Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez győztes meccs után ...😀
 vine.co/v/OdD73IgAOqVCOBBold
tipikus média bullshit. Mi volt a következő 6 mp-ben?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.gabokocka
ha nem lenne olyan QB-nk, aki amúgy álcázott comeback warrior, akkor kb pont kitörölhettük volna a seggünket a későn ajándékba kapott ítéletekkel.

Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.gabokocka
Ugyanezeket az érveket tudnám én is felhozni. Példának mellé meg az OPI-t Williamsen 0-14nél ami elvett egy 1st downt de egyből utána ment a 76 yardos TD elkapása. Azok a Lions fanok akiket nem teljesen vakít el a keserűség szintén belátja, hogy nem a bírók miatt szerzett az O-juk 3 pontot a második félidőben. Egyebek iránt meg teljesen leszarom az NFCE és egyéb sporadikus előfordulású igazság bajnokainak álcázott hétereket (természetesen nem rád gondolok gabo), a Cowboys nagyon keményen küzdött tegnap és sem a mi, sem az ő hibájuk, hogy a játékvezetők balfaszok.gyeek
nem, gabo egy NFCS előfordulású igazság bajnoka 😀 😉
(jk)slowmotion
Ha itt mindenki úgy kezelné a mecset mint ő, nem lenne dráma a bowl.hu-n. Nem rá gondoltam amikor ezt írtam, pedig tudom, hogy nem épp Cowboys szimpatizáns.gyeek
tudom. éppen azért ment egy csomó smiley, meg a zárójeles
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.gabokocka
Ugyanezeket az érveket tudnám én is felhozni. Példának mellé meg az OPI-t Williamsen 0-14nél ami elvett egy 1st downt de egyből utána ment a 76 yardos TD elkapása. Azok a Lions fanok akiket nem teljesen vakít el a keserűség szintén belátja, hogy nem a bírók miatt szerzett az O-juk 3 pontot a második félidőben. Egyebek iránt meg teljesen leszarom az NFCE és egyéb sporadikus előfordulású igazság bajnokainak álcázott hétereket (természetesen nem rád gondolok gabo), a Cowboys nagyon keményen küzdött tegnap és sem a mi, sem az ő hibájuk, hogy a játékvezetők balfaszok.gyeek
nem, gabo egy NFCS előfordulású igazság bajnoka 😀 😉
(jk)slowmotion
Ha itt mindenki úgy kezelné a mecset mint ő, nem lenne dráma a bowl.hu-n. Nem rá gondoltam amikor ezt írtam, pedig tudom, hogy nem épp Cowboys szimpatizáns.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.gabokocka
Ugyanezeket az érveket tudnám én is felhozni. Példának mellé meg az OPI-t Williamsen 0-14nél ami elvett egy 1st downt de egyből utána ment a 76 yardos TD elkapása. Azok a Lions fanok akiket nem teljesen vakít el a keserűség szintén belátja, hogy nem a bírók miatt szerzett az O-juk 3 pontot a második félidőben. Egyebek iránt meg teljesen leszarom az NFCE és egyéb sporadikus előfordulású igazság bajnokainak álcázott hétereket (természetesen nem rád gondolok gabo), a Cowboys nagyon keményen küzdött tegnap és sem a mi, sem az ő hibájuk, hogy a játékvezetők balfaszok.gyeek
nem, gabo egy NFCS előfordulású igazság bajnoka 😀 😉
(jk)
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.gabokocka
Ugyanezeket az érveket tudnám én is felhozni. Példának mellé meg az OPI-t Williamsen 0-14nél ami elvett egy 1st downt de egyből utána ment a 76 yardos TD elkapása. Azok a Lions fanok akiket nem teljesen vakít el a keserűség szintén belátja, hogy nem a bírók miatt szerzett az O-juk 3 pontot a második félidőben. Egyebek iránt meg teljesen leszarom az NFCE és egyéb sporadikus előfordulású igazság bajnokainak álcázott hétereket (természetesen nem rád gondolok gabo), a Cowboys nagyon keményen küzdött tegnap és sem a mi, sem az ő hibájuk, hogy a játékvezetők balfaszok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Dez győztes meccs után ...😀
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Figyeltétek, ahogy megnyugodott a csapat a félidő után, egyből működött már sok minden, nekem nem tudom miért, de ez a Spillman gyerek a kedvencem, hogy ilyen profi spec játékosunk legyen asszem a 49-esek PS-éből.
A Tony-Jason-Dez-Demarco tengely meg azért megmutatta, hogy mit tud. No meg megnéznék majd néhány kiragadottat, Carr-ék hogy kettőzték és vonták ki CJ-t a játékból. Jó pihenést, szép cowboys hetet mindenkinek!Charlie Firpo
Spillman a Chargersben tolt 2 szezon után nálunk húzott le 4 szezont benne 3 playoff szereplést is, az ST egyik ásza volt, meglepő volt amikor cuttolva lett... 1,2 milliót lett "megmentve" vele,ti gyorsan lecsaptatok rá, és úgy néz ki megérte 😀 további sok szerencsét neki és nektek is, nagy csata volt a tegnapi élmény volt nézni "semleges" félként is

