Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Crawford volt ide a DL legjobb embere nem kellene kiesnie, főleg úgy h Melton IR.
érdekesnek ígérkezik a detroiti O-Line és a dallasi D-Line csatája. Detrioti oldalon nem játszik Warford aki az egyik legjobb a falban. Az RT helyett is egy rookie játszik. Sims meg Raiola egyszerűen szar idén. Dallasban ugye Meltonrol mar volt szó, Hayden sem az a kimondott világmegváltó, arról nem beszélve hogy a Mincey- Selvie DE duo hallatán sem remegnek meg a lábak.Blevi
Nem is kell megremegnie a lábaknak, ez a no-name defense. Valahogy elhanyagolják (nem is értem...), de a korai káröröm ellenére egy bivalyerős decembert tud maga mögött a Cowboys és ez többek közt a DL teljesítményén is meglátszik. Mincey a 6 totál sackjéből 3at decemberben szedett össze. Crawford is valami hasonló aránnyal bír. Surranópályán van ez a védelem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ha jol tudom Zackrol nem kapott Romo sacket. Blevi
De egyet, Ryan Kerriganről aki azért nagy név. És ne feledjük, hogy egyetemen LT pozíciót játszott! Ezek fényében és az All Pro first team tagsággal kiváncsi lennék milyen racionális érvelés van a 12 meccset játszó Beckham mellett RoY-nek.gyeek
Hát a neve. 😀
Mondjuk bármelyik lesz a OROY, szerintem nem lehet belekötni. Beckham 12 (!) meccsen kapott el 1300 yardot, ami emberfeletti, és jó pár rekordot megdöntött.
Mindkettő mellett elég sok indokot fel lehetne sorolni, Martin mellett nagy plusz a rájátszás.Stez
Na, nézd meg azért azt a Kerrigan gyereket, én a földhöz csapdosnám a seggem, ha lenne most egy ilyen spíler Dallasban. 😊

Beckham meg oké hogy termelt, de Cowboys elleni 2. meccsen míg az első félidőben cirkuszi elkapásokat mutatott be, a 2. eltűnt. Martin ellenben egész évben konzisztens volt és sérülten is kiválóan játszott. De az ultimate érvelésem akkor is az, ha újonc létére egyetlenként 1st team All Pro, akkor hogy lehetne más az OROY, vígaszdíj alapon talán?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jol tudom Zackrol nem kapott Romo sacket. Blevi
De egyet, Ryan Kerriganről aki azért nagy név. És ne feledjük, hogy egyetemen LT pozíciót játszott! Ezek fényében és az All Pro first team tagsággal kiváncsi lennék milyen racionális érvelés van a 12 meccset játszó Beckham mellett RoY-nek.gyeek
Hát a neve. 😀
Mondjuk bármelyik lesz a OROY, szerintem nem lehet belekötni. Beckham 12 (!) meccsen kapott el 1300 yardot, ami emberfeletti, és jó pár rekordot megdöntött.
Mindkettő mellett elég sok indokot fel lehetne sorolni, Martin mellett nagy plusz a rájátszás.

több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Crawford volt ide a DL legjobb embere nem kellene kiesnie, főleg úgy h Melton IR.
érdekesnek ígérkezik a detroiti O-Line és a dallasi D-Line csatája. Detrioti oldalon nem játszik Warford aki az egyik legjobb a falban. Az RT helyett is egy rookie játszik. Sims meg Raiola egyszerűen szar idén. Dallasban ugye Meltonrol mar volt szó, Hayden sem az a kimondott világmegváltó, arról nem beszélve hogy a Mincey- Selvie DE duo hallatán sem remegnek meg a lábak.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
"As much as we all want to believe this injury to Doug Free will soon heal itself, I just don’t see that being the case.
To Free’s credit, he is doing all he can to return, but it appears that only surgery could fix the bone spurs that he is dealing with. "

egy kiragadott részlet Bryan Broaddus tollából

most akkor ez mi is?!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Since he walked through the door, DeMarco has been a very impressive individual.There's a quality there that distinguishes him. You feel like you're with a star.Jerry Jones
Szerződés szagot érzek innen is...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....Charlie Firpo
Jó lenne ha allergiás reakció lenne, mert abból gyorsan talpra lehet állni meg elég jó tünetkezelő gyógyszarok vannak manapság, bár én a Calcimuscra és a C-vitamninra voksolok.

