól nem szégyen de na. Még mindig aggódok. Visszahordásban szerintem jobb volt Dunbar a Szerencsés Fehérfejűnél (aki elkapott egy TD-t amúgy), kíváncsi vagyok elég lesz e neki a csapatban maradáshoz. -

Deffense: kicsit itt még próbálom visszafogni magam az örömmámorban mert hát csak preseason dehát eddig iszonyatosan tetszik amit itt látok! 3 meccs 0 elkapott TD. Első félidőben - persze Peterson nélkül - a kezdő védelmünk 18 futott yardot engedett. A Bridzsvóter 7/7 76 yard nem néz ki valami jól de ebben van egy Wallace 40 yardos elkapás Carral a pofájában, 2 mm-re az oldalvonal mellett (belefér). A többi dobása 4-5 yardos rövidek voltak ahol azonnal szereltük őket. A D line olyan fejlődésen megy keresztül, hogy el sem hiszem. Egyerűen mindenki király volt. Gregory... én nem tudom mit adtak neki de ma is 2 sack (az egyiket defense holding miatt annulálták) Hardy is folyamatosan a backfielden, Crawfordék, D Law, a kis Coleman ha jól emlékszem 3 tackle for loss. Linebackerek is jók voltak, Lee mindenhol ott volt, Gakhart MLB-ben baszott jó volt, Brinkley összeszedte magát. Carr szerintem jó volt, INT és szinte folyamatosan a WR-ek arcában volt, párszor nem volt szerencséje. Mo is jó volt, lett volna egy INT-je de a WR visszahúzta egy OPI-ért. PATMON-ra nem nagyon dobtak. Templomék hozták a megszokottat hátul és jó léptek fel futásra is 😊 White és B.Jones felváltva játszottak szinte minden DB poszton, sőt Jones még talán LB-t is tolt. +++

A második félidő katasztrófa volt Offense oldalon! Nem emlékszem pontosan de talán 1 first downt ha csináltak. Vaughan és Showers egyaránt katasztrófa volt, de tényleg, azt sem tudták hol van az előre. Vón 5/13 embert alig talált (de hála istennek az ellenfelet se), 5 yardos passz és hát mögé, felé, össze vissza. Showernek sikerült fumblet csinálni egy tökélestesen feladott snapből. Mindketten teljesen szétestek és szerintem meg is pecsételték a sorsukat. A kis D-nk nagyjából szépen tartott de az O folyamatos 3 and out-jai miatt a seggükön vették a levegőt 😀

Szép napot!
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Tudom hogy milliószor ki lett vesézve, de az új kameratechnikát nézegetve eszembe jutott ez a play. Mi lett volna a szezonotok befejezése ha a bírók által érvénytelenített (szerintem hibásan) elkapást megnézhettük volna a bólyakamerával?!
 m.youtube.com/?#/watch?v=s7sLEWGOO6U
Ka'deemCarey25
Valamit elronthattál, mert migránsos videot linkeltél.
Viszont jó hogy írtál, olvastam már nálunk trade opciót K Carey-re, pl. Devin Streetet adnánk érte 😊.
Charlie
Egyetemen imádtam a játékát, mindenféle rekordot megdöntött a csapatában és a pac12-ban egyaránt. Kevés lehetőséghez jutott Chicagóban ráadásul úgy néz ki Langford is elé került depht-en, valószínű az önbizalma is megcsappant szegénynek pedig nagy potenciál van benne. Egy ilyen fal mögött mint ami nálatok van jó számokat hozna (szerintem még én is😉, a Bearsnek meg jól jön bármilyen épkézláb WR White kiesése után, majd meglátjuk mi lesz.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudom hogy milliószor ki lett vesézve, de az új kameratechnikát nézegetve eszembe jutott ez a play. Mi lett volna a szezonotok befejezése ha a bírók által érvénytelenített (szerintem hibásan) elkapást megnézhettük volna a bólyakamerával?!
 m.youtube.com/?#/watch?v=s7sLEWGOO6U
Ka'deemCarey25
A Cowboys lett volna a bajnok termélszetesen. A játékvezetőket pedig kalodába zárják... természetesen.
gyeek
akkor összeesküvést kiáltott volna sok konkurens szurkoló ... természetesen...minket meg nem érdekelt volna, természetesen 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Tudom hogy milliószor ki lett vesézve, de az új kameratechnikát nézegetve eszembe jutott ez a play. Mi lett volna a szezonotok befejezése ha a bírók által érvénytelenített (szerintem hibásan) elkapást megnézhettük volna a bólyakamerával?!
 m.youtube.com/?#/watch?v=s7sLEWGOO6U
Ka'deemCarey25
A Cowboys lett volna a bajnok termélszetesen. A játékvezetőket pedig kalodába zárják... természetesen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudom hogy milliószor ki lett vesézve, de az új kameratechnikát nézegetve eszembe jutott ez a play. Mi lett volna a szezonotok befejezése ha a bírók által érvénytelenített (szerintem hibásan) elkapást megnézhettük volna a bólyakamerával?!
 m.youtube.com/?#/watch?v=s7sLEWGOO6U
Ka'deemCarey25
Valamit elronthattál, mert migránsos videot linkeltél.
Viszont jó hogy írtál, olvastam már nálunk trade opciót K Carey-re, pl. Devin Streetet adnánk érte 😊.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Tudom hogy milliószor ki lett vesézve, de az új kameratechnikát nézegetve eszembe jutott ez a play. Mi lett volna a szezonotok befejezése ha a bírók által érvénytelenített (szerintem hibásan) elkapást megnézhettük volna a bólyakamerával?!
https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azért sokan tértek már vissza hasonló vagy súlyosabb sérülésből is. Peterson például rekordokat döntögetett egy évvel a súlyos sérülése után. Scandricknek lesz ideje gyógyulni, hiszen egy teljes szezonja és utána egy offseasonja lesz formába lendülni.

Plusz ő nem futó, mint AP, nem ütközik annyit. Ha pedig mégis, akkor általában ő ütközik, nem őt ütközik le, az is fontos. A non-contact meg bármikor, bárkinél benne van a pakliban sajnos.
Törölt
nekem McGahee rémlik, mint akinek ronggyá szakadt a térde (pont az egyetemi döntőn), és visszatért - de azért beletelt egy kis időbe neki is.
azért jobban örültünk volna, ha Scandrick-nek nem lenne esélye a Comeback Player of the Year vagy az Ed Block Courage Award-ra.

de hát ilyen az élet.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dez is megsérült?
beltazor
augusztus 6. óta nem edz. Sérült. Vagy van újabb?
Charlie
Nincs, éppenséggel visszatért edzeni.
gyeek
Nem szorosan, de kapcsolódik:
ma majdnem texans szurkoló lettem, mert amikor hazaértem, azt láttam a tv-ben, hogy valami hardnox műsorban edzenek tök szimpatikus csávók, életképpel, meg minden, meg bunyó is van - texans játékosok majdnem verekednek ilyen redskins-esekkel. Mondom magamban, ez az egész milyen rokonszenves, meg őket mutatják, meg jj. watt, meg minden...aztán rájöttem, hogy bunyó edzésen,,,hohohohóó! hát az a miénken jobb volt...Dez be is rohant, wattafakk!!!... így, legnagyobb közös sajnálatunkra, maradtam cowboy... 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.