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én pártatlanként úgy láttam, hogy az első félidőben a Lions kapta meg a kétes callokat, a végén ti, ami nyilván a szerencsésebb felállás. Viszont nem ezek döntötték el a meccset, mert 4&1-re neki lehetett volna menni, vagy puntolni egy normálisat az 5 yardosda. Esetleg kivédekezni a 4&6-ot, szóval elsősorban magát okolhatja a vesztes csapat ilyen esetekben. És ez hosszútávon kiegyenlítődik, mi tavaly a fasz rossz végén voltunk a Frisco ellen, idén meg kaptunk könnyű szívvel dobott zászlót a Cards ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
11-5. de egyébként igen, jó csapat.
és én sem megyek trollkodni a Lions fórumra asszem. bár ki tudja. az első két TD-driveban csak két kulcsmomentumban volt holding (ja nem, az egyiknél tackle-t nyomtak Crawfordon), ehhez képest sírnak az elmaradt holdingok miatt.slowmotion
nem tudom miért volt 12-4 a fejemben, de ez nem változtat azon, hogy simán átgázolhattak volna rajtunk. úgy értem 49-0 simán.

látom a képeket én is a Lions topicban, de én akkor sem okolnám a bírókat és kezdenék mindenféle ellen-videókat meg kiragadott képeket találni, ha most nem ide lenne fényes az eredmény. ez egyszerűen nem változtat a helyzeten, ettől nem fogják a meccset újra játszani.
egyre több a bírói hiba a meccseken? igen. lesz rá megoldás? reméljük. van értelme miatta ennyit fröcsögni? szerintem nincs.
biztos vagyok benne, hogy gyakorlatilag bármelyik másik alapszakasz meccsen ahol kiélezett volt a küzdelem legalább ennyi be nem fújt OPI és DPI van, nem beszélve a holdingokról. azt egyszerűen nem tudják konzisztensen fújni.

de nem emiatt nem csinált több, mint 3 pontot a Lions a második félidőben. Nem emiatt volt a special teams munkájuk PO szint alatti, és nem emiatt csinált a dallasi védelem több sacket is a hajrában. Az az egy zászló és a követő automatikus first down nem lett volna elég 7 ponthoz.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
11-5 de igen jo csapat a Lions. Bar ahogy emlitettem az offense szenved tobb meccs ota kemenyen.... most is kijott ez a masodik felidoben.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Aki Scandrick-et méltatta: 9-szer dobtak rá, abból 7 elkapás lett, 8,8 átlag yard és összesen plusz 71 yard after carry. Mondjuk Carr számai még rosszabbak 😊rva
Az lehetett a baj, hogy az első félidőben olyan ideges voltam, hogy azt bele se számoltam😀 Már-már Phil Simms-szinten analizálom a játékot.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
elkiabáltam az első negyedet látva, ezt meg kell hagyni. még szerencse, hogy nem adtam fel 😊
idén másodjára izgultam komolyabban egy meccsen, az első a Seattle elleni idegenbeli meccs volt.
ami a bírókra vonatkozik, a tv előtt ülve azt mondanám az első félidőben inkább oda, a másodikban meg inkább ide lejtett a pálya, de szerintem a kettő kiegyenlítette egymást. mind yardok, mind az okozott momentum tekintetében.

a védelem szemre(!!) nagyon jól játszott, voltak hibák és a magyar közvetítés is kiemelte, hogy PO szinten túl sok a missed tackle (talán izgultak?) és mivel az elején a futás sem ment, félidőben valami 9-19 volt a play selection aránya, egyértelmű volt, hogy bukásra vagyunk itélve. aztán valami változott, elindultak a Murray futások kifelé miután rájöttek, hogy a két guardnak nem megy a játék, belső futásra szinte egész meccsen nem volt esélyünk, a lyukakat is remekül tömték, és kérhetném, hogy DeAndre Levy a jövő szezonban nálunk játsszon? 😊
és ahogy elindult a futás, azonnal visszavettek a rengeteg blitzelésből, és ahogy csökkent a nyomás Romo-n és nem kellett neki a szappanos hal effektet snapenként kétszer eljátszani egyből lehetett is értékelhető játékokat