Azonban én betegséget olvastam, és sajna van ez a remek időzítésű influenza járvány ami már kiütött pár játékost hosszabb-rövidebb időre... Forrásod micsoda?gyeek
Én csak ezt láttam:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/allergic-reaction-puts-cowboys-dt-tyrone-crawford-on-injury-report.html/Charlie Firpo
El nem tudom képzelni milyen erős allergia lehet az ami így kiüt egy atlétát. Plusz az említett tünetkezelők... Mindenesetre remek időzítés. :/gyeek
Megfázást írnak máshol, de gondolhatjuk pozitívan is, smoke, smoke, smoke...😉

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....Charlie Firpo
Jó lenne ha allergiás reakció lenne, mert abból gyorsan talpra lehet állni meg elég jó tünetkezelő gyógyszarok vannak manapság, bár én a Calcimuscra és a C-vitamninra voksolok.

Azonban én betegséget olvastam, és sajna van ez a remek időzítésű influenza járvány ami már kiütött pár játékost hosszabb-rövidebb időre... Forrásod micsoda?gyeek
Én csak ezt láttam:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/allergic-reaction-puts-cowboys-dt-tyrone-crawford-on-injury-report.html/Charlie Firpo
El nem tudom képzelni milyen erős allergia lehet az ami így kiüt egy atlétát. Plusz az említett tünetkezelők... Mindenesetre remek időzítés. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ha jol tudom Zackrol nem kapott Romo sacket. Blevi
De egyet, Ryan Kerriganről aki azért nagy név. És ne feledjük, hogy egyetemen LT pozíciót játszott! Ezek fényében és az All Pro first team tagsággal kiváncsi lennék milyen racionális érvelés van a 12 meccset játszó Beckham mellett RoY-nek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....Charlie Firpo
Jó lenne ha allergiás reakció lenne, mert abból gyorsan talpra lehet állni meg elég jó tünetkezelő gyógyszarok vannak manapság, bár én a Calcimuscra és a C-vitamninra voksolok.

Azonban én betegséget olvastam, és sajna van ez a remek időzítésű influenza járvány ami már kiütött pár játékost hosszabb-rövidebb időre... Forrásod micsoda?gyeek
Én csak ezt láttam:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/allergic-reaction-puts-cowboys-dt-tyrone-crawford-on-injury-report.html/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....Charlie Firpo
Jó lenne ha allergiás reakció lenne, mert abból gyorsan talpra lehet állni meg elég jó tünetkezelő gyógyszarok vannak manapság, bár én a Calcimuscra és a C-vitamninra voksolok.

Azonban én betegséget olvastam, és sajna van ez a remek időzítésű influenza járvány ami már kiütött pár játékost hosszabb-rövidebb időre... Forrásod micsoda?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Már jött is a válasz Tatetől, hogy azt se tudja ki Church, meg biztos csak a "nagyok" közé akar tartozni.

Nem tudom kit ismer ebből a védelemből. Gondolom meg lesz lepődve amikor valami ismeretlen játékos seggre fejeli. Állítólag returnöket is hordana vissza. Good luck...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Legtöbb All-pro tagot adjuk idén. Dez, Murray, Tyron es rookiek közül egyedüliként Martin. Eleg durva kis hármas idén azért a Romo-Dez-Murray tengely.
Ha jol tudom Zackrol nem kapott Romo sacket. Nem rossz egy kezdőtől.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"That was the dirtiest shot I've ever seen," Church said during his weekly radio show on 105.3 The Fan in Dallas. "We were talking about it on the way back from Washington, me and Sean. He was just like, 'Man, I wish I could play so bad in this game just to give a little payback for what he did in Seattle.'

