Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
Ha már, akkor mellette se menjünk el szó nélkül, nekem egy ugrik be: TANK

 www.youtube.com/watch?v=phe8AJRrN9kóCharlie Firpo
na pasztmek, ennek vajon hogy kell mondani a keresztnevét ?😀Borbinho
Bro'
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már, akkor mellette se menjünk el szó nélkül, nekem egy ugrik be: TANK

 www.youtube.com/watch?v=phe8AJRrN9kóCharlie Firpo
na pasztmek, ennek vajon hogy kell mondani a keresztnevét ?😀Borbinho
Kínaiasan: szin-jin😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha már, akkor mellette se menjünk el szó nélkül, nekem egy ugrik be: TANK

 www.youtube.com/watch?v=phe8AJRrN9kóCharlie Firpo
na pasztmek, ennek vajon hogy kell mondani a keresztnevét ?😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ilyen felesleges szar volt a video?? 😛
Vagy mindenki nyaral már?
Június 1. van és még nálunk Carr!
A hét második felére várható a Hardy döntés.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha már, akkor mellette se menjünk el szó nélkül, nekem egy ugrik be: TANK


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Közben ne menjünk el amellett sem, hogy Dez megjelent tegnap az OTA egyéni edzésein, azonban csoportos munkában már nem vett részt. Reméljük, ez is változni fog (jó irányba) lassacskán.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25190780/nfl-prototypes-best-fits-for-each-position-now-and-in-the-future
amit Collins-ról ír, azon felröhögtem 😀

Rookie -- La'el Collins, Dallas Cowboys: He was one of the most boring players to watch in 2014. He just blocked everybody. On nearly every play.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csak hogy én se maradja le, DeMarcus kicsit felerősítve:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!


OTA közelről 😊 Scandrick és Lee is a pálya szélén

La'el Collins Free felépüléséig RT poszton gyakorol Darion Weems-el együtt:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/05/cowboys-rookie-lael-collins-works-at-rt-in-otas.html/?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
Így néz ki az első csapat: Smith - Leary - Frederick - Martin - Collins

Nap poénja: Joe Randle úgy gondolja, hogy Murray tavalyi szerepléséből még lett volna mit kihozni:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/05/dallas-cowboys-rb-joseph-randle-ready-to-replace-demarco-murray-i-felt-like-there-was-a-lot-of-meat-left-on-the-bone.html/
van arca a srácnak, az tuti! (szerintem amúgy ő lesz az első számú futó, McFadden meg a második)

Rolando McClain otthon van, kihagyta eddig az OTA-t, mert műtötték a térdét: (artroszkópikus műtétje volt, általában ez egynapos műtét, nincs altatás, nincs benntartás, semmi)
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/12961985/rolando-mcclain-dallas-cowboys-miss-ota-recent-knee-surgery
Még Garrett sem tudja mikor fog visszatérni, ami azért elég meleg pite. Az alabamai házában lábadozik.

ugyanebben a cikkben említik, hogy mind Claiborne mind Lee óvatosan tér vissza a körforgásba, egyéni edzéseket végeznek, meg ülnek a megbeszéléseken. perpill úgy tűnik az első rendes edzőtáborra mindketten felépülnek

Dez még mindig nem jelent meg (és a franchise tag-et sem írta alá)

rajtuk kívül Hardy nem lesz jelen holnap (28-án) mert megy a tárgyalásra Washingtonba
 www.dallascowboys.com/news/2015/05/26/greg-hardy%E2%80%99s-appeal-set-be-heard-thursday-washington-dc
Az NFLPA megbízott egy ügyvédet, aki segíti a tárgyaláson, de azt mondják ez azért "uphill battle"

itt az új elkapó A.J. Jenkins elemzése Broaddus tollából:
 www.dallascowboys.com/news/2015/05/26/scouting-report-new-wr-aj-jenkins-has-good-tape-despite-struggles?campaign=social_20150526_46479046&adbid=603315296783347712&adbpl=tw&adbpr=8824902
tehetséges, ezért úgy érzem senki nem tudja miért nem tudott sehol megragadni. A 49ers topicban azt írták lusta, nem szeret dolgozni.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4742659/laurence-gibson-out-with-broken-finger