Aki Scandrick-et méltatta: 9-szer dobtak rá, abból 7 elkapás lett, 8,8 átlag yard és összesen plusz 71 yard after carry. Mondjuk Carr számai még rosszabbak 😊

3 perccel a vége előtt, amikor visszakapta a labdát a Lions úgy voltam vele, hogy ha összehozzák a TD-t, akkor megyek a Lions topicba és ott is megemelem a kalapom a csapatuk teljesítménye előtt, mert úgy gondoltam, ez egy tényleg jó meccs volt, attól függetlenül, hogy nyertünk vagy kikaptunk. szerencsére nem így lett, de ez azt is jelenti, hogy nem akarom, hogy ha oda beírok trollkodásnak vegyék, szóval csak ide írom: ez a Lions b*szottul jó csapat, és látszik, hogy nem a lepkék hordták össze a 12-4-es eredményt nekik sem!rva
11-5. de egyébként igen, jó csapat.
és én sem megyek trollkodni a Lions fórumra asszem. bár ki tudja. az első két TD-driveban csak két kulcsmomentumban volt holding (ja nem, az egyiknél tackle-t nyomtak Crawfordon), ehhez képest sírnak az elmaradt holdingok miatt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
elkiabáltam az első negyedet látva, ezt meg kell hagyni. még szerencse, hogy nem adtam fel 😊
idén másodjára izgultam komolyabban egy meccsen, az első a Seattle elleni idegenbeli meccs volt.
ami a bírókra vonatkozik, a tv előtt ülve azt mondanám az első félidőben inkább oda, a másodikban meg inkább ide lejtett a pálya, de szerintem a kettő kiegyenlítette egymást. mind yardok, mind az okozott momentum tekintetében.

a védelem szemre(!!) nagyon jól játszott, voltak hibák és a magyar közvetítés is kiemelte, hogy PO szinten túl sok a missed tackle (talán izgultak?) és mivel az elején a futás sem ment, félidőben valami 9-19 volt a play selection aránya, egyértelmű volt, hogy bukásra vagyunk itélve. aztán valami változott, elindultak a Murray futások kifelé miután rájöttek, hogy a két guardnak nem megy a játék, belső futásra szinte egész meccsen nem volt esélyünk, a lyukakat is remekül tömték, és kérhetném, hogy DeAndre Levy a jövő szezonban nálunk játsszon? 😊
és ahogy elindult a futás, azonnal visszavettek a rengeteg blitzelésből, és ahogy csökkent a nyomás Romo-n és nem kellett neki a szappanos hal effektet snapenként kétszer eljátszani egyből lehetett is értékelhető játékokat

Aki Scandrick-et méltatta: 9-szer dobtak rá, abból 7 elkapás lett, 8,8 átlag yard és összesen plusz 71 yard after carry. Mondjuk Carr számai még rosszabbak 😊