"Obviously he can't play, but we're definitely going to keep our radar out for [Tate] because that was a dirty shot. We're looking forward to seeing him. We'll definitely get him back after that, but it will be within the rules, within the rules."

Hát nekem oké, csak rá ne menjen pár TD arra, hogy nagyot ütne aztán mellé megy 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Boldog Új Cowboys Évet kívánok mindenkinek!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
- Carr paycut olyan Free szerű ha nem megy bele akkor bajban vagyunk mert draftról nem tudjuk pótolni, dead money óriási, free agentről kib. drága...
speeedy1
biztosan nem megy bele, félszemmel ránézve a szerződésére, hozzávetőlegesen ugyanannyit fog kapni, ha a itt van vagy ha nincs real moneyban (tehát nem könyvelési tételektől ilyen nagy a pénze jövőre), másrészt a cap hit szempontjából ugyanannyi. Csak cut esetén ő nincs itt 😀.
szóval abszolút egyedüli hegemón helyzetben van a clubbal szemben; semmit nem fog engedni, mert semmilyen szinten nincs rákényszerítve

Másrészt sok sikert a PO-ban, imádom nézni ezt az Olinet! 😊sapka
Nem láttuk a szerződését, amit ha jól írtunk meg anno, akkor - vélelmezem - van benne némi teljesítmény-kényszer is, olyan valami, ami idén hiányzott Carr-tól a két utolsó meccset kivéve. Mondjuk ha leveszi elsőnek Megatront, akkor nagyban javul az alkupozíciója😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Boldog újévet,itt Ferencvárosban,szinte felgyújtották a kerületet.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
- Carr paycut olyan Free szerű ha nem megy bele akkor bajban vagyunk mert draftról nem tudjuk pótolni, dead money óriási, free agentről kib. drága...
speeedy1
biztosan nem megy bele, félszemmel ránézve a szerződésére, hozzávetőlegesen ugyanannyit fog kapni, ha a itt van vagy ha nincs real moneyban (tehát nem könyvelési tételektől ilyen nagy a pénze jövőre), másrészt a cap hit szempontjából ugyanannyi. Csak cut esetén ő nincs itt 😀.
szóval abszolút egyedüli hegemón helyzetben van a clubbal szemben; semmit nem fog engedni, mert semmilyen szinten nincs rákényszerítve

Másrészt sok sikert a PO-ban, imádom nézni ezt az Olinet! 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
boldogat, meg egy új Lombardit mindenkinek!
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Boldog Új Évet mindenkinek!
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Természetesen csak érdekességképpen linkeltem be a szuper GM megoldásait, mint írtam én nem hiszem, hogy ennyire egyszerű az egész. Ha én lennék a GM akkor valahogy ezeket a lépéseket próbálnám elsődlegesen megoldani:

Offense:
- Dez és Murray megtartása valahogy, akár az egyik franchise taggel - ha viszont nagyon választanom kell kettejük között akkor akármennyire is fáj Murray elengedése Dez marad! Ilyen elkapó nem terem...
- a falban Leary megtartása és HA (de nem fog belemenni) óccsóért marad Free akkor ok. Viszont ésszerűen átgondolva nem tudjuk kifizetni úgyhogy Parnellel operálnék aki szerintem nem homály.
- Beasley megtartása mindenképp, nagyon kell ő nekünk!
- Harris szintén zenész, lehet, hogy az ő esetében nem is volt olyan rossz, hogy idén nem muzsikált úgy ahogy tavaly