idei draft pick, hetedik körből egy tackle, egyetemen mindkét tackle poszton játszott. a rookie minicamp-en eltörte az egyik ujját, legközelebb a training camp-en láthatjuk viszont (OTA és kötelező minicamp kimarad neki)

 www.profootballrumors.com/dallas-cowboys-sign-aj-jenkins/

A.J. Jenkins a sérült Chris Boyd helyét kapta, aki tavaly a practice squad-ban volt, és idén kapott egy futures szerződést. Most mehet IR-re.

elég fura egyednek tűnik, hangulatember nem is biztos, hogy megfelelő szó rá.
 www.dailyillini.com/article/2010/12/jenkins-overcomes-frigid-weather-near-certain-departure-to-flourish-at-illinois?mode=jqm
érdekes rész:
Feeling under-utilized, under-appreciated and under-recognized, Jenkins was unhappy with the way his Illinois career was headed.
hát nem pont SF-ben is ez volt a baja? Hogy fog ezen túllendülni Dez és Williams (no meg Beasley) mellett?
camp body szagot érzek
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mindenkit beszippantunk:
Cowboys have added WR A.J. Jenkins, former first round pick, according to source. Worked out for team last week.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/05/email-bag-romos-play-of-the-year.html

egy kis Romo nosztalgia az elmúlt szezonról 😊

és hivatalos dátumok:
Május 26-28 --- OTA első hét
Június 2-4 ----- OTA második hét
Június 8-10 --- OTA harmadik hét
Június 16-18 -- Kötelező Minicamp
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/05/22/cowboys-orlando-scandrick-agree-to-new-contract/

Scandrick megkapta, amit szeretett volna
+1 év, plusz 9,5 millió

(10,5-öt kapott volna az elkövetkező 3 évre, most 20-at kap majd az elkövetkező 4-re)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
próbajátékosok tegnap:
RB Ben Tate (2nd round 2010)
RB Felix Jones (1st round 2010)
RB Daniel Thomas (2nd round 2011)
RB Ronnie Wingo Jr (UDFA)
WR A.J. Jenkins (1st round 2012)
WR Kris Durham (4th round 2011)
WR Tommy Streeter (6th round 2012)
érdekes, hogy mennyire úgy tűnik meg vannak elégedve Farmer-ral meg Goodley-val, meg Whitehead-el és erre mégis a nyakukra hoznak még három elkapót... fura. Mondjuk azt nem tudom, hogy Jenkins miért nem ragadt meg a San Francisco-ban, talán van 49ers fan aki tudna okosat mondani, hogy első szezonjában miért nem volt egy elkapása sem az első körben draftolt rookie-nak.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 twitter.com/tonyromo/status/601046283273404416

kár ezért a "hármasért" 😕
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.profootballrumors.com/randy-gregory-cowboys/
Randy Gregory aláírt
az egész szerződés 3,8 millió, 1,035 millió garantált signing bonus
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 www.bloggingtheboys.com/2015/5/16/8613403/dallas-cowboys-roster-2015-lamar-miller-tre-mason-christine-michael-adrian-peterson-giovani-bernard?_ga=1.84386000.878817460.1416624126

emellett meg szépen elmentünk...rva
Az ötből max. West, Miller és Michael (ilyen sorrendben) jöhetne szóba. Szerintem, még egy 200 font körüli "east-west" típusú futóra nincs szüksége a csapatnak, amire Gionál utaltak is.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.bloggingtheboys.com/2015/5/16/8613403/dallas-cowboys-roster-2015-lamar-miller-tre-mason-christine-michael-adrian-peterson-giovani-bernard?_ga=1.84386000.878817460.1416624126