3 perccel a vége előtt, amikor visszakapta a labdát a Lions úgy voltam vele, hogy ha összehozzák a TD-t, akkor megyek a Lions topicba és ott is megemelem a kalapom a csapatuk teljesítménye előtt, mert úgy gondoltam, ez egy tényleg jó meccs volt, attól függetlenül, hogy nyertünk vagy kikaptunk. szerencsére nem így lett, de ez azt is jelenti, hogy nem akarom, hogy ha oda beírok trollkodásnak vegyék, szóval csak ide írom: ez a Lions b*szottul jó csapat, és látszik, hogy nem a lepkék hordták össze a 12-4-es eredményt nekik sem!
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem azt mondom hogy huu de jo call de az első fèlidőben bőven a Lionsnak kedveztek. Hozzàteszem ez az eset főleg a ligàra nèzve kìnos, mert magyaràzkodni kell.
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Még anno NFL-es pályafutásom elején a színészkedés szinte teljes hiánya mellett azért is preferáltam az amerikai focit az európaival szemben, mert itt nem megy minden meccs után a bírózás. Hát, ez mostanra kicsit megváltozott. Oké, ott volt az a Hitchens eset. Legrosszabb esetben is defensive holding, és mehet tovább a Lions, ki tudja meddig. Kritikus időben történt? Igen. Hatással volt a végeredményre? Valószínű. Ennek ellenére túlzásnak érzem azokat a hangokat, akik felháborodottan bundát kiáltanak. Amíg emberek a játékvezetők, az ilyen hibák benne vannak és benne is lesznek, valaki pedig szenvedni fog ezek miatt. Ennek ellenére azt senki ne mondja, hogy egy darab rossz hívás miatt bukott a Lions. Átnéztem a másik topicba, ott többször offense holdingok elmaradására panaszkodnak. Igen, csak ezekből minden meccsen van kb 10. Én sem szeretem, ha Cowboys szurkolók arra fognak egy-egy vereséget, hogy nem dobtak zászlót hasonló eseteknél.
Gratulálok a csapatnak, nagyot küzdöttek. Spencer pedig visszatért, szerintem ezt kijelenthetjük. Pass protectionnél voltak problémák az első félidőben, de mondjuk a jelenlegi legjobb D-line állt a másik oldalon, idővel pedig ezeket a hibákat is kiküszöböltük. Romo egy-két felesleges piruettjét leszámítva megint hozta magát, mások is említették, hogy az elején láthatóan izgult, de a végére ezt sikerült levetkőzni. Védő oldalon Carr szerintem abszolút elfogadhatót hozott, Scandrick felé amúgy nem is nagyon dobtak (Scandrick Island 😊 ). Carter szerintem ráérzett, hogy nem biztos, hogy elég lóvét kap majd jövőre, mert az utóbbi pár hétben nagyon csipkedi magát.
Jöhet a Lambeau, necces lesz a Rodgers-féle passzjáték ellen, de ott talán jobban tudjuk menedzselni az órát, Deznek is nagyobb napja lehet. Bízom a csapatban. Hosszú idő után végre.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akkor én, mint a Lions egyik rivális csapatának drukkolója is azt mondom, hogy a vízmértéket nem megfelelően használták a pálya kialakításánál, mert elég lejtős lett...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Milyen érdekes hogy a Lions fanok után a Giants meg az Eagles szurkolok a leghangosabbak...Blevi
mert őket is csak a bíróknak köszönhetően vertük meg.
oh wait...
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Milyen érdekes hogy a Lions fanok után a Giants meg az Eagles szurkolok a leghangosabbak...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
azt mondják a bírói tévedések idővel kiegyenlítik egymást, a karma pedig nagy ribanc, szóval a sors most valószínűleg ezt adta vissza a Cowboys fanoknak, hányan emlékeznek rá? 😊



| 2012 szeptember, Golden Tate blokkja, melyre alapból dobták a zászlót a bírók, de visszavonták | baggio
nem mind1 h szeptemberben vonnak vissza egy zászlót, vagy januárban ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
azt mondják a bírói tévedések idővel kiegyenlítik egymást, a karma pedig nagy ribanc, szóval a sors most valószínűleg ezt adta vissza a Cowboys fanoknak, hányan emlékeznek rá? 😊 baggio
Emlékszik rá mindenki jött is a válasz Spillmantől. 😀

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Úristen gyerekek ez mi volt. Tomboltam, szerintem az összes szomszéd elküldött a p....ba 😀 Első felüvöltésem Spillman revansa Tate ellen marhára tetszett!! Aztán alább hagyott a tombolásom. Azt hittem kikapunk old same Boyst éreztem a levegőbe.. De visszajöttünk 2. félidőbe parádé volt a D szerintem. Megatront egész jól kivettük a játékból szerintem ez kulcs fontosságú volt. Go Boys!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
azt mondják a bírói tévedések idővel kiegyenlítik egymást, a karma pedig nagy ribanc, szóval a sors most valószínűleg ezt adta vissza a Cowboys fanoknak, hányan emlékeznek rá? 😊



| 2012 szeptember, Golden Tate blokkja, melyre alapból dobták a zászlót a bírók, de visszavonták |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Az egész lakótelep ébren, mert Vizike teleordibálta a világot 🏈 😛
De hát annyira ritkán van ilyen, hogy ez is belefér...
Jó lesz holnap Cowboys szurkolónak lenni!
Szép hetet, aztán irány a Jégkorszak!VIZILÓ
nem vagy egyedül, nálam is ébren a szomszédok, a kiskutyám nem tudta hova tenni az őrjöngésemet, azt hitte vele akarok játszani 😀 😀

GO COWBOYS!!!
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Az egész lakótelep ébren, mert Vizike teleordibálta a világot 🏈 😛
De hát annyira ritkán van ilyen, hogy ez is belefér...
Jó lesz holnap Cowboys szurkolónak lenni!
Szép hetet, aztán irány a Jégkorszak!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Figyeltétek, ahogy megnyugodott a csapat a félidő után, egyből működött már sok minden, nekem nem tudom miért, de ez a Spillman gyerek a kedvencem, hogy ilyen profi spec játékosunk legyen asszem a 49-esek PS-éből.
A Tony-Jason-Dez-Demarco tengely meg azért megmutatta, hogy mit tud. No meg megnéznék majd néhány kiragadottat, Carr-ék hogy kettőzték és vonták ki CJ-t a játékból. Jó pihenést, szép cowboys hetet mindenkinek!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.