Deffense:
- 1. Mclain megtartása ésszerű, alacsony kockázatú szerződéssel!
- Durant és Carter közül az egyik (szívem szerint Carter) megtartása
- Spencer megtartása - az idei teljesítményét nézve olcsóért maradhat, jövőre jobb lesz sztem
- Hayden olcsóért maradhat rotációba
- Sterling Moore szintén zenész
- Carr paycut olyan Free szerű ha nem megy bele akkor bajban vagyunk mert draftról nem tudjuk pótolni, dead money óriási, free agentről kib. drága...
- Melton opciója felejtős, annyit nem ér, egyetértek slowal, tesztelje magát piacon ha meg nem kap többet jöhet olcsóbbért

Draft: (lényegében D-be húznám szinte mindet -kivéve ha az első körben a legjobb prospect O játékos lesz a helyünkön!
- igazi 1 tech DT!
- DE
- csere CB ha Mo cut és Moore sem marad
- D további mélyítéseú

Jahh majdnem elfelejtettem: BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK!!!! 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
azé'...
ugye Tombredi is úgy 6/200 körül volt, ha jól emlékszem. Rasszelvilzon is talán harmadik körös volt, nem?
Garoppolót, akit Romo II-nek és Bredi utódjának mondtak, talán a második kör közepén vitték.slowmotion
de mind projekt, egyik se first day starter 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ez a gyerek alaposan belement a részletekbe és mindent megoldott! Ilyen tehetséggel miért nem GM valahol? 😀 Biztosan jobban ért hozzá mint én de én borúsabbnak látom a helyzetet kicsit. Ha a NAGY hármas és az offense együtt marad nameg a D line erősödik (és talán a sec) akkor engem megvettek JJ-ék!speeedy1
egyrészt én szkeptikus vagyok ezekkel a "na majd én megmondom a tutit" típusú wannabe-GM-ekkel kapcsolatban.
másrészt ha próbáltam is komolyan venni, ez addig tartott, amíg Suh-t bele nem tette FA igazolásként.
harmadrészt azért két dolgot nem célszerű figyelmen kívül hagyni:
3a, a játékosoknak ügynökei vannak, az ügynökök meg nem kimondottan gazdaságos hatásokkal bírnak a csapatok gazdálkodására
3b, ez nem számítógépes játék, hogy ha nem jön össze a folyamat, akkor restartolok. ha pedig egy igazolás bukik, az általában már kényszermegoldásokat szül, szuboptimális pénzügyi vonzatokkal.

egyébként Free-t a büdös életbe nem fogja senki 4 milla per évért szerződtetni. annyit keres kábé most, és most éppen felülteljesíti a szerződését.

ennyiből logikusabb, (sajnos) realisztikusabb volt KD Drummond tavalyi háromrészes szerepjátéka, mert ott nemcsak azt tette ki képzeletben, aki nem tetszett neki, hanem olyat is, akit nem engedhettünk meg magunknak.slowmotion
egyetértek, ez az egész nem más, mint egy kissrác christmas wishlist-je.
egyrészt azzal, hogy Romo-t ennyivel tovább strukturálják benne lesz a veszély, hogy 3-4 év múlva, amikor már az utódjának kellene játszania, akkor hirtelen elfogy a pénz. namost építhetünk arra, hogy a cap nőni fog minden évben, de ez akkor is kevés lehet. és az csak azt jelentheti, hogy egy egyetemről jövő sárcnak kell lennie a franchise irányítónak (mert az olcsó).
akkor pedig az azt jelenti, hogy a) az már itt is van és szépen csendben felkészül, mert egy év nem elég vagy pedig azt, hogy b) még csak ezután fog jönni, ami meg első kört feltételez, vagy még inkább 1/1-et mert az alatt nem lesz rendes franchise irányító felkészülés nélkül (néha még akkor sem, lásd JaMarcus Russell, Tim Couch)rva
azé'...
ugye Tombredi is úgy 6/200 körül volt, ha jól emlékszem. Rasszelvilzon is talán harmadik körös volt, nem?
Garoppolót, akit Romo II-nek és Bredi utódjának mondtak, talán a második kör közepén vitték.