emellett meg szépen elmentünk...rva
No, meg emellett is:
 espn.go.com/blog/dallas-cowboys/post/_/id/4742522/cowboys-sign-tyler-clutts-release-jed-collinsbalentin
igen, ez ráadásul egy hetedik körössel gyarapítja a jövőre érkező kompenzációs pickek számát.
(jelenlegi állás szerint az egy negyedik, két hatodik és egy hetedik kör lesz)
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
 www.bloggingtheboys.com/2015/5/16/8613403/dallas-cowboys-roster-2015-lamar-miller-tre-mason-christine-michael-adrian-peterson-giovani-bernard?_ga=1.84386000.878817460.1416624126

emellett meg szépen elmentünk...rva
No, meg emellett is:
 espn.go.com/blog/dallas-cowboys/post/_/id/4742522/cowboys-sign-tyler-clutts-release-jed-collins
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 www.bloggingtheboys.com/2015/5/16/8613403/dallas-cowboys-roster-2015-lamar-miller-tre-mason-christine-michael-adrian-peterson-giovani-bernard?_ga=1.84386000.878817460.1416624126

emellett meg szépen elmentünk...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
(bár azt olvastam valahol, hogy tavaly több volt a nickel mint a rendes 4-3-4)rva
OFF
nem lájkolni akartam, hanem válaszolni, csa nem tudom visszavonni 😕
ON

igen, a ligában lassan a nickel lesz a base defense, mert a spread formációk meg a passzjáték hangsúlyossá válásával a harmadik corner is gyakrabban van a pályán, mint a harmadik linebacker *. ezért is kapott akkora szerződést annak idején Scandrick.
csak aztán második (első?) számú CB lett belőle.

mondjuk mi pont ez ellen kezdtünk el dolgozni a gyökerekhez való visszatéréssel, csak az a kérdés, idén mit csinálunk, meg a liga mennyire másol le.slowmotion
OFF: ha újra rányomsz, visszavonja a like-ot. 😉rva
oké. csak nem volt elég gyors, azt hittem, nem tudja ezt az oldal 😊
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
(bár azt olvastam valahol, hogy tavaly több volt a nickel mint a rendes 4-3-4)rva
OFF
nem lájkolni akartam, hanem válaszolni, csa nem tudom visszavonni 😕
ON

igen, a ligában lassan a nickel lesz a base defense, mert a spread formációk meg a passzjáték hangsúlyossá válásával a harmadik corner is gyakrabban van a pályán, mint a harmadik linebacker *. ezért is kapott akkora szerződést annak idején Scandrick.
csak aztán második (első?) számú CB lett belőle.

mondjuk mi pont ez ellen kezdtünk el dolgozni a gyökerekhez való visszatéréssel, csak az a kérdés, idén mit csinálunk, meg a liga mennyire másol le.slowmotion
OFF: ha újra rányomsz, visszavonja a like-ot. 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 812 — Cowboys fan
(bár azt olvastam valahol, hogy tavaly több volt a nickel mint a rendes 4-3-4)rva
OFF
nem lájkolni akartam, hanem válaszolni, csa nem tudom visszavonni 😕
ON

igen, a ligában lassan a nickel lesz a base defense, mert a spread formációk meg a passzjáték hangsúlyossá válásával a harmadik corner is gyakrabban van a pályán, mint a harmadik linebacker *. ezért is kapott akkora szerződést annak idején Scandrick.
csak aztán második (első?) számú CB lett belőle.

mondjuk mi pont ez ellen kezdtünk el dolgozni a gyökerekhez való visszatéréssel, csak az a kérdés, idén mit csinálunk, meg a liga mennyire másol le.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Dzseri bácsi ezt is megcsinálta.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
 dal.scout.com/story/1518135-cowboys-jason-witten-explains-it-all?s=112
azért nem árt, ha valaki összeszedetten is tud fogalmazni.

off: azon gondolkoztam, hogy Collins érkezésével lehet, hogy jövő év végére lesz egy olyan cseresorunk (!), aki másnál kezdő lehetne. (Gibson, Bernadeau, Leary, Green)